Adventinky I – Vánoční romance Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adventinky I – Vánoční romance Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Adventinky I - Vánoční romance


Šampion / Linda Howardová — Splněná věštba / Debbie Macomberová — Vánoce na ranči / Linda Turnerová

Autor: Howard, Linda
Kniha: Šampion

Maris Mackenzieová je renomovanou cvičitelkou koní, kvůli kterým vůbec nemá čas ani potřebu se scházet s muži. Jaké je potom její překvapení, když se jednoho dne probudí a zjistí, že vedle ní leží úplně cizí muž!

Autor: Macomber, Debbie
Kniha: Splněná věštba

Věštkyně Carrii předpoví, že už brzy potká muže svých snů. Carrií její věštbě nepřikládá žádný význam. Když se však do domu přistěhuje Philip Lark se svou dcerou, osud se rychle naplňuje…..

Autor: Turner, Linda
Kniha: Vánoce na ranči

Před deseti lety Waytt Cillu zradil a zlomil ji srdce a ona přísahala, že podruhé se oklamat nedá. Pak ale Waytta o Vánocích znovu potká a zjistí, že láska je silnější než hlas rozumu!Kniha v českém jazyce!


Stažení Adventinky I – Vánoční romance zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Adventinky I – Vánoční romance (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Adventinky I – Vánoční romance zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Adventinky I – Vánoční romance.pdf (EUR-0.00)

  Adventinky I – Vánoční romance.epub (EUR-0.00)

  Adventinky I – Vánoční romance.doc (EUR-0.00)

  Adventinky I – Vánoční romance.txt (EUR-0.00)

  Adventinky I – Vánoční romance.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Adventinky I – Vánoční romance.PDF – (EUR 0.00);

  Adventinky I – Vánoční romance.MOBI – (EUR 0.00);

  Adventinky I – Vánoční romance.EPUB – (EUR 0.00);

  Adventinky I – Vánoční romance.DOC – (EUR 0.00);

  Adventinky I – Vánoční romance.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mackenzie’s Mountain (4.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Harlequin
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  PomněnkaPrvní

  30.04.2015

  Četla jsem jen harlekynku Šampion od Lindy Howard jakožto 4. díl série. Pro mě nejslabší díl, všechno moc rychlé. Zachránil to ten konec, když se Mac seznamoval s Marisinou rodinou. A samozřejmě postava malé Nicky a její svatební extempore, super!

  zoja

  18.11.2013

  Strhávám jednu hvězdičku za rychlý vývoj událostí, i když ve stostránkovém příběhu to asi jinak nešlo. Jinak klasická Linda se vším všudy :-).

  Evaevelína

  11.11.2013

  začátek se rozjížděl a pak nastala brzda…Povídka vypráví o třináctileté dceři Mackenzie, která se trapně snaží dávat svého otce se sousedkou dohromady.Na harlequinku je to bída.Příběh od L.Howard je suprový.

  Maki 1

  19.10.2013

  Moc hezký příběh s detektivní zápletkou, napsaný s nadhledem a pochopením, kořeněný specifickým humorem. Linda Howard opět nezklamala. Když je člověku ouvej, je to lék. Ke konci jsem se smála nahlas!

  mac.martina

  18.09.2013

  moc pekny pribeh ke konci kdyz se Maris a Mac setkali s rodinou tak jsem se dost nasmala, hezky napsana knizka ale nejlepsi postava byla mala Nicky 🙂  TAGS:

  Online Adventinky I – Vánoční romance ebook, Kniha Adventinky I – Vánoční romance FB2, Download Adventinky I – Vánoční romance PDF , Download Adventinky I – Vánoční romance MOBI, Online Adventinky I – Vánoční romance kniha, Zdarma Stažení Adventinky I – Vánoční romance IPhone, Online kniha Adventinky I – Vánoční romance PDF, Zdarma Adventinky I – Vánoční romance DJVU, Zdarma Stažení Adventinky I – Vánoční romance TXT, Stažení Adventinky I – Vánoční romance RTF, Online Adventinky I – Vánoční romance FB2 , e-kniha Adventinky I – Vánoční romance stažení TXT, Zdarma Adventinky I – Vánoční romance stažení kniha, e-kniha Adventinky I – Vánoční romance download MOBI, Stažení Adventinky I – Vánoční romance IPad, Číst Adventinky I – Vánoční romance MOBI, Číst Adventinky I – Vánoční romance DOC, Zdarma Adventinky I – Vánoční romance AWZ, Download e-kniha Adventinky I – Vánoční romance iPad , Zdarma Adventinky I – Vánoční romance DJVU, Download Adventinky I – Vánoční romance e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Adventinky I – Vánoční romance DVD, Číst Adventinky I – Vánoční romance TXT, Book Adventinky I – Vánoční romance stažení DJVU, Adventinky I – Vánoční romance stažení kniha zdarma, Adventinky I – Vánoční romance stažení kniha pdf zdarma, Adventinky I – Vánoční romance pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Adventinky I – Vánoční romance pdf zdarma, Adventinky I – Vánoční romance stažení kniha epub zdarma, Adventinky I – Vánoční romance ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply