15 minus Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

15 minus Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

15 minus


15 minus je zdánlivě nevinná televizní show. Skupina odvážlivců se snaží dostat skrz neznámé území na smluvené místo, kde na ně čeká odměna 60 milionů eur. Situaci ale komplikují dvě pravidla. Podle prvního se peníze rozdělí rovným dílem mezi všechny v cíli. Podle druhého soutěžící během hry nepodléhají žádným zákonům. Mají absolutní svobodu konání… Když se tyhle věci spojí dohromady, vznikne smrtící koktejl. Don přichází do soutěže s mladistvou naivitou. Záhy však pozná, že se musí mít ve střehu nejen před nebezpečnou krajinou, ale hlavně před ostatními soutěžícími. V atmosféře všudypřítomného strachu, kdy smrt hrozí odkudkoliv a kdykoliv, nemůže věřit nikomu. Brzy pochopí, že se v Patnáct mínus nehraje o peníze, ale o to, kdo koho dřív zabije. Jestli se chce vrátit domů živý, musí v sobě objevit zvíře…Kniha v českém jazyce!


Stažení 15 minus zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:15 minus (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení 15 minus zdarma kniha:

  MIRROR-2

  15 minus.pdf (EUR-0.00)

  15 minus.epub (EUR-0.00)

  15 minus.doc (EUR-0.00)

  15 minus.txt (EUR-0.00)

  15 minus.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  15 minus.PDF – (EUR 0.00);

  15 minus.MOBI – (EUR 0.00);

  15 minus.EPUB – (EUR 0.00);

  15 minus.DOC – (EUR 0.00);

  15 minus.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Thrillery, Literatura česká
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (108)

  Přidat komentář

  Princezna22

  01.10.2017

  Mě se kniha nelíbila…. Za mě až moc krvavé, násilné atd.. Příště raději sáhnu znovu po Hunger Games.. Nezlobte se na mě,ale kniha se mj opravdu nelíbila. Nahanela mi strach a prostě asi se to někomu líbí. Ale mě kniha nepřesvědčila..Škoda a to jsem doufala,jak se mi bude kniha líbit…PS.smrt pár postav mi spustila žaludeční potíže… Tohle fakt za mě ne… Za nápad a obálku dvě hvězdičky… Víc tomu dát nemohu..omlouvám se.. Nechutná kniha.. Pokud máte rádi krvaky a brutálni scény tak vám knihu doporučuji… Pro slabé žaludky jako sem já kniha není… Ještě teď mi je mdlo… 🙂

  ondras666

  30.08.2017

  Pro mě byla kniha velkým překvapením. A to v dobrém. Dobrý děj, rychlý spád a výborně zvolené téma do dnešní doby. Navíc český autor. Don mi z počátku trochu vadil, ale postupně si získal můj obdiv. Jen jedna odpověď zůstává nevyřčena – zemřel?

  RunningWolf

  28.08.2017

  Čtivé,svižné bez nějakých zbytečností kolem.Pěknej trip 🙂
  Velké plus za zmínku toho že peníze člověku šteští nepřinesou

  Don-Leo

  16.07.2017

  Tak tohle tedy byla jízda. Vzhledem k věku autora v době napsání klobouk dolů. Akce od začátku do konce. Kdybych nemusel chodit do práce, přečetl bych to na jeden zátah.

  Alena_S

  27.06.2017

  Rozhodně naplňuje všechny rysy žánru. Včetně toho, že je místy brutální… Ale takhle? Některé postavy se chvílemi chovají až scestně (ano, Garethe, tebe myslím) a scény s domorodci (autorovi mírně tleskám, že na to měl nervy – jen mírně, žaludek z myšlenky na tuto část nesnese prudší pohyby) by mi spíš dávaly smysl např u hladových her, kde přežít mohl jen jeden a soutěžící tam nebyli dobrovolně. Jinak nechápu, proč by se do takového masakru někdo hlásil, byť jde o hodně peněz. Moc se mi ale líbil epilog (i když závěr soutěže ne); asi jsem škodolibá, ale ten neměl chybu.

  jesterka.as

  26.06.2017

  Kniha rozhodně není žádná oddychovka, přesto se četla dobře. Některé části příběhu byly předvídatelné, některé mě hodně překvapily, každopádně nechybělo napětí, pro mě asi i budoucí noční můry – kanibalové mě budou asi hodně strašit… Napsáno velmi dobře a souhlasím, že od tak mladého autora velice překvapivé 🙂

  Dolik13

  19.05.2017

  Na začátku musím říct, že autor si zaslouží pochvalu. Ve 23 letech napsat takovou knihu, to klobouk dolů. Kniha mi ze začátku přišla jako kopírka Hunger games, měl jsem i problémy se všemi těmi jmény, zvykl jsem si až ve chvíli, kdy mě kniha začala opravdu bavit, a to byl tak od 100 strany, kdy byli účastníci vysazeni na ostrově. Nejvíc se mi líbila část s kanibaly, některá úmrtí jedinců mi doslova naháněla husí kůži. Autor byl brutální SPOJLER: Obzvlášť u smrtí Floyda a Mathiase, kde jsem se hrůzou až orosil.

  Co se týče hlavního hrdiny, tak ten mi nepřišel tak sympatický, jako například Gharet, nebo Bakari. Ale jinak se mi líbil postupný děj. Co mě trošku zklamalo byl konec, který byl trochu zbrklý a přestřelený, nicméně hlavní myšlenka, kterou se autor snažil sdělit v této knize jsem pochopil, a knihu doporučuji dál! 🙂

  mysterygirl

  26.04.2017

  Uf,to byl masakr…nemuzu se z toho vzpamatovat..mam to porad v hlave..

  Karelvovsik

  20.02.2017

  Páni, to byla jízda! České Hunger Games mě hodně překvapili v dobrém slova smyslu , jen škoda celkem zbytečného epilogu.

  JezinkaJ

  20.12.2016

  Blbost, která je zrádná, protože se hodně dobře čte.
  Pro mě: od konce bažiny už jen cosi bez logiky a epilog to ještě završuje. První třetina se mi líbila, do půlky dobrý a pak sešup.
  Autore, autore – kdybys posunul pláž za bažinu a nechal vyhrát ty, kteří z ní vylezli, udělal bys líp. Zklamal jsi mě, chudák "půldomorodec" – tak laciný závěr, vcelku zajímavé postavy.
  Hvězdičky nedávám, protože nevím kolik – na nulu to teda není. Možná až si to nějak rozmyslím.

  Lenka40

  01.11.2016

  Teda musím říct ,že tahle kniha mě dostala. Byla napínavá , chvilemi i brutální a dokonce mě i v jedné chvíli rozplakala. A poslední stránky knihy jsem hltala , abych se co nejdříve dozvěděla , jak to celé dopadne. Konec mě vyrazil dech . Takže za mě plný počet .=)

  ewisek22

  20.10.2016

  Pamatuji si, že jsem ji strašně dlouho sháněla a nakonec jsem ji sehnala jako e-knihu…Tak moc jsem se na ni těšila a zároveň jsem se obávala, že mě zklame, že to bude kopie (navíc nezdařená) milovaného prvního dílu Hunger Games atd…..AAaaale….tahle kniha má pro mě rozhodně sakra veliký WAUU efekt a k tomu pro mě nečekaně českého autora (těm moc neholduju:) ). Postavy byly skvěle napsané – měla jsem vícero oblíbenců, ale Gareth je prostě number one – fakt mě dostával těma hláškama:) Prostě DOPORUČUJI a dávám plný počet hvězdiček!

  Katuschkaaa

  12.10.2016

  Klobouk dolů před tímto mladým, navíc českým, autorem. Jako fanynka série Hunger Games jsem měla na začátku trochu problém, ale pak jsem to nějak přestala srovnávat a užívala si děj. Některé pasáže byly opravdu hodně detailně popsané, nejednou jsem musela knížku odložit a trochu to rozdýchat… Doporučuju!!!

  invocation11

  20.09.2016

  Na české poměry veliké překvapení! Místy mi to trochu připomínalo "The Mountain of the Cannibal God" ze 70. let, ale opravdu jsem si to užila. Nějaké nedostatky to sice má, ale vzhledem k tématu i věku autora nemůžu jinak… PS: Bakari a Gareth fanklub!

  Daenerys

  09.09.2016

  Tleskám! Našlo by se určitě pár chyb k vytknutí… ale vše převálcuje drtivá čtivost! Těšila jsem se na každou volnou chvilku a okamžitě jsem měla nos téměř nalepený na písmenkách. Ano, souhlasím s příspěvky níže, i mně bylo místy zle z dosti podrobných popisů násilí a brutality, ale domnívám se, že to byl právě autorův záměr, patří to k tématu zvrhlých reality show a přišlo mi, že to do příběhu sedělo. Před pár lety jsem četla další autorovu knihu NnL a pamatuji si, že od dalších pokusů mě odrazila extrémní naivita hlavní zápletky, díky čtenářské výzvě jsem nakonec dala druhou šanci (sekce autor mladší 30ti let) a ROZHODNĚ NELITUJI. Nespočet zvratů, příběh se místy ubíral směry, které bych ani nečekala, měl spád a spousta pasáží byla tak napínavých, že jsem snad i zapomínala dýchat. A jestli jsem se snad obávala zklamání ze závěru, tak to byly obavy naprosto liché! Mělo to hloubku, závěr měl rozhodně co čtenáři sdělit. Smekám.

  pepa4081

  21.08.2016

  Napínavá kniha, psaná svižným stylem,takže se mi dobře četla. Bohužel je vní až příliš mnoho násilí a brutality. Jistě to byl autorův záměr – šokovat a někomu se to bude líbit. Konec se mi zdál trochu uspěchaný. Jsem rád, že jsem si knihu přečetl, ale znovu ji už číst nebudu.

  JustWomen

  18.08.2016

  Smíšené pocity, prvních 100 stran bylo docela zdlouhavých, podivné popisy postav a neuvěřitelné dialogy. Pak se děj rozběhl a i přes slabé stránky se to dobře četlo.
  Dlouho jsem knihu nemohla sehnat, možná kdybych tolik nečekala …

  KnihomolTerka

  07.07.2016

  Nelíbí se mi , že tato kniha je plná vulgarismů .

  Zrzavá_Tereza

  08.06.2016

  Reality show plná krve na papíře. Ne taková, na jakou jsme zvyklí z televize. Ale taková, která nemá hranice a vy z ní nemáte šanci odejít.
  Rozhodně doporučuju!

  Edona

  07.06.2016

  Páni, to byla jízda! Musím říct, že Tomáš Zářecký mě mile překvapil. Příběh byl velice čtivý, napínavý.. já snad ani nemám slov. Jediné co bych vytkla je, že mi některé postavy splývaly dohromady (ale na to, že jich bylo 15, tak se není čemu divit), ale ty hlavní byly detailně charakterově popsány. Opravdu skvělý námět, skvělé propracování. Nemůžu jinak, než dát pět hvězd. Rozhodně doporučuji!

  Hudis

  05.06.2016

  Musím říct, že mě kniha hodně překvapila. Extrémně čtivá, svižný příběh a ani postavy nejsou úplně ploché. Za mě obrovské překvapení… přece jen české autory moc nevyhledávám. Ale Tomáš mi ukázal, že jsem udělal chybu… za mě 100%

  Danah

  03.05.2016

  Po dvou rocích hledání jsem našla a koupila tuto knihu. Pak jsem začala číst. Třetí osoba, ale vypráví Don, fajn, vypadá jako ok kluk. Začátek lehký, zdá se, že nakonec tam nebude tolik krve, jak jsem si myslela. A pak masakr, dokonalé čtení, které i přes své slabé skulinky, dokázalo přimět moje oči hltat každou stránku. Bakari, Claus, Gareth. Ano, Gareth, další fiktivní postava, kterou musím uctívat ať chci nebo nechci. Děkuju, další objekt mého fangirlingu jsem vážně moc potřebovala. Jako by můj život byl zamořený málo těmito dokonalými zničenými charaktery. Konec ne úplně nepředvídatelný, ale sakra dobrý. Zírám na poslední stránku v šoku. Je konec. Wow.
  Tak mě napadá – Česko má stále naději.

  witko

  29.03.2016

  Soutěž o balík peněz, již poněkolikáté, a stejně mne to neomrzí číst. Na prvotinu tohoto autora to nebylo špatné.

  Brace

  24.03.2016

  Smíchejte seriál Ztraceni, reality show Vyvolení, okořeňte béčkovými horory o kanibalismu a hle, máme tu příběh knihy 15 minus. Uznávám, že v české literatuře nevídaná novinka, ovšem úplně ne tolik zábavná, jak bych si osobně přál. Možná o 100 stran méně textu by knize pomohlo, takhle jsem občas trpěl nudou. Obzvlášť téma vesnice divochů mi moc nesedělo, knižně (filmově) je už příliš provařené. Přesto knihu jako celek hodnotím pozitivně a určitě zkusím i další romány Tomáše Zářeckého, i když jejich hodnocení oproti 15 minus mírně pokulhává. Třeba mi naopak sednou více, uvidíme.
  P.S.: Pro podobně smýšlející – Rozhodně vyzkoušejte tématicky podobnou knihu Urban Games, myslím, že její četbou se pobavíte o chloupek více.

  groula

  03.03.2016

  Masakr kniha. Nebyl sem schopnej se od ni odtrhnout od zacatku do konce. Jedna z nejlepsich knih co sem kdy zatim cet. A to tak, ze se mi o tom i zdalo!
  Jednoznacne 100% a kdyby slo vic, dat 10 bodu….

  Rade

  24.02.2016

  Úvod jako kopie Kingova Dlouhého pochodu.
  Uznávám, vystihnout psychologii postav v mezních situacích je neobyčejně těžké i pro protřelého autora, ale stejně… Jednotliví účastníci reality show jsou až přehnaně vyhraněné typy (klaďas, lump, všeználek, vejtaha, zbabělec, hloupá kráska, chytrá nicka…) a od toho se odvíjejí celkem těžko uvěřitelné vztahy a těžko uvěřitelná konverzace. Pár silných chvilek bylo cestou džunglí před vstupem na území „divochů“. Pak ale bylo vše již hodně, hodně přehnané.
  Měla jsem pocit, že sleduji prapodivné postavičky nějaké videohry – kde hlavičky padají, krev stříká…, no ale nic, jde se dál. Za poslední část knihy, chvílemi patetickou, chvílemi tak přitaženou za vlasy, že mi to připadalo jako parodie, ubírám ještě jednu hvězdičku.
  Ale dobře, kniha se vesměs líbí, takže spíš já jsem sáhla v knihovně do pro mě nesprávného regálu.

  Geatas

  11.02.2016

  Kruté, výstižné, napínavé do poslední stránky…cestování vlakem nikdy nebylo příjemnější:-)

  V28

  25.01.2016

  Kniha se mi líbila, na mladého autora to bylo hodně dobré. Začátek knihy mi trochu připomínal Dlouhý pochod od Kinga (Podobné momenty na začátku) křížený se seriálem Ztraceni (chatrč na tajuplném ostrově a vědci zanechané megaenergetické tyčinky asi od f.Dharma). Až do osady lovců lebek se mi to četlo velmi dobře, pasáž z osady byla zdlouhavá a neškodilo by jí trochu pročistit. Po osadě kniha opět nasadila tempo a až do konce doběhla velice svižně. Ve slovníku postav mi chyběla trochu silnější, drsnější slova, přeci jen to nebyl výběr andílků, ale exdrogový dealer, Africký řezník nebo člověk hledaný mafií, ale slušný, nepřikrášlený konec, takže fakt dobrý.

  patynkapa

  21.12.2015

  Jedním slovem DOKONALÁ! Měla jsem trochu pochybnosti, když jsem zjistila, že tuto knihu napsal český autor, ale musím říct Tomáši klobouk dolů.
  Určitě stojí za přečtení.
  A z Hunger Games to opravdu NEMÁ, co společného.

  Matik95

  17.12.2015

  Prave jsem docetla. Stale mam husi kuzi po tele, pribeh je napinavy od zacatku az do konce.
  Nemam slov.
  TAGS:

  Online 15 minus ebook, Kniha 15 minus FB2, Download 15 minus PDF , Download 15 minus MOBI, Online 15 minus kniha, Zdarma Stažení 15 minus IPhone, Online kniha 15 minus PDF, Zdarma 15 minus DJVU, Zdarma Stažení 15 minus TXT, Stažení 15 minus RTF, Online 15 minus FB2 , e-kniha 15 minus stažení TXT, Zdarma 15 minus stažení kniha, e-kniha 15 minus download MOBI, Stažení 15 minus IPad, Číst 15 minus MOBI, Číst 15 minus DOC, Zdarma 15 minus AWZ, Download e-kniha 15 minus iPad , Zdarma 15 minus DJVU, Download 15 minus e-kniha zdarma, Zdarma Stažení 15 minus DVD, Číst 15 minus TXT, Book 15 minus stažení DJVU, 15 minus stažení kniha zdarma, 15 minus stažení kniha pdf zdarma, 15 minus pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha 15 minus pdf zdarma, 15 minus stažení kniha epub zdarma, 15 minus ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply