Bible: Překlad 21. století Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bible: Překlad 21. století Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bible: Překlad 21. století


Bible je nejrozšířenější a nejčtenější knihou v dějinách lidstva. Ať už jde o filosofii, literaturu, výtvarné umění, právo, etiku či politiku, naše civilizace dosud zjevně či skrytě čerpá z biblického poselství. Znát postavy, příběhy a výroky této Knihy knih patří k základům vzdělanosti každého člověka. Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z této knihy inspiraci pro každý den, i ty, kteří ji otevírají poprvé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bible: Překlad 21. století zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bible: Překlad 21. století (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bible: Překlad 21. století zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bible: Překlad 21. století.pdf (EUR-0.00)

  Bible: Překlad 21. století.epub (EUR-0.00)

  Bible: Překlad 21. století.doc (EUR-0.00)

  Bible: Překlad 21. století.txt (EUR-0.00)

  Bible: Překlad 21. století.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bible: Překlad 21. století.PDF – (EUR 0.00);

  Bible: Překlad 21. století.MOBI – (EUR 0.00);

  Bible: Překlad 21. století.EPUB – (EUR 0.00);

  Bible: Překlad 21. století.DOC – (EUR 0.00);

  Bible: Překlad 21. století.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství, Historie
  Vydáno: , Biblion
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (146)

  Přidat komentář

  TaLu

  19.12.2017

  Myslím, že jsem ještě nepřidala svůj komentář ke knize, které pro mne vždy bude Knihou knih. Hodnotit počtem hvězd nelze….kolik je hvězd ve Vesmíru? Hodnotit slovy lze velmi obtížně. Osobní vztah k Bohu je, a vždy by měl být, svobodným rozhodnutím. Jsem ráda, že již žijeme ve státě, kde svoboda vyznání je. Velmi se mi líbil jeden názor, ve kterém učitel vyprávěl o zkušenostech – v některých předmětech lze naučit žáka platné zákony, v některých je to obtížné, neboť je zapotřebí talentu ( výtvarného, hudebního) a tak lze jen obtížně žáka spravedlivě klasifikovat a pak je tady výuka náboženství, kde by vlastně místo učení mělo jít o zprostředkování vztahu – a to je bez osobního rozhodnutí nemožné …
  V posledním týdnu jsem někde četla, že jako národ jsme velmi neznalí například výjevů na obrazech, jsme v tom prý téměř nejhorší na světě. Boj Davida a Goliáše například. A ještě máme prý tendenci svou nevzdělanost chválit a umělecká díla zesměšňovat. Patří tedy četba Bible i ke kulturnímu a všeobecnému vzdělání ? Já si myslím, že ano. Svobodná vůle je ale nejvyšším darem….takže rozhodně nikoho nutit k četbě nehodlám.

  Evaho73

  17.12.2017

  Pre mňa je to alfa a omega…začiatok aj koniec…

  Shindo

  05.12.2017odpad!

  Ako zbierka fantasy príbehov fajn. Ako základný kameň a smernica pre život človeka už predstavuje závažný problém. Toľko brutality a incestu, že GRR Martin vyzerá so svojou Piesňou ľadu a ohňa ako neškodný deduško Večerníček. Kniha si na viacerých miestach výrazne odporuje. Navyše nejde o jeden celok, no kompilát textov, pričom autorov často delia storočia a mnohí z nich nemali šancu Ježiša zažiť.
  To nechceš. To fakt nechceš.

  Allla9

  28.11.2017

  Doporučuji.

  surynas

  19.11.2017

  Povinná četba

  12sipetr

  02.11.2017

  Kniha knih, tak se také říká Bibli, která je příručkou snad všech křesťanů a to po celý jejich život. Je knihou života a jisté myšlenky mají v sobě něco, co je možné do každodenního života i praktikovat. Najdou se ovšem i jiné myšlenky, které se mi nelíbí a možná s nimi ani nikdy souhlasit nebudu. A to si říkám Křesťan…

  Tato kniha, by se hodnotit neměla jako fantasy kniha nebo historický román. Nýbrž jako kniha mouder a je jen na čtenáři, co si vezme k srdci a co ne. Často se k Bibli vracím avšak není to pro mne čtení, které by se dalo přečíst jedním dechem a některé části bible se mi vážně nelíbí – především pasáže starého zákona. Málokomu něco tato kniha řekne. Nezbývá mi, než jen říci, že kniha rozhodně není pro ty, co se staví agresivně vůči každému náboženství. Nejoblíbenější částí byly pro mne Přísloví. 🙂

  hroneczek

  03.10.2017

  Bible je mannou věřících, ale číst by ji měli povinně i ateisté, protože v sobě ukrývá návod pro dobrý a naplněný život.

  essterkaa

  13.09.2017

  Boží slovo, co bych víc psala.

  Michonne

  25.08.2017

  Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou.
  Lukáš 11:35

  Gordonlord

  17.07.2017odpad!

  Nejstarší a zároveň nejhorší fantasy, jaké jsem kdy četl !

  Kniha nemá žádnou kladnou postavu – pouze jednu zápornou a tou je Bůh, kterému se zde přezdívá také "Hospodin" a proto mu tak v mém slohovém cvičení budu říkat i já.

  Hospodin je všemocný, nehmotný diktátor, který po celé ploše knihy jen přikazuje, zakazuje a vraždí každého, kdo se mu znelíbí. V celé knize jsem marně hledal nějakého favorita, kterého bych mohl považovat za hlavního hrdinu. Všichni se zde chovají jako bezmyšlenkovití roboti – bezduché prázdné nádoby, které jen čekají, jak o jejich osudu rozhodně vrchní tyran Hospodin, což je vážně dost obskurní. No a vlastně záporných postav je tu povícero – například Noe. To se jednou Hospodin rozhodl, že se mu vše živé z nějakého důvodu znelíbilo, tak se rozhodne – jako správný záporný parchant – všechen život na zemi vyhladit. Jako svého komplice si vybere Noeho, který se ukáže jako bezcitná, lidská zrůda, když na nabídku ke spolupráci na masové genocidě všeho živého automaticky kývne, aniž by hnul brvou a jako správný vypatlaný magor se jen ptá "jak a kdy". Tady mi Hospodin a Noe připomínají Hitlera a Göringa. Dokonalá paralela. Noe se jako hovado předvede i později, když se ožere jak prase a nahatý usne na podlaze. Jeho synové ho ve spánku přikryjí dekou a on za to později jednoho z nich pošle do otroctví. To už se mi z hlavních hrdinů fakt zvedá žaludek.

  Hospodin ovšem válí stále dál – v jedné kapitole zde dokonce terorizuje faraona, a aby dosáhl svých politických cílů, rozhodne se zabít každého prvorozeného ve faraonově zemi. Co tak strašného každý jeden z nich provedl, že zasloužil hrdelní trest ? To tě ovšem, milý čtenáři, vůbec nemusí zajímat – Bůh tak prostě rozhodl, tak skloň hlavu a poslouchej jeho vůli. A takhle už je to dál se vším.

  Samozřejmě Hospodina vůbec nezajímá, že vraždí nevinné, v této fázi své krutovlády totiž ještě zastává zákon "oko za oko, zub za zub", který spolu s další snad miliardou nařízení vandruje do hlavy lidem na zemi. A protože Hospodin očividně nemá žádné kamarády, tak neustále opruzuje zejména Mojžíše
  – který má stejně jako všechny ostatní postavy v této knize v hlavě úplně vylízáno a poslouchá tyrana na slovo. Hospodin vymýšlí skutečně příšerné voloviny, takže si zde můžete přečíst o tom, jak je hrooozně důležité jíst jen nekvašený chleba, což zde opakuje pořád a pořád dokola až do zemdlení – jinak vás dle svých směrnic rovnou sejme – nebo nekonečné staťě jeho zákonů o tom, jak se mají hoblovat prkna na oltář, jaký rozměr mají mít šrouby, jak dlouhé mají být trámy, jak přesně vyřezávat ornamenty a jak se při tom mají dělníci tvářit a prostě celá takhle kupa hospodinových kravin připomíná akorát tak manuál k zahradní pergole od IKEA.

  A protože ho Mojžíš neumí poslat do pr****, tak ty jeho nesmysly stále poslouchá a na slovo plní. A stejně tak vandruje i do dalších lidí.. "Zabij vlastní děti !" "Není problém Hospodine. Kdy a kde ?" "Tak, udělej to hned, je to úplně ok, ale hlavně u toho nežer kvašenej chleba, to je nejvíc důležitý !"

  No a protože ani sám Hospodin těm volovinám co ostatním rve do hlavy nevěří, tak své zákony mění podle toho, jak se mu to zrovna hodí do krámu. Takže z "oko za oko, zub za zub", je v druhé části knihy "nastav druhou tvář" a tak dále.

  Celou dobu co jsem četl o tom, jak Hospodin všem gumuje hlavy a zabíjí na potkání jsem čekal, kdy se konečně objeví nějaký kladný hrdina a toho vymaštěného vraždícího zmetka sejme – avšak nedočkal jsem se. Skutečně traumatizující prvek příběhu.

  Ale on tady vlastně ani žádný příběh není. Jen to jen nekonečná kupa totalitních, xenofobních výmyslů, nařízení a rozmarů jednoho nehmotného magora. Nemá to děj, nemá to nic.

  I v jiných kapitolách se Bůh zjevuje různým dalším postavám, které nemají žádnou osobnost ani žádné vlastní uvažování a jen slepě poslouchají Hospodinovy rozkazy. Jako příběh, román, nebo kniha to už skutečně nefunguje. Nemá to ani naprosto žádnou morální hodnotu. Celé to na mě působí jako příručka k ovládnutí prostého lidu, za účelem naučit masy absolutní a bezvýhradné poslušnosti k tyranům, bez kladení jakýchkoliv otázek. Tohle mohlo zabírat možná před dvěma tisíci lety na prostou hloupou lůzu, ale dnes to může fungovat jen jako krásná představa ve vlhkých snech Kim Čong Ila, protože takhle mizerně napsaný paskvil plný nelogického uvažování jeho protagonistů a absurdních situací, nemůže přesvědčit ani pětileté děcko se silnou mentální retardací.

  A korunu tomu všemu nasadí omletá storka o Jéžíšovi, která se ukáže jako dokonalá vymejvárna mozků, když si ji zde budete moct přečíst hned několikrát, a pokaždé v téměř stejné podobě. Takhle dobře a dokonale vám palici nevymyje ani teleshopping s Horstem ve dvě ráno na Tv Hovna.

  Jo – a hlavně bacha na ten kvašenej chleba !

  Bible je skutečně brak braků !

  A ještě na okraj …pro všechny, kterým pravda dokáže hnout žlučí – zachovejte se jako správní věřící a alespoň se tenhle odlišný názor na váš blud pokuste zničit a zadupat tím jediným způsobem, co vám tu po zákazu upalování zbývá …tlačítko "nahlásit" je hned vpravo nahoře 😉

  TipsyChipsy

  26.06.2017

  Myslela jsem, že je to něco posvátného, ale když jsem si to přečetla, tak je to všechno tak nechutné. Bůh vraždí lidi, židi zrazují a podvádějí, bratři zradí bratra, židé vraždí jiné národy, pak se vraždí mezi sebou… Takže jsou potřeba kolem toho další výkladové knihy jako talmud a midraše a moudré eseje… Místo přiznání, že je to jen krutá mytologie. Ale co se mi líbilo, že to jsou v ekumenickém překladu dobře čtivé jednoduché texty.

  vlkodlaq

  20.06.2017odpad!

  Na počátku bylo slovo, a to stálo za prd. Každý má právo věřit čemu chce. Já věřím v krásný svět bez církví a s lidmi, kteří přemýšlí.

  kní

  10.06.2017

  Bibli jsem si před pár dny chtěla přinést z naší knihovny, která je – v komoře. I šla jsem tam bez brýlí, vyšplhala se na židli a když jsem se naklonila a stoupla si na špičku levé nohy, tak se mi ji z nejvyššího regálu podařilo vydolovat. Když jsem se vrátila, usedla do křesla a zabrejlila, zjistila jsem, že ta kniha není Bible, ačkoli je na deskách kříž, ale Jednotný katolícky spevník (s najpotrebnejšími modlitbami pre kresťanov-katolíkov)… Kde ta naše bible sakryš může být? Zahleděla jsem se maně do regálu s knihami u kterého to moje čtecí křeslo je – a aj! – ona tam tiše ležela a čekala, až k ní pozvednu zraky.
  To jednou někdo zazvonil u našich panelákových dveří (7. patro) – a dal mi ji. A odešel.
  Je to ta z roku 1984 (EKUMENICKÝ PŘEKLAD – PŘELOŽILY EKUMENICKÉ KOMISE PRO STARÝ A NOVÝ ZÁKON – VYDALA EKUMENICKÁ RADA CÍRKVÍ V ČSR V PRAZE VE SPOLUPRÁCI SE SPOJENÝMI BIBLICKÝMI SPOLEČNOSTMI V LONDÝNĚ – VYTIŠTĚNO PÉČÍ EVROPSKÉHO PRODUKČNÍHO FONDU VE STUTTGARTU).
  Já Bibli nikdy nečetla. Ani číst nechci. (A pokud čistě hypoteticky bych ji musela někdy přečíst, myslím, že bych na ni sdílela názor s doktorkou Arrowayovou z knihy Kontakt od Carla Sagana…) Přinesla jsem si ji kvůli knize Muži, kteří nenávidí ženy. Abych se podívala, jestli Larsson nekecal. Jestli tam to 32016, 32109, 30112, 32027 a 32018 je. A je. Třetí kniha Mojžíšova. Tresty.
  … ráda bych věděla, kolik lidí bylo ve jménu této knihy zabito, zavražděno, umučeno. Může ji v tomto jiná trumfnout?

  Sási

  24.05.2017

  Příběhy pastevců z doby bronzové, na kterých je krásně vidět, jak se postupem času měnil pohled lidí na Boha. Zjednodušeně řečeno se dostáváme od antropomorfní formy, která lidem do všeho kecá a komanduje je, až k jakési transpersonální a nekonečně "moudré a vševědoucí" podobě, jenž v Novém Zákoně pro změnu promluví k lidem jen jednou („Toto je můj milovaný Syn, jehož jsem si vyvolil.“). Mluvím samozřejmě jen o "Bohu Otci", neboť o trojjedinosti se vedou spory dodnes.

  molt

  15.05.2017

  Řekl jsem si, že to do narozenin dočtu (mám asi dva a půl měsíce), což je poměrně odvážný termín. Jsem věřící a tak má pro mě Bible obrovský význam (tak asi na 1000000/5), ale i pro nevěřící se kterými se stýkám to je atraktivní (žalmy se dobře rapují.)

  DagonCZ

  04.05.2017

  Jako pořád zůstanu pravověrným ateistou a rozhodně bych na tom nepostavil náboženství. Ale jako, byla to sranda. Sex, vraždy, intriky, incest, morbid, fantasy, drak, jezdci apokalypsy, obři, židovský Herkules, vraždění oslí čelistí, smrt, incest, smrt, smrt, smrt a pořád samá smrt. Prakticky je to starší Hra o Trůny.

  Eorin

  04.04.2017

  nelze hodnotit..
  A ve shrnutí – je to prakticky příběh o Otci, který se snaží dostat své děti zpět domů.

  katushah

  31.03.2017

  Nejvíc se mi líbí Zjevení. Schválně čekám, jestli se to někdy vyplní. 🙂

  IchLiebeLesen

  05.03.2017

  Vytrvejte v cestě k Bohu .
  V Bibli jsem pokaždé našel motivaci.

  EliškaPeř

  11.02.2017

  Skvělý překlad!
  Bible 21 se mi čte výrazně lépe než jiné překlady.

  robertpoch

  07.02.2017

  Nejdůležitější kniha mého života (toliko ale první, tedy starší část samozřejmě)

  madonna6956

  06.02.2017odpad!

  Boj se Boha, měj strach a nerespektuj ostatní, pokud v Boha nevěří.
  Myslím si, že Bible je snůška dogmat obsahující šovinismus, rasismus, netoleranci, homofobii, misogynii, atd…
  Spousta lidí tuhle knihu berou jako ponaučnou příručku, podle které mají žít svůj život. Nedokážu rozumět tomu, že tak sadistickému dílu plné nenávistných informací se může říkat kniha knih.
  Myslím si, že je důležité začít revoluci. Jestli chceme, aby tu na světě bylo hezky a abychom se tu tolerovali, tak musíme nejdřív zvážit, jaké jsou naše hodnoty.

  Můžu věřit v energii/Boha/Vesmír jak chci a nepotřebuji k tomu žádné náboženství.

  macek8

  02.02.2017

  Písmo svaté je kniha knih. Nechápu jak jí někdo může hanit. A už vůbec mi hlava nebere skutečnost, že někteří lidé tvrdí, že je to snůška nesmyslů a zvrácených příběhů, které jen zapříčinily všechno zlo ve světě…Neříkám, že nevěřící člověk je hloupý člověk, prostě si zatím nenašel k Bohu cestu, ovšem hloupý je ten, který si myslí, že věřící jsou hlupáci. Ano v Bibli jsou občas drsné příběhy, ovšem ty mají lidem ukázat, že zlo opravdu na světě je! Příběhy nám mají názorně ukázat všechny možné tváře zla a umět je předem odhadnout a zatratit. Zároveň nám ukazují, že Bůh vše vidí a dřív nebo později každá špatná věc vyjde najevo a bude potrestána. V Bibli se skrývají všechna moudra světa a všudypřítomná Boží milost. Byla psána před tisíci lety a je stále aktuální a ohromně poučná. A k tvrzení, že Bible a křesťanská víra může za všechno zlo v dějinách lidstva, bych chtěla jen říct, že tito lidé ani za mák neznají a nerozumějí historii. Protože kdyby ji znali, nikdy by tohle netvrdili. Křesťanství je naopak velmi mírové náboženství, které hlásá lásku mezi lidmi, dobro, spravedlnost a pacifismus. Nebýt křesťanství, byli bychom dlouhou dobu necivilizovaní barbaři. Dokonce by se neuchovala ani vzdělanost a kultura antického starověku. To jenom dobrá vůle mnichů v klášterech, kteří všechna díla antických autorů opisovali, může za to, že dnes o antice něco víme! O křesťanském kulturním přínosu (gotika, baroko) ani nemluvě. Křížové výpravy, třicetiletá válka apod. se sice vedly ve znamení kříže, ovšem ten kříž a víra byla jen zástěra ke skutečným úmyslům mocichtivých vládců, kteří chtěli rozšiřovat svá území a urvat nějakou kořist, k čemuž zneužili víru. Vidíte? Byli jsme to zase my LIDÉ, kteří z víry udělali zlo, ne víra, ta za nic nemůže. A navíc nejhorší války v dějinách se vedly ve jménu racia=rozumu, poté co vzniklo osvícenství. Jako příklad mohu uvést napoleonské války, sedmiletá válka, války o dědictví rakouské, války o dědictví španělské, vybíjení amerických indiánů, otroctví a s tím související občanská válka v USA, první světová válka a samozřejmě nejhorší válka v dějinách – druhá světová válka. Tyto války už se ani náhodou nevedly v duchu náboženství! Byly to čistě světské války, a přece nejtragičtější v dějinách, ve kterých šlo hlavně o peníze a nadvládu nad světem vyplývající ze zvrácených myšlenek některých lidí, kteří propadli zlu. Takže, vážení, lidé páchali, páchají a budou páchat zlo vždycky a nemůže za to žádná víra ani žádné jiné přesvědčení!
  Z toho vyplývá, že než budete kritizovat náboženství a věřící lidi, tak se nejprve pořádně zamyslete.
  Omlouvám se za dlouhý komentář, prostě jsem se nechala unést.

  tester

  10.01.2017

  BIBLE je jako SCIFI. Kdo nemá s životem podle Bible osobní zkušenost neví dobře o čem se píše.
  Číst SCIFI bez toho aniž bych viděl film je nesrozumitelné a nepochopitelné. Bez filmu se nemám čeho chytit. Nedovedu si nic představit. Pojmy, prostředí, postavy-jsem bez filmu úplně vedle. Hodnocení BIBLE bez osobních životních zkušeností je zavádějící.

  tatafa

  07.01.2017

  Kouzelná a velice zajímavá kniha, ve které je mnoho ponaučení, která jsou nadčasová, a která platila při vzniku Bible, ale ponaučit se z ní můžeme i dnes. Jediným nedostatkem je těžší jazyk především ve Starém zákoně. Přesto všem vřele doporučuji!!!

  Noita

  06.01.2017

  Nepřítele je třeba znát.
  Člověk by si to měl přečíst, aby se zasmál, pobavil, zděsil,…
  Škoda, že většina věřících k tomu přistupuje jako k licenčnímu ujednání – srolují na konec, odškrtnou "souhlasím". Bez přemýšlení.

  Anja15

  02.12.2016

  bibli mám ráda
  z bible se nečte bible se modlí

  ferenc_had

  18.10.2016

  Denně si v Bibli čtu, mám doma více překladů. Vždy tam je něco co mi promluví do situace. Je to Boží slovo jen v něm musíme umět poslouchat.

  Bůh má moc zahrnout vás všemi dary své milosti, abyste vždycky měli dostatek všeho, co potřebujete, a ještě vám přebývalo pro každé dobré dílo, 2. Kor 9:8

  hlavanehlava

  15.10.2016

  Znáť Pán přemyšlování moudrých, že jsou marná.

  lazarus

  24.09.2016

  Jako prehistorická relikvie zajímavé a občas skoro až poučné čtení, ovšem pokud jste toho správného vyznání, v opačném případě ztracený čas nad molochem splácaným z mnoha a mnoha bájí, příběhů a myšlenek, které nemají dohromady nic společného. V "bibli" nejde o náboženství, ani o mír. Nejde v ní o vůbec nic a už vůbec ne o náboženství. Náboženství je vybudováno kolem bible a ne naopak. Nejde v ní o lidskost, lásku, soucit. Ty jsou na jejím základě pouze pojmenovávány a normalizovány. Svět je díky ní bohatší o války, rasovou nenávist, všeobecný strach z toho druhého, jenž si "bibli" vykládá jinak, než já, potažmo my. V den kdy lidé prohlédnou a opustí tyto literární skvosty a jejich myšlenky a začnou používat svou hlavu, v ten den začne nová éra největšího predátora na Zemi. Potom možná zbude sdostatek financí na rozlet ke hvězdám a na expanzi našeho druhu. V opačném případě nám "pomáhej Bůh".
  TAGS:

  Online Bible: Překlad 21. století ebook, Kniha Bible: Překlad 21. století FB2, Download Bible: Překlad 21. století PDF , Download Bible: Překlad 21. století MOBI, Online Bible: Překlad 21. století kniha, Zdarma Stažení Bible: Překlad 21. století IPhone, Online kniha Bible: Překlad 21. století PDF, Zdarma Bible: Překlad 21. století DJVU, Zdarma Stažení Bible: Překlad 21. století TXT, Stažení Bible: Překlad 21. století RTF, Online Bible: Překlad 21. století FB2 , e-kniha Bible: Překlad 21. století stažení TXT, Zdarma Bible: Překlad 21. století stažení kniha, e-kniha Bible: Překlad 21. století download MOBI, Stažení Bible: Překlad 21. století IPad, Číst Bible: Překlad 21. století MOBI, Číst Bible: Překlad 21. století DOC, Zdarma Bible: Překlad 21. století AWZ, Download e-kniha Bible: Překlad 21. století iPad , Zdarma Bible: Překlad 21. století DJVU, Download Bible: Překlad 21. století e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bible: Překlad 21. století DVD, Číst Bible: Překlad 21. století TXT, Book Bible: Překlad 21. století stažení DJVU, Bible: Překlad 21. století stažení kniha zdarma, Bible: Překlad 21. století stažení kniha pdf zdarma, Bible: Překlad 21. století pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bible: Překlad 21. století pdf zdarma, Bible: Překlad 21. století stažení kniha epub zdarma, Bible: Překlad 21. století ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply