A objevíš poklad, který v tobě dřímá Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

A objevíš poklad, který v tobě dřímá Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

A objevíš poklad, který v tobě dřímá


Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním hledáním. Hlavní hrdinka Alice přijíždí na návštěvu rodiny a setkává se se svým přítelem z dětství Jeanem, který k překvapení všech opustil studia a dal se na dráhu kněze, k níž se cítil povolán. Počet farníků, kteří navštěvují místní kostel, je však tak mizivý, že Jean začíná pochybovat o smyslu svého poslání, pociťuje bezradnost a ztrácí motivaci. Alice, která je praktická, dynamická a odvážná moderní žena a řešení problémů je pro ni denním chlebem, se rozhodne vzít situaci do vlastních rukou. Své předsevzetí pomoci svému příteli opět nalézt smysl a přivést lidi zpět k víře pojme jako pracovní výzvu a jakožto úspěšná manažerka reklamní agentury k tomu hodlá využít všechny možné marketingové strategie. V té chvíli ještě netuší, že toto rozhodnutí jí i jejímu příteli převrátí život naruby… Přestože je Alice přesvědčená ateistka, která je alergická na cokoli, co souvisí s náboženstvím, vrhne se do svého úkolu s vervou a důsledností jí vlastní. Pokouší se proniknout do tajů spirituality různých náboženských směrů, přičemž se pravdivost jejich hlavních myšlenek a principů, které postupně objevuje, snaží vyzkoušet a ověřit na vlastní kůži. Přitom se dostává do situací, které ji nutí překonávat limity vlastního ega a přehodnocovat zakořeněná přesvědčení a očekávání. Odhaluje zásadní rozpory mezi původní podobou duchovních nauk a zavedenými církevními dogmaty a rituály a ke svému úžasu také neočekávané bohatství původních pravd, které jsou si u jednotlivých směrů nápadně podobné. Alici se tak snaha pomoci příteli stane impulzem k objevování autentické spirituality, vlastního vnitřního potenciálu a přivede ji na cestu hledání sebe sama. Uvědomí si, že pokud jsou lidé otevření a ochotní naslouchat a nechat se těmito pravdami vést, mohou nalézt klíč k dosud netušené svobodě a ke štěstí. Autor nás zve k úchvatnému pátrání po tom, co člověku umožňuje povznést se do jiné dimenze, v níž jsou jeho činy plné síly a radost trvalým stavem.Kniha v českém jazyce!


Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:A objevíš poklad, který v tobě dřímá (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá zdarma kniha:

  MIRROR-2

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.pdf (EUR-0.00)

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.epub (EUR-0.00)

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.doc (EUR-0.00)

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.txt (EUR-0.00)

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.PDF – (EUR 0.00);

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.MOBI – (EUR 0.00);

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.EPUB – (EUR 0.00);

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.DOC – (EUR 0.00);

  A objevíš poklad, který v tobě dřímá.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Et Trouveras le trésor qui dort en toi (2016)

  Žánr:
  Náboženství, Filozofie
  Vydáno: , Rybka Publishers
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  ji7967

  12. ledna

  Autor ani kniha opět nezklamali. Doporučuji, pokud na sobě chcete pracovat a třeba i přijít na pár věcí dřív, než sami plynutím života (a třeba o to pak bude ten váš život dřív lepší a hezčí).

  DominaCZ

  27.12.2017

  Madam.art to vyjádřila totožně s mými pocity.
  Tady se smíchala touha dělat chytrého, povzbudit nejisté lidičky, osvítit víru a donutit skeptiky, aby do toho svatostánku zavítali, protože víra je přece DŮLEŽITÁ.
  Já na toto neslyším, takže mě to nezaujalo, ale hlavně to zabil ten předkonečnej part o křestu: člověk nepatřící do církve smí provést křest a je to dle zákonů, potvrzených v Římě, PLATNÉ? To snad ne totok.
  To by pak bylo jako v Romingu, kde si křest taky řídili sami.
  Na to prostě nevěřím a nikdo mi tam sympatický nebyl – on ufňukánek, ona pragmatická semetrika, co se z ní stane andělíčkova pomocníčka…ale fuj.

  Madam.art

  18.12.2017

  Kniha mě přivedla k několika zajímavým myšlenkám, trochu mi přiblížila náboženství západní vs. východní…. jinak děj je jako obvykle poněkud plytký a obtížně uvěřitelný. Za nosnými idejemi výrazně pokulhává výstavba příběhu. Závěr tristní až pitomý.

  kika 13

  30.09.2017

  Docela místy nereálný příběh.Oddychové čtení.

  Marcela52

  17.09.2017

  Zajímavý pohled na téma, co je v životě důležité a jakou roli v našem životě hraje, nebo může hrát víra. Knihu jsem dočetla do konce, ale přiznám se, že některé pasáže ohledně výkladu Bible mi přišly dost didaktické. Z mého pohledu bych řekla, že méně je více. Tím myslím ta moudra, kterými je kniha doslova prošpikovaná…

  Janin

  03.09.2017

  Laurent Gounelle opět nezklamal.
  Opět krásná hluboká,jedním slovem úžasná kniha plná pravd,mouder k posunu od materiálního pojetí světa,od oproštění se od svého ega,od pochopení,co je a není důležité pro život,jaké hodnoty lze od života očekávat,jakým způsobem svůj život prožít a naplnit…..WOW.

  Otas17

  12.07.2017

  Autorovo knihy mám rád, ale bohužel tahle mě neoslovila, přestože se mi líbí vysvětlení evangelií a Ježíšových výroků. Nejspíš mé sympatie k této knize jsou nízké proto, jelikož mám averzi ke křesťanství.

  mendule

  10.07.2017

  Krásná kniha. Jak jinak chápat výroky z bible, Tomášovo evangelium, lpění na hmotě, jiném pojetí času a mnoho jiných zajímavých témat.  TAGS:

  Online A objevíš poklad, který v tobě dřímá ebook, Kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá FB2, Download A objevíš poklad, který v tobě dřímá PDF , Download A objevíš poklad, který v tobě dřímá MOBI, Online A objevíš poklad, který v tobě dřímá kniha, Zdarma Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá IPhone, Online kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá PDF, Zdarma A objevíš poklad, který v tobě dřímá DJVU, Zdarma Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá TXT, Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá RTF, Online A objevíš poklad, který v tobě dřímá FB2 , e-kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení TXT, Zdarma A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení kniha, e-kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá download MOBI, Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá IPad, Číst A objevíš poklad, který v tobě dřímá MOBI, Číst A objevíš poklad, který v tobě dřímá DOC, Zdarma A objevíš poklad, který v tobě dřímá AWZ, Download e-kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá iPad , Zdarma A objevíš poklad, který v tobě dřímá DJVU, Download A objevíš poklad, který v tobě dřímá e-kniha zdarma, Zdarma Stažení A objevíš poklad, který v tobě dřímá DVD, Číst A objevíš poklad, který v tobě dřímá TXT, Book A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení DJVU, A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení kniha zdarma, A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení kniha pdf zdarma, A objevíš poklad, který v tobě dřímá pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha A objevíš poklad, který v tobě dřímá pdf zdarma, A objevíš poklad, který v tobě dřímá stažení kniha epub zdarma, A objevíš poklad, který v tobě dřímá ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply