Big Short – V útrobách stroje zkázy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Big Short – V útrobách stroje zkázy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Big Short - V útrobách stroje zkázy


Kniha Big Short hladce a poutavě proniká do nitra amerického trhu s hypotékami v době před vypuknutím krize v roce 2008, která záhy přerostla v celosvětovou krizi finanční. Autor využívá své kontakty ze světa velkých financí a prostřednictvím svědectví bezprostředně zainteresovaných lidí a vlastní suverénní orientace v prostředí nám předkládá vyprávění, jaké jsme o této "nejčistší finanční ekonomické pohromě v dějinách" ještě nečetli. S pobavením i mrazením v zádech můžeme sledovat osudy a aktivity několika jednotlivců, kteří si jako první plně uvědomili, že rozrůstající se trh s hypotékami se v důsledku pochybné součinnosti wallstreetských investičních bank a ratingových agentur nafukuje v ekonomickou bublinu obřích rozměrů. Udělali to, co uměli nejlépe: pokusili se investovat mazaněji než ostatní. V době sofistikovaných finančních nástrojů trh s rizikovými hypotékami prostě "shortovali". Ve velkém. A když hypoteční bublina praskla, spadlo jim do klína omračující množství peněz.Kniha v českém jazyce!


Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Big Short – V útrobách stroje zkázy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.pdf (EUR-0.00)

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.epub (EUR-0.00)

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.doc (EUR-0.00)

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.txt (EUR-0.00)

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Big Short – V útrobách stroje zkázy.PDF – (EUR 0.00);

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.MOBI – (EUR 0.00);

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.EPUB – (EUR 0.00);

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.DOC – (EUR 0.00);

  Big Short – V útrobách stroje zkázy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Big Short: Inside the Doomsday Machine (2010)

  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Bartys25

  07.11.2017

  Skvěle popsané příčiny krize z roku 2008. Náročnější čtení, které vyžaduje ekonomický přehled.

  Loubooker

  21.09.2015

  Vyborne napsane.
  Myslim, ze principy vysvetluje {ale to je jen muj osobni nazor..} – velke wallstreetske firmy, jako napr. Salomon Bros. vymysleli stale nove financni instrumenty, slozitejsi a pak je prodavali klientum. Napr. koupili hypotecni listy, prebalili je do noveho balicku a bylo.
  A pak zde bylo spousta toxickych hypotek, ktere clovek, jenz si hypoteku vzal nemohl splatit a bankeri to vedeli { z jineho zdroje – v USA se davala napr. druha ci treti hypoteka kadernici podnikatelce s prijmem 3000 USD mesicne, nebo v Britanii makler prohlasil, ze vedel, ze klienti nemohou nikdy hypoteku splatit… ale proc by ji neposkytl, kdyz mel za odmenu dovolenou na Malorce a bonus 10 000 GBP..}. A na krach hypotek se mohlo vsadit… atd.
  Mne se kniha moc libila a jak to tak pisi, tak si ji prectu asi znova.

  Night

  21.06.2015

  Dobře popsána jedna z velkých událostí na Wallstreet. Příběhy lidí, kteří do toho byli zapojení. Vcelku popsané i zábavnou formou. Velice doporučuji.

  xxtom

  16.06.2015

  Kniha je podle mě dost odborná a nevysvětluje dost termíny a principy, o kterých se v celé knize píše.

  bapi

  24.01.2015

  Velká pecka a těším se na film.

  lakyh

  03.12.2014

  Tato kniha se kvůli danému tématu špatně hodnotí. Trochu se totiž skáče v čase a mezi různými lidmi, ale téma jako takové je velice zajímavé a i když by možná šlo popsat ještě zajímavěji, tak zde je ale popisováno pravdivě, což je důležité ocenit a zřejmě i ty skoky mají logiku. Pro toho, kdo se chce dozvědět více o počátcích světové krize je to určitě dobrá kniha, protože je psána celkem srozumitelně a přináší opravdu velice zajímavý pohled pod vrchní vrstvu ohledně fungování bank, obchodu s dluhopisy a akciemi…  TAGS:

  Online Big Short – V útrobách stroje zkázy ebook, Kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy FB2, Download Big Short – V útrobách stroje zkázy PDF , Download Big Short – V útrobách stroje zkázy MOBI, Online Big Short – V útrobách stroje zkázy kniha, Zdarma Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy IPhone, Online kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy PDF, Zdarma Big Short – V útrobách stroje zkázy DJVU, Zdarma Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy TXT, Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy RTF, Online Big Short – V útrobách stroje zkázy FB2 , e-kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení TXT, Zdarma Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení kniha, e-kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy download MOBI, Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy IPad, Číst Big Short – V útrobách stroje zkázy MOBI, Číst Big Short – V útrobách stroje zkázy DOC, Zdarma Big Short – V útrobách stroje zkázy AWZ, Download e-kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy iPad , Zdarma Big Short – V útrobách stroje zkázy DJVU, Download Big Short – V útrobách stroje zkázy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Big Short – V útrobách stroje zkázy DVD, Číst Big Short – V útrobách stroje zkázy TXT, Book Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení DJVU, Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení kniha zdarma, Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení kniha pdf zdarma, Big Short – V útrobách stroje zkázy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Big Short – V útrobách stroje zkázy pdf zdarma, Big Short – V útrobách stroje zkázy stažení kniha epub zdarma, Big Short – V útrobách stroje zkázy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply