Adventní kletba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adventní kletba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Adventní kletba


Zdánlivě obyčejná návštěva hradu Krašova se změní v děsivou noční můru. Oldřich z Chlumu chce pomoci příbuzné, která se mu svěří s dávným prokletím hroznatovského rodu. Co spojuje vraždy šlechtičen a pověst o pokladu knížete Soběslava? Pátrání přivede Oldřicha a jeho pomocníky panoše Otu a velitele Diviše do řídce obydlených lesů kolem Berounky. Jejich životy visí na vlásku, kromě černého rytíře je ohrožuje i cosi tajemného. Lze vůbec objasnit záhadu starou více než jedno století? Další titul z úspěšné edice historických detektivních románů Hříšní lidé Království českého.Kniha v českém jazyce!


Stažení Adventní kletba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Adventní kletba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Adventní kletba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Adventní kletba.pdf (EUR-0.00)

  Adventní kletba.epub (EUR-0.00)

  Adventní kletba.doc (EUR-0.00)

  Adventní kletba.txt (EUR-0.00)

  Adventní kletba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Adventní kletba.PDF – (EUR 0.00);

  Adventní kletba.MOBI – (EUR 0.00);

  Adventní kletba.EPUB – (EUR 0.00);

  Adventní kletba.DOC – (EUR 0.00);

  Adventní kletba.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hříšní lidé Království českého (4.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (56)

  Přidat komentář

  Bulba

  07. ledna

  Spletitý příběh, děj směstnaný do jednoho dne a noci, spravedlnosti je nakonec učiněno zadost – typický Vondruška. Velice dobře se čte a přitom je možné si představovat, jaký byl život ve 12. století v Čechách. Jen na začátku ta povodeň, která strhne most, v zimě při sněhové vichřici se mi nezdá – povodně většinou bývají při bouřce nebo oblevě.

  Kitty

  01. ledna

  Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy 2018, ale přiznávám, že jsem ji začala číst už o Vánocích (2017). Je to moje druhá kniha od V. Vavrušky (Zahada zlaté štoly) a hodnotím stejně. Zajímavé prostředí a doba, příběh trochu přitažený za vlasy, ale jako oddychové čtení fajn. Dobře se čte.

  Hotovson

  29.12.2017

  Pěkně to Oldřich z Chlumu narafičil.

  sarka45

  10.11.2017

  Tento příběh mi připomínal jeden z příběhů soudce Ti – tajuplný hrad, okna, která nejsou, skupina herců, co hrají hru na slavnosti, obvaz hlavy, který zachrání Oldřichovi život (Strašidelný klášter) :-). Ale netvrdím, že ho panu Gulikovi ukradl :-). Bylo to hezké, napínavé, čtivé, pan Vondruška to prostě umí.

  voset

  07.11.2017

  z mého pohledu zatím nejslabší příběh, ale přečetl jsem to, takže to vlastně je dobrá knížka 😀

  Standa24

  17.10.2017

  Záhadné vraždy, skrytý poklad a ztracený synovec vytváří zápletku dalšího velmi čtivého a napínavého příběhu z pera Vlastimila Vondrušky, který si zaslouží pět hvězd.

  jindrich7442

  12.09.2017

  V předcházejících dílech byl příběh oproti Adventní kletbě poněkud liknavý. V Záhadě zlaté štoly měl Oldřich od krále nůž na krku a přesto mu vyšetřování trvalo bezmála týden, zde během noci vyřešil téměř stoletou záhadu, našel ztraceného synovce a potrestal zaběhnutý organizovaný zločin. O rychlém zotavení po ráně do hlavy nemluvě, i přesto, že jeho hlavu "chránil" přeložený kus prostěradla, kterým si ovázal předešlé zranění. To všechno však neupírá příběhu na čtivosti a napínavosti a nebrání mi opět hodnotit plným počtem hvězd.

  Art82

  08.08.2017

  Moje první kniha od Vondrušky a opravdu moc povedená. Napínavé hned od první stránky. Krásně se čte, doporučuji.

  Janadvorackova

  06.07.2017

  Oldřich z Chlumu je frajer. Kam se hrabe Sherlock Holmes :).

  Poslechla jsem pár knih pana Vondrušky, a nevím, jestli je to mnou, ale mívám někdy dojem, že tak docela nedokážu poskládat souvislosti k řešení, s jakým ke konci každého z těch příběhů hrdinové přijdou.
  Zkrátka motivy záporáků na mě nepůsobí tak silným dojmem, abych je vnímala jako problém, nad nímž bych měla aktivně přemýšlet.

  Nepochybuji o tom, že příběhová linka nemá chybu, ale jako by mě k rozuzlení nevedla touha ten příběh rozplést, ale jakýsi předem daný záměr, který je mi prostě předestřen.

  Lépe to říct nedokážu a příběhy pana Vondrušky rozhodně nezavrhuji. Čeká jich tu na mě ještě pár, třeba najdu nějaké, u nichž budu mít dojem, že je řeším spolu s hrdiny.

  amysa

  13.06.2017

  Zpětně jsem zjistila, že jsou to přesně dva roky, co mám tuto sérii rozečtenou… za celou dobu teprve čtvrtá knížka, což není žádný super výkon, jenže já nejedu na kvantitu, ale spíš na kvalitu a kdybych přečetla rychle vše najednou, nebavilo by mě to tolik, jako když čtu ty příběhy právě s odstupem… Pak mi vůbec nevadí, že se dějová linka příběhu hodně opakuje, ba spíše naopak, připadá mi to spíš jako milá návštěva u mých přátel a oblíbenců, díky kterým zažiju další zajímavé dobrodružství a pátrání…
  Tak hoši, hoši, těším se zase někdy příště:-)

  Vlasta155

  29.04.2017

  Moc pěkná kniha!

  martas79

  10.02.2017

  Trochu nezáživný začátek, ale o to větší překvapení a rychlejší spád!

  padr

  07.02.2017

  Čtivé, lehké, pěkná knížka na dovolenou.

  Džerkys

  30.01.2017

  Bylo to moje první čtení o Oldřichovi z Chlumu, kniha se mi celkem líbila, měla spád, do poslední chvíle nebylo jasné kdo je vrah. V tomto příběhu nevystupuje Diviš, který je uvězněn spolu s královskými vojáky pod hradem kvůli nepřízni počasí, je to na škodu příběhu.

  Hadati

  14.12.2016

  Celý tento příběh se odehrává na hradě, kam Oldřicha z Chlumu zaválo počasí. Doslovně. K pomoci při řešení několika vražd, které se odehrály v minulosti i současnosti, má k ruce pouze panoše Otu. Tahle kniha je z celé série spíše ta slabší.

  Marika Vanova

  28.11.2016

  Oldřich z Chlumu je docela sympaťák, nejvíc se mi na něm líbí jeho věrnost manželce. Já jsem netušila, kdo je vrah. Příběh měl spád, dobře se to četlo. Moje zatím druhé setkání s královským prokurátorem.

  Stolda

  25.11.2016

  Mám rád detektivky, ale nějak nemohu sdílet nadšení, které měla doma moje partnerka při čtení této knihy – a kvůli čemuž jsem se vlastně do knihy také pustil. Nějak jsem to její nadšení při čtení nesdílel, ale nemohu knize upřít, že má určité prvky toho, že musíte číst dál – ale výsledek celé četby mě osobně nějak neuchvátil. Třeba to nadšení najdu u dalších děl autora.

  lenka7348

  16.11.2016

  Jako vždy dokonale čtivé propojení historie a detektivky, oblíbené postavy, zajímavá zápletka. Prostě a jednoduše: Pan Vondruška opět nezklamal. 🙂

  Damato

  07.11.2016

  Tak tahle kniha mě chytla hned zpočátku čtení, ztotožňuji se s názory, že když čtete tuto knihu, připadáte si, jako byste v ten okamžik na to samém místě byli a tím se i dost autenticky bojíte ( já jsem lampičku na nočním stolku zhasla, až když bylo zcela jasné, že je den a noční stíny jsou pryč a občasná ponurost, která na mě z knihy občas skočila je tatam).

  klokan.1905

  18.08.2016

  Napínavá návštěva hradu Krašov…
  Jediné, co bych mohl panu Vondruškovi vytknout je to, že mi v příběhu chyběl velitel vojenské družiny Diviš… 😉 Těším se na další díl a tenhle rozhodně můžu ostatním doporučit k přečtení 🙂

  Karborund

  21.07.2016

  Vondruškova klasická středověká krimi,dle mého názoru z edice Hříšní lidé…zatím nejslabší.

  Joges

  03.07.2016

  Stejně dobrá kniha, jako ostatní díly Hříšných lidí. Je to stále tatáž kostra příběhu se známými protagonisty, do které je vloženo jiné prostředí, jiný zločin a nové postavy. Autor má ale knihu dobře propracovanou, takže nezbývá nic, než jen pochvala.

  dalia1769

  27.06.2016

  Jeden z nejlepších příběhů Oldřicha z Chlumu, které jsem zatím četla, děj je spletitější, napínavý, příjemná oddechová četba.

  aktijnov

  13.05.2016

  Napínavé, čtivé, rychlý spád událostí! Jako odpočinkovou četbu doporučuji!

  Juri81

  22.04.2016

  Adventní Kletba si mě získala už od první strany. Obsahuje přesně to, co mi v předchozích třech knihách o Oldřichovi z Chlumu chybělo. Spád, ponurost, temnotu, dokonce i napětí a skoro žádnou vata. A do toho všeho dokonale vybarvený Krašov. Není nutný na sílu každý děj neustále rozvádět a překombinovat. V tomhle případě tady díky tomu méně dostáváme daleko více, než v předešlých dílech.

  ivoiro

  07.03.2016

  Nemohu jinak než dát opět plný počet bodů. Skloubení historie a detektivky je v podání tohoto spisovatele (alespoň pro mne) na neskutečně vysoké úrovni.

  Kariol

  07.02.2016

  Dávám knížkám ze série Hříšní lidé Království českého často tři hvězdičky, čímž chci naznačit, že je řadím mezi příjemné oddechovky. Totéž platí i o tomhle případu prokurátora Oldřicha. 🙂

  rlupinek

  07.12.2015

  Pěkně zamotané, ale čtivé, jak je u Vlastimila Vondrušky zvykem. Stále mě nepřestává překvapovat, jak bylo ve středověku jednoduché někoho poslat na popraviště (krádež jídla v hradní kuchyni…).

  Tauriel

  23.11.2015

  Adventní čas, zvláštní mystérium blahoslaveného Hroznaty na hradě Krašově, série zvláštních vražd – no co více dodat, prostě příjemné odpočinkové čtení se zajímavou zápletkou.

  konicekbily

  17.10.2015

  Soudce Ti , variace čeký středověk, u mne prošel.
  TAGS:

  Online Adventní kletba ebook, Kniha Adventní kletba FB2, Download Adventní kletba PDF , Download Adventní kletba MOBI, Online Adventní kletba kniha, Zdarma Stažení Adventní kletba IPhone, Online kniha Adventní kletba PDF, Zdarma Adventní kletba DJVU, Zdarma Stažení Adventní kletba TXT, Stažení Adventní kletba RTF, Online Adventní kletba FB2 , e-kniha Adventní kletba stažení TXT, Zdarma Adventní kletba stažení kniha, e-kniha Adventní kletba download MOBI, Stažení Adventní kletba IPad, Číst Adventní kletba MOBI, Číst Adventní kletba DOC, Zdarma Adventní kletba AWZ, Download e-kniha Adventní kletba iPad , Zdarma Adventní kletba DJVU, Download Adventní kletba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Adventní kletba DVD, Číst Adventní kletba TXT, Book Adventní kletba stažení DJVU, Adventní kletba stažení kniha zdarma, Adventní kletba stažení kniha pdf zdarma, Adventní kletba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Adventní kletba pdf zdarma, Adventní kletba stažení kniha epub zdarma, Adventní kletba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply