Akce Soudný den Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Akce Soudný den Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Akce Soudný den


Napínavý román s vědecko-fantastickými prvky známého autora, v němž americký agent tajné služby pátrá po svědcích tragického přistání neznámého vesmírného tělesa.

Agent má nalézt výpravu turistů, kteří byli svědky ztroskotání meteorologického balónu ve švýcarských Alpách. Nalezením prvního svědka se agent dozvídá, že mu byly úmyslně poskytnuty mylné informace a havarovaným objektem bylo UFO. Zjistí, že nalezení svědkové jsou vzápětí likvidováni a brzy pochopí, že v nebezpečí je i on sám. Úspěšně pak čelí rafinovaným nástrahám rozsáhlého spiknutí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Akce Soudný den zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Akce Soudný den (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Akce Soudný den zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Akce Soudný den.pdf (EUR-0.00)

  Akce Soudný den.epub (EUR-0.00)

  Akce Soudný den.doc (EUR-0.00)

  Akce Soudný den.txt (EUR-0.00)

  Akce Soudný den.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Akce Soudný den.PDF – (EUR 0.00);

  Akce Soudný den.MOBI – (EUR 0.00);

  Akce Soudný den.EPUB – (EUR 0.00);

  Akce Soudný den.DOC – (EUR 0.00);

  Akce Soudný den.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  JPBelmondo

  18.05.2017

  Nejvíce se mi od tohoto autora líbila právě tato – a dále pak – Hněv andělů; Pokud přijde zítřek. Ale i tak jsou všechny jeho knížky velmi čtivé, plné dramatických událostí, překvapivých zvratů a rychlých dějů.

  pálka1

  27.02.2017

  Kniha se velice dobře čte a rychle Vás vtáhne do děje.

  agnes25

  01.12.2016

  I když je kniha staršího data jako špionážní román s prvky sci-fi je bravůrně napsaná.Mocní tohoto světa se chovají pořád stejně,co se jim nehodí do krámu zatajit,svědky zlikvidovat. Doporučuji ke čtení,

  Vanekyj

  12.08.2016

  o dost slabší McNab – menší realističnost děje

  čef

  26.03.2016

  Po 25 letech od prvního vydání působí hlavní zápletka až směšně, v té době však byla UFOlogie jen těsně za vrcholem a oteplovači právě vstoupili na scénu, takže to musel být trhák. Přesto jsem knihu docela rád přečetl, je tu totiž další pro mne zajímavější plán – vynalézavost agenta dostat se ze zdánlivě bezvýchodné situace, plný akčních scén a zvratů a to se dá dost dobře číst.

  hlina

  18.06.2014

  První kniha, kterou jsem od autora četla. Je to čtivá, napínavá jednohubka, která vtáhne do děje a nedovolí vám přestat číst.

  Val

  09.10.2013

  Je pravda, že to není typická sheldonovka, nicméně rukopis autora je zřejmý. Téma mimozemských civilizací, ufonů, létajících talířů a podobných věcí mě nikdy nechytlo. Pouze jméno autora rozhodlo, že se do toho pustím. Každopádně jsem dobře udělala, páč tam v první řadě o mimozemšťany vůbec nejde. Je to docela akční thriler s perfektním dějovým spádem, který vás nutí číst a číst a číst…. Sheldon opět nezklamal .

  bbara155

  28.06.2013

  Tahle kniha se maličko vymyká z tradiční Sheldonovy tvorby. Je to sice napínavý a dobrodružný thriller – přesně jako všechny jeho knihy, ale kupodivu zde zabrousil i do žánru sci-fi. Líbilo se mi, jak mistrně použil staré známé deus ex machina v moderním pojetí. Ano, konec byl trochu pohádkový, ale přesto se mi knížka líbila.

  martina.m

  27.02.2013

  Super knížka,je to napínavé,jako většina knih od Sheldona.DOPORUČUJI

  hankapimi

  10.01.2013

  Jedna z mých prvních
  knih od S.Sheldona, báječně napínavá oddychovka, která vtáhne čtenáře do děje a nedovolí mu se odtrhnout od knihy, až ji celou "zhltne".
  Ve Švýcarsku ztroskotal meteorologický balon a agent Robert Bellamy má najít výpravu turistů, kteří byli u této události. Vypátraní svědkové však záhadně umírají a nakonec je ohrožen i Robert. Proč a kdo stojí v pozadí rozsáhlého spiknutí, to musí Robert Bellamy zjistit, i když riskuje svůj život…

  Danafantom

  27.01.2012

  Mně to přišlo jako strašná slátanina.

  Jack Bauer

  24.01.2012

  První Sheldon co jsem četl a naprosto vynikající, jak psaným slovem tak akcí. Díky této knize jsem pak koupil všechny jeho knihy.

  pajonek

  super kniha  TAGS:

  Online Akce Soudný den ebook, Kniha Akce Soudný den FB2, Download Akce Soudný den PDF , Download Akce Soudný den MOBI, Online Akce Soudný den kniha, Zdarma Stažení Akce Soudný den IPhone, Online kniha Akce Soudný den PDF, Zdarma Akce Soudný den DJVU, Zdarma Stažení Akce Soudný den TXT, Stažení Akce Soudný den RTF, Online Akce Soudný den FB2 , e-kniha Akce Soudný den stažení TXT, Zdarma Akce Soudný den stažení kniha, e-kniha Akce Soudný den download MOBI, Stažení Akce Soudný den IPad, Číst Akce Soudný den MOBI, Číst Akce Soudný den DOC, Zdarma Akce Soudný den AWZ, Download e-kniha Akce Soudný den iPad , Zdarma Akce Soudný den DJVU, Download Akce Soudný den e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Akce Soudný den DVD, Číst Akce Soudný den TXT, Book Akce Soudný den stažení DJVU, Akce Soudný den stažení kniha zdarma, Akce Soudný den stažení kniha pdf zdarma, Akce Soudný den pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Akce Soudný den pdf zdarma, Akce Soudný den stažení kniha epub zdarma, Akce Soudný den ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply