Advokátka v šoku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Advokátka v šoku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Advokátka v šoku


Nevážný a lehce ironický příběh o životem poněkud zkoušené advokátce, jejích spolupracovnicích a klientech v nesnázích, o nesmyslných pravidlech, zlomyslných náhodách a neohrabaném krvavém stvoření žijícím mezi nebem a zemí.
Příhody Berty Králové, její asistentky Otylky Majerové a čerstvě vyhozené tiskové mluvčí Evy Pálenské. Jejich životy se náhle propletou, čtenář pozná slasti i strasti právnického povolání. Rozuzlení je krvavé, všemu přihlíží dobrý duch Bolzan…Kniha v českém jazyce!


Stažení Advokátka v šoku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Advokátka v šoku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Advokátka v šoku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Advokátka v šoku.pdf (EUR-0.00)

  Advokátka v šoku.epub (EUR-0.00)

  Advokátka v šoku.doc (EUR-0.00)

  Advokátka v šoku.txt (EUR-0.00)

  Advokátka v šoku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Advokátka v šoku.PDF – (EUR 0.00);

  Advokátka v šoku.MOBI – (EUR 0.00);

  Advokátka v šoku.EPUB – (EUR 0.00);

  Advokátka v šoku.DOC – (EUR 0.00);

  Advokátka v šoku.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  smuma

  02.11.2015

  Po dlouhé předmluvě,ve které autora řešila reálie a realitu, jsem měla pocit, že to budou soudničky z politiky a nemocnic, ale omyl, strašidlo (co tam mělo za funkci?), podivně poskládané postavy, moc míst a žádný děj. Knížka byla o ničem. Měla jsem dojem, že posbírala poznámkové papírky a sepsala do jedné knížky. Jo, některé postřehy byly vtipné, ale jako celek….

  zuzosch

  01.07.2015

  Rozhodovala jsem se mezi "odpadem" a jednou hvězdičkou, když nakonec asi rozhodlo to, že nemám srdce na odsouzení knihy do kategorie "odpad", už jen za snahu, protože si myslím, že autorka určitě žádný "odpad" napsat nechtěla. Po knize jsem sáhla s úmyslem přečíst si něco odlehčeného po náročné četbě, ale měla jsem problém ji vůbec dočíst. Kniha mě neoslovila, nevtáhla do děje, Bolzan byl spíš rušivým prvkem než vtipným glosátorem ze záhrobí. "Vtipné pasáže" mě nepobavily, použitý humor mi přišel tzv. na sílu, čekala bych i lepší a přesnější popis prostředí (vzhledem k tomu, že by jej autorka měla dobře znát). Styl, kterým je kniha napsána, mi připomněl takové ty příběhy na pokračování, co vycházely kdysi v ženských časopise ala Vlasta.

  bai.Cerna

  25.01.2015

  Takové nízké hodnocení volím vždy po dlouhém zvažování. Nemůžu říct, že by se kniha nedala přečíst, ale nemá prostě žádnou "duši". Nejspíš jsem však ovlivněna tím, že obor tak nějak dobře znám 🙂 Ale na druhé straně, pro čtenáře, který se v daném prostředí nepohybuje, dá kniha nepatrně, ale opravdu nepatrně, nahlédnout do "zákulisí řemesla" spojeného s právem 🙂  TAGS:

  Online Advokátka v šoku ebook, Kniha Advokátka v šoku FB2, Download Advokátka v šoku PDF , Download Advokátka v šoku MOBI, Online Advokátka v šoku kniha, Zdarma Stažení Advokátka v šoku IPhone, Online kniha Advokátka v šoku PDF, Zdarma Advokátka v šoku DJVU, Zdarma Stažení Advokátka v šoku TXT, Stažení Advokátka v šoku RTF, Online Advokátka v šoku FB2 , e-kniha Advokátka v šoku stažení TXT, Zdarma Advokátka v šoku stažení kniha, e-kniha Advokátka v šoku download MOBI, Stažení Advokátka v šoku IPad, Číst Advokátka v šoku MOBI, Číst Advokátka v šoku DOC, Zdarma Advokátka v šoku AWZ, Download e-kniha Advokátka v šoku iPad , Zdarma Advokátka v šoku DJVU, Download Advokátka v šoku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Advokátka v šoku DVD, Číst Advokátka v šoku TXT, Book Advokátka v šoku stažení DJVU, Advokátka v šoku stažení kniha zdarma, Advokátka v šoku stažení kniha pdf zdarma, Advokátka v šoku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Advokátka v šoku pdf zdarma, Advokátka v šoku stažení kniha epub zdarma, Advokátka v šoku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply