Black Panther Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Black Panther Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Black Panther


Král T’Challa je nejen vládce a náčelník technicky nejpokročilejší pozemské civilizace, ale také Black Panther. Wakandský král je nezdolně odhodlaný, nenuceně elegantní, prakticky nezastavitelný a opravdu není radno si s ním zahrávat.
Wakanda však čelí napadení. Mimozemské impérium rasy Skrullů vyhrožuje likvidací pozemského obyvatelstva a extrémně vyspělý africký stát je pro ně první na ráně. Má tohle snad být konec pro jednu z nejvyspělejších lidských společností? Jisté je jen jedno – že Wakanda se bez boje rozhodně nevzdá. Skrullové na vlastní kůži poznají, jaká cena se platí za to, když si znepřátelíte Black Panthera.

Obsahuje příběh "Přichází Black Panther" ze série Fantastic Four (Vol 1) #52-53 od autorů Stana Leeho a Jacka Kirbyho.
A příběh "Vidět Wakandu a zemřít" ze série Black Panther (Vol 4) #39-41 od Jasona Aarona a Jefteho Paloa.Kniha v českém jazyce!


Stažení Black Panther zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Black Panther (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Black Panther zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Black Panther.pdf (EUR-0.00)

  Black Panther.epub (EUR-0.00)

  Black Panther.doc (EUR-0.00)

  Black Panther.txt (EUR-0.00)

  Black Panther.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Black Panther.PDF – (EUR 0.00);

  Black Panther.MOBI – (EUR 0.00);

  Black Panther.EPUB – (EUR 0.00);

  Black Panther.DOC – (EUR 0.00);

  Black Panther.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Nejmocnější hrdinové Marvelu (22.)

  Žánr:
  Komiksy
  Vydáno: , Hachette
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Lenka.Vílka

  06. ledna

  Starý komiks mě nebavil. Tečka. Dějově dobré, kresba šla, ale nudila mě. Tečka.
  Nový komiks, to byla jiná liga. Jenom škoda, že to je kousek z obrovské skládačky. Třeba jako Inhumans. Dobrý komiks, ale v celém konceptu neuchopitelné. Jinak kresba nádherná a moje oči si to užily. Vlastně mi ani nevadilo, že kniha není moc ukecaná. Kdyby byl starý komiks kratší jako vždy a nový delší, bylo by to pro mě mnohem příjemnější první setkání s Black Pantherem.

  Hwaelos

  26.12.2017

  Vcelku povedená věc. První představení Panthera ve FF překvapivě baví a je jedním z lepších šedesátkových kousků. Aaronův počin zasazený do Tajné invaze potěsil progresivní kresbou a střídmým, atmosférickým koloringem. Je ale hodně uspěchaný a vcelku lineární. Jednalo by se o zajímavější kousek, kdyby byl zasazen do celkové skládanky skrullského takeoveru…

  Nefilim

  12.07.2017

  Prní část jako představení Black Panthera splní svůj účel, další je jen jednou rozvleklou bitvou vytrženou z kontextu.

  Druss

  20.06.2017

  Black Panther nikdy nepatřil mezi moje oblíbený hrdiny, tak jsem se trochu bál, že to mezi nama nebude klapat. Ale nakonec dost překvápko.
  "Vidět Wakandu a zemřít" má jednoduchej, ale dobrej a hlavně ne úplně černobílej příběh. Sice sem furt fandil Wakanďanům, ale díky pohledu ze strany komandéra K’vvvra mi Srullové nepřišli úplně jako čirý zlo. Kresba super, správně drsná.
  Starší příběh "Přichází Black Panther" mě moc nebavil. Nejlepší je na něm Thing, kterej furt hláškuje a rozdává rány. Jinak je to celý takový dost postavený na hlavu.

  hroubek

  20.06.2017

  Během měsíce už druhý komiks, který jsem s Black Pantherem četl, a musím říci, že tohle je výrazně lepší, než Pantherův hněv z černého UKK. Starý příběh Fantastic Four je velmi dobrý a krásně nám představí Black Panthera. Hlavní příběh od Jasona Aarona je pak velmi zajímavý, jelikož má dva hrdiny. Na jedné straně Skrulleského komandéra, který se chce vrátit domů za ženou a plní rozkazy a na straně druhé krále Wakandy Black Panthera, který nemá ve zvyku poklekat před nikým. Příběh má zajímavou myšlenku, dobrou pointu a hlavně parádní kresbu. Jedinou velkou nevýhodou jsou pouhé tři sešity, díky kterým je to až moc rychlé. Opět parádní čtení.  TAGS:

  Online Black Panther ebook, Kniha Black Panther FB2, Download Black Panther PDF , Download Black Panther MOBI, Online Black Panther kniha, Zdarma Stažení Black Panther IPhone, Online kniha Black Panther PDF, Zdarma Black Panther DJVU, Zdarma Stažení Black Panther TXT, Stažení Black Panther RTF, Online Black Panther FB2 , e-kniha Black Panther stažení TXT, Zdarma Black Panther stažení kniha, e-kniha Black Panther download MOBI, Stažení Black Panther IPad, Číst Black Panther MOBI, Číst Black Panther DOC, Zdarma Black Panther AWZ, Download e-kniha Black Panther iPad , Zdarma Black Panther DJVU, Download Black Panther e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Black Panther DVD, Číst Black Panther TXT, Book Black Panther stažení DJVU, Black Panther stažení kniha zdarma, Black Panther stažení kniha pdf zdarma, Black Panther pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Black Panther pdf zdarma, Black Panther stažení kniha epub zdarma, Black Panther ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply