Brisingr Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Brisingr Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Brisingr


Přísahy, zkoušky oddanosti, mocné síly se střetnou…Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou proto čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně…Stejně jako Eragon a Eldest, i Brisingr je plný napětí, nečekaných odhalení a zvratů, ve kterém nechybí ani Safiřin něžný humor. Dlouho očekávaný 3. díl fantasy série Christophera Paoliniho je konečně tady!Kniha v českém jazyce!


Stažení Brisingr zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Brisingr (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Brisingr zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Brisingr.pdf (EUR-0.00)

  Brisingr.epub (EUR-0.00)

  Brisingr.doc (EUR-0.00)

  Brisingr.txt (EUR-0.00)

  Brisingr.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Brisingr.PDF – (EUR 0.00);

  Brisingr.MOBI – (EUR 0.00);

  Brisingr.EPUB – (EUR 0.00);

  Brisingr.DOC – (EUR 0.00);

  Brisingr.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Odkaz Dračích jezdců (3.)

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (166)

  Přidat komentář

  Aaginka

  09. ledna

  Pro mě to byla bomba. V tomhle díle je hodně překvapení.

  kvetfana

  29.12.2017

  Co se týče stylu psaní, tak paráda. Autor umí velmi dobře pracovat s jazykem a to jak po lyrické, tak po epické stránce a je schopen svému textu poskytnout čtivost. To je ale asi tak vše, co se mi na knize líbí a čím umí kniha zaujmout.
  Příběh divný, plný nejasností a požírající sám sebe. Například: Proč král a jiní vůbec mají armády, když jsou sami tak mocní, že jediným mávnutím ruky zabijí armádu nepřátel? Jistě, král byl prý líný a do bojů se mu nechtělo, zároveň však byl chamtivý a škrt, takže pochybuji, že by raději utrácel hory zlata za chod vojska, aby se mohl vklidu věnovat konkubínám.
  Dalším failem byli elfové, nebo třeba Roran, Kathrina a další…
  Škoda, nechápu, jak si tahle série mohla najít tolik fanoušků 🙂

  nai.ivka

  14.11.2017

  Beru to prostě jen jako pohádku, která se mi líbí a kterou bych koupila svému dítěti. Oddechovku.

  Gustik5

  10.11.2017

  O chlup lepší než předchozí díly, a stále nadprůměrná fantasy, která mnoho vyvstalých otázek zodpovídá, ale ještě více jich podněcuje…

  Gordonlord

  18.09.2017odpad!

  Na téhle knize je hrozně znát, že Paolini je ještě dítě.

  Rozhodně nechci nijak shazovat jeho úctyhodně kvalitní slohotvornou schopnost, ani popisný talent – na to, kolik mu je, se to po něm velmi dobře čte –
  ale stejně jako kvalitní instrumentální technika ještě sama o sobě neudělá dobrou píseň, tak ani obratný spisovatelský um nezaručí kvalitní knihu.

  Jeho nezralost se tak nejčastěji projevuje při dialozích postav, v pasážích, které mají ukázat hloubku a vztahy mezi jednotlivými hrdiny. Paolini očividně tuší, jaké by asi měly být pocity postav, které už toho v životě hodně zažili – a že to jistě byly zážitky velmi drsné, krušné, barvité a dospělé – ale podává to takovým způsobem, že mu to absolutně nevěřím. Dětským, naivním, očividně odněkud odkoukaným způsobem, který sám ještě nedokáže, vzhledem ke svému mládí., plně pochopit. Samozřejmě je pro každý příběh velmi důležité mít charakterově velmi bohatě a zajímavě prokreslené postavy já kvituji s potěšením, že se o to snaží, ale prostě mu to nevychází. Nedostatek autorovy životní zkušenosti tento pokus o vytvoření hloubky a plastičnosti svých hrdinů totálně zabijí.

  Což by se ještě dalo přehlédnout a nějakým způsobem smáznout, kdyby ovšem kecání, dialogy a snaha přiblížit nám postavy knihy blíže, nezaplňovaly snad 90% celého Brisingra. I ostatní dialogy a vlastně veškerá přímá řeč všech postav je dokonalá katastrofa. Hrdinové zde mezi sebou neustále komunikují tak, že i v citlivých rozhovorech a osobních diskuzích vše vyzní příšerně oficiálně, šosácky, šroubovaně a s takovým pravítkem v prdeli, že to i v případě vyznání citů jedné postavy druhé vypadá, jako kdyby každý, kdo zrovna promluví, měl proslov před shromážděním OSN. Takže ve výsledku nám zde oněch výše zmíněných 90% knihy smrdí totálně neosobním a chladným kecáním o ničem.

  A že se tady skutečně kecá opravdu fest ! Na začátku knihy jsem měl vážně radost, že se něco děje – např. zkouška dlouhých nožů vypadala zajímavě, ale stejně jako cokoliv, co se v téhle knize skutečně stane (a že je toho zoufale málo), je tato událost nádsledovaná nekonečnou kanonádou kecání, tlachání a plkání o to, že se to stalo. A to pouze v tom lepším případě, protože jinak je zde samozřejmě minimáně polovina knihy totální vatou, kde se kecá úplně o ničem a naprosto mimo mísu. Opruz jak prase.

  Na to, že má tahle bichle přes 600 stran, se tu mimo prázdných a zbytečných tlachů neděje naprosto nic zaznamenáníhodného. Každý soudný spisovatel by veškerý skutečný děj této knihy narval do dvou krátkých kapitol a ještě by mu zbylo dost místa na krátké, ale šikovné a trefné vykreslení charakterů a vztahů mezi hlavními postavami, což se Paolinimu nepodařilo ani na rozloze šestiset stran.

  Velmi pitomé mi přijde chování postav, které opět nejednají adekvátně ke svému věku. Veškeré problémy a plány se zde řeší dost pubertálním způsobem, což by prošlo, pokud by Paolini psal večerníček o Krtečkovi, nebo nějakou odlehčenou blbovinku pro mládež a ne fantasy epos, který se sám sebe snaží brát nesmírně vážně. A naopak, spoustu pozornosti zde postavy věnují úplným volovinám i přesto, že je tlačí čas a válka s nepřítelem, kterého podle všeho ještě stále nemají šanci porazit, je již za dveřmi.

  A když už jsme u toho nepřítele – o hlavním záporákovi Galbatorixovi zde vždy slyšíme výhradně z úst kladných postav. Není mu zde věnován žádný prostor, ve kterém by měl čtenář možnost nahlédnout na dění jeho očima, nejsou zde žádné kapitoly popisující co zrovna dělá, nad čím přemýšlí…Paolini ho zde vůbec nijak nepřiblížil, takže si k němu ani nelze vypěstovat jakkoliv negativní vztah. Což je dost problém vzhledem k tomu, že cílem všeho konání hlavních hrdinů je Galbatorixovo zabití. Jedinou vyjímkou je závěr knihy, kde Galbatorix promluví k Eragonovi vzdáleným magickým hlasem a působí na mě jako dost hloupě a vztekle se vyjadřující nasrané pětileté děcko, kterému rodiče na pouti nekoupili cukrovou vatu. Trapné.

  No a vrcholem všeho jsou pokusy o milé odlehčení atmosféry v pasážích, které asi měly být rozpustile vtipné, ale místo úsměvu mi na obličeji vytvořili jen grimasu kyselého šklebu trapnosti, kterou za Paoliniho cítím.

  No a závěr knihy ? Čekáte, že si něco zajímavého autor připravil alespoň na konec ? Ne. zapomeňte. Jen další kýbl nudy a tradiční generický a nepovedený sentiment.

  Jinak abych na tom našel taky něco dobrého – bylo zde pár řádků, které mě vytrhly z úmorného sevření nudy a trochu mě i zajímalo co se děje (zkouška dlouhých nožů, Roranovo bičování za trest) a celkově základní myšlenka knihy není špatná. Jenom se zde Paolini prostě pokouší o velké věci a nevychází mu z nich ani jedna jediná. Takže tentokrát je to pro mě spíš takový lepší odpad.

  Každopádně podle hodnocení ostatních uživatelů vidím, že jsem tu se svými pocity vlastně osamocen. Takže milí zapřísáhlí Eragonovi fanoušci – než se vám z mého komentáře začně zvedat krevní tlak (což se už na tomto místě nejspíš děje), tak si prosím uvědomte, že vy přece víte nejlíp, jak je šest set stran dlouhá kniha bez děje, bez zajímavých postav a bez napětí, vlastně skvělým a na výsost kvalitním čtivem a já – prostý, hloupý, literárně nevzdělaný kmán – se můžu vesele vrátit zpět ke čtení porna, comiců a pokleslých braků 😉

  katka920

  03.09.2017

  Třetí díl byl oproti prvnímu a druhému slabší. Opět skvělé vykreslení postav, prostředí, skvělý závěr.

  Elis2

  03.09.2017

  První dva díly byly úžasné. Třetí byl oproti tomu zklamání. Nebavil mě, brzy jsem přešla k jiné zajímavější knize. K Brisigru jsem se vrátila později a to hlavně proto, že jsem potřebovala vědět, jestli Eragon nakonec porazí Galbatorixe.

  LadyAlis

  09.08.2017

  Opět skvělé počtení a hlavně i napínavé 🙂

  Nita17

  31.07.2017

  S každým dalším dílem série musím více obdivovat autora. Dějová linie se skvěle stupňuje a naplňuje fantazii čtenáře, ačkoliv každý díl má svů překvapivý konec.
  S celým příběhem jednoho chlapce a draka, jednoduše hrdinové co by měli všechno spasit, jsi autor vyhrál, stvořil spustu postav jiných kultur a ras i zvyků, dal jim i vlastní dějové linie, a utvořil tím velmi poutavé čtení.

  Gimiii

  27.07.2017

  Konec byl opravdu skvělý

  Bašťák

  24.07.2017

  Tomuto dílu dávám o jednu hvězdu méně. Brisinger má podle mě slabší první polovinu (kromě pasáže boje s Razaky). Závěr je opět výborný, skoro se začínám utvrzovat v tom, že autor je mistr závěrů. Boj draků je parádní a jakým způsobem je čtenáři zprostředkován, to chtělo opravdu notnou dávku invence a představivosti. K tomu Galbatorix a druhý stín, no luxus. Pohádka i pro dospěláky pokračuje…

  Wendysek

  14.07.2017

  Boží, 180° obraty. Co dodat?

  Adelajda_4

  14.07.2017

  Opět skvělá práce, zajímavé dějové linie, už se těším na vyvrcholení!

  Mistr119

  07.07.2017

  Z této knihy už si bohužel nic moc nepamatuju a proto dávám "jen" 3* a jak tu kdosi psal, i já jsem jí cítil jako oslí můstek k poslední a zbytečné natahování… :-/ 🙂

  lampernaqui

  27.06.2017

  Zatím nejlepší díl ságy a musím opravdu souhlasit, jak se autor za tu dobu vypsal. Rozdíl je ohromně poznat a oproti amatérskému Eragonovi tohle byla regulérní poctivá kniha. Holt má talent, ten kluk. Se stoupající tendencí doufám, že závěrečný díl bude ještě lepší. Teď je to něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami.

  ZlýJabko

  27.05.2017

  Další skok v kvalitě psaní? Rozhodně.
  Docela komorní začátek s Roranem pěkně ukazuje to, jak rychle museli s Eragonem oba dospět. Je to vážně znát.
  Politika tu dostává mnohem víc prostoru, stejně tak nezbytné základy ekonomie. Trpasličí královolba je na úrovni House of Cards, neznám fantasy, ve kterém by byly volební a zvykové postupy tak propracované jako tady. Roranovy trampoty v armádě – drž klapačku a krok a dělej, co se ti řekne. To určitě. Nepřekvapí, že mu to moc nejde.
  A Togira Ikonoka… Proč vždycky musím přijít o ty dobrý postavy…
  Shledávám, že mi zatím na celé sérii nejvíc vadí Arya a její nesnesitelná prudérnost. Žádný z elfů mi nevadí tak moc jako tohle sotva stoletý ptáče holedbající se tím, jak dobře si rozumí s lidmi a přitom se uráží na každém druhém kroku.

  jana4922

  18.05.2017

  super kniha

  Tebby

  10.05.2017

  Další pěkné pokračování série. Jen mi bylo líto Eragona, jak pořád dostával na prdel.

  vendy.b.

  22.04.2017

  Zatím nejlepší díl z celé série.

  Hana28

  16.04.2017

  Úžasná

  jan14s

  22.03.2017

  Tato kniha mi zodpověděla alespoň nějaké otázky, které jsem si pokládal již od prvního dílu. Každý díl mi přijde lepší a lepší.

  PeťkaW.

  21.03.2017

  Nemůžu si pomoct, ale tahle série je prostě jedna z nejlepší ve svém žánru. Četla jsem ji sice v mladším věku, ale okouzlení, kterému jsem před několika lety propadla, pořád trvá, i když už dávno nejsem cílová skupina čtenářů. Už jenom z té nostalgie nemůžu dát menší hodnocení.
  Paolini je skvělý vypravěč, takže i tak obsáhlá kniha jako je Brisingr uteče velmi rychle a čtenář se do ní rychle začte. Můj osobní pocit je, že většina děje, který byl napínavý a poutavý, se utopila ve zbytku zbytečného "okecávání ničeho". Napsat za každou cenu dlouhou knihu není vždycky ta nejlepší taktika. Závěr knihy ale ono "čekání na něco" hravě vynahradí a člověk tak má pocit, že se aspoň něco stalo.
  Za sebe hodnotím jako nejslabší z přečtených 3 dílů, co se stránky dějovosti a poutavosti týče. Jenže i "nejslabší" díl, je v případě téhle ságy pořád nadprůměrně dobrá kniha. Po formální stránce – Paolini zraje jako víno a s každým dílem má lepší a lepší styl psaní.

  Maanna

  06.03.2017

  Někdy pomalejší tempo vyprávění vítám – vyhovuje mi, pokud mám čas se víc do děje vpravit a vyladit se a lépe si představit místa, kde se vše odehrává. Příběh mě také stále poměrně dost baví – především pak to byly události u trpaslíků nebo scény u stromu menoa. Oceňuji také, že se Eragon přestal vedle Arye chovat neustále jako pako. Na druhou stranu mi trochu vadí schematičnost některých postav a situací (vztah Rorana s Katrinou je jak z červené knihovny) nebo to, že si s některými si s některými postavami dočasně neví úplně rady (Elva, král Surdy). A krev mi značně pila Nasuada, kterou bych v reálu snad ani potkat nechtěla (ale to nepovažuji za autorovu chybu, to jsem si jen potřebovala ulevit).

  firei1980

  02.03.2017

  No konečně jsem se dozvěděl co tím Solembum myslel 😀 skvělá série na ty okamžiky nezapomenu :,)

  Hoshi

  24.02.2017

  Do třetí knihy o dobrodružství mladého Dračího jezdce Eragona a jeho dračice Safiry jsem se ze začátku nemohla začíst. Téměř do poloviny jsem se přemlouvala, abych četla dál a tiše jsem doufala, že se to na dalších stranách rozjede. A také, že ano. Jsem nadšená, ale zároveň … Autoři jsou k některým postavám krutí…

  veru.nika

  31.01.2017

  Za chvíli mi bude 30 a tahle knižní série má v mé knihovně své řádné a opečovávané místo. Velmi ráda se k ní vracím.

  Eremites

  27.01.2017

  Nebylo to špatné, byly části, které jsme s dětmi "hltali" téměř bez dechu, ale také dost natahovaných a nudných pasáží, kvůli kterým jsme knihu dokázali odložit i na pár dní a jen těžko se k ní posléze vraceli. Občas jsem měla pocit, jakoby mladý autor ztrácel dech a ukousl si příliš velké sousto.

  Celkový příběh Safiry a Eragona je skvělý, ústřední motiv celého Odkazu Dračích jezdců také, jen mi přijde, že by se všechny čtyři díly klidně daly řádně probrat a vznikly by dva, naprosto dokonalé. Ale co je na světě dokonalé…..

  Suou

  10.01.2017

  No… táto kniha bola z celej série najponurejšia. Keď to porovnám s prvou a druhou knihou nabralo to vojnový štýl. Osobne sa mi to páčilo viac ako dvojka, ALE … nový dračí jazdec bol síce super nápad ale tie ich boje boli skôr predlžovania a nechápem ako sa s "tej osoby" mohla stať taká záporná postav :/.
  Dej bol ale veľmi napínavý a knihu som zhltol za niekoľko dní (vtedy to bol pre mňa veľký úspech). Kniha u mňa získala o jeden bod viac oproti druhému dielu vďaka napínavosti a úžasným zvratom + vojnová tematika bola pre mňa niečo skvelé :D. Nechápal som ako auto vie tak dopodrobna celí priebeh boja.
  Moje hodnotenie je 4z5.

  tatafa

  07.01.2017

  Krásná a poutavá série, která se propracovaností blíží k mému favoritovi – sérii o Harry Potterovi. Navíc obdivuji autora, že byl podobného díla schopný již v poměrně mladém věku. Mohu jen doporučit!

  čtenářka4

  26.12.2016

  Vedle Harryho Pottera nejlepší fantasy všech dob. Krásný příběh plný moudra, myšlenek, emocí a dobrodružství díky kterému chcete být v Alagaesii. Ráda čtu, tedy spíš poslouchám audioknihy (mimochodem se skvělým dabingem Martina Stránského – doporučuji) Odkaz dračích jezdců pořád dokola. Nádhera a srdcová záležitost.
  TAGS:

  Online Brisingr ebook, Kniha Brisingr FB2, Download Brisingr PDF , Download Brisingr MOBI, Online Brisingr kniha, Zdarma Stažení Brisingr IPhone, Online kniha Brisingr PDF, Zdarma Brisingr DJVU, Zdarma Stažení Brisingr TXT, Stažení Brisingr RTF, Online Brisingr FB2 , e-kniha Brisingr stažení TXT, Zdarma Brisingr stažení kniha, e-kniha Brisingr download MOBI, Stažení Brisingr IPad, Číst Brisingr MOBI, Číst Brisingr DOC, Zdarma Brisingr AWZ, Download e-kniha Brisingr iPad , Zdarma Brisingr DJVU, Download Brisingr e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Brisingr DVD, Číst Brisingr TXT, Book Brisingr stažení DJVU, Brisingr stažení kniha zdarma, Brisingr stažení kniha pdf zdarma, Brisingr pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Brisingr pdf zdarma, Brisingr stažení kniha epub zdarma, Brisingr ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply