Bezdětný otec a syn Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bezdětný otec a syn Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bezdětný otec a syn


Novela Bezdětný otec a syn, autorem označovaná za "málem román", má nadčasové téma vztahu otce a syna – byť už z názvu je patrné, že o klasický vztah nepůjde. Hlavní hrdina, tváří v tvář střednímu věku a vlastní neplodnosti, se pokouší vrátit do mládí, kdy ještě byl schopen početí, a vypátrat své potomky, zrozené pohříchu bez jeho fyzické účasti. Hledání dnes již dospělých synů, narozených z jeho kdysi darovaného spermatu, mu však místo radosti přináší spíše trapné a rozpačité okamžiky, o skutečných tragédiích nemluvě. Naštěstí pro něj, aniž by si toho zpočátku vůbec všiml, stojí po jeho boku krásná žena, která se z nenápadné persony v pozadí stává skutečnou hybatelkou příběhu i hrdinova života. Čtenář však především zjistí, že Miloň Čepelka, jeden z otců zakladatelů Divadla Járy Cimrmana, rád překvapuje. Po řadě veršových knížek (poslední byl Deník haiku) přichází už se třetí prózou a opět jinou než obě předchozí (Poklesky rozverné snoubenky – Daranus 2007, Příliš mnoho pohřbů – Daranus 2008). Jeho novela je dramatická i lyrická, klade otázky etické, obhajuje literaturu jako hru, jejíž jedinou podmínkou je uvěřitelnost, střídá výrazové prostředky, ale vše v ní plyne lehce, s ironickým a sebeironickým nadhledem, a proto navýsost čtivě. Začtete-li se, budete bez přerušení pokračovat až k žádoucímu happyendu, vzápětí ostatně zpochybněnému.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bezdětný otec a syn zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bezdětný otec a syn (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bezdětný otec a syn zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bezdětný otec a syn.pdf (EUR-0.00)

  Bezdětný otec a syn.epub (EUR-0.00)

  Bezdětný otec a syn.doc (EUR-0.00)

  Bezdětný otec a syn.txt (EUR-0.00)

  Bezdětný otec a syn.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bezdětný otec a syn.PDF – (EUR 0.00);

  Bezdětný otec a syn.MOBI – (EUR 0.00);

  Bezdětný otec a syn.EPUB – (EUR 0.00);

  Bezdětný otec a syn.DOC – (EUR 0.00);

  Bezdětný otec a syn.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , Daranus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  triatlet

  01.07.2017

  Miloň mě zaujal nejen jako herec a básník (Mandel sonetů), ale i jako prozaik.
  Příběh je vtipný a navíc jazykově hravý. "Promiňte, jedeme, vlastně – úsměv – stojíme okolo…" (setkání s železničářkou u stažených železničních závor).
  Čepelka umně pracuje s dobovými reáliemi (vinné dýchánky) a skvěle komunikuje se čtenářem (pasáže psané kurzívou jsme si užíval).

  Kolaloka

  21.01.2015

  příjemná oddechovka na jedno odpoledne.

  kilometr

  15.05.2012

  Není to tak povedené,jako Příliš mnoho pohřbů,ale stále velmi dobrá kniha.90%  TAGS:

  Online Bezdětný otec a syn ebook, Kniha Bezdětný otec a syn FB2, Download Bezdětný otec a syn PDF , Download Bezdětný otec a syn MOBI, Online Bezdětný otec a syn kniha, Zdarma Stažení Bezdětný otec a syn IPhone, Online kniha Bezdětný otec a syn PDF, Zdarma Bezdětný otec a syn DJVU, Zdarma Stažení Bezdětný otec a syn TXT, Stažení Bezdětný otec a syn RTF, Online Bezdětný otec a syn FB2 , e-kniha Bezdětný otec a syn stažení TXT, Zdarma Bezdětný otec a syn stažení kniha, e-kniha Bezdětný otec a syn download MOBI, Stažení Bezdětný otec a syn IPad, Číst Bezdětný otec a syn MOBI, Číst Bezdětný otec a syn DOC, Zdarma Bezdětný otec a syn AWZ, Download e-kniha Bezdětný otec a syn iPad , Zdarma Bezdětný otec a syn DJVU, Download Bezdětný otec a syn e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bezdětný otec a syn DVD, Číst Bezdětný otec a syn TXT, Book Bezdětný otec a syn stažení DJVU, Bezdětný otec a syn stažení kniha zdarma, Bezdětný otec a syn stažení kniha pdf zdarma, Bezdětný otec a syn pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bezdětný otec a syn pdf zdarma, Bezdětný otec a syn stažení kniha epub zdarma, Bezdětný otec a syn ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply