Bezcitné Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bezcitné Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bezcitné


Nejprve Emily, Aria, Hanna a Spencer svorně tvrdily, že za domem v lese objevily mrtvé tělo. Jenže tělo zmizelo beze stopy. Později se stejný les ocitl v plamenech. A holky? Přísahaly zase: viděly prý někoho vstávat z popela. Jenže ten člověk měl být dávno mrtvý. Nic je nepoučilo, a dívky si dál hrají se zápalkami. Ďábelsky namíchaný koktejl záhad, skandálů a tajností. Bezcitné jsou sedmou knížkou v románové řadě Roztomilé malé lhářky, kterou mohou čeští diváci sledovat v seriálové podobě pod názvem Prolhané krásky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bezcitné zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bezcitné (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bezcitné zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bezcitné.pdf (EUR-0.00)

  Bezcitné.epub (EUR-0.00)

  Bezcitné.doc (EUR-0.00)

  Bezcitné.txt (EUR-0.00)

  Bezcitné.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bezcitné.PDF – (EUR 0.00);

  Bezcitné.MOBI – (EUR 0.00);

  Bezcitné.EPUB – (EUR 0.00);

  Bezcitné.DOC – (EUR 0.00);

  Bezcitné.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Roztomilé malé lhářky (7.)

  Originální název:

  Heartless (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Rea1307

  05. ledna

  Stejně fajn, jako předchozí díly. Už se nemůžu dočkat závěru.

  Selendra

  24.06.2017

  Opět úžasný díl. Hlavně ten konec. Bomba.

  Jahoda197

  27.01.2017

  Tak a máme údajného vraha 😀
  Akorát se mi nelíbí smrt další z postav. Za chvíli jim v Rosewoodu nikdo nezbyde.

  Sarfias

  17.08.2016

  Tak jo.. Jedním slovem Wow! Kniha od knihy je napínavější a konkrétně tento díl mi dost sednul. Snad bych si jen přála, aby byla autorka o něco drsnější, kniha by mohla být pomalu považovaná za lehký psychotriller.
  Co se mi nelíbí jsou některé reakce lhářek, nicméně celkový děj a příběh se začíná zajímavě posouvat kupředu a se seriálem se dějová linie rozchází zase o něco více.
  Hodnotím tento díl opravdu velmi kladně!

  TheMelorry

  18.04.2016

  Knihu jsem přečetla jedním dechem. Opět se děj pořádně zamotal a všechny moje teorie se rozpadly. Obdivuji autorku jak skvěle dokáže psát a vymýšlet zápletky…

  Lolaniky

  29.09.2015

  pořad super už je to 7 díl

  Linu

  13.08.2015

  Opět skvělý díl Roztomilých malých lhářek s velmi nečekaným koncem…

  Stirek45

  30.01.2015

  Všechny dily Roztomilých malých lhářek mají šťávu a u sedmého ddílu série to opět není výjimka 🙂

  Teraslík

  03.01.2015

  Skvělá knížka a ten konec. Kdo to mohl tušit? Já tedy rozhodně ne. Doporučuji.

  Marisa

  20.12.2014

  Naprosto bezcitně dokonalé! Objasňují se zde některé věci ohledně vraždy. A ten konec je jako obvykle parádní 🙂

  Anya

  19.12.2014

  Tento díl byl jeden z nejlepších! Stále jsem čekala, zda se někde objeví Alison nebo padne zmínka o Courtney. Opravdu supeeeeeer!!! 🙂

  orangerose

  07.12.2014

  Kniha mně moc bavila, je hodně akčnější , nové tajemství.Úžasná kniha, už se těším na další díl této série až budu mít v ruce 🙂

  Posli

  26.04.2014

  Tenhle díl mě po dlouhé době opravdu bavil. Celkem pořád se tu něco dělo. Konečně to začíná být opravdu zajímavé.

  Ben Nevis

  18.04.2014

  Už to začíná připomínat telenovely, ale baví mě odhadovat, jak to asi bylo doopravdy. Ani nevím, kterou z holek mám nejradši, protože Hanna je kravka, kterou bych jako spolužačku nesnesla, ale její malé sebevědomí vzbuzuje lítost. Spencer se zase chová jako slon v porcenálu. Je zticha, když se má ptát (třeba jestli není adoptovaná) a klade otázky, když má být taktní. Emily pořád neví, co chce a každý týden je zamilovaná do někoho jiného. Aria vypadá nejsympatičtější, na nic si nehraje, a její největší slabinou je výběr kluků.

  Ty čtyři holky jsou vlastně nejsympatičtější stvoření, protože zbytek je tu jenom proto, aby holky trápil (rodiče) nebo byl podezřelý z psychopatie (A) nebo vraždy. 🙂

  alwaysbelieve

  03.03.2014

  Tenhle díl byl zase skvělý! 🙂 Pořád bylo nějaké napětí a akce, ale jelikož vím že jak to dopadne, strašně mě štve že si to ještě nedali všechno dohromady a nepřišli na to 😀 Každopádně, super, těším se na 8 díl! 🙂

  spencer

  17.02.2014

  Další úžasný díl 🙂

  Vendelína

  02.12.2013

  Předchozí díly jsem četla pěkně po sobě s minimálními pauzami a na tenhle jsem si musela počkat. Čekání stálo za to. Opět jsem se posunula dál. Stále mi leží v hlavě tajemná A. Teď už spíš pan tajemný A. Vystupují zde nové postavy Iris a zmínka o Courntey, které mají s Ali mnoho společného. Že by Alison byla naživu? Konec byl pro mě nečekaný a opět je všechno jinak. Pátrání, vydírání a lhaní nekončí.
  Ráda bych dala plný počet bodů, ale už se mi zdá, že se příběh hodně zamotává a nabalují se do něj zbytečnosti. I tak byl dobrý, opět tajemný. Uvidíme, jaký bude další díl.

  luciefeix

  19.11.2013

  Velice napínavá kniha , dostavaj mě ty zvraty.. celou dobu nas žene že si myslíme todle a poté je vše jinac, otazka už moc není kdo je A ale spíše kdo zabil Alison a patří tělo vůbec Alison?

  PetulaT

  20.10.2013

  už se těším až kniha vyjde, po přdešlém díle bude mít určitě nečekaný děj, který nebyl ani v seriálu, takže sjem nesmírně zvědavá a nadšená, že knihy pokračují 🙂  TAGS:

  Online Bezcitné ebook, Kniha Bezcitné FB2, Download Bezcitné PDF , Download Bezcitné MOBI, Online Bezcitné kniha, Zdarma Stažení Bezcitné IPhone, Online kniha Bezcitné PDF, Zdarma Bezcitné DJVU, Zdarma Stažení Bezcitné TXT, Stažení Bezcitné RTF, Online Bezcitné FB2 , e-kniha Bezcitné stažení TXT, Zdarma Bezcitné stažení kniha, e-kniha Bezcitné download MOBI, Stažení Bezcitné IPad, Číst Bezcitné MOBI, Číst Bezcitné DOC, Zdarma Bezcitné AWZ, Download e-kniha Bezcitné iPad , Zdarma Bezcitné DJVU, Download Bezcitné e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bezcitné DVD, Číst Bezcitné TXT, Book Bezcitné stažení DJVU, Bezcitné stažení kniha zdarma, Bezcitné stažení kniha pdf zdarma, Bezcitné pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bezcitné pdf zdarma, Bezcitné stažení kniha epub zdarma, Bezcitné ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply