Bleskové kameny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bleskové kameny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bleskové kameny


V roce 1937 Amelia Earhartová jako první žena na světě oblétá zeměkouli. Při jedné z posledních zastávek na Papui-Nové Guineji je kontaktována neznámým člověkem. Ten jí svěřuje záhadnou zásilku, jejíž převoz do USA je ve státním zájmu. Její Lockheed Electra však už do cíle příští etapy letu nedorazí. O téměř století později umírá záhadným způsobem v hlubinném dole kdesi v Minnesotě nejlepší přítel geologa Mercera, Abe Jacobs. Philip Mercer se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a vydává se po stopě nemilosrdných vrahů. Z výpravy, jejímž cílem je pomsta, se tak nakonec stává záchranná mise, v níž se hraje o budoucnost této planety.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bleskové kameny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bleskové kameny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bleskové kameny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bleskové kameny.pdf (EUR-0.00)

  Bleskové kameny.epub (EUR-0.00)

  Bleskové kameny.doc (EUR-0.00)

  Bleskové kameny.txt (EUR-0.00)

  Bleskové kameny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bleskové kameny.PDF – (EUR 0.00);

  Bleskové kameny.MOBI – (EUR 0.00);

  Bleskové kameny.EPUB – (EUR 0.00);

  Bleskové kameny.DOC – (EUR 0.00);

  Bleskové kameny.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Phillip Mercer (8.)

  Originální název:

  The Lightning Stones (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  soukroma

  30.05.2017

  První stránky o poslední uskutečněné etapě lety Amélie Earhartové mě velice nalákaly, ale zbytek už mě dost zklamal. Samá akční střílečka, ničení majetku a zdraví a úniky, po svých, v autech, letadlech, člunech, lodích i na vodních skutrech. Než jsme se dostali blíž k tomu, o čem kniha vlastně je ("bleskové" kameny), byla jí už třetina pryč. A do konce autor vysvětlení (a to ani trochu populárně-vědeckého) věnoval jen pár stránek, a to ještě s různými chybami a nejasnostmi.
  Pro mne zřejmě stejně první jako poslední kniha od autora – ostatní akční dobrodružní autoři lépe strukturují svá díla (třebaže taky s tématy na hony vzdálenými realitě) a není to zdaleka jen akční běh na dlouhatánskou trať, čemuž pak musí zákonitě chybět zásadní pointa, když se jí nevěnuje dostatek prostoru.

  biki

  10.04.2017

  Výborný dobrodružný thriller se špetkou sci-fi, který, aspoň z mého pohledu, nemá chybu. Mercer je jakýmsi převtělením Dirka Pitta z románů Clivea Cusslera (však také oba autoři spolu stvořili to nejlepší z tohoto žánru), na rozdíl od Pitta se ale zabývá tajemstvími země. A jak známo, různé horniny, nerosty, nemluvě o drahých kovech či kamenech, jsou komodity, které přitahují velké peníze, různé pochybné existence a tudíž bují i zločin. Autor ve všech třech knihách, které u nás zatím vyšly, k tomu přihodil i nějaký sci-fi bonus, který příběh řádně okořenil.
  Téma, kolem kterého se tento příběh točí, je již řadu let široce diskutováno vědci zhusta protichůdných názorů, ale také médii i veřejností ústy různých polovzdělaných aktivistů, a zdaleka není vyřešeno. No, a přihoďte k tomu tajemný nerost pozoruhodných vlastností, a je zaděláno na malér, který pak musí hlavní hrdina v zájmu lidstva urychleně vyřešit.
  Do háje, nemůžou u nás vydat i ty ostatní knihy ze série?  TAGS:

  Online Bleskové kameny ebook, Kniha Bleskové kameny FB2, Download Bleskové kameny PDF , Download Bleskové kameny MOBI, Online Bleskové kameny kniha, Zdarma Stažení Bleskové kameny IPhone, Online kniha Bleskové kameny PDF, Zdarma Bleskové kameny DJVU, Zdarma Stažení Bleskové kameny TXT, Stažení Bleskové kameny RTF, Online Bleskové kameny FB2 , e-kniha Bleskové kameny stažení TXT, Zdarma Bleskové kameny stažení kniha, e-kniha Bleskové kameny download MOBI, Stažení Bleskové kameny IPad, Číst Bleskové kameny MOBI, Číst Bleskové kameny DOC, Zdarma Bleskové kameny AWZ, Download e-kniha Bleskové kameny iPad , Zdarma Bleskové kameny DJVU, Download Bleskové kameny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bleskové kameny DVD, Číst Bleskové kameny TXT, Book Bleskové kameny stažení DJVU, Bleskové kameny stažení kniha zdarma, Bleskové kameny stažení kniha pdf zdarma, Bleskové kameny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bleskové kameny pdf zdarma, Bleskové kameny stažení kniha epub zdarma, Bleskové kameny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply