Agent 6 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Agent 6 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Agent 6


Lev Děmidov, hlavní postava kriminálních bestsellerů Dítě číslo 44 a Utajovaný projev, už není členem moskevské tajné policie. Poté co byly jeho žena Raisa a dcery Zoja a Jelena zařazeny do delegace nazvané Mezinárodní mírové turné studentstva a vyslány do Spojených států, však znejistí. A právem: bez možnosti jakkoli zasáhnout sleduje, jak politická mašinerie šedesátých let nemilosrdně zničí jeho rodinu. Lev však není z těch, kdo se s tím smíří. Na vlastní pěst se vydává po stopách člověka, který ví, co se v New Yorku té tragické noci odehrálo. Člověka označovaného jako Agent 6.Kniha v českém jazyce!


Stažení Agent 6 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Agent 6 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Agent 6 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Agent 6.pdf (EUR-0.00)

  Agent 6.epub (EUR-0.00)

  Agent 6.doc (EUR-0.00)

  Agent 6.txt (EUR-0.00)

  Agent 6.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Agent 6.PDF – (EUR 0.00);

  Agent 6.MOBI – (EUR 0.00);

  Agent 6.EPUB – (EUR 0.00);

  Agent 6.DOC – (EUR 0.00);

  Agent 6.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lev Děmidov (3.)

  Originální název:

  Agent 6 (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (65)

  Přidat komentář

  Maryjane3315

  17.10.2017

  Četla sem celou trilogii a musím říct, že tahle je z nich ta méně povedená a konec mi přijde takový nijaký. Celkově se tato kniha nečte jedním dechem jako předchozí.

  Jana283

  11.10.2017

  Souhlasím s ostatními čtenáři. I pro mne nejslabší z celé trilogie. Nicméně určitě stojí za přečtení.

  markettH

  25.09.2017

  Pro mě se jednalo o nejslabší díl. Začátek se rozjížděl slibně, ale u konce to bylo zbytečně zdlouhavé. Na druhou stranu jsem ráda, že autor osudy hlavních postav (Lva a Raisy) uzavřel.

  barras

  27.08.2017

  Po Dítěti č. 44 a Utajovaném projevu už neměla kniha takový náboj, nicméně přesto si zaslouží plný počet hvězd 🙂

  zoew

  11.07.2017

  Už to není tak strhující čtení, jako Dítě číslo 44 nebo Utajovaný projekt , ale přesto stále velmi dobré, zajímavé a napínavé čtení.

  Aderon

  10.02.2017

  Knizka se mi libila i kdyz uz nekolikrat zmineno neni takova jako Dite 44. S chuti jsem si knizku precetl a soucitil se Lvem, ktery ztratil svoji manzelku. Vse je zajimave psane. Muzu prohlasit ze Lev Demidov s Raisou me donutili (v dobrem slova smyslu) zacit cist. Sice prispevek pisu hodne se zpozdenim, ale vsechnu tri knihy ve me zanechaly stopu natolik vyraznou ze se cteni stalo pro me necim novym a hlavne odpocinkovym. Doporucuji urcite precist i tento dil a rozloucit se tak s jeho hrdiny at uz je nebo neni tato knihy slabsi oproti ostatnim. Davam at jiz autorovi a nebo hrdinum plny pocet a dekuji.

  Eeli

  19.01.2017

  Knihou Dítě číslo 44 si autor nasadil velmi vysokou laťku a další pokračování už nabírají na sestupné tendenci. Agenta 6 hodnotím jako nejslabší. Příběh pokrývá velký časový úsek, čímž postrádá spád. Část odehrávající se v Afghánistánu je sice zajímavá, ale přijde mi, jako by tím autor tak trochu "vařil z vody". Celý tento příběh se mi zdá vynucený. Vyprávění je vlažné (autor často vynechává pasáže, jak se Lev dostává z různých krizí apod., a ochuzuje tak čtenáře o vyvrcholení napětí), zápletka nic moc a rozuzlení v USA o ničem. Na druhou stranu jsem ráda, ze nějaký třetí díl byl a byl tak jakž takž ukončen život hlavního hrdiny.

  NADEI

  03.01.2017

  Skvělé čtení. Snažila jsem se pochopit celou tu hroznou dobu i Lva samotného. Četla jsem snad jedním dechem. Všem vřele doporučuji a dávám plný počet hvězdiček. Celou sérii jsem doslova zhlatala

  papajapa

  28.11.2016

  Z cele trilogie nejslabsi, ale uz jsem si na postavy zvykla tak mi to ani moc nevadilo. Nudnejsi zavatek casti v Afganistanu a trochu vic odboceni od puvodniho deje. Rozuzleni Raisiny vrazdy pro me bylo zklamani. Cekala jsem vetsi pecku. Naopak se mi libil zacatek: navsteva J.Austina, Lvovo a Raisino seznameni a pak celkova navsteva USA.

  Mia77

  02.10.2016

  Z trilogie pro mne nejslabší díl …. Některé pasáže mne nudily a některé byly napínavé …Byl to moc rychlý sled událostí …. Přečíst asi ano, ale nemít velká očekávání …..

  natkaf

  28.09.2016

  Tak tohle bylo slabé v porovnání s předchozími díly. Je pravda, že tu opět byla spousta nečekaných zvratů. Také atmosféra byla jako vždy skličující. Jsem ráda, že se s tím autor nepáře a nedělá mu problém zabít kohokoli. Ale dle mého názoru to bylo až moc zdlouhavé. Kdyby byla kniha o 100 stran kratší, určitě by to pro mě byla poutavější. Ale jako zakončení série posloužil příběh skvěle.

  Clayman

  26.09.2016

  Poslední díl trilogie prostě nešlo vynechat… s napětím jsem očekával, jaké překážky bude muset Lev ve svém životě se svými blízkými zdolat… V knížce se střídají záživnější pasáže s těmi méně zábavnými asi jako na sinusoidě… první část, která gradovala v New Yorku, poté pokles v úvodu Afghánistánu a pak zase příběh začal nabírat na otáčkách při pokusu o dostání se z něj pryč a poté zase dolů, když se Lev konečně dostal za velkou louži… Za mě ve finále sice nejslabší díl, ale i tak zaslouží 5*

  Mruskulka

  25.09.2016

  Skvělá kniha, bylo těžké, odtrhnout z ní oči. Při setkání Lva s dcerami i slza ukápla. Skvělá práce autora.

  kiraa

  20.09.2016

  Poslední z dílu trilogie o Lvu Děmidovovi. Jasnou jedničkou stále zůstává Dítě číslo 44, které už asi nikdy překonáno nebude. Jedinečná "jednička", na kterou se „pouze“ navazuje.
  Agent 6 překvapil a to doslova. Z mého pohledu dokonce lepší než pokračování druhé, ač jsem na samém začátku s ne úplným nadšením zjistila, že celý děj se bude prolínat třicetiletým obdobím.
  Nebudu prozrazovat, co všechno se stane, proč se Lev ocitne v Afghánistánu, jaké osoby mu vstoupí do života a jaký osud mu T. R. S. nachystal.
  Co bych ale určitě chtěla napsat o této trilogii jako celku, je, že se jedná o geniálně sepsaný příběh. Proměna jakou osobnostně prochází Lev Děmidov, vztah s jeho ženou života Raisou, která si Lva vůbec nebrala z lásky, ale ze strachu, tak i politické pozadí, které kryje masového vraha ruských dětí. Doslova hustá atmosféra, kdy cítíte, že vám někdo nasazuje a utahuje smyčku kolem krku a vy stejně nemáte vůli se bránit.
  Snad jedno poslední k těmto třem knihám. Ač jsem měla všechny tři díly doma, nemohla jsem je číst hned po sobě. Nešlo to, dá se říci, že jsem musela mít pauzu a vyplnit ji nějakou úplnou pitominou, prostě něco jako čas na nádech.
  Film jsem viděla, nebyl špatný, ale pokud bych dříve nečetla, možná bych se i ztrácela. Zdaleka nedosáhl kvality knižní. Se závěrečnými titulky všechno skončilo, knižní verzi mám v hlavě asi už navždy …

  ještěrka38

  20.09.2016

  Tak tento díl je hodně divný…zvlášť celá ta část z Afganistánu…první díl byl úžasný, druhý už pokulhával, ale třetí díl už se mi nelíbí vůbec…

  AnetaKor

  20.09.2016

  Postava Lva mi v tomto dílu přijde trochu utopená, plácá se pořád někde na pomezí něčeho. Myslím, že kdyby autor zůstal pouze u prvního dílu, tak by vytvořil větší legendu, než trilogií, která pomalu ztrácí švih.

  Boby17

  13.09.2016

  Tento díl je pro mě tak trochu neuvěřitelný, hlavně z důvodu neexistující jazykové bariéry. Přesto se mi kniha četla dobře a afghánská část byla velice zajímavá.

  Domca1

  30.08.2016

  Z trilógie síce najslabšie, ale stále výborné.

  Vilas1979

  10.08.2016

  Příběh třetí knihy je rozkročen přes tři dlouhá desetiletí, začíná v roce 1950, kdy se Lev seznámil s Raisou, a končí na sklonku roku 1981. Absolvujeme několik mohutných skoků v čase i prostoru, ale vůbec to nevadí, díky tomu kniha neztrácí na dynamice, ve chvíli, kdy je zbytečné detailně popisovat další děj, autor nás přenese o několik dnů nebo i let později a následuje jakési shrnutí. Musím řici, že ač mi postava Lva na začátku trilogie nebyla příliš sympatická, během třetího dílu mi vcelku přirostl k srdci a loučil jsem se s ním velmi těžko. Stejně jako předchozí díly i tato kniha se čte velmi lehce, autorův styl mi prostě sedí, snad jen afghánské období se všemi těmi odbočkami od hlavní dějové linie nemuselo být tak dlouhé, nechápal jsem jeho smysl a marně si lámal hlavu, kam autor celý příběh vlastně směřuje. Ale naprosto logicky se ke konci vše uzavřelo a zaklaplo do sebe. Za ještě jeden díl, na který však nezbývá příliš prostoru, bych se vůbec nezlobil. Celou trilogii, i když se mě samotnému do ní zpočátku vůbec nechtělo, mohu vřele doporučit.

  LuckaH2

  22.07.2016

  Líbilo se mi to nejméně, asi moc smutné, ponuré. Vadilo mi dlouhé přeskakování v čase (o 8 let později…). Ano, líbila se mi část v Afganistánu (nevěděla jsem, že tam SSSR také "působil"), líbila se mi Raisa v NY, ale to propojení, jsem nějak nechápala, nechápala jsem oč v tom přípěhu vlastně běží. První dva díly super!!!, tento mě moc nebral a chvílema jsem se mu nutit to číst…

  Manyna

  01.07.2016

  Poslední díl trilogie, se mi určitě líbil víc než druhý. Sice častokrát poskakuje v čase a chvilku to trvá, než se zorientujete, ale celkově všechno dává smysl do posledního puntíku. Nemyslela jsem si, že se mi bude líbit pasáž v Afgánistánu, nakonec mě bavila asi nejvíc. Akorát maličko Smithovi vyčítám ten konec-nekonec.

  Manyna

  29.06.2016

  Třetí díl se mi určitě líbil víc než díl druhý, avšak jedničku nedokázal předčit. Myslela jsem si, že mě pasáž z Afgánistánu nebude bavit, a překvapivě mě bavila z celé knihy nejvíc. Lev už je starší, pomalejší, ale pořád držák. Konec – nekonec, tak sbohem Děmidove!

  Meebo87

  28.05.2016

  Pro mě už to nebyl tak napínavý děj jak u předchozích dílů

  Plútarchos

  08.05.2016

  Pochybuji o své soudnosti, jestliže dávám knize čtyři hvězdičky. Nevím totiž proč a čím mě ten příběh zaujal. Jen takový vnitřní neurčitý pocit. Rozum mi říká, že celý děj i zápletka jsou slabé, spíše psychologické, chybí efektní rozuzlení. Ale nějaký podvědomý hlas mi napovídá, že je v té knize něco víc. Lev Stěpanovič Děmidov je tragická postava. Studená válka v šedesátých letech, lživá ideologická propaganda, tajné služby schopné zničit životy lidí, manipulace mladých idealistů a veřejného mínění, zahraniční invaze – a jedno zda v Sovětském svazu nebo USA. Tato stejnost praktik na obou stranách bylo něco nového, zarážejícího. Je v tom příběhu plátno plné barvitosti, pocitů, obrazů, bezmoci, myšlenek, které jakoby byly překresleny a překryty vlastním napínavým, dobrodružným osudem bývalého agenta KGB, který má jediné přání – zjistit, co se stalo tenkrát v New Yorku…

  haluz

  29.04.2016

  Nejslabší díl z trilogie, ale pořád za 5 hvězdiček

  irling

  21.04.2016

  Stejně tak jako v předchozích dílech i tady mi vadí spousta nehorázných historických chyb. Pokud autor chce zasadit děj knihy do minulých let jakékoliv země (a myslím Rusko, USA, Maďarsko nebo Afghánistán), pak je nutností vycházet z faktů, nikoliv se vézt na aktuálně populární vlně. Knihy jsou tak plné nelogičností .Mrzí mě, že je nedohledatelný podrobnější životopis autora a prameny, ze kterých čerpal.

  Danago

  09.03.2016

  Skvělá knížka, tak jako obě předchozí.
  Tom Rob Smith prostě umí psát. Nikdy by mě nenapadlo , že takové téma, Rusko v období 60tých let , by mě vůbec mohlo bavit. Ale kniha je skvěle napsaná , velice čtivě , velmi napínavě. Rozhodně za sebe doporučuji přečíst si všechny 3 knížky postupně. Je překvapivé jak je každá knížka napsaná, jak se v každé knížce propracovává to, co bylo v prvních dvou jen trochu popsáno , ale zdálo se, že to stačí. A přesto sem nadšená , když zjišťuji, že se mi rozkrývá do větších podrobností například zamilování se Lva do Raisy až v tomto díle.
  No prostě nemůžu než chválit Pana Spisovatele!
  Jsem prostě ze všech 3 knih nadšená jak dlouho už sem nebyla. Určitě bych litovala, kdybych si je nepřečetla všechny a myslím, že je to několik z mála knížek,které si ráda přečtu vícekrát. Opravdu mě knížky dostaly,mají co říct a ještě jsou napínavé, čtivé. konec každé knížky je uzavřený. Hodně sem je prožívala. Doporučuji rozhodně ženám i mužům. Detektivka to není, ale nedokáži žánr zařadit.
  Plně se shoduji s komentářem, který zde napsal Jack Bauer a více lidí tu má komentáře , které se plně shodují s mými pocity . Dlouho sem nic tak dobrého nečetla.

  Jsem moc zvědavá na novou knížku Farma.

  Nevím jestli se plánují zfilmovat i tyto dva následující díly. Film Dítě číslo 44 se dá s odstupem času a s hodně tolerantním přístupem zhlédnout. Ale bez předchozího přečtení knížky je těžko pochopitelý. Manžel knížky nečte , tak sem mu doporučila film, ale musela sem mu spoustu toho dovysvětlit a úplně nejlepší bylo mu říct obsah knížky.

  Galadwen

  22.02.2016

  Agent 6 sice zdaleka nedosahuje hutné a temné atmosféry a opravdové deprese Dítěte č. 44, ale pořád je to velmi slušný thriller. Pravda nechápu, proč ho v knihovně měli v detektivkách – detektivka to rozhodně není.

  gad

  15.02.2016

  Osud si s rodinou Lva Děmidova krutě zahrává.

  Veroba

  09.02.2016

  Můj názor na knihu se neshoduje s některými komentáři níže. Pro mě byl Agent 6 lepší než 2. díl Utajovaný projev. Nicméně 1. díl nepřekonal. Každopádně knihu doporučuji.
  TAGS:

  Online Agent 6 ebook, Kniha Agent 6 FB2, Download Agent 6 PDF , Download Agent 6 MOBI, Online Agent 6 kniha, Zdarma Stažení Agent 6 IPhone, Online kniha Agent 6 PDF, Zdarma Agent 6 DJVU, Zdarma Stažení Agent 6 TXT, Stažení Agent 6 RTF, Online Agent 6 FB2 , e-kniha Agent 6 stažení TXT, Zdarma Agent 6 stažení kniha, e-kniha Agent 6 download MOBI, Stažení Agent 6 IPad, Číst Agent 6 MOBI, Číst Agent 6 DOC, Zdarma Agent 6 AWZ, Download e-kniha Agent 6 iPad , Zdarma Agent 6 DJVU, Download Agent 6 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Agent 6 DVD, Číst Agent 6 TXT, Book Agent 6 stažení DJVU, Agent 6 stažení kniha zdarma, Agent 6 stažení kniha pdf zdarma, Agent 6 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Agent 6 pdf zdarma, Agent 6 stažení kniha epub zdarma, Agent 6 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply