Bridget Jonesová: Láskou šílená Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bridget Jonesová: Láskou šílená Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bridget Jonesová: Láskou šílená


Bridget Jonesová se vrací po téměř šestnácti letech na scénu. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Bridget zestárla, sama vychovává dvě děti, ale na jejím přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Někde pod povrchem té současné dospělé Bridget je pořád ta rozpustilá třicítka, co se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, věří v lásku až za hrob, je magnetem na trapasy a neustále řeší svou váhu. A i když do jejího seznamu předsevzetí přibyly nové výzvy („Přestanu před dětmi varovně počítat „Raz… dva…“, aniž jsem rozhodnutá, co vlastně udělám, až řeknu „tři“…“) a některé zůstaly stejné („Nebudu jíst víc než tři Big Macy nebo panini se sýrem a šunkou ze Starbucks týdně…“), je jasné, že Bridget, kterou milují miliony čtenářů po celém světě, je zpátky v plné polní. Bridget je zpět a je prostě skvělá! Budete se smát, budete plakat a hlavně – budete ji milovat!Kniha v českém jazyce!


Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bridget Jonesová: Láskou šílená (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.pdf (EUR-0.00)

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.epub (EUR-0.00)

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.doc (EUR-0.00)

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.txt (EUR-0.00)

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bridget Jonesová: Láskou šílená.PDF – (EUR 0.00);

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.MOBI – (EUR 0.00);

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.EPUB – (EUR 0.00);

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.DOC – (EUR 0.00);

  Bridget Jonesová: Láskou šílená.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bridget Jones (3.)

  Originální název:

  Bridget Jones: Mad About the Boy (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR), XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (152)

  Přidat komentář

  LivN

  dnesodpad!

  Další díl Bridget! Čekala jsem že to bude fenomén, protože dva díly před tím fenomén byly, ale už to nebylo ono steží jsem tu knížku dočetla. Autorka se snažila o cambek a moc se jí to nepodařilo. Něco tomu chybělo.

  Bublinka.

  05. ledna

  Ze začátku jsem s tím docela bojovala, první dva díly jsem přečetla o dost rychleji. Možná to bylo obdobím, kdy jsem je četla, možná to bylo tím, že jsem první poslouchala audio knihu- Těžko říct. Rozhodně nebylo to nijak převratné a asi jsem měla Bridget radši jako ztřeštěnou třicítku. Možná jsme se s Bridget s rozumem v koncích měli rozloučit, nebylo to už ani vtipné a něco tomu chybělo. Prostě "nenadchne, neurazí".

  Majinkazam

  11.12.2017

  Čtivá oddychová knížka, která ujistí každou čtenářku o tom, že žádná není dokonalá… Myslím si, že jsou lepší knihy, ale za mě dobré 🙂

  Mermaid

  10.11.2017

  Toto byl zatím nejlépe napsaný díl ze všech. Nelze samozřejmě srovnávat s filmem, který není, ale bylo poznat, že autorka spolu s Bridget (trochu) dospěla a nechala si spoustu těch šílených a nepravděpodobných náhod a nehod z předchozích dílů od cesty. Nebo HF třeba konečně jen někdo radil, nevím. Každopádně tato kniha je uhlazenější a nebojím se říct milá, ačkoliv ten fekální humor je totálně, ale totálně otřesný a nevěřím tomu, že by pobavil třicetileté koloušky. Maximálně tak čerstvé teenagery.
  Taky mi bylo protivné, jak neustále používala zvolání jako "ÓÓÓ, já jsem myčka/pračka/nějaká osoba, podívejte se na mě, jak jsem dokonalá". Tento styl humoru rovněž nechápu a rovná se to termínu "nafoukaní ženáči", který byl v předchozích dílech používaný snad stokrát. Proč??? No a ještě bych mohla pokračovat.
  Teď to vypadá, že je to vlastně celé hrozné. Není. A kdo to napsal, ten první dva díly viděl maximálně v televizi. 😀
  Pořád ale platí, že Bridget dávám zas o jednu hvězdu víc, než by si asi zasloužila, a to z jakési nostalgie. Není to excelentní veledílo, ale lepší nadprůměr a na odreagování stačí. Jdu číst (zatím) poslední díl.

  Space.Junkienka

  27.10.2017

  Jsou knihy, které by měly zůstat u prvního, (maximálně) druhého dílu.

  holy17

  10.10.2017

  Super čtení na oddych.

  ddkk

  03.10.2017

  Stále zábavná, stále příjemná a stále odložitelná…Bridget nezklame. Ale to je asi tak vše…Dobré odpočinkové čtení, pravda, spíš pro nás holky, že 🙂

  Lenna75

  17.09.2017

  Tento díl jsem si přečetla hlavně proto, že jsem se chtěla přesvědčit, zda upadl či neupadl styl tohoto příběhu. No, řekla bych, že je rozhodně slabší, ale místy mi přišel stejně zábavný jako ty předchozí.

  Market = )

  30.08.2017

  Já byla mile překvapená :-). Myslím, že všechny zmatky (vnitřní i reálné 🙂 ) byly výstižně popsané a až na místy "fekální humor", který mně nic neříká, mi knížky přišla i vtipná. A za konec jsem ráda.

  PetK

  26.08.2017

  Prostě Bridget. Všechny víme, že to je nadsázka, ale všechny jsme tak nějak rády, že je někdo větší zmatkařka než my. 🙂

  Gabba99

  24.08.2017

  Velké zklamání, nepravdepodobné a ani ne príliš vtipné…

  ThePeace135

  18.08.2017

  Když jsem vzala knihu do ruky a zjistila, že se dějově posunula o poměrně velký kus a obrala mě nejenom a svatbu, ale i těhotenství a začátky Bridgetina mateřství bylo mi z toho smutno… Když jsem ale vzápětí zjistila, že mi autorka nedopřeje přítomnost zbožňovaného Marka, který zemřel za tragických okolností, chtělo se mi hystericky plakat a hodit knihou proti zdi… Zachránilo ji to, že byla půjčená a proto jsem ji raději otevřela… a hle, pro mě se z toho stala asi nejlepší kniha z celé série. Bridget je už dospělejší, i když něco ze svého starého já v sobě pořád ještě trochu má… no tak dobře, trochu víc než trochu 🙂 a Billyho s užvatlanou Mabel prostě nejde nemilovat… z knihy jsem prostě byla zklamaná ještě před jejím otevřením, a i když jsem od ní nečekala prakticky nic, co by mě na ní ještě mohlo bavit, byla jsem nakonec velmi mile překvapená 🙂

  Ajinka126

  30.07.2017

  U mě to byla AUDIOKNIHA – naprosto senzační záležitost. Humorné, milé, prosté s brilatním projevem. Nic jsem od toho nečekala, takže mě to mohlo jen mile překvapit a to se stalo.

  Melanka

  18.07.2017

  Co jsem čekala, to jsem dostala – prázdninové čtení, naprosto nepravděpodobné, přehnané, ale přesto chvílemi potěší. Až na ta citoslovce: grrr, ó, mhmmm – bože!

  sphinx

  17.06.2017

  Jednoznačně nejslabší díl plný nelogičností a nesrovnalostí.

  (Spoiler). Padesátnice Bridget má pětileté a sedmileté dítě?! Zcela postrádám vysvětlení toho, proč jsou po druhém díle Bridget a Mark spolu, ale děti si pořídí až po tolika letech (na hodně stará kolena)? Autorka pak s přehledem nechá Bridget vážit v jednom dni 79 kg, aby týden na to (!) zázračně zhubla a měla náhle pouhých 71 kg, a to jakoby mimochodem, tj. bez jakéhokoli cvičení v tomto týdnu (ačkoli přiznejme si, že i kdyby cvičila den co den do úmoru, což si nejde představit u normálního člověka, natož u Bridget, tak by stejně ani tolik nikdy shodit nemohla).

  Knize neprospěla ani okatě prvoplánová vtipnost, ani snaha rozesmát čtenáře nějakou komickou situací pomalu na každé stránce. Navíc prohlédnout, která postava bude Bridget provázet po zbytek života namísto Marka, pak musí každý čtenář už po prvních pár stránkách. Tohle se zkrátka nepovedlo.

  knihamouder

  29.05.2017

  První dva díly ve formě knihy mě vůbec nebavily. A to filmy miluji. Proto jsem byla mile překvapena po otevření této knížky. Typický britský humor, trapné scény bez kterých by to nebyla ona Bridget a skvělé situace, co nám připravují sami děti. Ubírám hvězdu za odchod Marka ze scény.

  Greg25

  25.05.2017

  Ne tak lehce čtivé, jak je u Fieldingové zvykem (lehce těžkopádné hlavně v polovině knihy). Je to pořád ta Bridget a oceňuji, že ji Fieldingová nechala hlavní atributy včetně zmatkování, byť je to pro mnoho čtenářů nedospělé, jsem toho názoru, že lidské vlastnosti se s věkem tak snadno nemění. V jistém směru Fieldingová vlastně překračuje tabu, protože Bridget ponechává ztřeštěné myšlenky a myšlenky takového typu, které řada lidí odsoudí, protože nesplňují společenský úzus toho, jak má myslet a chovat se padesátiletá žena a matka. Co je pro mě zklamání je fakt, že tu není Mark Darcy, samozřejmě trošku připouštím, že proto, že Darcy je prostě vysněný princ, ale vlastně by bylo mnohem zajímavější sledovat, jak oni dva vypadají ve vztahu po tolika letech, jaké strasti a nedorozumění jim to přináší. Jenže Fieldingová se tomu pro mě trochu nešťastně a hlavně mírně "srabácky" vyhnula. Možná nemá dostatek poznatků na to, jak může dlouhodobý vztah v této fázi vypadat, spíš si ale myslím, že prostě chtěla uchovat Bridget ten status přemýšlení o mužích, randění, atd. a chtěla Bridget jako single vdovu, která řeší sex a muže zase sólo jen v doprovodu kamarádů (hrozně mi tu chyběla Shazzer). Naneštěstí možná to je kámen úrazu, celé to působí křečovitě a nepřirozeně. A hlavně je z toho jasně vidět, že záměr vyhnout se popisu soužití Marka a Bridget je zcela zjevný a jasně čitelný. A tak je to vlastně mírné zklamání, protože je tam cítit ten vypočítavý kalkul toho, že Fielding to prostě ani nezkusila napsat a rovnou to zabalila, takže napsala totéž jen méně věrohodné, méně zábavné a méně uvěřitelné. Velká škoda. I zkažený pokus na téma partnerské soužití Marka a Bridget bych ocenila víc než vykrádání sama sebe. I tak za spoustu vtipných momentů a nápadů. A hlavně za Bridget. 65% Protože ji máme rádi takovou jaká je.

  MíšaS.

  01.05.2017

  Vlastně ani nevím, co mám napsat… Klasická oddechovka, ale nějak jsem se u toho nebavila, nemohla jsem se začíst a byla jsem smutná z toho, co se stalo (nechci prozrazovat). A Bridget mi přišla hodně stupidní, ještě víc, než v předchozích dílech. A to nemluvím o tom, že jsem byla velmi překvapená, protože podle filmu jsem čekala starosti s těhotenstvím a tady se řešil přechod.

  Aleen

  11.04.2017

  Největší chybou je, že v Čechách vyšla nejdříve tato kniha a pak až Dítě B.J.. Protože období, kdy Bridget čeká dítě, pak druhé a kdy je začínající maminkou, mi asi hodně chybělo…No nic. V této knize vystupuje jako, místy až trapná, rozhodně ne vtipná, ubožačka, která bez netu nedá ani ránu, která snad nemá již vůbec na nic vlastní názor a u níž děti nejsou na prvním místě, což je v jejím věku a postavení trošku málo uvěřitelné. Nelíbilo se mi na tom téměř nic. Ještě, že jsem poslouchala na CD, jinak bych nejspíš odložila.

  girdi

  10.04.2017

  Tolik jsem se bála, že to bude hroznej brak, až mě to vlastně docela příjemně překvapilo. Už ani nevím, jak se tahle knížka ocitla v mé knihovně, ale určitě ji pošlu dál, je to prostě klasické jednorázové odpočinkové čtení. Jediné, co mě hodně zklamalo, byla ta absolutní předvídatelnost, ale je to Bridget…a tu už prostě známe jako své boty 🙂

  Bar16

  19.03.2017

  Taková klasika – nenadchne ani neurazí. Po knize jsem sáhla ve chvíli, kdy mi nebylo moc dobře a nechtěla jsem číst něco, nad čím se musí přemýšlet. Všimla jsem si jí v polici a řekla jsem si, že to bude určitě to pravé. Filmy s Bridget mám moc ráda, tato knížka už je trochu jiná generace, ale splnila daný účel – nemusela jsem u knihy přemýšlet a proto ji hodnotím zlatou střední cestou 🙂

  Charming

  18.03.2017

  Mám rád film, toto je první knížka, kterou jsem s Bridget četl. Nějak mě neuchvátila, ale je to tím, že to je čtení spíše pro dámy. 🙂

  MakiMel

  01.03.2017

  Na knížku jsem se hodně těšila, protože Bridget mám ráda jak ve filmech, tak v knihách. Ale začátek se smrtí Marka Darcyho jsem rozdýchávala těžko, a do půlky mě to kvůli tomu šoku ani moc nebralo. Pak to nabralo takový běžný směr a na konci jsem hodnotila knihu poměrně kladně. Ale to co potom tvůrci vymysleli se čtvrtým dílem, který tomu třetímu v podstatě předchází… to jsem nepochopila vůbec.

  PetraZahry

  01.03.2017

  Pohodové čtení pro intelektuálně nenáročného čtenáře. Nechybělo napětí, romantika, ironie. Mělo to vše, co průměrná žena od knížky očekává.

  GaleW

  18.02.2017

  Moje první "Bridget" v knižní podobě, jinak jsem viděla filmy . Knížka mě pobavila, moc dobře se čte, jenže Marc Darcy prostě chybí……

  Petja

  30.01.2017

  Knížka mne pobavila, i když první dva díly jsou pro mne prostě nepřekonatelné. Bridget opět zažívá řadu pro sebe typických situací, stále hledá muže svého srdce, jen zde chybí Marc a jsou tu navíc děti. Závěr je hodně romantický. Knihu mám i na CD a ráda si je pouštím, když si potřebuju zlepšit náladu.

  Jacin

  26.01.2017

  Bridget nikdy nezklame, po dlouhé době jsem četla knížku u které jsem se od srdce zasmála, brečela jsem a nemohla přestat číst. Doufám, že už bude v knihovně dostupné Dítě Bridget Jonesové.

  _Michelle_

  25.01.2017

  Bridget bez Marka je jako zima bez sněhu, muzikál bez hudby, výlet bez přátel, atd., prostě už to nemá ten správný šmrnc. Doufala jsem, že život B. J. (tak jak ho známe a jak ho máme rádi) bude i ve zralejším věku plný humoru, trapných situací, které nezúčastněného chtě nechtě pobaví a rozhodně zde nebude figurovat smrt, protože ta by do tohoto typu literatury dle mého názoru měla mít vstup přísně zakázán. Závěr knížky má sice jistý happy end, ale Mark Darcy je jen jeden.

  Esk

  08.01.2017

  Na začátek se přiznám, že Bridget není můj šálek britského čaje. Nemám ráda, když jsou postavy tlačeny do krajnosti vtipnosti, až možná trapnosti, a někdy i dál. Po "Láskou šílená" v anglickém originále jsem ale šáhla v rámci Čtenářské výzvy 2017 (kniha psaná formou deníku) a řekla si, dejme Bridget šanci. A stalo se to, co jsem neočekávala. Často jsem našla samu sebe soucítit s Bridget, prožívat s ní denní situace tak, jak se s nimi vypořádáváme my, a to mne potěšilo a zasloužilo si to 3 hvězdičky. Dala bych i víc, ale pořád tam na můj vkus je i dost těch situací, kdy mi je za Bridget tak trapně, že se mi nechce ani číst dál ..

  LuciPecharova

  07.01.2017

  Knizku jsem docetla jen proto,ze uz jsem zacala cist…nasvala me Helen hned ze zacatku…tak to proste nemelo byt!!!Miluju B a M a tohle teda ne!!
  TAGS:

  Online Bridget Jonesová: Láskou šílená ebook, Kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená FB2, Download Bridget Jonesová: Láskou šílená PDF , Download Bridget Jonesová: Láskou šílená MOBI, Online Bridget Jonesová: Láskou šílená kniha, Zdarma Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená IPhone, Online kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená PDF, Zdarma Bridget Jonesová: Láskou šílená DJVU, Zdarma Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená TXT, Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená RTF, Online Bridget Jonesová: Láskou šílená FB2 , e-kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení TXT, Zdarma Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení kniha, e-kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená download MOBI, Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená IPad, Číst Bridget Jonesová: Láskou šílená MOBI, Číst Bridget Jonesová: Láskou šílená DOC, Zdarma Bridget Jonesová: Láskou šílená AWZ, Download e-kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená iPad , Zdarma Bridget Jonesová: Láskou šílená DJVU, Download Bridget Jonesová: Láskou šílená e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bridget Jonesová: Láskou šílená DVD, Číst Bridget Jonesová: Láskou šílená TXT, Book Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení DJVU, Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení kniha zdarma, Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení kniha pdf zdarma, Bridget Jonesová: Láskou šílená pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená pdf zdarma, Bridget Jonesová: Láskou šílená stažení kniha epub zdarma, Bridget Jonesová: Láskou šílená ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply