Artyčoková srdíčka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Artyčoková srdíčka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Artyčoková srdíčka


Dvanáctiletá Mira pochází z chaotické, umělecké a přímočaré rodiny, kde je někdy těžké získat si pozornost. Zatímco se zdraví její milované babičky Josie zhoršuje, Mira začíná objevovat tajemství svých blízkých a zároveň získává tajemství vlastní. Přitahuje ji záhadný Jide, kluk, který zjevně skrývá problematickou minulost a stejně jako artyčok si kolem srdce vypěstoval tvrdý ochranný obal. Mira sice prožívá svůj první žal, ale také poznává podivuhodný a často tajuplný okolní svět. Tento neobyčejně poctivě a vnímavě napsaný román zkoumá křehkou rovnováhu – která se někdy mění v nespravedlnost – mezi životem a smrtí, ale především oslavuje přátelství, kulturu a život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Artyčoková srdíčka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Artyčoková srdíčka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Artyčoková srdíčka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Artyčoková srdíčka.pdf (EUR-0.00)

  Artyčoková srdíčka.epub (EUR-0.00)

  Artyčoková srdíčka.doc (EUR-0.00)

  Artyčoková srdíčka.txt (EUR-0.00)

  Artyčoková srdíčka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Artyčoková srdíčka.PDF – (EUR 0.00);

  Artyčoková srdíčka.MOBI – (EUR 0.00);

  Artyčoková srdíčka.EPUB – (EUR 0.00);

  Artyčoková srdíčka.DOC – (EUR 0.00);

  Artyčoková srdíčka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mira Levenson (1.)

  Originální název:

  Artichoke hearts (2011)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  fereny

  13. ledna

  Překrásná, hluboká a jemná kniha. Ukazuje rodinu, ve které smrt není tabu, ale přirozenou, byť smutnou součástí života. Rozhodně je napsaná s láskou.

  SknihouVrukách

  13.11.2017

  Veľmi krásna kniha. Obsahuje krásne myšlienky. Do pribehu som sa ponorila a nemohla prestať čítať. Koniec veľmi smutný. Asi najkrajšia kniha, ktorú som čítala.

  Charlota007

  27.08.2017

  Čtivá kniha s hloubkou. Není ale pro všechny, čte se na jednu stranu lehce, ale na druhou velmi těžce. Dost zde asi záleží na osobních zkušenostech.

  steph.tey

  31.07.2017

  Tahle knížka je jedna z těch nejvíce nepopsatelně krásných knih… Pojednávala o těžkých chvílích v životě a to tak citlivě, ale ne přehnaně nebo nevhodně. Bylo to opravdové čtení. Příběh, který vás svou osobitou atmosférou vtáhne do děje a donutí vas přemýšlet a hledat.

  Markét123

  21.07.2016

  Nevěděla jsem,co si mám od knihy přesně představit.A musím říct,že jsem se do ní ZAMILOVALA !!! U knihy jsem se několikrát rozesmála,ale nějaká slza mi také ukápla.Myslím,že mě kniha několikrát donutila zamyslet se nad něčím co mě nikdy nenapadlo.Také myslím,že mě v něčem…….přesně nevím v čem ovlivnila 🙂 Určitě doporučuju.Není to obyčejná knížka !!!

  Temný snílek

  03.07.2016

  Konečně kniha pro mládež, která má hloubku a není jen povrchová. Artyčoková srdíčka dokážou chytnout za srdce čtenářek a ty rády prožijí děj společně s postavami.

  warca

  02.05.2016

  Nijak zvlášť jsem se do čtení nehrnula, ale bylo to skvělý a takový… hluboký 🙂

  Kariol

  10.04.2016

  Nečekala jsem moc a dostalo se mi skvělé knížky. Pokud rádi hloubáte, doporučuji. 🙂  TAGS:

  Online Artyčoková srdíčka ebook, Kniha Artyčoková srdíčka FB2, Download Artyčoková srdíčka PDF , Download Artyčoková srdíčka MOBI, Online Artyčoková srdíčka kniha, Zdarma Stažení Artyčoková srdíčka IPhone, Online kniha Artyčoková srdíčka PDF, Zdarma Artyčoková srdíčka DJVU, Zdarma Stažení Artyčoková srdíčka TXT, Stažení Artyčoková srdíčka RTF, Online Artyčoková srdíčka FB2 , e-kniha Artyčoková srdíčka stažení TXT, Zdarma Artyčoková srdíčka stažení kniha, e-kniha Artyčoková srdíčka download MOBI, Stažení Artyčoková srdíčka IPad, Číst Artyčoková srdíčka MOBI, Číst Artyčoková srdíčka DOC, Zdarma Artyčoková srdíčka AWZ, Download e-kniha Artyčoková srdíčka iPad , Zdarma Artyčoková srdíčka DJVU, Download Artyčoková srdíčka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Artyčoková srdíčka DVD, Číst Artyčoková srdíčka TXT, Book Artyčoková srdíčka stažení DJVU, Artyčoková srdíčka stažení kniha zdarma, Artyčoková srdíčka stažení kniha pdf zdarma, Artyčoková srdíčka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Artyčoková srdíčka pdf zdarma, Artyčoková srdíčka stažení kniha epub zdarma, Artyčoková srdíčka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply