Arthas: Zrod krále Lichů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Arthas: Zrod krále Lichů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Arthas: Zrod krále Lichů


Jeho zlo se stalo legendou. Pán nemrtvé Pohromy a nepřítel všech svobodných národů Azerothu, vyzbrojen runovým mečem nazývaným Frostmourne – Mrazivý smutek. Král lichů je bytost s nepředstavitelnou mocí plná zášti a zloby, jaké není nikde rovno. Jeho duši, chladnou jako kus ledu, zcela pohltila touha zničit všechen život na…

Ale nebylo tomu vždy tak. Dlouho předtím, než se jeho duše spojila s duší orkského šamana Ner´zhula, býval král lichů Arthasem Menethilem, princem a nástupcem trůnu Lordaeronu a oddaným paladinem řádu Stříbrné ruky.

Když začala všechno, co kdy miloval, ohrožovat šířící se morová nákaza měnící lidi na nemrtvé, vydal se Arthas na výpravu s cílem získat meč tak mocný, že měl sám o sobě zachránit celou jeho rodnou zem. Předmět, který hledal, si však nakonec od svého nového pána vyžádal krutou daň a započal jeho hluboký pád končící až v naprostém zatracení. Zavedl Arthase věčně zmrzlými pustinami na severu až k Ledovému trůnu, kde ho čekala nejtemnější část jeho osudu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Arthas: Zrod krále Lichů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Arthas: Zrod krále Lichů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Arthas: Zrod krále Lichů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Arthas: Zrod krále Lichů.pdf (EUR-0.00)

  Arthas: Zrod krále Lichů.epub (EUR-0.00)

  Arthas: Zrod krále Lichů.doc (EUR-0.00)

  Arthas: Zrod krále Lichů.txt (EUR-0.00)

  Arthas: Zrod krále Lichů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Arthas: Zrod krále Lichů.PDF – (EUR 0.00);

  Arthas: Zrod krále Lichů.MOBI – (EUR 0.00);

  Arthas: Zrod krále Lichů.EPUB – (EUR 0.00);

  Arthas: Zrod krále Lichů.DOC – (EUR 0.00);

  Arthas: Zrod krále Lichů.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  World of WarCraft (6.)

  Originální název:

  Arthas: Rise of the Lich King (2008)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (37)

  Přidat komentář

  Svářeč

  02. ledna

  Po výtečném Zrodu hordy velké zklamání a dokonalá ukázka toho, jak se dá špatným zpracováním pohřbít skvělý příběh. V první třetině sledujeme Arthasovo dospívání a jeho lásku s Jainou Proudmoore. Absence zápletky je však znát až příliš. Když už se děj rozběhne, uhání kupředu závratnou rychlostí a nedává čtenáři šanci vydechnout. Autorka se křečovitě drží herního příběhu, který je však uzpůsoben potřebám hratelnosti hry. Například: Když v mrazivé pustině uprostřed ničeho narazíte na žoldáky, ve hře se nad tím ani nepozastavíte, v knize to ale bije do očí. Chybu ale udělal už Blizzard, když zadal Christie Golden maximální rozsah. Příběh Warcraftu III (části jehož příběhu je tato kniha adaptací) je tak bohatý a rozvětvený, že zpracovat ho kvalitně na třech stovkách stran snad ani nejde. Spousta důležitých událostí je shrnuta v jednom souvětí a velké bitvy pak na několika stranách, přičemž ta nejvelkolepější část je sfouknuta jednou větou. A co je epická fantasy bez epických bitev? Překlad OK, ale co má proboha znamenat to přechylování ženských jmen? Jaina Proudmoorová nebo Sylvanas Windrunnerová trhá uši…

  Adriane

  14.08.2017

  Zprvu jsem se bála, že mě příběh z Alliance nezaujme, ale opak byl pravdou. Ze začátku mi trvalo se začíst, ale povedlo se. Ovšem podle mě má autorka i lepší knihy.

  Zapinka

  21.03.2017

  No zrod krále Lichů mě velice zajímal ale musím přiznat, že nemusím alianci a klasické lidské příběhy mě moc neberou..Takže začátek nic moc až v polovině knihy sem si řekla no konečně něco zajímavého. Takže za mne 3 z 5.

  Likandros

  11.03.2017

  Pro fanoušky Warcraftu skvělá kniha, pokud ji však srovnám na poli žánru fantasy, jedná se slabší o průměr. Prachsprostý přepis děje ze hry, ale na druhou stranu, autorka dokázala podat příběh Arthase, celkem čtivou formou. Tak vysoké hodnocení příkládám obrovské základně fanoušků Warcraft univerza

  LordSnape

  12.02.2017

  Hezká a odpočinková fantasy. V rámci WOW je to pro mě moje knižní premiéra, ale samotný příběh znám samozřejmě z Warcraftu III. Osobně mě moc bavily jednotlivé postavy a motivy záporáků. Ostatně svět, ve kterém se příběh odehrává naskytuje spoustu možností a odboček, které by dále i lecos vysvětlily.

  Nebster

  24.01.2017

  Úžasne a napínavo vyrozprávaný Arthasov príbeh, pre niekoho kto hral Warcraft 3 alebo Wrath of the Lich King ešte o to viac.

  Estarenius

  14.01.2017

  Kdybych měl hodnotit knihu jako celek, tak ano. Je poměrně čtivá, navíc Arthasova minulost byla zajímavá, ale přišlo mi to místy moc zkrouhnuté. Já vím, že to není sranda, napsat něco rozsáhlejšího zrovna o této postavě, když už je hodně zachycena ve hře, ale třeba jeho dospívání mohla Christie Golden alespoň trošku víc rozvinout. Ono mi to pak přišlo, že jsem se téměř nic nového nedozvěděl. Navíc jsem se nemohl zbavit jistého srovnání s Vládcem klanů, kdy Thrallova minulost byla napsána opravdu výborně. Přesto je knížka milou připomínkou jedné z nejlépe propracovaných postav, co nám kdy Blizzard nabídl.

  Zednář

  18.09.2016

  Tragéd, frajer, muž dvou tváří. Jestli něco zbožňuji tak to je zákonně dobrý hrdina změnící se v chaotické žádostivé zlo. Ovšem Christie Golden není Knaak a cokoliv jiného než orkové ji zas tak dokonale nejdou.
  – Nejhlušší místa ze hry byly stále dost hluché i v knize: obrana Strahnbradu, Arthasova proměna, cesta do Kalimdoru a zpět.
  + Dětství, ač krátce popsané, bylo velmi poutavé a o to poutavější je nešťastný románek s Jainou. Vedlejší postavy jsou víc rozkreslené; Uther, Muradin, Král Terenas, Kael’Thas. Nejvíce mě potěšil vnitřní rozbroj na konci knihy samotné Arthas ctižádostivý x Arthas dobrotivý x Ner’zhul.

  Bedikk

  10.09.2016

  Bavilo mě to, rád jsem se k Warcraftu 3 vrátil a užil jsem si i rozvedenější verzi románku (protože to ve hře moc nefungovalo). Co jsem od toho čekal (a nedostal) byla motivace postav. Autorka se naprosto vyhnula popisu zásadních transformací. Hra se v tom moc nebabrala a Arthase prostě změnila. To jsem přežil. U knihy mi to vadí. Například v porovnání s novým Illidanem je to slabší.

  Heidrekr

  06.09.2016

  Po prvním přečtení jsem byl otrávenej, když jsem zjistil že kniha je skoro jen přepis hry. Když jsem jí vzal teď po čase, tak jsem si vychutnával každou stránku. Sledovat hlavního hrdinu, který by se obětoval pro všechny bezcenný lidi, jak se z něj pomalu stává šílenec je prostě skvělý. Hlavně pohnutky, které ho k tomu vedly, pro mě je zde krásně ukázaný jak lehce může člověk ztratit sám sebe.

  Peleus

  12.08.2016

  Zklamání.
  Samé "Ach, och, uch, Arthasi, miláčku!" Povídání dvou čarodějek o minulosti a citech u ohníčku a opět samé "Ach, och, ech, Arthasi, budeme spolu a budeme mít krásné děti!"
  Teprve poslední třetina vysloužila knize 2*, ovšem nejde o autorčinu zásluhu. To zajímavé, to, co vás bude nutit číst dál a hltat řádek za řádkem je téměř doslovný přepis herního příběhu z Warcraft 3: Reign of Chaos. Znova se hráčům vybaví Arhasovo putování a jeho rozhodnutí, jež z mladého prince udělají nesmrtelnou postavu světa Warcraft.
  Za sebe knihu nedoporučuji. Raději si zahrajte hru!

  Aredhelka

  02.08.2016

  Kniha je rozhodně skvěle napsnaá a povedená, nechybí zde nic, co bychom se nedozvěděli z her Warcraftu, podrthuje již získané informace a se zájmem nám je podsouvá. Kniha je prostě super 🙂 najdou se zde i nudné části, ale tak už to bývá. Za mě super 🙂

  AjinQa

  03.06.2016

  Nechápu jak tahle kniha může mít jenom 75%.
  Já si ji náramně užila. Jakožto WoW hráčka jsem se rozhodla tuto knihu ukrást bratrovi z jeho poličky. Nelituju toho.
  Kniha je čtivá a místy i napínavá.
  Arthas je prostě moje nejoblíbenější postava z celého Warcraftu a tou i zůstane. Jeho příběh mně prostě ohromil.
  Upřímně musím tuhle knížečku doporučit i těm, co svět Warcraftu vůbec neznají. Četla to i moje kamarádka s 0% znalostí a líbilo se jí to. Nedivím se. Určitě dávám 5*.

  Shannon

  31.05.2016

  Jako velký fanda WoW jsem si chtěla něco přečíst o historii. Bohužel tato kniha mě spíše zklamala. Ze začátku dost nudné, chtěla jsem ji i odložit, ale neudělala jsem to protože byla o Arthasovi (jako hráč Death Knighta jsem to prostě nemohla udělat :D). Za mě průměr, možná i horší průměr a také mě to odradilo od čtení dalších knížek od této autorky.

  Laverna89

  13.01.2016

  Arthas je takovým Darthem Vaderem tohoto kouzelného světa 🙂 Kniha je čtivá (a skvěle přeložená) a rozhodně nesmí chybět ve sbírce žádného fanouška WoW.

  Dreamless

  27.12.2015

  Herné, vláčne, ale pekné. 🙂 nedočítala som celé.

  Candien

  09.12.2015

  Pěkné. Ačkoli pasáže, které se objevili i ve hře, mě trochu nudili.

  jirijanovotny

  30.11.2015

  Doufal jsem, že po této patlanině se Christie Golden někam zahrabe a už nevyleze… a ona si klidně vesele patlá dále.
  Ctrl+C Ctrl+V a půl dne editace. Patlanina, odpad…

  Widow Embalmer

  12.07.2015

  Má víra ve světlo je neochvějná…
  Blizzard stvořil pro mě jeden z nejsilnějších fantasy příběhů vůbec. A tím je osud královského syna Arthase, který se při honbě za pomstou stává princem smrti. Někdo zde vytýkal, že kniha kopíruje hru Warcraft 3 a potažmo její datadisk. Já tvrdím, že je to správná volba. Blizzard vynaložil mnoho úsilí a peněz na to, aby jejich produkt byl perfektní a měnit cokoliv na Arthasově příběhu by byl krok zpět.
  Fanouškům, kteří by si rádi z nostalgie či pro oživení rádi připomněli vše podstatné ze hry, ale nechce se jim strávit dlouhé hodiny klikáním myši, doporučuji shlédnout "filmy" Warcraft 3 (https://www.youtube.com/watch?v=BJiyZt8Npb4 ) a Warcraft 3 Frozen Throne (https://www.youtube.com/watch?v=mXaV-wv8WdU ), které tato kniha vypráví a prohlubuje.
  …Mrazivý smutek hladoví.

  Rilian

  09.06.2015

  Spíše zklamání. Více než 90 % zná čtenář ze hry, a až na úplný závěr se v ní nedozví příliš moc nového.

  karel3856

  20.02.2015

  Když jsem knihu vzal do ruky, tak jsem byl připraven na to, že se nejedná o špičkové dílo. Slyšel jsem dost špatných recenzí, ale nechtěl jsem se nechat ovlivnit. Bohužel měli v mnoha případech pravdu. Nejvíce mi však kazil dojem z knihy překlad pana Netoličky. Nedokážu pochopit, jak může slavit se svými překlady takový úspěch, že dostává další tituly, nebo ho za překlad ještě někdo pochválí. Náhodný výběr co se přeloží a co zůstane v původním znění jsem dosud nepochopil a jen se děsím, kdy bude po "podměstí" běhat Sylvanas Větroběžka…
  Příběh samotný byl poměrně pěkně napsaný, nevadilo mi, že velká část děje vychází z herní předlohy – to se dalo u titulu se jménem Arthas očekávat. Co mi vadilo, bylo poněkud nevyvážené vyprávění, kde se banlním pasážím věnovaly řady stran a jiné poměrně důležité události, které měly přímý dopad na hrdiny v knize se, buď jen zmínily, nebo zcela přeskočily… Dále působí v knize poměrně zvláštně, když se děj přesune do "současnosti" a změní se ve vyprávění, bohužel osoba, která by měla vyprávět příběh, nemůže znát většinu událostí, které v knize již padly, nebo se naopak stanou v budoucnu. Autorka se k této epizodce naštěstí už nevrací tak jí můžeme pustit z hlavy, možná jen chtěla upozornit, že děj knihy "Kruh Nenávisti" bereme vážně. Druhý podobný prvek je jeden jediný samostatný flash forward který nás přesune v ději zase do "současnosti" pro hráče co příběh znají, nepřinese nic nového a pro nové čtenáře pokazí děj, protože prozradí, jak dopadnou další stránky knihy, kterou se chystáme číst, zejména osud již výše zmíněné Větroběžky.
  Určitě nelituji, že jsem si knihu přečetl, ale už se k ní vracet nebudu. Jistá ztráta kvality bohužel jde ruku v ruce s licencí, které se spojují se značkami jako je Warcraft. I tak bych knihu doporučil všem, kteří mají warcraft rádi a chtějí si rozšířit znalost lore a přečíst si něco oddechového. Pro lidi co mají rádi fantasy, chtěli by si přečíst něco nového z jiného světa a k warcraftu ještě nepřičichli bych asi poslal vybrat si jinou knihu na začátek. Mohlo by je to zbytečně odradit.

  betys6914

  06.01.2015

  Ani tak nevím jestli mě zklamal samotný Arthas, který se choval jako naprostý idiot nebo mě zklamala ta kniha. No asi zajdu ICC 25 man a bude líp.

  Jacob123

  15.12.2014

  S knihou sem se jen těžko rozloučil, příběh je naprosto strhující a místy i šokující. Myslím, že to je nejlepší převyprávění arthasova životního příběhu jaké sem kdy četl, jen je mi docela líto Jainy :(.

  Gordson

  17.11.2014

  Jako velký fanoušek Blizzardu, který se ke knížkám Warcraftu dostával spíše sporadicky, jsem byl nadšen, když jsem si tuto knihu v dotisku koupil. My, kteří jsme hráli Warcraft III., si tady na své moc nepřijdeme, neboť přepsané dialogy ze hry, sem tam proložené popisem krajiny a nepříliš zajímavými techtle mechtle mezi Arthasem a Jainou, jsme zklamáni.. Za mě 2/5.

  PeterSch

  06.11.2014

  Musím souhlasit s kritikou! Warcraft 3 byla první pc hra co jsem hrál a dodnes si ten děj pamatuji. Tato kniha ho pouze oživila. Hodně špatná vizitka je pak to, že se mi příběh podaný ve hře líbil mnohem více. Nevím na kolik se může líbit někomu, kdo hru nezná, ale pro mě obrovské zklamání.

  PepeJewel

  20.08.2014

  Hra a kniha jsou si na 95% podobné, až na prasárničky mezi Jainou a Arthasem, které jsou pouze v knize……

  Bublushka

  19.04.2014

  Bezva čtení. Arthas na mě hodně zapůsobil a konečně jsem si přečetla jeho příběh a ten byl zrovna tak dobře napsaný. Bezva kniha od které bylo těžké se odtrhnout.

  Aeris

  08.03.2014

  Hodně velké zklamání. Čekala jsem, že se ze života Arthase dozvím něco nového, ale mohla jsem si prostě jenom znovu zahrát W3 a vyšlo by to stejně

  Ardein

  11.02.2014

  Pro mě osobně je tato kniha jedna z nejlepších, i když pouze převypráví děj počítačové hry Warcraft 3. Kniha nám nabízí pohled na život pravděpodobně nejlepšího herního záporáka, jaký kdy spatřil světlo světa Azeroth. Nebyl to od začátku zlý a proradný grázl, ale lidský princ, který reprezentoval ty největší lidské ideály. Od dětství, kdy špehoval svého otce v trůním sálu, snil o tom, že bude pomáhat lidem. Proto se stal také nositelem Světla – jedním z paladinů řádu Stříbrné ruky. Jako každý člověk i on měl své myšlenky, pochyby, strach a velkou lásku. Všechno se ale změnilo, když musel čelit kruté realitě a sledovat nepřítele, jak masakruje jeho národ. Jak to všechno dopadlo všichni hráči Warcraftu 3 vědí a tudíž to pro ně nebude novinkou. Pro mě je trochu zklamáním závěr, který mi přijde zbytečně utnutý.

  Knížka, která rozhodně stojí za přečtení. Spousta mladších WoW hráčů totiž Warcraft 3 nehrála a tato knížka jim vyplní mezery. Navíc toto dílo obstojí i u čtenářů bez znalosti světa Warcraft. 🙂

  petrt80

  16.12.2013

  nic moc
  TAGS:

  Online Arthas: Zrod krále Lichů ebook, Kniha Arthas: Zrod krále Lichů FB2, Download Arthas: Zrod krále Lichů PDF , Download Arthas: Zrod krále Lichů MOBI, Online Arthas: Zrod krále Lichů kniha, Zdarma Stažení Arthas: Zrod krále Lichů IPhone, Online kniha Arthas: Zrod krále Lichů PDF, Zdarma Arthas: Zrod krále Lichů DJVU, Zdarma Stažení Arthas: Zrod krále Lichů TXT, Stažení Arthas: Zrod krále Lichů RTF, Online Arthas: Zrod krále Lichů FB2 , e-kniha Arthas: Zrod krále Lichů stažení TXT, Zdarma Arthas: Zrod krále Lichů stažení kniha, e-kniha Arthas: Zrod krále Lichů download MOBI, Stažení Arthas: Zrod krále Lichů IPad, Číst Arthas: Zrod krále Lichů MOBI, Číst Arthas: Zrod krále Lichů DOC, Zdarma Arthas: Zrod krále Lichů AWZ, Download e-kniha Arthas: Zrod krále Lichů iPad , Zdarma Arthas: Zrod krále Lichů DJVU, Download Arthas: Zrod krále Lichů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Arthas: Zrod krále Lichů DVD, Číst Arthas: Zrod krále Lichů TXT, Book Arthas: Zrod krále Lichů stažení DJVU, Arthas: Zrod krále Lichů stažení kniha zdarma, Arthas: Zrod krále Lichů stažení kniha pdf zdarma, Arthas: Zrod krále Lichů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Arthas: Zrod krále Lichů pdf zdarma, Arthas: Zrod krále Lichů stažení kniha epub zdarma, Arthas: Zrod krále Lichů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply