Artušův bastard Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Artušův bastard Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Artušův bastard


Artušovská fantasy první díl ze zamýšlené trilogie, pojednává o mladém levobočku krále Artuše jménem Mordred. Ten zná svého otce jen z trpkých vyprávění starců, kteří jej viní z toho, že ukradl Excalibur Jezerní královně. Clegg podává známý příběh z nezvyklých úhlů a podařilo se mu zde ukázat jak lidské, tak mýtické stránky charakteru hrdinůKniha v českém jazyce!


Stažení Artušův bastard zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Artušův bastard (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Artušův bastard zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Artušův bastard.pdf (EUR-0.00)

  Artušův bastard.epub (EUR-0.00)

  Artušův bastard.doc (EUR-0.00)

  Artušův bastard.txt (EUR-0.00)

  Artušův bastard.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Artušův bastard.PDF – (EUR 0.00);

  Artušův bastard.MOBI – (EUR 0.00);

  Artušův bastard.EPUB – (EUR 0.00);

  Artušův bastard.DOC – (EUR 0.00);

  Artušův bastard.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mordred (1.)

  Originální název:

  Mordred, Bastard Son (2006)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  niki-chan

  04.06.2016

  Trošku rozčarování, čekala jsem příběh o hrdinství, boji atd., ale místo toho jsem dostala spíše mladého mladíčka řešícího svou jinou orientaci. Hodnotí se těžko, určitý správný nádech dílo mělo. Jenom celkově byla dějová linka utlačena jiným opisem

  Kamča666

  28.05.2015

  Nebylo to nejhorší počtení. Bohužel příběh ustupuje do pozadí kvůli Mordredovým láskám a neláskám, což je v podstatě ústřední téma knihy. Samotný děj se totiž rozjíždí až v poslední čtvrtině. Nicméně kdo má náladu na poutavé, melancholické fantasy z dob krále Artuše a prvky keltské mytologie, tak našel to pravé.

  tsal

  28.09.2014

  Ač se tahle artušovina tváří jako příběh o muži, který je předurčen k velkým věcem, z větší části jde spíše o příběh mladíka, který chce být povalen. Minimálně polovinu knihy zabírají jeho představy o tom, jak se ocitá v náruči nějakého muže, rozvahy o jeho odlišnosti od ostatních mladíků, jeho první neopětovaná láska, jeho první opětovaná láska… A až pak někde v pozadí se nalézá zápletka, která by si zasloužila být hlavním tématem knihy. Bohužel však není. Na hrdinský epos je zde hrdinství věnováno málo pozornosti, ale za čistokrevnou gay-romanci knihu také určit nelze, protože příběh zde je, byť utlačován. Ať chtěl autor knihu přiřadit k jakémukoliv žánru, rozhodně ve mně nevzbudil touhu přečíst si další díl. A v nakladatelích nejspíš také ne.

  lusila

  29.11.2013

  No neviem… Mám rada bájky ságy a povesti, ale toto ma nejako neuchvátilo. Nevadilo mi, že Mordred bol gay, len nechápem, prečo stále riešil svoju orientáciu…

  sfaticata

  24.10.2013

  Já si nedokážu pomoci, ale vůbec mě to nezaujalo. Přišlo mi to nudný a hlavně se tam často popisují homosexuální vztahy hlavního hrdiny. Nevím. Třeba dá někdo lepší recenzi.  TAGS:

  Online Artušův bastard ebook, Kniha Artušův bastard FB2, Download Artušův bastard PDF , Download Artušův bastard MOBI, Online Artušův bastard kniha, Zdarma Stažení Artušův bastard IPhone, Online kniha Artušův bastard PDF, Zdarma Artušův bastard DJVU, Zdarma Stažení Artušův bastard TXT, Stažení Artušův bastard RTF, Online Artušův bastard FB2 , e-kniha Artušův bastard stažení TXT, Zdarma Artušův bastard stažení kniha, e-kniha Artušův bastard download MOBI, Stažení Artušův bastard IPad, Číst Artušův bastard MOBI, Číst Artušův bastard DOC, Zdarma Artušův bastard AWZ, Download e-kniha Artušův bastard iPad , Zdarma Artušův bastard DJVU, Download Artušův bastard e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Artušův bastard DVD, Číst Artušův bastard TXT, Book Artušův bastard stažení DJVU, Artušův bastard stažení kniha zdarma, Artušův bastard stažení kniha pdf zdarma, Artušův bastard pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Artušův bastard pdf zdarma, Artušův bastard stažení kniha epub zdarma, Artušův bastard ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply