1000 technických památek a zajímavostí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

1000 technických památek a zajímavostí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

1000 technických památek a zajímavostí


Celobarevná publikace nabízí výběr toho nejzajímavějšího a nejhezčího z českých technických památek – od monumentálních staveb, ovlivňujících charakter krajiny, až po zajímavé muzejní expozice, kde si sami můžeme vyzkoušet některé činnosti. Kniha nabízí pestrou mozaiku – mosty, rozhledny, přehrady, mlýny, pivovary, průmyslové areály, dopravní stavby, vodohospodářská díla, zajímavé a méně známé detaily, zemědělské stavby, unikáty. Každé z tisícovky hesel je doplněno aktuální fotografií.Kniha v českém jazyce!


Stažení 1000 technických památek a zajímavostí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:1000 technických památek a zajímavostí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení 1000 technických památek a zajímavostí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  1000 technických památek a zajímavostí.pdf (EUR-0.00)

  1000 technických památek a zajímavostí.epub (EUR-0.00)

  1000 technických památek a zajímavostí.doc (EUR-0.00)

  1000 technických památek a zajímavostí.txt (EUR-0.00)

  1000 technických památek a zajímavostí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  1000 technických památek a zajímavostí.PDF – (EUR 0.00);

  1000 technických památek a zajímavostí.MOBI – (EUR 0.00);

  1000 technických památek a zajímavostí.EPUB – (EUR 0.00);

  1000 technických památek a zajímavostí.DOC – (EUR 0.00);

  1000 technických památek a zajímavostí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Filatov

  13.08.2017

  Kniha je ze stejné série, jako vlastním knihu 1000 hradů, zámků a tvrzí. Opět se jedná a velmi dobré dílo vytvořené na úplně stejné bázi. Popis místa s fotografiemi, ale zde mi více chyběla mapa s umístěním popisovaných míst, takže někdy člověk neví, kde v republice onu památku hledat. Dám proto "jen" čtyři hvězdičky, ale s knihou jsem velmi spokojený.

  mira.l

  10.11.2015

  Zajímavá publikace, představující značné množství nejrůznějších technických památek po celé naší republice. Jsou tady zastoupeny nejrůznější mlýny, těch je tu opravdu požehnaně, asi z celé knihy nejvíc, vodárenské věže, mosty, tunely, továrny, resp. tovární budovy ať už dávno zaniklé nebo dodnes fungující, muzea, vysílače, přehrady, hamry, železárny, vápenky, nádražní budovy, důlní stavby, pivovary, objekty vojenského opevnění, ale i další méně obvyklá technická zařízení, jako třeba meteorologické budky, rosírny lnu nebo sušárna čekanky.
  Co mi trochu vadilo, tedy ani ne tak teď při čtení celé knížky, ale spíš mi to bude vadit v budoucnu při nahlížení do některých pasáží, je poměrně složitě odhadnutelné umístění jednotlivých objektů v rámci republiky v knize. Pokud se člověk třeba chystá na dovolenou a chce se podívat, co v dané oblasti je, musí aspoň přibližně vědět o nějakém větším městě, to si dohledat v rejstříku a podle toho prolistovat několik stran před a za tímto městem. Celou věc ještě komplikuje případná lokace na rozhraní několika krajů. I z tohoto důvodu bych uvítal třeba na předsádce knihy mapu ČR s vyznačením větších měst a jejich umístění v jednotlivých krajích. Jinak ale přínosná publikace zejména pro ty, kdo rádi tráví dovolenou poznáváním naší vlasti.
  Za velmi záslužné považuji i to, že u celé řady objektů je uvedeno, v jakém jsou stavu a k jakým účelům jsou dnes využívány, třeba v řadě mlýnů jsou mlynářské expozice s možností do nich nahlédnout nebo slouží jako ubytovací či rekreační zařízení, stejně tak se čtenář dozví o osudu mnoha továren, ať už dnes stále slouží svému původnímu účelu (což není v dnešní době k zahození, do dnešních dnů přežil jen zlomek fabrik, vyrábějících před 40 či 70 lety) nebo jsou přestavěny pro jiné využití.
  Stejně tak je na mnoha příkladech vidět, kolik financí se za posledních cca 20 – 25 let investovalo do obnovy těchto památek.
  Celkově hodnotím plným počtem hvězdiček, kdyby to tu šlo, uberu půlku za chyby a překlepy, nějaké se najdou a třeba v jednom z hesel ke konci knihy u jakési přehrady se pletou jednotky rozlohy, délky a také objemů. Ale to je vcelku detail, bystrý čtenář si při troše přemýšlení domyslí…:)).  TAGS:

  Online 1000 technických památek a zajímavostí ebook, Kniha 1000 technických památek a zajímavostí FB2, Download 1000 technických památek a zajímavostí PDF , Download 1000 technických památek a zajímavostí MOBI, Online 1000 technických památek a zajímavostí kniha, Zdarma Stažení 1000 technických památek a zajímavostí IPhone, Online kniha 1000 technických památek a zajímavostí PDF, Zdarma 1000 technických památek a zajímavostí DJVU, Zdarma Stažení 1000 technických památek a zajímavostí TXT, Stažení 1000 technických památek a zajímavostí RTF, Online 1000 technických památek a zajímavostí FB2 , e-kniha 1000 technických památek a zajímavostí stažení TXT, Zdarma 1000 technických památek a zajímavostí stažení kniha, e-kniha 1000 technických památek a zajímavostí download MOBI, Stažení 1000 technických památek a zajímavostí IPad, Číst 1000 technických památek a zajímavostí MOBI, Číst 1000 technických památek a zajímavostí DOC, Zdarma 1000 technických památek a zajímavostí AWZ, Download e-kniha 1000 technických památek a zajímavostí iPad , Zdarma 1000 technických památek a zajímavostí DJVU, Download 1000 technických památek a zajímavostí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení 1000 technických památek a zajímavostí DVD, Číst 1000 technických památek a zajímavostí TXT, Book 1000 technických památek a zajímavostí stažení DJVU, 1000 technických památek a zajímavostí stažení kniha zdarma, 1000 technických památek a zajímavostí stažení kniha pdf zdarma, 1000 technických památek a zajímavostí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha 1000 technických památek a zajímavostí pdf zdarma, 1000 technických památek a zajímavostí stažení kniha epub zdarma, 1000 technických památek a zajímavostí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply