Bohatý holky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bohatý holky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bohatý holky


Manželka úspěšného developera Klára Řeháková se postupně vyrovnává se závistí a nedůvěrou okolí, které se nemůže oprostit od představy, že manželství s ekonomicky zajištěným mužem není jen o nákupech, drahých autech či přepychových dovolených. V rámci svých možností se přizpůsobuje potřebám svého manžela Dana a problémy bohatých nakonec řeší nejen díky své nejlepší přítelkyni Magdě s humorem a grácií. Ve chvíli, kdy do jejího života vstoupí architekt Michal Konečný, si však uvědomí, že některé věci jí ve stávajícím vztahu chybí. Vzdá se kvůli Michalovi všeho, co dosud získala, nebo dá přednost Danovi, s nímž ji přece jen pojí víc než pár let společného života? Autorka věrně zachycuje aspekty života manželky bohatého muže, zahrnující luxus i povinnosti, které nejsou v "běžném" životě obvyklé, a snaží se ukázat, jak se může změnit vnímání a myšlení ženy, která se provdá do "dobré rodiny".Kniha v českém jazyce!


Stažení Bohatý holky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bohatý holky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bohatý holky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bohatý holky.pdf (EUR-0.00)

  Bohatý holky.epub (EUR-0.00)

  Bohatý holky.doc (EUR-0.00)

  Bohatý holky.txt (EUR-0.00)

  Bohatý holky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bohatý holky.PDF – (EUR 0.00);

  Bohatý holky.MOBI – (EUR 0.00);

  Bohatý holky.EPUB – (EUR 0.00);

  Bohatý holky.DOC – (EUR 0.00);

  Bohatý holky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  miuk

  02.10.2013odpad!

  Kniha je o ničem, nudná oddychovka pro čtenářky Blesku…Sorry…

  LiLinka

  19.07.2013

  Jednoduše oddychovka… nad takovými knihami si pročišťuji hlavu a myšlenky od těch (nechci říci lepších) náročnějších knih. Kniha se však velmi hezky čte a je v ní obsažen poutavý příběh, ve kterém si každý najde alespoň kousíček sebe.  TAGS:

  Online Bohatý holky ebook, Kniha Bohatý holky FB2, Download Bohatý holky PDF , Download Bohatý holky MOBI, Online Bohatý holky kniha, Zdarma Stažení Bohatý holky IPhone, Online kniha Bohatý holky PDF, Zdarma Bohatý holky DJVU, Zdarma Stažení Bohatý holky TXT, Stažení Bohatý holky RTF, Online Bohatý holky FB2 , e-kniha Bohatý holky stažení TXT, Zdarma Bohatý holky stažení kniha, e-kniha Bohatý holky download MOBI, Stažení Bohatý holky IPad, Číst Bohatý holky MOBI, Číst Bohatý holky DOC, Zdarma Bohatý holky AWZ, Download e-kniha Bohatý holky iPad , Zdarma Bohatý holky DJVU, Download Bohatý holky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bohatý holky DVD, Číst Bohatý holky TXT, Book Bohatý holky stažení DJVU, Bohatý holky stažení kniha zdarma, Bohatý holky stažení kniha pdf zdarma, Bohatý holky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bohatý holky pdf zdarma, Bohatý holky stažení kniha epub zdarma, Bohatý holky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply