Ani svatí, ani andělé Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ani svatí, ani andělé Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ani svatí, ani andělé


Kniha v českém jazyce!


Stažení Ani svatí, ani andělé zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ani svatí, ani andělé (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ani svatí, ani andělé zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ani svatí, ani andělé.pdf (EUR-0.00)

  Ani svatí, ani andělé.epub (EUR-0.00)

  Ani svatí, ani andělé.doc (EUR-0.00)

  Ani svatí, ani andělé.txt (EUR-0.00)

  Ani svatí, ani andělé.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ani svatí, ani andělé.PDF – (EUR 0.00);

  Ani svatí, ani andělé.MOBI – (EUR 0.00);

  Ani svatí, ani andělé.EPUB – (EUR 0.00);

  Ani svatí, ani andělé.DOC – (EUR 0.00);

  Ani svatí, ani andělé.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Alois Hynek
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  denib

  25. ledna

  Život dokáže člověka pořádně semlít. Hlavní vypravěčkou je Kristýna, ale důležité momenty autor ukazuje z pohledu více aktérů, takže je krásně vidět, jak stejnou událost můžou lidé vnímat odlišně. A opravdu skvělý je styl vyprávění. Je přirozený, různý pro jednotlivé postavy a u Kristýny je plný zajímavých metafor. Bez nejmenšího problému jsem se do příběhu vžila a prostě jen chtěla číst dál. Navíc se v knize promítá i naše nedávná historie a to krásně nenásilnou formou. Nemám nic, co bych knize vytkla.

  mirektrubak

  20.12.2017

  Zajímavý, suverénním způsobem napsaný, komorní příběh. Společenská témata do děje vstupují nenásilně, takže si jako čtenáři ani neuvědomujeme, že při sledování osudu Kristýny dostáváme dost podnětů k přemýšlení o době nedávné i dávnější – a o tom, jak na nás stále dopadají stíny vlastní minulosti a jak zasahují do rodinného osudu i přes víc než jednu generaci.
  Já jsem poslouchal jako audio adaptaci (příjemně namluvenou, mimochodem) a „zkonzumoval“ jsem ji velmi rychle, protože Ivan Klíma dokázal Krystýnu a její trápení zobrazit tak uvěřitelně a poutavě, že ve mně vyvolával zájem o další vývoj děje a touhu dozvědět se, jak to celé dopadne.
  Slabší – z mého pohledu – byla část, kterou vyprávěla Kristýnina dcera, zde jsem měl pocit, že vyprávění je trochu umělé, jazyk mladé generace i motivace Jany se mi nezdály moc věrohodné.

  Marcela52

  05.05.2017

  Po delší době jsem si zase přečetla román od Josefa Klímy a přestože to nebylo veselé čtení, byla to skutečná literatura. Příběh ženy, která si pracně hledá své místo v životě mě zaujal svou opravdovostí a velmi otevřeným líčením situací, které zná asi každý z nás. Ne vždy se všechno v životě daří, ale přesto je třeba hledat pěkné okamžiky a být připraven i na nenadálé situace. Škoda, že je tento velmi dobrý autor dnes trochu opomíjený. Myslím, že i dnešní generaci má stále co říci.

  Hawkey

  08.09.2016

  Třikrát hurá rozhlasu a hercům z jihočeského divadla,kteří postavám vdechli život a posluchače odvedli od vleklé pracovní činnosti na vinici do nelehké živ.situace hl.hrdinů. Měla jsem dojem, jako bych Kristýnu znala.. obyčejná, zklamaná ženská se starostmi osamělé matky. Tak moc byl její příběh reálný a lidský. Lidské osudy,ať jsou sebevíce obyčejné,nikdy nejsou nudné. Každý je jedinečný.
  Třikrát hurá I. Klímovi. Prostě umí. Řekla jsem!

  verunali

  23.12.2015

  Smutný příběh o smutných lidech, kteří hledají smysl života a nacházejí ho v životě samotném a ve vztazích. Klíma napsal krásnou postavu Kristýny a podařilo se mu dokonale vcítit do její ženské duše, proplétat minulost a přítomnost.

  ejdyna

  19.08.2012

  Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, tak je tento příběh poutavý. Nemohla jsem se dočkat toho, jak to dopadne. V některých dějových liniích autor ponechal otevřený konec, některé linie zakončil pozitivně, některé tragicky. Velmi čtivé, ale pro mladšího čtenáře možná trochu náročné na zpracování. (Někdy jsem v duchu prskala vzteky!)  TAGS:

  Online Ani svatí, ani andělé ebook, Kniha Ani svatí, ani andělé FB2, Download Ani svatí, ani andělé PDF , Download Ani svatí, ani andělé MOBI, Online Ani svatí, ani andělé kniha, Zdarma Stažení Ani svatí, ani andělé IPhone, Online kniha Ani svatí, ani andělé PDF, Zdarma Ani svatí, ani andělé DJVU, Zdarma Stažení Ani svatí, ani andělé TXT, Stažení Ani svatí, ani andělé RTF, Online Ani svatí, ani andělé FB2 , e-kniha Ani svatí, ani andělé stažení TXT, Zdarma Ani svatí, ani andělé stažení kniha, e-kniha Ani svatí, ani andělé download MOBI, Stažení Ani svatí, ani andělé IPad, Číst Ani svatí, ani andělé MOBI, Číst Ani svatí, ani andělé DOC, Zdarma Ani svatí, ani andělé AWZ, Download e-kniha Ani svatí, ani andělé iPad , Zdarma Ani svatí, ani andělé DJVU, Download Ani svatí, ani andělé e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ani svatí, ani andělé DVD, Číst Ani svatí, ani andělé TXT, Book Ani svatí, ani andělé stažení DJVU, Ani svatí, ani andělé stažení kniha zdarma, Ani svatí, ani andělé stažení kniha pdf zdarma, Ani svatí, ani andělé pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ani svatí, ani andělé pdf zdarma, Ani svatí, ani andělé stažení kniha epub zdarma, Ani svatí, ani andělé ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply