Až budou viset Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Až budou viset Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Až budou viset


Jak uhájit město, které je v obležení nepřátel a zamořené zrádci, když se vašim spojencům nedá ani v nejmenším věřit a váš předchůdce beze stopy zmizel? Před takovými vyhlídkami by nejraději utekl i mučitel – jen kdyby dokázal udělat krok bez pomoci hole – a inkvizitor Glokta. Ten se potřebuje dobrat k odpovědím dřív, než guršská armáda zaklepe na městské brány. Seveřani se přehnali přes hranice Anglandu a po celé zmrzlé zemi rozsévají oheň a smrt. Korunní princ Ladisla je připraven zahnat je zpátky a vydobýt si neutuchající slávu. Má to jen jediný háček: že má za sebou tu nejhůř vyzbrojenou, nejhůř vycvičenou armádu s nejhorším velením na světě.
A Bayaz, První z mágů, vede skupinu neohrožených dobrodruhů na velmi nebezpečnou misi přes ruiny minulosti. Nejnenáviděnější žena Jihu, nejobávanější muž Severu a nejsobečtější hejsek Království tvoří podivné společenstvo, ale potencionálně smrtící – pokud by se přestali tolik navzájem nenávidět.
Pradávná tajemství budou odkryta. Budou vybojovány a prohrány krvavé bitvy. Nejhorším nepřátelům bude odpuštěno – ale teprve až budou viset.Kniha v českém jazyce!


Stažení Až budou viset zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Až budou viset (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Až budou viset zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Až budou viset.pdf (EUR-0.00)

  Až budou viset.epub (EUR-0.00)

  Až budou viset.doc (EUR-0.00)

  Až budou viset.txt (EUR-0.00)

  Až budou viset.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Až budou viset.PDF – (EUR 0.00);

  Až budou viset.MOBI – (EUR 0.00);

  Až budou viset.EPUB – (EUR 0.00);

  Až budou viset.DOC – (EUR 0.00);

  Až budou viset.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  První zákon (2.)

  Originální název:

  The First Law: Book TWo Before They Are Hanged (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Svářeč

  02. ledna

  Jízda pokračuje! Skvělá kniha, skvěle se to čte. Jen mě mrzí, že linie s Gloktou je skoro úplně zbytečná a taky některé postavy nedostávají tolik prostoru, kolik by bylo záhodno (z námětu neschopného učedníka šlo vytřískat mnohem víc). Jestli si i třetí díl zachová stejnou úroveň, stane se z Prvního zákona jedna z nejlepších věcí, co jsem četl.

  Eldar80

  18.05.2017

  Kniha začala přesně tak jak sliboval první díl: velmi dobře. Chvílemi jsem si až říkal, že něco tak perfektního jsem už dlouho nečetl. Všechny dějové linie se vyváženě střídaly a dále se rozvíjely. Narozdíl od prvního dílu je tohle pokračovaní napsané chytlavě už od začátku. Jenže kolem sté strany mi začalo docházet, že i přes vyjímečné podání začínají dějové linie stagnovat. Naštěstí to vůbec nevadilo, protože v knize bylo dost dobrých komických situací a díky většímu zžití s hrdiny je kniha mnohem napínavější než první díl. Co mě však dost zamrzelo bylo opětovné natahování příběhu a hlavně skutečnost, že Bayaz podle mě v knize nedostává tolik prostoru kolik by si zasloužil.
  Když jsem si už myslel, že kniha začne mít nějaký malinký přesah a že tohle fantasy bude i něčím víc než jen dobrodružným příběhem, tak to zase skončilo. Co však zamrzí, že není příliš vhodné používat rozum a zkoumat příběh do podrobností. Začnou se pak objevovat v ději trhliny a i tohle pokračování tak zůstává hlavně zábavnou literaturou – tohle zamrzí o to víc, že to tak nemuselo být. Abercrombie má svůj svět a jeho historii vymyšlenou opravdu dobře a potenciál v postavách i příběhu je. 80%

  Archie

  12.02.2017

  Skvely druhy dil. Pribylo mystiky a tajemna, male lidske pribehy se rozeviraji do mnohem dalekosahlejsich rozmeru, kontury celeho sveta nabyvaji mnohem hlubsich rysu a vsechny linky se krasne zbyhaji v netuseny konec. Cynicky humor zustava, valka boli, a postavy jsou kazdou strankou zajimavejsi a zabavnejsi. Zurivec West, Cernej Dow, Psi Cumak, Trojstrom, Glokta, Devitiprstak, bozi Ferro, tajemny Chalul, Bethod a jeho carodejka, Obavany.. huh! Jdu si pro treti dil. Abercrombie vi, jak dat pribehu grady. p.s. Bitva v mlze byla jednou z nejlepsich bojovych pasazich, jakou jsem ve fantasy cetl.

  Hellrampage

  21.01.2017

  Až budou viset začína presne tam, kde skončil prvý diel. Ak ste prvý diel úspešne prečítali, tak viete, že kniha má niekoľko dejových liniek a veľmi dobre spracované postavy – každá je iná, ľahko zapamätateľná a farebná. Glokta ide chrániť mesto, Bayaz spolu s Jezalom, Logenom, Ferro, Quaiom a Chodcom idú na neznámu nebezpečnú cestu a partička barbarov… nechcem príliš veľa spoilerovať, ale musím povedať, že si táto kniha absolútne hodnotenie zaslúži. Je radosť pozerať sa na to, ako sa medzi jednotlivými hrdinami menia city a pocity, každý má svoju vlastnú hlavu a myslí si o tom druhom svoje. Hlavne pochody Gloktu sú znovu super. A ešte sa nám aj hrdinovia menia – niektorí horšie, iní lepšie. Vážne si ich musíte zamilovať, aj keď nechcete – a potom ak nejaká postava zomrie, pôjde späť do hliny a vy sa nebudete hanbiť, keď budete smutný a naštvaný. To je na knihe to najsilnejšie – ani nie príbeh, ale postavy, s ktorými budete vžitý, budete cítiť každú jednu ranu, ktorú schytajú a budete si s nimi hovoriť: "Ješte žiju!". Nemôžem si pomôcť to tu nenapísať, ale Glokta mi pripomína Polreicha, s tým jeho "Proč to já sakra dělám?".

  "Trpělivost je mistrem moci. Hory také nepřejdeš za jediný den. V takových věcech je třeba být realistický."
  "Ty tomuhle říkáš déšť? To je jenom mrholení. Slunce nemůže svítit pořád. Musíš být realista!" – Logen

  "Máte jen jednu šanci podepsat své doznání a odpovědět na moje otázky. Jedinou šanci mi zcela a bezvýhradně vyhovet. To je celé moje svědomí. Jedinou šanci. Pak vás svlékneme a začneme řezat."
  ",Seržant nabízí rekrutům sny, ale rozdává noční můry.´" – Glokta

  "Co z toho, čí jsi syn, když sám stojíš za kozí prd? Já bych ho ani nepochcal, kdyby začal hořet." – Dow

  geralt0981

  10.01.2017

  skvělé 🙂 hned jdu na třetí díl

  Fanfara77

  28.06.2016

  Ve druhém díle se posouváme trochu dál, dostáváme se do kontur světa a již víme o motivacích jednotlivých postav. Celkově se mi to velice líbilo. Magie nebyla přehnaná a velmi se mi líbil styl psaní tohoto nadějného autora.

  Weezing

  29.01.2016

  Lepší než předchozí díl. Zde už není půlka knihy jen popis toho jak se hlavní postavy potkávají ve městě. Jsou zde 3 dějové linky. Glokta má za úkol ubránit město před Gurchy, Bayaz a spol. jdou na cestě pro získání nějaké zbraně proti Gurchům. West + Logenova bývalá parta bojuje proti Betholdovi. Dalším plusem je, že se postavy se začínají vyvíjet a mění svoje názory, postoje a vztahy.

  Covenant

  19.11.2015

  Lepší, už jen protože skoro všechny postavy známe a tak se spolu s nimi vrháme do výborně zpracovaných odlišných dějových linií. Ano, nejslabší byla "klasická" fantasy výprava s čarodějem, ale zase jsem se pobavil u Ferro, která nechodí kolem horké kaše – prostě je tam jedna část, kde jsem vyprskl smíchy, protože se autor svým způsobem, vyhnul zaběhlému klišé. Glokta, opět nekompromisní a stále o krok napřed před nepřítelem, zastává v knize úlohu detektivní fantasy. Skvělá práce. No a na závěr jsem si nechal část, ve které se zrodil Zuřivec (vtipné – nedávno jsem dočetl Kick-ass 2, kde se ze Zuřivce stal Č….no, to už je z jiného soudku). Tato linie mě bavila asi nejvíc. Bitva, strategie, přežití, atd… Skvěle popsáno. Figurky jsou rozesety po šachovnici a na všech frontách se vede boj. I ten vnitřní…

  aneta3874

  15.10.2015

  Tři naprosto dokonalé dějové linie prolínající se celým světem, probouzející ve čtenáři fantazii, která nabíjí po dobu několika dnů. Chcete se vydat mimo realitu a popřemýšlet nad vlastním životním osudem? Varování- začnete číst a knihu už neodložíte.

  Franc

  14.06.2015

  Opět musím dát plný počet bodů. Autor nedá čtenáři chvilku oddychu a osudy hrdinů mu běží před očima mílovými kroky. Už dlouho mě žádná fantasy nepohltila tolik jako tato.

  Inkvizitor Glokta opět hýří cynismem a černým humorem, který davá knize šmrnc, který kladný hrdina jenž všechny přemůže nikdy nezajistí.

  V komentáři níže se píše, že výprava byla k ničemu, ale proč ne? Proč by v knize měla každá výprava dosáhnout očekávaného cíle? A pokud měl autor pouze potřebu vyplnit prostor, tak už jsem četl podstatně horší způsoby, jakým toho docílit.

  Před sebou mám poslední díl a nejsem sto odhadnout, jak tohle všechno dopadne.

  Torgal

  03.03.2015

  Prísľub z prvej časti sa naplniť nepodarilo. A to z viacerých dôvodov – najdôležitejším je ten, že po dočítaní sa človek nemôže zbaviť dojmu, že keby v nej vôbec neboli kapitoly s Gloktom a Bayazom, vôbec nič by sa nestalo. Klišé výprava sa naozaj uskutočnila, ale jej dopad bol nulový, rovnako ako aj Gloktovej aktivity v Dagoske. Menšie logické trhliny prítomné v prvej knihe sa otvorili do veľkých rán, to všetko len preto, aby sa autorovi nerozpadol príbeh pod rukami. Pasáže zo severu ale zachraňujú dojem. Aby bolo jasné, autor stále píše výborne, ale silný je len v jednotlivých scénach, celkový obraz buduje značne ťažkopádnejšie. 6/10

  Martin1974

  18.01.2015

  Dávam všetky hviezdy. Autor nasadil v žánri fantasy latku poriadne vysoko. Tak ako to bolo v prvom diele, aj tu vyčnieva postava Gloktu nad ostatné, ale ani ďalší hrdinovia za ňou príliš nezaostávajú. Asi práve Gloktova vnútorná reč, ktorá je zároveň zvýraznená odlišným písmom, ma vedie k presvedčeniu, že by mohol pokojne vystupovať aj v serióznom historickom románe alebo v nejakom inom beletristickom diele. Zaujímavé pre mňa bolo sledovať, ako sa hlavné postavy vyvíjajú. Autor ich stavia pred zložité životné situácie, ktoré ich postupne vnútorne menia. Aj preto je kniha pomerne hrubá, ale práve vďaka podrobným opisom, ktoré lepšie pomáhajú pochopiť jednanie postáv, to ani inak nemôže byť a vynechanie alebo skrátenie rôznych častí knihy len preto, aby nedosahovala takúto hrúbku, by bolo na úkor kvality.Ostáva mi len dúfať, že tretí diel bude rovnako dobrý..

  stdriverlc

  03.09.2014

  Díky orientaci ve světě a v postavách jsem si knihu oproti prvnímu dílu mohl naplno užít. To se povedlo na jedničku a rychle na třetí část. 🙂

  elutep

  14.08.2014

  U prvního dílu mi dlouho trvalo, než jsem se sžila s postavami. Z velké části za tím asi stála i předchozí přečtená kniha (Kronika královraha a lyrický Kvothe), která byla jemnějšího rázu. Ovšem ke konci prvního dílu této série už jsem se začetla a to co následovalo ve druhé knize bylo strhující. Ani na okamžik jsem se nenudila a všechny tři linky mě bavily tolik, že si netroufám říct, na kterou jsem se těšila víc. Ferro, West, a Glokta – od těch hodně čekám (snad se nezklamu). A ten Bayaz…pořád mi vrtá hlavou, jestli je klaďas, nebo naopak. No a pak je tu taky jeho učedník, který možná ještě sehraje zajímavou roli. A nakonec Bethod spolu s Obávným a svojí čarodějkou…

  Fefin Lišák

  31.08.2013

  Slibné pokračování Abercrombieho trilogie. Po uvozujícím prvém dílu pokračuje v načatém ději, zachovává svěží jazyk a osobitý cynicky svéhlavý humor a návazně tvaruje příběh (mnou již komentováno u předchozího dílu).
  Poněkud nudnější (dle vkusu) putování Bayezovy grupy bylo vykoupeno rozvitím postay uprchlé otrokyně Fero, jejíž prchlivost a zapšklost mě zcela chytla. Linie s Gloktou má slibně stupňovitou tendenci, neomrzela se, naopak jsem se na jeho dějové linie vždy těšil. Též mě nadchlo (jako člověka, který nemá rád příliš přemachrované postavy) pojetí magie Abercrombieho světa, vzácné vymoženosti pár přestárlých vyžilých mágů– á la pravý opak přehnaných všehoschopných černokněžníků Sapkowského.
  Svým způsobem mě druhý díl slibně motivoval trilogii dorazit. Nenudil mě. Dostal jsem, co jsem očekával. Dějové shrnutí schovám si pro závěrečný díl.

  gruno

  19.06.2013

  Skvelé niečo táto séria. Logen je frajer a Glokta taký fajn hajzlík. 🙂

  Krišot

  06.04.2013

  První díl ve mě zanechal spoustu kladných dojmů a očekávání. A mohu potvrdit, že ve druhém jsem dostal o trochu víc, než sem čekal. K inteligentně napsaným postavám a jejich životním peripetiím mi přibila ještě hutná a všude cákající až kulervoucí akce. Spolu s inkvizičními praktikami mého (a koukám, že nejen mého…ahoj borknagar) oblíbence pana Glokty se u mě jedna o velmi oblíbené dílo. Nyní čtu třetí část a k mé radosti autor jede v osvědčených kolejích. Ale o tom jindy a jinde…

  borknagar

  24.02.2013

  Psí čumák, Logen Devítiprsťák a hlavně můj oblíbenec Sand dan Glokta, to výčet postav, které jsem si hodně oblíbil. Děj knihy krásně navazuje na první díl, avšak mnoho otázek zůstane nevyřešených. Jdu na "poslední argument králů", než se vrátím do hlíny…..

  KellyH

  29.08.2012

  Štěstí, že jsem se prvním dílem (ve kterém se nitky osudu teprve splétají a pro někoho to tak může působit nudným dojmem) nedala odradit. Líbí se mi to čím dál více a nemůžu se dočkat, až se pustím do posledního dílu trilogie.  TAGS:

  Online Až budou viset ebook, Kniha Až budou viset FB2, Download Až budou viset PDF , Download Až budou viset MOBI, Online Až budou viset kniha, Zdarma Stažení Až budou viset IPhone, Online kniha Až budou viset PDF, Zdarma Až budou viset DJVU, Zdarma Stažení Až budou viset TXT, Stažení Až budou viset RTF, Online Až budou viset FB2 , e-kniha Až budou viset stažení TXT, Zdarma Až budou viset stažení kniha, e-kniha Až budou viset download MOBI, Stažení Až budou viset IPad, Číst Až budou viset MOBI, Číst Až budou viset DOC, Zdarma Až budou viset AWZ, Download e-kniha Až budou viset iPad , Zdarma Až budou viset DJVU, Download Až budou viset e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Až budou viset DVD, Číst Až budou viset TXT, Book Až budou viset stažení DJVU, Až budou viset stažení kniha zdarma, Až budou viset stažení kniha pdf zdarma, Až budou viset pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Až budou viset pdf zdarma, Až budou viset stažení kniha epub zdarma, Až budou viset ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply