100 nábojů: První výstřel, poslední šance Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

100 nábojů: První výstřel, poslední šance Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

100 nábojů: První výstřel, poslední šance


Světem chodí muž s kufříkem. V tom kufříku je pistole, sto nábojů a fotka člověka, který vám zničil život. Na vás je jen stisknout spoušť. Nemusíte se bát následků, s touhle zbraní máte zaručenou beztrestnou vraždu. Jenže ne všechno je tak jednoduché, jak se zdá, a za každým dobrým skutkem se skrývají temné motivy nehledě na to, že vraždit není zase tak snadné.Kniha v českém jazyce!


Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:100 nábojů: První výstřel, poslední šance (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance zdarma kniha:

  MIRROR-2

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.pdf (EUR-0.00)

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.epub (EUR-0.00)

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.doc (EUR-0.00)

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.txt (EUR-0.00)

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.PDF – (EUR 0.00);

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.MOBI – (EUR 0.00);

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.EPUB – (EUR 0.00);

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.DOC – (EUR 0.00);

  100 nábojů: První výstřel, poslední šance.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  100 nábojů (1.)

  Originální název:

  100 Bullets: First Shot, Last Call (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art, Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  martinstefko

  22.10.2015

  První díl mě naprosto ohromil, a když jsem ho četl teď, poněkolikáté, uvědomil jsem si, jak moc je všechno promyšlené, jak chytře jsou jednotlivé scény nasnímané a jak moc je kresba Eduarda Rissa pro tenhle komiks důležitá. Geniální výběr, prostě geniální. Azzarello a Risso si skvěle sedli a myslím, že tohle je sešit, který vás dokáže navnadit na další díly. Dle mého názoru rozhodně stojí za to, i když ten příběh někdy nabývá takových rozměrů, že se přece jen rádi vrátíte k tomuto začátku, kde ještě nešlo o tak velkou hru. Alespoň na první pohled. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/323-100-naboju-1-prvni-vystrel-posledni.html

  borknagar

  06.10.2015

  Skvělá noire jízda a úvod série 100 nábojů. Velmi dobré jsou oba hlavní příběhy, krapet lepší s Leem, ale ani příběh a osud Dizzy nebyl vůbec špatný, ba naopak (kdo hraje nebo hrával GTAčka, je tu jako doma). Poslední mini-příběh už dává trošku tušit, o čem bude další díl této série. Pro mě naprostá pecka. Kresba v tomto komiksu je zážitek sám o sobě a Risso jeden z nej komiksových umělců…..

  jirincz

  07.03.2015

  Základní linka – clapík s kufříkem dává lidem možnost pomstít se tomu, kdo mu zkazil život – pomstí se nebo ne? – zní hodně zajímavě, ale čekal jsem přece jen něco jiného, spíše nějaké drama, kdy bude člověk rozmýšlet apod. První příběh z gangu mě teda nějak extra nechytl, super silácké řeči, vulgarita apod, nic pro mě. Nemlubě o celkem dosti osobách, kdy jsem se i celkem ztrácel… Druhý už byl lepší, hlavně tedy asi díky závěru, ale celkově byl poveden taky. No a minipříběh na konci z babičkou byl taky hodně dobrý. Opět nevím, proč v musí být snad v každém komiksu nahotinky, bez nich bych se fakt obešel. Zatím průměr, uvidíme dál.

  OldaB

  09.02.2014

  Co má za lubem agent Graves? Skutečně je tak jednoduché zabít někoho a tím vyřešit své problémy? Pomsta často zhořkne jako kafe, co někdo předevšírem nedopil. Výborné počtení.

  ondrash77

  20.04.2013

  Taky míváte dny, kdy byste nejradši někoho chytili pod krkem, zaškrtili, rozcupovali a spláchli do záchodu? Tak si představte, že by vás oslovil chlápek se speciální nabídkou. Dal by vám pistoli s kufříkem nábojů s tím, že byste mohli kohokoliv odstřelit bez rizika vystopování policií. Pokud vás tahle nabídka zaujala, měli byste z blízka podívat na 100 nábojů. Recenze je tady: http://www.kniznistrepy.cz/2013/04/20/100-naboju-prvni-vystrel-posledni-sance/

  Kapis

  08.02.2013

  První příběh se mi moc nelíbil, protože jsem se nemohl příliš asociovat s gangsterským prostředím, v kterém jsem holt nevyrůstal a jenž nesnese příliš srovnání s československou idylkou 80tých let, zbytek byl už mnohem mnohem lepší až skvělý. Hvězda navíc za naprosto fantastickou kresbu, ta mě fakt nadchla. Risso je opravdu mistr noiru. Líbí se mi víc než Miller. Perfektně našlápnuto do dalších pokračování. Lahůdková věc, u níž nebudu dlouho váhat s koupí pokračování;-)

  ZboABD

  07.08.2012

  První část překypuje mnoha postavami a atmosféra ghetta mi také nebyla příliš blízká. Druhá část je však výborná a závěrečná mini-epizoda také stojí za přečtení.

  Skip

  05.04.2012

  Brian Azzarello/Eduardo Risso: 100 nábojů…

  První výstřel, poslední šance

  Záblesk druhé šance

  Hlas krve

  Rozčtvrcený zítřek

  Nezabiješ

  Výborná komiksová série. Patřím k velkým fandů těhle dvou chlápků, kteří stvořili komiks o zradě a pomstě, nebo možnosti pomsty, kterou nabízí tajemný agent Graves, jenž se objeví s kufříkem, v němž jsou důkazy, pistole a stovka nevystopovatelných nábojů. Pak už je jen na dotyčném člověku, jak s touto šancí nebo "šancí" naloží. Za vším tím je ale také jistý Trust třinácti rodin. S tím je to zapeklité, protože agent Graves a jeho minutemani (cosi jako zvláštní agenti, žádní superhrdinové, ale se zbraněmi a různými technikami zneškodnění protivníka to umí parádně) měli v Trustu udržovat pořádek, jenže to se po čase moc nehodí…a už dost, protože bych moc napovídal. V tomto komiksu se mi hodně líbí rozvržení panelů, kdy to často vypadá, jako by se prolínaly, ale není v tom žádný chaos. Dobré je také to, že na mnoha místech je hlavní děj jako by v pozadí a to, co se děje okolo, je vytaženo do popředí, takže má čtenář parádní přehled o vedlejší situacích, které nakonec nemají s příběhem nic do činění, ale je to pak celé takové plastičtější a mnohem živější. Všechny díly série, z nichž každá obsahuje několik příběhů, které na sebe více méně navazují, nebo se některé postavy zase objeví v dalším příběhu, jsou moc pěkně rozehrané, pointa často přijde jako blesk. Nejradši mám zatím poslední díl, v němž je pouze jeden příběh a autoři v něm představili soukromého detektiva, který trousí hlášky ve stylu Phila Marlowea.

  Skip

  05.04.2012

  Brian Azzarello/Eduardo Risso: 100 nábojů…

  První výstřel, poslední šance

  Záblesk druhé šance

  Hlas krve

  Rozčtvrcený zítřek

  Nezabiješ

  Výborná komiksová série. Patřím k velkým fandů těhle dvou chlápků, kteří stvořili komiks o zradě a pomstě, nebo možnosti pomsty, kterou nabízí tajemný agent Graves, jenž se objeví s kufříkem, v němž jsou důkazy, pistole a stovka nevystopovatelných nábojů. Pak už je jen na dotyčném člověku, jak s touto šancí nebo "šancí" naloží. Za vším tím je ale také jistý Trust třinácti rodin. S tím je to zapeklité, protože agent Graves a jeho minutemani (cosi jako zvláštní agenti, žádní superhrdinové, ale se zbraněmi a různými technikami zneškodnění protivníka to umí parádně) měli v Trustu udržovat pořádek, jenže to se po čase moc nehodí…a už dost, protože bych moc napovídal. V tomto komiksu se mi hodně líbí rozvržení panelů, kdy to často vypadá, jako by se prolínaly, ale není v tom žádný chaos. Dobré je také to, že na mnoha místech je hlavní děj jako by v pozadí a to, co se děje okolo, je vytaženo do popředí, takže má čtenář parádní přehled o vedlejší situacích, které nakonec nemají s příběhem nic do činění, ale je to pak celé takové plastičtější a mnohem živější. Všechny díly série, z nichž každá obsahuje několik příběhů, které na sebe více méně navazují, nebo se některé postavy zase objeví v dalším příběhu, jsou moc pěkně rozehrané, pointa často přijde jako blesk. Nejradši mám zatím poslední díl, v němž je pouze jeden příběh a autoři v něm představili soukromého detektiva, který trousí hlášky ve stylu Phila Marlowea.  TAGS:

  Online 100 nábojů: První výstřel, poslední šance ebook, Kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance FB2, Download 100 nábojů: První výstřel, poslední šance PDF , Download 100 nábojů: První výstřel, poslední šance MOBI, Online 100 nábojů: První výstřel, poslední šance kniha, Zdarma Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance IPhone, Online kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance PDF, Zdarma 100 nábojů: První výstřel, poslední šance DJVU, Zdarma Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance TXT, Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance RTF, Online 100 nábojů: První výstřel, poslední šance FB2 , e-kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení TXT, Zdarma 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení kniha, e-kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance download MOBI, Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance IPad, Číst 100 nábojů: První výstřel, poslední šance MOBI, Číst 100 nábojů: První výstřel, poslední šance DOC, Zdarma 100 nábojů: První výstřel, poslední šance AWZ, Download e-kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance iPad , Zdarma 100 nábojů: První výstřel, poslední šance DJVU, Download 100 nábojů: První výstřel, poslední šance e-kniha zdarma, Zdarma Stažení 100 nábojů: První výstřel, poslední šance DVD, Číst 100 nábojů: První výstřel, poslední šance TXT, Book 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení DJVU, 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení kniha zdarma, 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení kniha pdf zdarma, 100 nábojů: První výstřel, poslední šance pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha 100 nábojů: První výstřel, poslední šance pdf zdarma, 100 nábojů: První výstřel, poslední šance stažení kniha epub zdarma, 100 nábojů: První výstřel, poslední šance ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply