Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem


Poté, co se uzavřel život Kurta Vonneguta, mohlo by se zdát, že se uzavřelo i jeho dílo a že toto dílo je vcelku známé i českému čtenáři. A přece lze v autorově pozůstalosti nalézt kratší práce, které se často vyznačují stejnou svěžestí jako jeho romány. Přítomný výbor povídek, aforismů a drobných kreseb, v uspořádání a s předmluvou Vonnegutova syna Marka, ve valné většině propojuje téma války, ať už té skutečné, kterou Vonnegut zažil na vlastní kůži kousek od našich hranic, anebo různých vybájených válečných střetů budoucnosti či daleké minulosti. Ale stejně jako v jeho nejslavnějších románech ani zde nejde autorovi o líčení válečných hrůz v jejich syrovosti; daleko spíše ho zajímá, jak absurdní a směšné situace vznikají i v krajních podmínkách, jak hloupost, nabubřelost či bezmezné ambice ovládají jedince za války právě jako v míru. Schopnost citlivě rozeznat a se svéráznou ironií zobrazit tyto odvěké lidské vlastnosti jsou pak vlastní všem textům bez výjimky, ať už se odehrávají v kterékoli době a ať je jejich charakter sebefantastičtější. Prostupující i autorův text poslední, zcela nebeletristický: totiž jeho projev k občanům města Indianapolisu při příležitosti vyhlášení roku 2007 rokem Kurta Vonneguta. Je příznačnou vonnegutovskou ironií osudu, že tento slavností projev už autor sám přednést nestihl.Kniha v českém jazyce!


Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.pdf (EUR-0.00)

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.epub (EUR-0.00)

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.doc (EUR-0.00)

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.txt (EUR-0.00)

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.PDF – (EUR 0.00);

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.MOBI – (EUR 0.00);

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.EPUB – (EUR 0.00);

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.DOC – (EUR 0.00);

  Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Armageddon in Retrospect (2008)

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  opic 12

  01.04.2015

  Jo Kurtík o tom něco věděl,poněvadž to tam v těch povídkách je ukázkově krásně napísaný,někdy až dojemné konce.Tam září ta pomíjivost.Stejně všichni umřeme,nebylo by lepší mít se líp ? Víme že jo,děláme že ne.Věděl to jako my,ještě taky doved o tom napsat,takže opět dík za to K.V. Projev s dopisem a uvod Marka,taky nemaj chybu 🙂

  Orange Bleu

  29.08.2012

  Opět ryze jedinečný, nezaměnitelný rukopis Kurta Vonneguta, a texty hýřící brilantními postřehy, ostrovtipem i hořkosmutnými pravdami o stavu naší civilizace, absurditách všech válek a krutostech, které je vždy doprovázejí. Tato kniha rozhodně není určena pro lemrouchy. Ovšem pokud se jim dostane do ruky a přečtou si ji, tím lépe pro ně. Třeba prozřou a pochopí, že smyslem života může být "navzájem si pomáhat to tady přežít, ať je to co je to".

  "Ať je to co je to. To nezní špatně. Mohlo by se to ujmout.
  A jak že bychom se během téhle apokalypsy měli chovat? Určitě bychom na sebe měli být neobyčejně milí. Ale taky bychom měli přestat být tak vážní. Vtipy hodně pomáhají. A taky si pořiďte psa, pokud ho ještě nemáte." (str. 33)

  honolulu1317

  16.02.2011

  Oblíbený citát z knihy: Kde beru nápady? Právě tak byste se mohli zeptat Beethovena. Ten se prostě poflakoval po Německu jako každý druhý a nejadnou to z něho muselo ven. A byla to hudba. Já se jako každý druhý poflakoval po Indianě a najednou to ze mě taky muselo ven. A byl to odpor k civilizaci.
  Oblíbená kapitola knihy: Projev k občanům města Indianapolisu při příležitosti vyhlášení roku 2007 rokem Kurta Vonneguta  TAGS:

  Online Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem ebook, Kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem FB2, Download Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem PDF , Download Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem MOBI, Online Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem kniha, Zdarma Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem IPhone, Online kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem PDF, Zdarma Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem DJVU, Zdarma Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem TXT, Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem RTF, Online Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem FB2 , e-kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení TXT, Zdarma Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení kniha, e-kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem download MOBI, Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem IPad, Číst Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem MOBI, Číst Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem DOC, Zdarma Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem AWZ, Download e-kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem iPad , Zdarma Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem DJVU, Download Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem DVD, Číst Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem TXT, Book Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení DJVU, Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení kniha zdarma, Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení kniha pdf zdarma, Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem pdf zdarma, Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem stažení kniha epub zdarma, Armagedon aneb Jak skončil boj s ďáblem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply