Apokalypsa Evropy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Apokalypsa Evropy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Apokalypsa Evropy


Normální pražský zimní den, a najednou je všechno jinak. Neznámé záření usmrtilo všechny, kteří nebyli nějak chráněni, a zachránilo se méně než pět procent populace. A to nejen v Praze, ale jak se později ukázalo, i na polovině zeměkoule. Evropa byla najednou mrtvá. Žádná vláda, policie, žádná pomoc zvenčí. Hrozí narkomani, gangy bezdomovců a bezvládí. Náhodně se ale začínají organizovat skupiny těch, kteří přežili. Jak si opatřit světlo, vodu a později potraviny? Jak zabránit invazi z Asie, která přežila? Jak ochránit české památky, cennosti a na čem vybudovat identitu národa? Bude to vůbec možné? Jak se zachová svět? To jsou vážné otázky, které si autor v uvedené knize právem klade.Kniha v českém jazyce!


Stažení Apokalypsa Evropy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Apokalypsa Evropy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Apokalypsa Evropy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Apokalypsa Evropy.pdf (EUR-0.00)

  Apokalypsa Evropy.epub (EUR-0.00)

  Apokalypsa Evropy.doc (EUR-0.00)

  Apokalypsa Evropy.txt (EUR-0.00)

  Apokalypsa Evropy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Apokalypsa Evropy.PDF – (EUR 0.00);

  Apokalypsa Evropy.MOBI – (EUR 0.00);

  Apokalypsa Evropy.EPUB – (EUR 0.00);

  Apokalypsa Evropy.DOC – (EUR 0.00);

  Apokalypsa Evropy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Literatura naučná
  Vydáno: , Petrklíč
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  pobijecmuch

  05.11.2017

  Nemůžu si pomoci, ale takový příběh vydat v roce 2016 byl od nakladatele Petrklíč hodně velký omyl. Autor se sice moc snažil, ale je to hodně naivní, chybí tomu spád, větší zápletka a hlavně akce. Celý román bych spíše přirovnal k nějaké odborné publikaci civilní obrany – Jak se zachovat v případě nějaké veliké katastrofy. Hlavní postava příběhu organizuje, nasává alkohol, zase organizuje, pořádá schůze a zase holduje alkoholu. Po hodně dlouhém rozhodování dávám této příručce mladých svišťů jednu hvězdu.

  alef

  10.07.2017

  Náhodou se mi dostal do ruky tenhle poněkud zvláštní postapokalyptický příběh z pera prof. Šafáře, jehož profese (pan prof. je sociolog) se v příběhu rozhodně nezapře. V tomto případě bohužel k jeho velké škodě, z textu je víc než patrné, že je autor vědec, a tak celý příběh vyznívá spíš jako vědecká studie – zamyšlení nad průběhem událostí po blíže neurčené katastrofě. Jisté náznaky toho, že by se mělo jednat o beletrii pan profesor učinil, ale opravdu nevyzněly tak, jak by si asi autor asi představoval, ale přesně naopak, působily na text až rušivě … jako neumělé pokusy o děj, dost šroubované a až nevhodně použité. I přes to všechno bych asi nedala tak nízké hodnocení, protože mě zajímalo, jak si sociolog představuje "rozpad" společnosti a nově se utvářející struktury "poté" … a ve spoustě věcí bych mu dala za pravdu, … jako studie, či článek v odborném periodiku (samozřejmě s vynecháním neumělé dějové linky) by to bylo možná docela zajímavé čtení, nebo alespoň text k zamyšlení, samozřejmě, že ne úplně ve všem bych s autorem souhlasila, ale jeho nástin událostí je dost pravděpodobný, i když někdy i tak dost překombinovaný (rozhodně bych našla dost námětů k diskuzi 🙂 …

  … co mě ale přimělo dát nakonec tak nízké hodnocení je něco jiného, je to kniha jako celek, … úroveň textu podle mého názoru úplně potopila … řekla bych, že ji téměř poslala ke dnu 🙂 … vydavatel odvedl naprosto fušerskou práci, … tenhle text snad (kromě autora) nemohl před vydáním nikdo číst, přeci není možné, aby si korektor nevšiml? … autor má v oblibě nadužívání určitých slov, jako například "již" (není to jediné, ale nejvíc to tluče do očí), setkáte se s ním snad na každé stránce (od úplně té první), a to v opravdu hojném počtu, na jedné stránce třebas i 5x někde jsem dokonce napočítala na jedné straně asi 7x … musím přiznat, že po první kapitole jsem na tohle slovíčko už byla téměř alergická 🙂 … zvlášť, v užití v jakém bylo použito, … zcela výhradně jej užívá hlavní postava, profesor velící tvořícímu se uskupení přeživších, který od prvního okamžiku "poté" má jedinou myšlenku, okamžitě začít formovat nové uskupení a aby mu to šlo od ruky, pije jednoho panáka za druhým, přičemž na něj nemají žádný vliv, uvažuje čistě racionálně, logicky a samozřejmě bezchybně 🙂 … nějaký případný šok, samozřejmě absolutně vytěsnil … nejspíš ho přeci jen omlouvá podnapilý stav, jinak si nedokážu představit, že by člověk pár minut po katastrofě užíval věty jako: "již jsme to zvládli", "již víme, jak na to", "již jsme započali …", "již jsme učinili" … a pod., kterými je text doslova prošpikován 🙂 … nemohla jsem si pomoct, je toho víc, ale tohle jsem prostě musela zmínit, protože už po pár přečtených stránkách mě to doslova iritovalo :-).

  PS: a ještě jedna poznámka v závěru, nikdy jsem se nesetkala s tím, že by někdo pil panáka "visky" … ale "whisky" 🙂 … nevím, kde na to slovíčko autor přišel, ovšem v textu je ho, vzhledem k nadprůměrné konzumaci hlavního hrdiny, taky požehnaně :-).

  lenka1872

  11.05.2017

  Velice zajímavá kniha…žádná (nebo minimum) akce,spíš návod,na co se zaměřit po katastrofě…jídlo,energie,auta,později obchod a finance,navazování kontaktů…konečný cíl je výlet do Thajska…splní se jim toto přání? Čtěte a dozvíte se 🙂

  ondras666

  13.11.2016

  Tak tohle vypadá na dobrý nápad. Uvidíme po přečtení  TAGS:

  Online Apokalypsa Evropy ebook, Kniha Apokalypsa Evropy FB2, Download Apokalypsa Evropy PDF , Download Apokalypsa Evropy MOBI, Online Apokalypsa Evropy kniha, Zdarma Stažení Apokalypsa Evropy IPhone, Online kniha Apokalypsa Evropy PDF, Zdarma Apokalypsa Evropy DJVU, Zdarma Stažení Apokalypsa Evropy TXT, Stažení Apokalypsa Evropy RTF, Online Apokalypsa Evropy FB2 , e-kniha Apokalypsa Evropy stažení TXT, Zdarma Apokalypsa Evropy stažení kniha, e-kniha Apokalypsa Evropy download MOBI, Stažení Apokalypsa Evropy IPad, Číst Apokalypsa Evropy MOBI, Číst Apokalypsa Evropy DOC, Zdarma Apokalypsa Evropy AWZ, Download e-kniha Apokalypsa Evropy iPad , Zdarma Apokalypsa Evropy DJVU, Download Apokalypsa Evropy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Apokalypsa Evropy DVD, Číst Apokalypsa Evropy TXT, Book Apokalypsa Evropy stažení DJVU, Apokalypsa Evropy stažení kniha zdarma, Apokalypsa Evropy stažení kniha pdf zdarma, Apokalypsa Evropy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Apokalypsa Evropy pdf zdarma, Apokalypsa Evropy stažení kniha epub zdarma, Apokalypsa Evropy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply