Byla jsem otrokyní v satanské sektě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Byla jsem otrokyní v satanské sektě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Byla jsem otrokyní v satanské sektě


Kniha v českém jazyce!


Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Byla jsem otrokyní v satanské sektě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.pdf (EUR-0.00)

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.epub (EUR-0.00)

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.doc (EUR-0.00)

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.txt (EUR-0.00)

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.PDF – (EUR 0.00);

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.MOBI – (EUR 0.00);

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.EPUB – (EUR 0.00);

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.DOC – (EUR 0.00);

  Byla jsem otrokyní v satanské sektě.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Vater unser in der Hölle (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (51)

  Přidat komentář

  ujunka

  13. ledna

  K této knize nemůžu napsat nic jiného než, že si člověk řekne "To snad není možný" ….

  marcolka

  31.12.2017

  Otřesné, hrozné. Člověk si při čtení této knihy říká, "to přece není možné, aby si jeden jediný člověk v životě prožil tolik zlého a vlastně nic dobrého. Přece nemůžou existovat lidé, kteří by svému dítěti tohle byly schopni provádět. Přece tohle nemůže nikdo přežít." A ejhle, hlavní hrdinka to přežila, ale bohužel nese si sebou taková traumata a problémy, že to ani žádný pořádný život není. Neuvěřitelné, že tohle se opravdu mohlo dít a děje třeba právě nyní někomu dalšímu. Při čtení děkujete, že právě vy se máte tak jak se máte a že máte rodiče takové jaké máte. Témata o mnohačetných osobnostech se mi moc nelíbí a špatně se mi čtou, takže dávám jen dvě hvězdičky.

  Fenris

  21.10.2017

  "Nádherná" kniha. Knihou jsem byla uchvácená, ne jen kvůli nemoci, ale i díky minulosti postavy (postav). Studovala jsem psychologii a porucha mnohočetné osobnosti je stále prodiskutovávána. Je to zajímavá porucha, fungujíci přesto jako obranný mechanismus. Lidský mozek mě nepřestává fascinovat, stejně jako tato kniha. Přečetla jsem ji na jeden nádech, nedokázala jsem se od toho odtrhnout.
  Ač tam byly i velice nemilé situace, byly tam schválně!
  Jen mě trochu mrzí, že kniha působí trochu lacině, navenek. Při tom v sobě ukrývá něco neskutečného.
  Kniha by se určitě měla více propagovat, aspoň co se týče možné prevence.

  Venu3

  05.09.2017

  Hodně drsné čtení… Ale velice zajímavé z hlediska mnohočetné poruchy osobnosti.

  Helena378

  04.08.2017

  Neuvěřitelná výpověď podle skutečné události, knihu jsem nedokázala číst v jednom tahu, musela jsem jí často odkládat. Tolik nepochopitelného zla, krutosti, absolutní zvrácenosti. Bylo mi té ženy neskutečně líto, občas jsem při čtení i brečela, protože tohle by neměl zažívat žádný živý tvor na tomhle světě. Nadto od vlastních rodičů… Zároveň se jedná o výbornou studii mnohočetné poruchy osobnosti, už jen ta samotná musí být k nepřežití. Jednu hvězdičku odebírám kvůli názvu – zavádějící, laciné šidítko.

  Kerberos

  21.06.2017

  Nejotřesnější výpověď na toto téma možná proto,že byla tak pravdivá.

  JustWomen

  02.04.2017

  Kruté, zrůdné, nechápu … jako bych se taky musela rozdělit na více osob, abych knihu vůbec dokázala dočíst. Nelíbí se mi český název knihy, zavání to laciností a opak je pravdou. Nedoporučuji číst slabším povahám a lidem s malými dětmi.

  Lanisa1966

  04.02.2017

  Hrůzostrašné vyprávění mladé dívky. Měl by číst každý, kdo si chce začít něco se Satanem.

  Loovenka

  01.02.2017

  To je něco tak ohavného. Poravdě jsem knihu dost často odkládala, abych to vůbec rozdýchala. Při čtení této knihy mi bylo opravdu ouvej.

  Fefin Lišák

  18.01.2017

  Kniha – originálním a trefnějším názvem „Otče náš, jenž jsi v pekle“ – není literárním počinem. Jenže ani nemá být. Pro leckoho přehnaně mísí beletristicko/populárně naučné pasáže, dějová linie místy zmateně poskakuje a je veskrze dost chaotická (ale to asi proto, že chaos je podstatou poruchy mnohočetné osobnosti) … nicméně ani zmatečnost zajímavé psychické poruchy hlavní hrdinky a její hrůzný životní příběh (včetně nechutných a naturalistických pasáží) neupírají knize na čtivosti. Jde vlastně o záslužné zpopularizování disociální poruchy identity a upozornění na masivní zneužívání dětí (rituální násilí a satanismus je jenom okrajovou záležitostí). Beletristicko/populárně naučný jazyk není na škodu, má-li kniha sloužit masám.

  Hodně lidí se tady pozastavuje, že si nikdo nikoho nevšiml. Víte, ono jde o to, že si nechcete nevšimnout. Ne nadarmo platí, že nejvíce zneužívání a domácího násilí se děje za zavřenými dveřmi domácnosti. Dodnes.

  golfinka1

  26.12.2016

  Touto knihou me provázela husí kůže od začátku až do konce,zijeme v krásném svete,to svet neni krutý,to jen zvracenost nekterych lidi je zla a nepochopitelná. Kniha jen pro silne žaludky….kdyz si uvedomim ze se to deje kousek od nas ….brrrr

  Ben Nevis

  15.08.2016

  Název mi přijde zbytečně bulvární, aby nalákal čtenáře čekající senzaci. První polovina knížky se totiž satanismem vůbec nezabývá. Kniha je psychologická sonda do velmi traumatizované pacientky. Kdo čeká popis rituálů, potoky krve či samotného Satana, zavře knihu zklamán.

  Je opravdu velmi těžké uvěřit, že si to paní spisovatelka nevycucala z prstu a že se něco takového nejen stalo, ale i možná právě teď děje. Musím bojovat se svým podvědomím, které tu hrůzu chce zahodit jako tahání za nos.
  O sexuálním zneužívání už toho víme dost, občas to plní noviny, občas natočí film. Jenže kulty a sekty patří do pole konspiračních teorií. Nezdála se mi jedna věc, a to že satanistická sekta byla vysoce organizována, s psychology, kteří měli lepší znalosti než špičky v oboru v USA. Jaká byla pravděpodobnost, že nic neselže? Na každý úspěšný satanistický kult by mělo připadnout deset dvacet břídilských, které by policie rychle odhalila. Popřípadě je většina z nich neškodných.
  Tito "satanisté" spíš ritualizovali své zvrácené sexuální choutky a těží z toho, že celá ta myšlenka vypadá absurdně. Však autorka několikrát v knize zdůrazňuje, jak těžké je tomu všemu uvěřit. Klíčový je obchod s pedofilním materiálem a výroba poslušných dětí.

  Každopádně autorka pěkně skloubila vyprávění oběti, teoretickou část (přežvýkanou pro laiky) a dopady pro současnost. Jen je mi líto, že neudělali víc pro dopadení pachatelů.

  zuzca.h

  11.08.2016

  Tudle knížku nedokážu ohodnotit hvězdičkama.
  Trvalo mi dlouho ji přečíst, protože jsem nebyla schopná jí číst v kuse. Chvílema jsem byla schopna přečíst jen pár stránek a musela jsem ji na delší dobu odložit. Z psychologického hlediska je to velmi zajímavé kniha. Autorka zajímavě vysvětluje a popisuje jak vzniká disociativní porucha, ale z hlediska toho, že je to podle skutečného příběhu je to naprosto otřesné. Nechápu jak se něco takovéhodle může dít, jak rodič, který by měl dítě chránit na něm může páchat takové zrudnosti. A o co víc že okolí přihlíží.

  Urbana

  16.12.2015

  Krutost, zrůdnost, ještě k tomu dle skutečných událostí, neuvěřitelné….že tohle mohou páchat a dopustit rodiče…nepochopitelné, měla jsem husí kůži.

  DominaCZ

  15.12.2015odpad!

  Vyřezávat z kojenců srdce? Zařezávat kámošky? Ale simvás… Že taky na všechno skočíte.

  Habana

  14.12.2015

  Knihu jsme četla ve 13-ti, pak v 16-ti a znovu ve svých dvaceti letech. Jsem ráda, že je napsaná tak jak je a že události byly skutečné. Nejsme magor, nelibovala jsem si v popisech mučení. Jen jsem toho názoru, že zlo by nemělo být utajováno. Ve světě se dějí hrůznější věci a tímto můžeme být na pozoru.
  Kniha se těžko dá hodnotit. Pokud by se mi líbila nevypovídá to o mě, že jsem deviant…? A zároveň ani neřeknu, že se mi nelíbila a že jsem byla naprosto otřesená tím, co jsem se dozvěděla. Kniha bude vždy patřit na viditelnou část mé knihovny. Je to zvláštní…. Jsem otrokyní knihy Byla jsem otrokyní v satanské sektě.

  Aneliss

  21.11.2015

  Velmi rozpoluplná kniha. Části, kde se líčí příběh, jsou opravdu čtivé, znepokojivé, mnohdy opravdu jen pro silné žaludky. Na druhou stranu jsou tu neustále vsuvky – vyjádření různých institucí, psychologů, terapeutů, lékařů, které svým neustálým se omíláním působí rušivě a nepatřičně.

  tisha8409

  24.07.2015

  Neskutečně přehnané.

  Shimy

  21.07.2015

  Kniha mě zklamala. Myslela jsem, že bude vyprávět o příběhu jedné postavy, o krutostech vůči její osobě ze strany sekty apod. a ne, pro mě pak už otravné proslovy doktorů a mezi to se vždycky tak jako naomak dala nějaká hrůzná část pojednávající o jednom z mnoha (jemně řečeno) zvrhlých rituálů sekty. Tak po půlce knihy jsem začala uvažovat, jestli ji mám vůbec dočítat. Ale to bych zase nebyla já, abych nějakou knihu nedočetla, tak jsem alespoň tyto části už začala zpola přeskakovat. Na konec nemůžu říct, že by mě kniha nezaujala, obsahově mě to zaujalo hodně, ale jednoduše mě zklamal způsob napsání. Kniha mě vtáhla do děje jen v částech "vyprávění", ne v pro mě až zbytečném omílání toho, jak to nikdo v Německu neřeší atd.

  Tyname

  10.07.2015

  Tuto knihu jsem snad jako jedinou nebyla schopná přečíst najednou. Několikrát jsem ji i odložila, že už ji číst nebudu, ale vrátila jsem se k ní a pak ji nakonec dočetla. Hlavně mě k tomu dotlačila zvědavost stran psychologického pohledu.
  Hrozné je, že se toto opravdu děje. Opravdu jen pro silné povahy.

  Nikuskaaa

  26.06.2015

  Šíleně silný příběh, který mě donutil hodně přemýšlet….je tohle všechno vůbec možné??? Začala jsem číst i druhou knihu od této autorky, ale zatím jsem jí musela odložit, protože dvě knihy tohoto typu zasebou přečíst dle mého názoru nelze.

  palec

  01.11.2014

  Jsou tady komentáře k tomu,jak je kniha napsána.Ale o to tady nejde.Jde o to sdělit čtenářům,že to co dokáží dělat lidi,nemá na této planetě konkurenci.Absolutní vrchol zvrácenosti.

  Blanice

  14.09.2014

  Knihu jsem dočetla do 3. kapitoly a zbytek vynechala- nerada slyším o nepravostech, ubližování a násilí, protože jim nedokážu ani při nejlepší vůli zabránit. Hnusu je i tak dost a netřeba ho rozmazávat. Prvních 170 stránek knihy stačilo, abych se dozvěděla, oč jde a pokračovala jsem 8.kapitolou a dál, přes Doslov a Seznam osob a Dopisy Angely Lenzové, to bylo zajímavé

  mi-nul-o

  17.07.2014

  Brilantně napsané, ale ocení to spíše lidé zajímající se o psychologii.
  Přijde mi směšné, jak se v komentářích rozčilují nad krutými popisy – však co čekali od knihy tohoto typu? Mě naopak příjemně překvapilo, že se autorka zaměřila na popisování všech částí rozštěpené osoby – a suchopádného líčení dění v satanské sektě a popisování znásilňování v knize bylo jen pro pochopení okolností nezbytné minimum.

  Hokkejka

  29.06.2014

  Nedoporučuju lidem se slabší povahou, viz rozhořčené komentáře pod mým. Nechtělo se mi zvracet, nic jsem nemusela rozdýchávat, neměla jsem husí kůži. Zato mnohačetná porucha osobnosti mě vážně fascinuje.

  felix6338

  09.06.2014odpad!

  Sekty byly jsou a budou a to že se to děje,je fakt. Ovšem pro nás, nezasvěcené, je těžko posoudit co je fakt a co je výmysl.
  Množství osobností, mistrně reagujících na každou situaci, přesné vzpomínky od dvou let věku a o orgasmech u 8 letýho děcka, které si určilo, že se bude na přání chovat jako prostitutka je opravdu, opravdu hodně přitažené za vlasy. Něco se jí dělo, to nepochybně, ale odmítám uvěřit všemu, co je tam psané. tak nějak příběh vyšumel do ztracena a poznámka jiného psychologa o tom, že terapeutka, zabývající se tímto případem ŽIJE je zcela scestná. Snad si nemyslíte že by se sekta dala zastavit psycholožkou a nechala by oběť, aby jí vše popsala! Zmizela by jak oběť, v tomto případě ta Angela, i všichni okolo, kteří by se o to začali zajímat. Jak říkám, pro mě to je snůška fantazií a domotanosti. Místama je kniha plněna zcela zbytečnými údaji a fakty.

  Lidka25

  09.06.2014

  Knihu jsem právě dočetla a s velkým zájmem. Je pravda, že jsou zde popisovány otřesné zážitky, ale alespoň jsem se dozvěděla, čeho jsou lidé schopni. Nejvíce mě zaujalo téma mnohočetná rozpolcenost osob, pro mne do dneška neznámé téma. Vyhledala jsem si k tomu nějaké bližší informace, abych se dozvěděla více. Určitě je toto téma dost taburizované, zvláště , když se týká týraných dětí. Vůbec nelze zjistit, kolik dětí takto trpí, neboť tyto situace se odehrávají za zavřenými dveřmi. Mým přáním je co nejvíce těchto případů odhalit a zachránit děti před takovým traumatem. Lidka

  Ramondia1

  05.06.2014

  Příběh naprosto šokující a těžko uvěřitelný, nad některými pasážemi se mi zvedal žaludek a měla jsem husí kůži, nicméně kniha je napsaná trochu zamotaně, v množství osob jsem se ztrácela a mnohdy jsem nedokázala udržet pozornost.

  terezaeaby

  12.03.2014

  Po přečtení této knihy jsem si řekla už nikdy nebudu číst takové knihy , nejvíc mnou otřáslo jak zabíjely novorozeňátka , miminka , batole , děti , jak jim uřízly srdíčko a snědly je , já jsem nemohla číst dál , plakala jsem a proklínala je za ta zvěrstva a nečetla jsem ji do konce nemohla jsem je to moc drsné a smutné , proto dávám 3 hvězdičky

  dark.ma93

  21.02.2014

  Co říct o téhle knize… nejde říct o knize, která popisuje to nejhorší násilí, že je hezká. Je to nejtěžší forma současného naturalismu. Popisuje týrání dětí v takové formě, že si občas říkám, jestli je vážně možné, aby někdo byl až tak zvrhlý a zlý? Ten příběh je pro silné povahy a rozhodně to není oddechové čtení. Co bych vytkla, tak jsem se občas v ději a množství osob ztrácela, bylo jich hodně. Chvilku to bylo na pomezí odborné lit. chvilku beletrie.
  TAGS:

  Online Byla jsem otrokyní v satanské sektě ebook, Kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě FB2, Download Byla jsem otrokyní v satanské sektě PDF , Download Byla jsem otrokyní v satanské sektě MOBI, Online Byla jsem otrokyní v satanské sektě kniha, Zdarma Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě IPhone, Online kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě PDF, Zdarma Byla jsem otrokyní v satanské sektě DJVU, Zdarma Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě TXT, Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě RTF, Online Byla jsem otrokyní v satanské sektě FB2 , e-kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení TXT, Zdarma Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení kniha, e-kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě download MOBI, Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě IPad, Číst Byla jsem otrokyní v satanské sektě MOBI, Číst Byla jsem otrokyní v satanské sektě DOC, Zdarma Byla jsem otrokyní v satanské sektě AWZ, Download e-kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě iPad , Zdarma Byla jsem otrokyní v satanské sektě DJVU, Download Byla jsem otrokyní v satanské sektě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Byla jsem otrokyní v satanské sektě DVD, Číst Byla jsem otrokyní v satanské sektě TXT, Book Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení DJVU, Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení kniha zdarma, Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení kniha pdf zdarma, Byla jsem otrokyní v satanské sektě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě pdf zdarma, Byla jsem otrokyní v satanské sektě stažení kniha epub zdarma, Byla jsem otrokyní v satanské sektě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply