50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

50 odstínů dominance - Můj skutečný příběh


„Dřív bych radši zůstala v ústraní. Dokonce jsem si vymýšlela, když se mě někdo ptal na práci, a říkávala jsem, že jsem kosmetička. Teď už mi nedělá takové potíže otevřeně mluvit o utajovaných slastech, které lidem zprostředkovávám. Mám legální živnost, platím daně a užívám si plody své podnikatelské a obchodní práce. Sexuální touhy druhých mi přinesly úspěch a pracovní naplnění. Pojďte, provedu vás svou mučírnou. Spíš bych měla říct mučírnami, protože budeme procházet různými místnostmi vybavenými erotickými a exotickými pomůckami, které mají za úkol napínat na skřipec smysly i tělo…“

Londýnská domina Lady Miranda je v současné době celosvětově jednou z nejúspěšnějších osobností v oboru BDSM. Natáčí filmy, její webové stránky vykazují návštěvnost v milionech. Ale začátky vůbec neměla jednoduché.

Miranda strávila dětství v malém obecním domku a bylo jí sotva devět let, když se dozvěděla, že „rodiče“, kteří ji vychovávají, jsou ve skutečnosti její babička a dědeček – a matka je její sestra, která ji porodila v šestnácti letech a v té době již žila se svou novou rodinou.

Tento zážitek ovlivnil Mirandino dospívání, které bylo mírně řečeno hodně divoké. O panenství přišla ve třinácti se dvěma muži, pravidelně vymetala kluby, utekla z domova, žila ve squatu.

Mnohé jiné dívky by zřejmě skončily na ulici a závislé na drogách. Miranda se ale s nepřízní osudu dokázala poprat. Přestože neustále řešila finanční problémy, zvládla vysokou školu, ale tomu, co vystudovala, se věnovala jen velmi krátce. V době, kdy si přivydělávala jako recepční v nočním klubu, objevila v sobě to, co se posléze stalo její profesí, v níž doslova ovládla svět. Stala se vyhledávanou dominou.

Příběh Lady Mirandy je fascinující a velmi zábavné čtení, byť občas poněkud děsivé. Každému, kdo se do něj ponoří, poskytne velmi otevřený pohled do své mučírny – do tabuizovaných a snad i poněkud temných koutů lidské sexuality…Kniha v českém jazyce!


Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.pdf (EUR-0.00)

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.epub (EUR-0.00)

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.doc (EUR-0.00)

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.txt (EUR-0.00)

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.PDF – (EUR 0.00);

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.MOBI – (EUR 0.00);

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.EPUB – (EUR 0.00);

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.DOC – (EUR 0.00);

  50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Nava
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  switch.man

  04.01.2017

  Spíše jsem čekal povídání o její práci, o jejím vnímání DS atd. Ale tohle je z 90 ℅ příběh jejího života – dětství, dospívání, proniknutí do sféry dospělého průmyslu, obchodní úspěchy, soukromé vztahy, rodina. Je to hlavně o Mirandě coby soukromé osobě a jejich podnikatelských úspěších. Navíc ne příliš dobře napsáno. Jasně, není to spisovatelka a musím uznat, že z ničeho to v oboru dotáhla daleko.
  Suma sumárum po navnadění první kapitolou docela zklamání. Myslím, že kdyby chtěla, tak by to mohlo být daleko zajímavější a kvalitnější čtení. Škoda… Možná je kniha jen dalším z jejich podnikatelských záměrů, tentokrát jak se trochu svézt na vlně XY odstínů čehokoliv.  TAGS:

  Online 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh ebook, Kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh FB2, Download 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh PDF , Download 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh MOBI, Online 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh kniha, Zdarma Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh IPhone, Online kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh PDF, Zdarma 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh DJVU, Zdarma Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh TXT, Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh RTF, Online 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh FB2 , e-kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení TXT, Zdarma 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení kniha, e-kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh download MOBI, Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh IPad, Číst 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh MOBI, Číst 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh DOC, Zdarma 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh AWZ, Download e-kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh iPad , Zdarma 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh DJVU, Download 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh DVD, Číst 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh TXT, Book 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení DJVU, 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení kniha zdarma, 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení kniha pdf zdarma, 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh pdf zdarma, 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh stažení kniha epub zdarma, 50 odstínů dominance – Můj skutečný příběh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply