Čaj a jiné texty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čaj a jiné texty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čaj a jiné texty


Výbor z díla z let 1960-1968.
Nový svazek Edice poezie přináší výbor z básní a próz Šárky Smazalové (1945–1968), doplněný dramatickým skečem Čaj. Šárka Smazalová studovala v letech 1963–68 na FF UK. V té době se sblížila se společenstvím umělců žijících na „Hanzlberku“ – bohémské komunitě v pražském Podolí. V říjnu 1968 spáchala sebevraždu. Její dílo je výrazným příspěvkem k české beatnické poezii 60. let (V. Hrabě, L. Landa, V. Čerepková, M. Koch. J. Hutka, Z. Růžová aj.). V roce 1968 připravoval Radim Vašinka se souborem Orfeus inscenaci dramatického skeče Čaj, premiéra se konala v červnu 1969. V roce 1971 se Čaj stal záminkou k zákazu činnosti Orfea. Vladimír Justl připravil pro nakladatelství Vyšehrad výbor z jejích básní Flétnové vábení (1972). Svazek k vydání připravil a zevrubně edičně komentoval Martin Machovec. Kniha je doplněna blokem vzpomínek na Šárku Smazalovou (mj. od R. Vašinky, V. Justla a P. Pitharta) a úryvkem z dosud nepublikované povídky Lorelai D. Pithartové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Čaj a jiné texty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čaj a jiné texty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čaj a jiné texty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čaj a jiné texty.pdf (EUR-0.00)

  Čaj a jiné texty.epub (EUR-0.00)

  Čaj a jiné texty.doc (EUR-0.00)

  Čaj a jiné texty.txt (EUR-0.00)

  Čaj a jiné texty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čaj a jiné texty.PDF – (EUR 0.00);

  Čaj a jiné texty.MOBI – (EUR 0.00);

  Čaj a jiné texty.EPUB – (EUR 0.00);

  Čaj a jiné texty.DOC – (EUR 0.00);

  Čaj a jiné texty.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Torst
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Čaj a jiné texty ebook, Kniha Čaj a jiné texty FB2, Download Čaj a jiné texty PDF , Download Čaj a jiné texty MOBI, Online Čaj a jiné texty kniha, Zdarma Stažení Čaj a jiné texty IPhone, Online kniha Čaj a jiné texty PDF, Zdarma Čaj a jiné texty DJVU, Zdarma Stažení Čaj a jiné texty TXT, Stažení Čaj a jiné texty RTF, Online Čaj a jiné texty FB2 , e-kniha Čaj a jiné texty stažení TXT, Zdarma Čaj a jiné texty stažení kniha, e-kniha Čaj a jiné texty download MOBI, Stažení Čaj a jiné texty IPad, Číst Čaj a jiné texty MOBI, Číst Čaj a jiné texty DOC, Zdarma Čaj a jiné texty AWZ, Download e-kniha Čaj a jiné texty iPad , Zdarma Čaj a jiné texty DJVU, Download Čaj a jiné texty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čaj a jiné texty DVD, Číst Čaj a jiné texty TXT, Book Čaj a jiné texty stažení DJVU, Čaj a jiné texty stažení kniha zdarma, Čaj a jiné texty stažení kniha pdf zdarma, Čaj a jiné texty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čaj a jiné texty pdf zdarma, Čaj a jiné texty stažení kniha epub zdarma, Čaj a jiné texty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply