Běhej, nebo zemři Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Běhej, nebo zemři Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Běhej, nebo zemři


Životní příběh famózního krosového běžce a nejlepšího skialpinisty všech dob, který ve dvaceti letech překonal desítky rekordů, stal se trojnásobným vítězem Světového poháru, zvítězil v nejtěžších běžeckých závodech světa. Ve 3 letech poprvé překonal horu vyšší než 3000 m n.m., v pěti vylezl na nejvyšší bod Pyrenejí a do 4000 metrů poprvé vyšlapal v šesti. Během léta běhá Kilian ultra traily a jeho výkony berou soupeřům dech. V zimě vyráží na skialpinistické mise, které potvrzují výjimečnost jeho talentu. Jako mladíček se v disciplíně, ve které se vrcholu dosahuje obvykle až po třicítce, stal legendou. Jde o příběh strhující vášně a závislosti na běhu, výškách, radosti z pohybu a touze překonávat mimořádné výzvy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Běhej, nebo zemři zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Běhej, nebo zemři (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Běhej, nebo zemři zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Běhej, nebo zemři.pdf (EUR-0.00)

  Běhej, nebo zemři.epub (EUR-0.00)

  Běhej, nebo zemři.doc (EUR-0.00)

  Běhej, nebo zemři.txt (EUR-0.00)

  Běhej, nebo zemři.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Běhej, nebo zemři.PDF – (EUR 0.00);

  Běhej, nebo zemři.MOBI – (EUR 0.00);

  Běhej, nebo zemři.EPUB – (EUR 0.00);

  Běhej, nebo zemři.DOC – (EUR 0.00);

  Běhej, nebo zemři.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Córrer o morir (2011)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  rennata

  26.05.2017

  Autor nie je spisovateľ, takže mu môžme veľa odpustiť. Kilianov životný príbeh je zaujímavý, rovnako aj mnohé myšlienky z knihy. Každopádne je to písané dosť chaoticky, ale knižka je krátka, takže ju človek prečíta bez väčších problémov a môže sa vracať k jednotlivým pasážam.

  Jirmus

  13.01.2017

  Doporučuji.

  yanis

  01.10.2016

  Ano, jsem ovlivněná, protože Kilian Jornet je pro mě panem běžcem. Teď navíc člověkem, ke kterému mám mnohem blíže skrze jeho úvahy nejen o běhání, ale o životě obecně. Pravda, v některých "křehkých myšlenkách" jsem se ztrácela, ale celkový dojem je stále úchvatný.
  Kniha také nádherně doplňuje Kilian´s Quest na youtube (které jsou tedy mnohem lepší, než literární vyjádření).

  janavan

  02.09.2016

  Tato knížka vás sice namotivuje jít běhat, ale… určitě existují lepší "běžecké bible" než je tato, ať už Jez a běhej nebo Zrozeni k běhu.

  Neurazí, nenadchne. To už je lepší zhlédnout jeho běžeckou sérii na Youtube "Kilian’s Quest’.

  Arocrynn

  23.05.2015

  Moje první kniha "o běhání", kterou jsem přečetla a hned mne zaujala, zejména v pasážích, které popisují, jaké překážky člověk dokáže překonat a co vše může "vyždímat" ze svého těla, jen když je správně motivovaný. Jsou tam místa, kdy si snad každý pomyslí, že ten kluk je úplně šílený, jinak to není možné. Na druhou stranu části, ve kterých se autor zabývá psychologickou stránkou věci, nebo snad vnitřní "meditací" nad motivy a účelem běhání mne hodně minuly. Přišly mi hodně nedotažené, nedopracované. Jako když se blíží deadline odevzdání rukopisu a vy sice cítíte, že tomu ještě něco chybí, ale už není čas to předělávat. Škoda!

  alisie

  13.03.2015

  Spíše zklamáním, kniha mi nic nedala, nic nevzala, rozhodně mě nemotivovala vzít boty a jít ven běhat, občas jsem nepoznala, kde příběh končí a kde začíná druhý. Možná je to nejlepší běžec, ale tuhle knihu psát neměl.

  Niky25

  18.11.2014

  Autor popisuje svůj ,,normální život" a především své pocity, které prožívá při běhu.
  Popisuje své tréninky i závody, jak přípravu, tak i své taktiky. Nad některými kapitolami zůstává až rozum stát, protože je neskutečné až na jakou hranici je schopen hnát své tělo.
  Kniha je velmi motivující a určitě jsem si ji nepřečetla naposled…

  Kaaatka1999

  23.10.2014

  Tahle kniha mě velice překvapila.. Mám už přečtenou knihu Zrozeni k běhu i Jez a běhej, takže jsem od této už nic moc neočekávala, ale nadchla mě. Byla jiná než ty dvě předchozí, a hlavně byla psána stylem, který mi více vyhovuje.. Ještě k tomu všemu mi dodala velkou dávku motivace, což dokáže málokterá kniha.
  Navíc mne potěšil ten fakt, že knihu psal přímo ten člověk, který tohle všechno dokázal, nebyl to pouze přepsaný příběh z vyprávění.
  Miluju tuhle knížku a určitě se k ní budu v budoucnu vracet.

  Roman_T

  05.09.2014

  Už je těch knížek o běhání spousta, ale kniha "Born to run" může být jen jedna. Asi jsem od této čekal více, ale i přesto po přečtení jsem měl chuť natáhnout kecky a vyběhnout do lesů.

  JitkaJak

  24.08.2014

  Nádherná knížka dokonale odhalující duši a způsob života jednoho současného výjimečného člověka. Kniha o posedlosti. Kdo chce být v čemkoliv první, neobejde se bez ní, v případě sportu jde asi hlavně o posedlost výkonem a vlastním tělem. Způsob, jakým to Kilian čtenáři předkládá, se mi moc líbí. Je upřímný, syrový, narcistní, dravý. Kilian si na nic nehraje, nepředstírá, že běhá pro vyšší cíle, pro lidstvo, že změní svět, nevymýšlí si nadpozemské zážitky, nedělá ze sebe osvíceného. Z těch běžeckých knížek, co jsem přečetla, je to první takhle skvěle subjektivní, podle mého názoru zatím jediná, která jde opravdu na dřeň.

  Mijagi

  22.07.2014

  „Životní příběh“ v popisu je lehce zavádějící, knihu bych spíše nazval "sondou do psychiky ultramaratonce". Zatímco Christopher McDouggal ve „Zrozeni k běhu“ k tomuto sportu přistupuje prostřednictvím návratu k našim prapředkům, jenž jej provozovali kvůli obstarání potravy a Scott Jurek v „Jez a běhej“ zkoumá fyziognomii lidského těla a správné stravování, Killian Jornet načrtává esej na téma chování těla a mysli při extrémní zátěži. Na první pohled by se mohlo zdát, že „Běhej, nebo zemři“ nepřináší žádné prakticky využitelné rady, jenže ten, kdo si někdy vyzkoušel ultratrail na 100 a více kilometrů, ví, že tréninkem získaná kondice není v tomto sportu sama o sobě zásadní k úspěchu, velký podíl na celkovém výsledku má také hlava, v ní se odehrávají myšlenkové pochody, které vás mohou motivovat a nebo naopak donutit ukončit. Killian nezůstává pouze u tohoto, zabývá se také psychologickými aspekty vítězství, soutěžení atd. Vše popisuje na konkrétních příkladech z několika slavných závodů či svých osobních běžeckých a ski-alpinistických projektů. Kniha je slohově na velmi kvalitní úrovni, rozsahem dlouhá akorát, při větším počtu stran by se autor pravděpodobně již opakoval.

  jeduna

  01.07.2014

  Kiliane proč mi tohle děláš?? to už je trochu přehnaný ne? promiň, ale to jsem si mohla přečíst the best of čtyři dohody. ale jinak jsi stejně nejlepší!  TAGS:

  Online Běhej, nebo zemři ebook, Kniha Běhej, nebo zemři FB2, Download Běhej, nebo zemři PDF , Download Běhej, nebo zemři MOBI, Online Běhej, nebo zemři kniha, Zdarma Stažení Běhej, nebo zemři IPhone, Online kniha Běhej, nebo zemři PDF, Zdarma Běhej, nebo zemři DJVU, Zdarma Stažení Běhej, nebo zemři TXT, Stažení Běhej, nebo zemři RTF, Online Běhej, nebo zemři FB2 , e-kniha Běhej, nebo zemři stažení TXT, Zdarma Běhej, nebo zemři stažení kniha, e-kniha Běhej, nebo zemři download MOBI, Stažení Běhej, nebo zemři IPad, Číst Běhej, nebo zemři MOBI, Číst Běhej, nebo zemři DOC, Zdarma Běhej, nebo zemři AWZ, Download e-kniha Běhej, nebo zemři iPad , Zdarma Běhej, nebo zemři DJVU, Download Běhej, nebo zemři e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Běhej, nebo zemři DVD, Číst Běhej, nebo zemři TXT, Book Běhej, nebo zemři stažení DJVU, Běhej, nebo zemři stažení kniha zdarma, Běhej, nebo zemři stažení kniha pdf zdarma, Běhej, nebo zemři pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Běhej, nebo zemři pdf zdarma, Běhej, nebo zemři stažení kniha epub zdarma, Běhej, nebo zemři ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply