Byl jsem při tom Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Byl jsem při tom Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Byl jsem při tom


Chance je zahradník, který desítky a desítky let žije jen v malém prostoru domu a jeho zahrady. O světě okolo nás neví téměř nic, zná ho jen z televizní obrazovky. Když jeho pán zemře, musí opustit bezpečnou zónu a poprvé od svých čtrnácti let vyjde mezi lidi. Automobily jsou úplně jiné, než přepychový Ford ze třicátých let, který Chance desítky let oprašoval. Není divu, že přehlédne limuzínu a stane se účastníkem dopravní nehody, jak se píše v protokolech. Krásná Eve Randová ho odveze domů, aby ho lékař vyšetřil a aby předešla možné žalobě, vysokému odškodnění a především skandálu. Její muž, multimilionář Ben Rand umírá na zvláštní formu leukémie, a ti dva, Chance a Ben, se spřátelíKniha v českém jazyce!


Stažení Byl jsem při tom zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Byl jsem při tom (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Byl jsem při tom zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Byl jsem při tom.pdf (EUR-0.00)

  Byl jsem při tom.epub (EUR-0.00)

  Byl jsem při tom.doc (EUR-0.00)

  Byl jsem při tom.txt (EUR-0.00)

  Byl jsem při tom.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Byl jsem při tom.PDF – (EUR 0.00);

  Byl jsem při tom.MOBI – (EUR 0.00);

  Byl jsem při tom.EPUB – (EUR 0.00);

  Byl jsem při tom.DOC – (EUR 0.00);

  Byl jsem při tom.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Being There (1970)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  jiri2737

  25.10.2017

  Podle knihy byl natočen skvělý film.

  Koka

  21.08.2017

  Ve své době musela kniha vzbudit ohlas, zájem a možná i pohoršení. Ale dnes? Takových bílých koní ve správních orgánech významných korporací, negramotů na pozicích poradců "nejvyšších sfér", netečných a hodných omezenců médii sformovaných do pozice "selebrit" známe všichni už tolik, že žádný nový případ už nepřekvapí. Tato kniha může dnes sloužit leda jak povídání ze starých dobrých časů, kdy velkým manipulátorem světa byla jen a pouze televize. Od těch dob jí už vyrostlo tolik dalších pomocníků v té pečovatelské práci "na zahrádce" našich mozků, že pan Příhoda by se nestačil ani divit.

  ber-tram

  22.05.2017

  Z textově hubené anekdoty duní hlasitá předtucha, zesilující každým rokem od vydání. Čím jiným než mediálním tlakem se zlato potopí a hovno vyplave? Jen rozeznat, kdo je kdo! Co takový Peter Sellers? 24/17

  Garik

  18.02.2015

  V skratke asi takto: Ľudia vám dokážu pripísať myšlienky, ktoré vôbec nemáte. Čokoľvek poviete, interpretujú to podľa vlastných preferencií a prianí. Dokážu veľmi dômyselne interpretovať aj mlčanie. Ak vás raz podľa oblečenia, výzoru a spoločnosti, v ktorej sa nachádzate, identifikujú ako dôležitého (vplyvného, bohatého, vzdelaného…) človeka, potom podľa nich jednoducho nemôžete rozprávať sprostosti.

  Nezvládnuté, dej v podstate veľmi naivný, miestami sú situácie vyslovene preexponované a nijako to neospravedlní fakt, že má ísť o satiru. Kosinski si ma týmto určite nezískal, rozhodne ma to nijako nenadchlo. I keď to iste nie je úplná literárna tragédia a čitateľa to snáď pohne k zamysleniu, je to vyslovene neslané – nemastné. Púšťam z hlavy.

  LenkaBA

  21.10.2014

  Kniha na mě tak nezapůsobila jako film. Marně si po týdnu vzpomínám na závěr knihy, který je jiný než film. Asi bych měla ještě jednou přečíst poslední 2 kapitoly. Kniha tři hvězdy, film 4 a Peter Sellers 5 🙂

  Serja

  12.09.2014

  Snad jediný film, co jsem viděl, který předčil knižní předlohu.
  Peter Sellers je Bůh.

  sachista

  27.05.2014

  Výtečná satira, která se velmi lehce čte. Usmíval jsem se celou dobu a náramně se bavil, vzpomněl jsem si občas i na nějaké drobné paralely k současné společenské a politické situaci a některým událostem, které zahýbaly naší malou republikou nebo celým světem. Bohužel to tak někdy chodí, že lidé, kteří nic neumí, nic neznají a opakují jen pár frází, dosahují těch nejvyšších met ve společnosti nebo politice. Hned si začnu shánět filmovou adaptaci, divadelní už ve vinohradském divadle bohužel nestihnu.

  callahanh

  06.05.2014

  Parádní a nadčasová satira, která jednak výtečně ukazuje moc médií, která mohou ze dne na den udělat z prostého člověka hvězdu a jednak také fungování politiky, která vskutku spočívá jen v pár frázích a floskulích, které neříkají vlastně vůbec nic. Dovedu si představit, že by kniha klidně mohla být delší, na druhou stranu by asi ztratila část svého kouzla. Záhradníkovy příhody jsou vtipné i smutné zároveň, protože si při nich uvědomíme, jak moc je vlastně člověk omezený a vystačí si s určitou slovní zásobou, která se neustále opakuje. Postavy se samozřejmě nemohou moc rozvíjet, ale Příhoda aka Záhrabník je ve své zaostalosti vlastně roztomilý, žena, která mu nadbíhá, spíš k politování. Vynikající novelka, která nezabere moc času, pobaví, ale zároveň donutí k zamyšlení. A tak by to mělo u podobného žánru být. 85%

  zuza.floderova

  19.04.2014

  Kniha se mi velice líbila. Přečetla jsem ji takřka za devět hodin a všechno v ní je pravdivé až běda. Lidé vážně slyší jen to co chtějí jak už psala Zorka.

  Zorka

  02.03.2014

  Skvělá satira, která naznačuje, jak silná je moc médií, která mohou prakticky přes noc udělat z prosťáčka, jenž sotva chápe, co se kolem něj děje, vlivnou osobu. Zároveň poukazuje na omezenost politiky, v níž mají mnozí klapky na očích a vidí jen to, co vidět chtějí, slyší jen to, co slyšet chtějí, a v níž nemít minulost je výhodou, díky níž nelze člověka kompromitovat. Příhoda, neboli David Záhrabník, mi trochu připomínal Forrest Gumpa, situace, do kterých se dostával, byly rovněž obdobné, nicméně v důsledku mnohem, mnohem hořčejší.

  asam

  26.01.2014

  Chance moc řečí nenadělá ale když promluví, tak je to trefné a pravdivé, i když je myšlenkami úplně jinde.
  Velmi dobré i filmové zpracování

  medvěd

  03.08.2013

  kniha skvěle ukazuje, že v jistých kruzích není důležité kdo jste ale s kým jste. Výborná satira, která je bohužel stále aktuální

  Skjaninka

  08.06.2013

  Už len pohľad na útlu knižku vo mne vyvolal pochybnosti o tom, či budem zdieľať pozitívne ovácie na toto dielko. A tentokrát sa môj prvý dojem potvrdil.
  Nemôžem tvrdiť, že to bolo zlé, to ani náhodou, ale na môj vkus až veľmi prefabulované. Je mi jasné, že knihu treba brať ako politickú paródiu, ale ja proste nemám rada tak zmyslené situácie ako nastávajú v tejto knihe.
  Jeden prosťáček, jeden omyl a celá Amerika je v prdeli. Až príliš nadsadené, ale čítanie nikomu neuškodí, ani nezaberie veľa času, tak prečo nie?

  RADOST

  27.01.2013

  Geniální! Hořká satira. Jednoduchost, nevědomost a přímočarost vítězí nad špičkami naší společnosti, protože střet s jinak smýšlejícím je pro ni jak z jiné dimenze.

  Boboking

  16.08.2011

  Jedním slovem fantastické. Úžasné dílo!  TAGS:

  Online Byl jsem při tom ebook, Kniha Byl jsem při tom FB2, Download Byl jsem při tom PDF , Download Byl jsem při tom MOBI, Online Byl jsem při tom kniha, Zdarma Stažení Byl jsem při tom IPhone, Online kniha Byl jsem při tom PDF, Zdarma Byl jsem při tom DJVU, Zdarma Stažení Byl jsem při tom TXT, Stažení Byl jsem při tom RTF, Online Byl jsem při tom FB2 , e-kniha Byl jsem při tom stažení TXT, Zdarma Byl jsem při tom stažení kniha, e-kniha Byl jsem při tom download MOBI, Stažení Byl jsem při tom IPad, Číst Byl jsem při tom MOBI, Číst Byl jsem při tom DOC, Zdarma Byl jsem při tom AWZ, Download e-kniha Byl jsem při tom iPad , Zdarma Byl jsem při tom DJVU, Download Byl jsem při tom e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Byl jsem při tom DVD, Číst Byl jsem při tom TXT, Book Byl jsem při tom stažení DJVU, Byl jsem při tom stažení kniha zdarma, Byl jsem při tom stažení kniha pdf zdarma, Byl jsem při tom pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Byl jsem při tom pdf zdarma, Byl jsem při tom stažení kniha epub zdarma, Byl jsem při tom ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply