Advokát zo zadného sedadla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Advokát zo zadného sedadla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Advokát zo zadného sedadla


Advokát Mike Haller dostane nový prípad. Bohatý mladý muž z Beverly Hills je zatknutý za brutálne napadnutie ženy. Napriek bežnej praxi, na základe ktorej majú advokáti obhajovať klientov, ktorí sú vinní, po prvý raz v Mikovej kariére to vyzerá tak, že jeho klient je naozaj nevinný. Advokát zdesene zisťuje, že ani jeho klient, ani obeť nie sú v tomto prípade tým, čím sa na začiatku predpokladalo. Situácia sa postupne vyhrotí až do štádia, keď Mikovi Hallerovi hrozí súd za vraždu v prípade, ak svojho klienta nebude kryť.
Advokát zo zadného sedadla je dvanástou knihou, ktorá tomuto svetoznámemu autorovi detektívok vychádza vo Vydavateľstve SLOVART. Po prvý raz sa v nej predstaví advokát Mike Haller, ktorý tak nahrádza nezabudnuteľného detektíva Harryho Boscha, hviezdu Connellyho predchádzajúcich diel.Kniha v českém jazyce!


Stažení Advokát zo zadného sedadla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Advokát zo zadného sedadla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Advokát zo zadného sedadla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Advokát zo zadného sedadla.pdf (EUR-0.00)

  Advokát zo zadného sedadla.epub (EUR-0.00)

  Advokát zo zadného sedadla.doc (EUR-0.00)

  Advokát zo zadného sedadla.txt (EUR-0.00)

  Advokát zo zadného sedadla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Advokát zo zadného sedadla.PDF – (EUR 0.00);

  Advokát zo zadného sedadla.MOBI – (EUR 0.00);

  Advokát zo zadného sedadla.EPUB – (EUR 0.00);

  Advokát zo zadného sedadla.DOC – (EUR 0.00);

  Advokát zo zadného sedadla.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mickey Haller (1.)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Mydli

  29.11.2017

  Od první stránky velice čtivá kniha vykreslující prostředí americké justice. Samotný příběh je strhující s mnoha zvraty a už se těším na další autorovi knihy.

  allyce

  26.09.2017

  Bezvadná kniha! Obdivují americký systém justice (znám jen z knih a filmů) a nevím, zda i ve skutečnosti je tak rozmanitý a zajímavý, nicméně četba takových knih mě nesmírně baví.

  moudivlacek

  03.09.2017

  Skvělé, skvělé, skvělé. Fantasticky popsaný příběh advokáta, který obhajuje většinou "spodinu", o které ví, že si se zákonem zrovna moc nerozumí. Ale je názoru, že i oni mají právo na správnou obhajobu.
  Mickey s tím nemá problém, dokud si ho nenajme jeden bohatý mladý muž, a kdy se Mickey potká s čirým zlem.
  Dokonalé vylíčení soudního přelíčení, jak se dá nakládat s důkazy i svědky.
  Prostě – klobouk dolů, pane spisovateli.
  Mohu jen doporučit.

  Nikolla

  30.07.2017

  ,,Vím jen, že se mé rány zahojí a že budu ve světě bez pravdy znovu připraven stát."
  Úžasné. Tu knihu naprosto miluju, stejně tak jako i ostatní z téhle série. Mickey Haller je moje nejoblíbenější knižní postava a vím určitě že kdybych někdy potřebovala advokáta Mickey Mantle by byl jasnou volbou. 🙂

  konicekbily

  20.06.2017

  Poměrně hodně zamotaný krimipříběh ze soudního práva současných Spojených států. Domnívám se, že autor mnoho nepřehání, pokud mohu soudit z tahanic kolem právnických kroků souvisejících se zvolením a uvedení do funkce tamního posledního prezidenta.

  kní

  01.06.2017

  pragmatická bestie? ne tak docela, … překvapivě vůbec ne tak docela…:
  "Louisi, tak já vám ještě jednou vysvětlím, jak to v téhle branži chodí. Víte, kdo jsem já? Já jsem neutralizátor. Mým úkolem je neutralizovat obžalobu ze strany státu. Brát jednu důkazní položku za druhou a nacházet způsoby, jak je vyřadit ze soudního řízení. Můžete si mě představit jako pouličního baviče, co otáčí talíři na malých hůlkách… přesně tohle je obžaloba státu. Hromada otáčejících se talířů. Každý z těch talířů představuje jeden konkrétní důkaz proti vám. A mým úkolem je vzít každý talíř, zastavit jeho rotaci a mrštit jím o zem tak silně, že se rozbije a nedá se použít…" vs "Advokát Mickey Haller se celý svůj život obával, že nedokáže rozpoznat nevinu, i když ji bude mít přímo na očích. Ve skutečnosti se měl mít na pozoru spíše před ztělesněným zlem…"

  romana8163

  25.02.2017

  Tak jsem knizku nakonec sehnala. Cetla se dobre, ale musim rict, ze film mi prisel vic propracovany a napinavy, vic vyladeny do detailu. Znam ho zpameti, tak pro me byly odchylky dost vyrazne a ac se mi ti casto nestava, tu skutecne vede film. Uz vzdycky Mickeyho uvidim jako Matthewa 🙂

  Aymira

  06.02.2017

  Kdysi jsem viděla film, který si vůbec dopodrobna nepamatuju, ale přesto jsem si díky němu při čtení v hlavních rolích vybavovala Matthew McConaugheyho a Ryana Phillippa. Asi i proto, že oba jsou velmi výraznými herci a pro svoje role se v daném filmu naprosto hodili. Příběh mě v první polovině celkem nudil, pak se díky soudnímu procesu rozjel a dokázal si udržet moji pozornost až do konce. Ten samotný závěr se dal malinko očekávat, protože jisté náznaky na něj se objevily už v průběhu děje. Přesto jsem očekávala víc po stránce psychologické – z vnitřního boje s advokátovým svědomím se určitě dalo vytěžit víc. Nicméně kniha je to zajímavá a vnáší zajímavý a poutavý teoretický pohled do průběhu soudních procesů.

  vrony

  31.01.2017

  Skvělá kniha.

  romana8163

  24.11.2016

  Neměl by ji někdo na prodej? 🙂

  ellescorpio

  11.11.2016

  Jedna z mála knih, kde filmové zpracování předčí předlohu. Nejprve jsem viděla film, to byl herecký koncert. Matthew McConaughey je opravdu Pan herec. Knížka se hrozně vleče a zdaleka mě nepohltila tak, jak jsem čekala. Prvnich 150 stran jsem se vůbec nemohla začíst a trochu mě to zklamalo, čekala jsem mnohem víc.

  DickBach

  21.10.2016

  Za mně bez dlouhých proslovů. Díky za skvělé počtení. :o)

  Skip

  15.09.2016

  Dobře zkonstruované a pěkně vypointované drama, které se lehce čte, nic není moc přitažené za vlasy, vše je vcelku uvěřitelné. Podle knihy byl natočen dobrý stejnojmenný film.

  lifeoptimist

  22.05.2016

  kniha mě bavila, je to zase úplně jiný přístup k detektivce, právničina z jiného pohledu dost zajímavá, člověk si říká jestli je tohle všechno vůbec možný…

  Ben Nevis

  21.04.2016

  Ke čtení mě inspiroval výborný film s Matthewem McConaughey. Zatímco však ve filmu vše ubíhalo svižně, v knize se děj táhne. Ve filmu je advokát playboy, který se pohybuje ve vyšší společnosti, zatímco v knize přežívá na kriminální galérce, aby si mohl udržet nákladný život.

  Rozhodně je zajímavý soudnický systém v USA, kde obhájce nehájí klienta skrz jeho pověst či motivy, ale napadá důkazy a svědky. Kolik tam musí běhat zločinců na svobodě, protože policista použil nesprávný sáček na doličný předmět? Na druhou stranu je jednoduché postrašit nevinného, že když se nepřizná, dostane trest smrti. Vše závisí na advokátově pílí a zákazníkově peněžence.

  Advokát je nevšední detektivka, protože hlavní zbraní je tu manipulace. Hrdina bruslí na tenkém ledu a nebýt štěstí, příběh by se rozsypal jako domeček z karet. I když Mickey během knihy dojde k prozření, stejně mi k srdci nepřirostl.
  Jaký je rozdíl mezi sumcem a advokátem? Jeden žije v bahně a živí se výkaly a druhý je ryba.

  syskas

  01.04.2016

  Tak toto bola asi najlepšia kniha od tohto autora. Bola som veľmi zvedavá, ako to Mick vyrieši s klientom, aby neporušil zákony a zároveň, aby on sám nebol obvinený z vraždy, ktorú nespáchal.

  MAXA71

  17.02.2016

  Veľmi dobrá kniha. Záver tiež vydarený.

  šipek

  07.07.2015

  Po delší době jsem si pujčil knihu od tohoto spisovatele a udělal jsem moc dobře. Čtivá detektivka.

  LuciusWlk

  28.12.2013

  Advokát je nádherně čtivá knížka. Kniha má pozvolný rozjezd, ale jakmile autor nastíní celou situaci, děj začne gradovat a držel mou pozornost, bez slepého místa, až do samého konce. Po dlouhé době jsem si vychutnal knížku, která mě nutila číst, dokud nedočtu. Přesto, že jsem to od tohoto titulu nečekal. Ať už to bylo mým oblíbeným soudním prostředím, anebo autorovým stylem psaní, já jsem nadmíru spokojen.
  —————————————————————————————–
  Film na motiv knihy: Obhájce: Musím se přiznat, že jsem už dlouho neviděl tak skvělý snímek s prostředí americké justice. V poslední době. Film má šťávu, šmrnc, spád, skvělé obsazení, vynikající hudební podkres. Tedy, se superlativy se to nemá přehánět, ale tady jsem si smlsnul. Od filmu vesměs očekávám, že mě chytne v prvních minutách a vyplivne sežvejkaneho pár minut po závěrečných titulcích. Tak přesně toto se sice nestalo, ale spokojeny jsem víc než dost. Dobrá práce je třeba ocenit!!!

  Mako123123

  01.08.2013

  Fakt, ťažko by som uveril tomu že by ma kniha o právničine mohla tak zaujať… well done Mr. Connelly 🙂

  honajz

  17.08.2012

  Zas jeden hype. Advokát, který se chová jako puberťák, ale co je horší, i podobně uvažuje. Jak se takový týpek mohl stát advokátem a přežít alespoň dva rokmy praxe, je mi záhadou. K tomu utahaný způsob vyprávění. Nevím, Connellyho styl mě ne a ne chytit. Zkusil jsem Černou ozvěnu, teď Advokáta, když ho i zfilmovali, a přijde mi to takové, já nevím, nesympatické? Ukecané? Machoidní? Cynické až nadmíru a jednostranně? Zbytečně protahované s minimem zvratů? Hlavní postava mi přišla tak free, cool a in, jak vším proplouvala s rukama v kapse, že jsem ani neměl důvod se o ni bát. Vlastně mi ten člověk byl ukradený. Přes znalost soudních řízení mi přišlo, že to celé plave po povrchu.

  Verousek

  14.06.2012

  Je mi celkem zatěžko vyjádřit názor na tuhle knihu, když má tak dobré hodnocení, ale je to můj názor. Do knihy jsme se zprvu vůbec nemohla začíst, přišlo mi to jako běžné vyprávění z advokátova života, které je sice zajímavé, nicméně po chvíli může začít nudit. Zhruba po 80 stranách jsem se konečně začetla a děj mi přišel konečně opravdu zajímavý. Každopádně když jsem se prokousala ke konci, byla jsem celkem zklamaná. Čekala jsem lepší vyvrcholení. Konec mi zkrátka přišel odfláknutý. Můj celkový dojem z knihy je tedy průměrný

  egelebege

  06.07.2011

  V životě jsem nepřečetl knihu tak rychle

  Adriana.82

  12.06.2011

  Jako kolega pode mnou se asi budu opakovat. Výborný,napínavý příběh. Zhltnuto doslova jedním dechem 🙂

  Pernak

  03.01.2011

  Výborný a napínavý příběh. Skvělá knížka. Doporučuji k přečtení.  TAGS:

  Online Advokát zo zadného sedadla ebook, Kniha Advokát zo zadného sedadla FB2, Download Advokát zo zadného sedadla PDF , Download Advokát zo zadného sedadla MOBI, Online Advokát zo zadného sedadla kniha, Zdarma Stažení Advokát zo zadného sedadla IPhone, Online kniha Advokát zo zadného sedadla PDF, Zdarma Advokát zo zadného sedadla DJVU, Zdarma Stažení Advokát zo zadného sedadla TXT, Stažení Advokát zo zadného sedadla RTF, Online Advokát zo zadného sedadla FB2 , e-kniha Advokát zo zadného sedadla stažení TXT, Zdarma Advokát zo zadného sedadla stažení kniha, e-kniha Advokát zo zadného sedadla download MOBI, Stažení Advokát zo zadného sedadla IPad, Číst Advokát zo zadného sedadla MOBI, Číst Advokát zo zadného sedadla DOC, Zdarma Advokát zo zadného sedadla AWZ, Download e-kniha Advokát zo zadného sedadla iPad , Zdarma Advokát zo zadného sedadla DJVU, Download Advokát zo zadného sedadla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Advokát zo zadného sedadla DVD, Číst Advokát zo zadného sedadla TXT, Book Advokát zo zadného sedadla stažení DJVU, Advokát zo zadného sedadla stažení kniha zdarma, Advokát zo zadného sedadla stažení kniha pdf zdarma, Advokát zo zadného sedadla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Advokát zo zadného sedadla pdf zdarma, Advokát zo zadného sedadla stažení kniha epub zdarma, Advokát zo zadného sedadla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply