Bretaňská pýcha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bretaňská pýcha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bretaňská pýcha


Na břehu malebné řeky Belon, v oblasti, kde se pěstují světově proslulé ústřice, objeví svéhlavá stárnoucí herečka mrtvolu muže. Jen o něco později obdrží komisař Dupin zprávu z legendami opředených kopců Monts d’Arrée, z kraje pověstí o vílách a ďáblovi. Také tam byl nalezen mrtvý člověk, jehož identitu policie nezná. Když komisař zjistí, že stopy vedou k mafii, keltským bratrstvům a záhadným druidským kultům, začne tušit, že tohle bude jeho nejbizarnější případ…Kniha v českém jazyce!


Stažení Bretaňská pýcha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bretaňská pýcha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bretaňská pýcha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bretaňská pýcha.pdf (EUR-0.00)

  Bretaňská pýcha.epub (EUR-0.00)

  Bretaňská pýcha.doc (EUR-0.00)

  Bretaňská pýcha.txt (EUR-0.00)

  Bretaňská pýcha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bretaňská pýcha.PDF – (EUR 0.00);

  Bretaňská pýcha.MOBI – (EUR 0.00);

  Bretaňská pýcha.EPUB – (EUR 0.00);

  Bretaňská pýcha.DOC – (EUR 0.00);

  Bretaňská pýcha.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Komisař Dupin (4.)

  Originální název:

  Bretonischer Stolz (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  bagel

  15. ledna

  Zatím nejlepší ze všech dílů, krásně napsané a doplněné mnoha zajímavostmi o Bretani, jejích tradicích i životě obyvatel.

  Selinute

  05.09.2017

  Ústřice nemusím, ale Bretaň je prostě kouzlo…
  Poetické, legendami opředené, kde vzduch intenzivně voní blízkostí Atlantiku, napínavé detektivní počtení.
  Už se moc těším na Bretaňský příliv…

  intelektuálka

  03.09.2017

  Kouzelná Bretaň a případy komisaře Dupina. Poznatky o chovu ústřic, o slavnostech druidů, výborná kuchyně a výborné víno. To všechno mě do Bretaně láká. A jen tak mimochodem vyřešené vraždy. Tenhle autor musí Bretaň milovat.

  Alpa9

  20.08.2017

  Prípady komisára Dupina sú čím ďalej lepšie. Možno je to tým, že sa z neho pomaly, ale isto, stáva Bretonec.

  DoDidDone

  11.08.2017

  Rozhodl jsem se, že nebudu hodnotit knihu podle hvězdiček, ale pouze komentáře.
  Po anotaci jsem se domníval, že půjde o detektivku skloubenou s fantasy. V tomto případě jde o detektivku skloubenou s ústřicemi. Bohužel.
  Své kouzlo má, autor umí krásně popsat přírodu, tradice,… Ale celou dobu jsem si nedokázal zapamatovat jediné jméno a když se vrah objevil na scéně a usvědčili ho, řekl jsem si jenom: "Kdo to je?"
  Moje první setkání s autorem a určitě poslední. Jsem rád, že jsem knihu dočetl, dám do knihovny a asi už nikdy neotevřu. Ani ted, pět minut po dočtení, pořádně nevím, o čem kniha byla. Nevím, jestli to je kvůli stylu psaní autora, ale já se u toho nedokázal vůbec soustředit a brát to celé vážně.

  HaniSebi

  27.07.2017

  Moje první knížka od tohoto autora a super. Případ byl hezky zamotaný, i když člověku dojde dřív než Dupinovi, o co půjde. Krásně popsaná bretaňská příroda. Navíc jsem měla pocit, že nás, čtenáře, chce autor trochu vzdělat, ať už o tučňácích, druidech, historii Anglie atd., a přišlo mi to milé. A nemyslela jsem si, že to někdy řeknu, ale po přečtení mám chuť na ústřici.

  zazvorka

  07.05.2017

  Stále lepší! U prvního dílu jsem si říkala, že je to příjemná změna po klasických anglických a novějších severských detektivkách. Nějak zvlášť mne to nechytlo, ale – proč ne… A pak jsem si tak nějak zvykla – a čtvrtý díl – super! Asi je to tím, že Bretaňci nejsou Francouzi 🙂

  Blanka1964

  13.04.2017

  Už jsem četla třetí román-detektivku tohoto autora. Moc mě baví!! Je to zajímavé, napínavé a to povídání o Bretani….asi tam budu muset…..Skvělá knížka, stejně jako předchozí!!!!

  vincek1

  12.04.2017

  Krásně, až poeticky napsaná detektivka. Popis krajiny, stejně tak jako povídání okolo chovu ústřic jsou opravdu nádherné. Do Bretaně bych se rád zajel podívat, ale jíst ústřice, nevím. V tomto ohledu jsem zajedno s komisařem Dupinem. Doporučuji a mám již připravenou další knihu autora. Pouze jsem začal jeho nejnovější a teď se vracím.

  Ulala

  22.03.2017

  Pět let na pobřeží Atlantského oceánu je dlouhá doba a Bretaň je nejen drsná ale patrně i krásná a příběhy komisaře Dupina za těch pět let jeho působení v Bretani jsou právě o tom. O drsném životě na krásném pobřeží, o lidech, jejich vztazích a jejich práci. Tentokrát se autor zaměřuje na pěstování ústřic a obchod s nimi. Řešení případů vražd a dalších zločinů se střídá s nádherným popisem krajiny, srozumitelným výkladem o pěstováním ústřic a popisem dobrého jídla. Právě proto se mi tyto příběhy líbí. Závěrečná oslava v příběhu odhaluje možné bretaňské kořeny komisaře Dupina, že by návnada na další příběh? Dávám pět hvězdiček. Na konec musím pochválit i krásnou češtinu překladatele.

  francouzska

  22.03.2017

  Knížku jsem začala číst a již po pár stránkách jsem chtěla jet do Bretagne. A když jsem ji jedním dechem přečetla, musela jsem si alespoň nakoupit ústřice. Spojení výborného příběhu a krajiny, která mě velmi láká. A samozřejmě sympaticky nevrlý komisař Dupin.

  Vesmich

  11.03.2017

  Komisař Dupin má seznam lokalit, které mu dělají dobře. Mně dělá dobře četba knih o komisaři Dupinovi a Bretani. Tentokrát ústřice, jaro, řeka Bélon. Méně se jí a pije café, zato prefekt to už skutečně přehání! Prevít!  TAGS:

  Online Bretaňská pýcha ebook, Kniha Bretaňská pýcha FB2, Download Bretaňská pýcha PDF , Download Bretaňská pýcha MOBI, Online Bretaňská pýcha kniha, Zdarma Stažení Bretaňská pýcha IPhone, Online kniha Bretaňská pýcha PDF, Zdarma Bretaňská pýcha DJVU, Zdarma Stažení Bretaňská pýcha TXT, Stažení Bretaňská pýcha RTF, Online Bretaňská pýcha FB2 , e-kniha Bretaňská pýcha stažení TXT, Zdarma Bretaňská pýcha stažení kniha, e-kniha Bretaňská pýcha download MOBI, Stažení Bretaňská pýcha IPad, Číst Bretaňská pýcha MOBI, Číst Bretaňská pýcha DOC, Zdarma Bretaňská pýcha AWZ, Download e-kniha Bretaňská pýcha iPad , Zdarma Bretaňská pýcha DJVU, Download Bretaňská pýcha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bretaňská pýcha DVD, Číst Bretaňská pýcha TXT, Book Bretaňská pýcha stažení DJVU, Bretaňská pýcha stažení kniha zdarma, Bretaňská pýcha stažení kniha pdf zdarma, Bretaňská pýcha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bretaňská pýcha pdf zdarma, Bretaňská pýcha stažení kniha epub zdarma, Bretaňská pýcha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply