Čarodějův synovec Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čarodějův synovec Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čarodějův synovec


Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel – do Narnie! Staňte se spolu s Digorym a jeho kamarádkou Polly svědky zrození pohádkové země! Seznamte se s bájným lvem Aslanem, který ji chrání, a poznejte zlou čarodějnici Jadis, která chce všechny ovládat.

Podivínský strýc pošle svého synovce Digoryho a jeho kamarádku Polly objevovat jiné světy, do kterých si sám netroufá vstoupit. Oba kamarádi se musejí hodně ohánět, aby unikli nástrahám, které jim přichystá zlá čarodějnice Jadis. Jenže nebýt toho, nikdy by se nesetkali s bájným lvem Aslanem a neviděli by zrození nového světa jménem Narnie – a v Narnii je možné všechno…

Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů po celém světě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Čarodějův synovec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čarodějův synovec (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čarodějův synovec zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čarodějův synovec.pdf (EUR-0.00)

  Čarodějův synovec.epub (EUR-0.00)

  Čarodějův synovec.doc (EUR-0.00)

  Čarodějův synovec.txt (EUR-0.00)

  Čarodějův synovec.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čarodějův synovec.PDF – (EUR 0.00);

  Čarodějův synovec.MOBI – (EUR 0.00);

  Čarodějův synovec.EPUB – (EUR 0.00);

  Čarodějův synovec.DOC – (EUR 0.00);

  Čarodějův synovec.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Letopisy Narnie (1.)

  Originální název:

  The Magician‘s Nephew (1955)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (134)

  Přidat komentář

  Lokina

  17. ledna

  Úžasná knížka s ještě úžasným příběhem. S Letopisy Narnie jsem odstartovala moji závislost na fantasy žánru. A dodnes je to moje srdeční záležitost.
  Příběh, jež nám popisuje zrod Narnie, kde zvířata mluví, kde je vše protkáno magií, jsem se vracela mnohokrát, moc se mi líbily i kresby, které příběh doprovází. Vždycky mě uchvátil mocný, moudrý a tajemný Aslan.
  Pokud chcete začít u svého dítěte s četbou, doporučuji příběhy z Narnie.

  Arisavm

  13. ledna

  Kompletní série Narnie mě jako malou holku přivedla do světa fantasy :), od té doby miluji čtení. Čím jsem starší, tím více se pročítám i přes jiné žánry :). Ale Narnie bude mojí srdcovkou do konce života :).

  raďax9

  01. ledna

  Úžasný fantasy bestseller. Jde o 1. díl, který vysvětluje, jak se náš svět poprvé setkává se zemí Narnie. Příběh se mi dobře četl a myslím si, že je vhodný i pro starší čtenáře. Další díly letopisů se chystám číst.

  katy87

  25.12.2017

  Přečteno jako první ze všech knih, abych to měla chronologicky 🙂 (další mě teprve čekají). Chápu, že je kniha mířená pro děti, nicméně i tak mi děj připadal docela plytký. Uvidíme, jaké budou pokračování…

  Mat_bery

  17.11.2017

  Na letopisy Narnie jsem již trošku starý – knihy jsou skvělé, ale spíše pro děti. Musím ale přiznat, že první díl mě naprosto uchvátil. Opravdu skvělá knížka, která nám podrobně ukazuje, jak se náš fantasy svět Narnie zrodil. Také obsahuje maličko moudro, abychom se o svůj svět starali!

  slaska77

  14.11.2017

  Báječná kniha pro večerní čtení s dětmi. Každá kapitola končí v nejnapínavějším bodě a čtení je pohlazení na duši. Vloni přes zimu jsme přelouskali Harryho Pottera, letos to bude celá Narnie. Nevím, kdo má z toho větší radost, děti nebo máma:-) těšíme se!

  Gustik5

  10.11.2017

  Já Narnii prostě příliš nemusím, zvláště díky přílišné "dětskosti," filmové podobě (za kterou však autor ani náhodu nemůže) a poslednímu dílu, kde Lewis čtenáři přímo vnucuje myšlenku křesťanství, nehledě na prapodivné zakončení celé série. Přesto se však jedná o kvalitní knihy se zajímavým nápadem (propojení světů) a příběhem. A právě Čarodějův synovec se mi z celé sbírky knih líbí nejvíce.

  tutu65

  06.11.2017

  je to a i nudny

  andie6001

  10.10.2017

  Knihu jsem četla jako první v pořadí a líbila se mi. Je pěkné vidět jak to všechno začalo. Jak se Narnie probouzí k životu. Ale nějak jsem se nemohla začíst a některé popisné pasáže mi přišli zdlouhavé. Proto 3*.

  verca65

  07.10.2017

  Zajímavé už od začátku. Já myslela, že je to 1.díl než jsem to zjistila.

  Peťulka3

  21.09.2017

  Opravdu hodně jako pohádka. Ale jakmile začala Narnie,tak se mi to líbilo. Hezký uvedení do příběhu,jak to vlastně všechno začalo. I když je to v sérii uvedeno jako šestá kniha,jsem ráda,že jsem ji četla jako první.

  tsal

  21.09.2017

  Když jsem Čarodějova synovce četla poprvé, jako první díl série, příliš mě nezaujal. Při druhém čtení, v pořadí původního vydání, se mi líbil podstatně více. Je to zkrátka prohloubení známého světa, doplňuje mu historii a dotváří obraz. Sám o sobě sice funguje, ztrácí však podstatnou část svého kouzla. Opět jde o knihu plnou fantazie a tvůrčí energie (metaforicky i doslova). Některým čtenářům by mohlo vadit, že jde o jeden z dílů s nejsilnější křesťanskou tématikou. Stojím si však za svým názorem, že Lewis na rozdíl od Pullmana nevnucuje, jen nabízí. Nejde o agitku, jen o motiv.

  Aquilla

  04.09.2017

  Kniha mě nudila a musela jsem se nutit, abych ji vůbec dočetla. Je to jediná ze všech 7, která se mi nelíbila a nedala jsem jí 5 *. Nevím, jestli je to tím , že je to první příběh a má pomalý rozjezd (podle mě)….. 2 * za originalitu, styl psaní a Aslana 🙂

  MOu598

  02.08.2017

  Četla jsem v březnu 2007. Podle mých poznámek:
  O tom, jak vznikla Narnie.

  Asterix

  25.07.2017

  Ke knížkám Letopisy Narnie jsem se dostal náhodou, když mi kamarádka nabídla, že mi půjčí všech 7 dílů. Nemohl jsem odmítnut. Když jsem otevřel tuto knihu, měl jsem dobrý pocit.

  Romžiry

  10.07.2017

  Nádhera, nadčasová kniha. Doporučuji.

  Rudla333

  06.07.2017

  Nemastný, neslaný děj. Ze začátků Narnie se dalo vytřískat mnohem víc.

  Laco13

  26.06.2017

  Prvá polovica sa mi zdala nie velmi zazivna ale druha polovica bola vyborna, velmi rychlo precitana.

  kacenka7206

  20.06.2017

  Začátek knihy mě vůbec nebavil, ale jelikož jsem si knihu již koupila, tak jsem to nechtěla vzdát. Jsem ráda, pak už mě to začalo bavit.

  Arisis

  19.06.2017

  Rozhodně nejnudnější díl z celé série 🙂 Ještě do teď si pamatuji konec knížky. I když díl byl nejnudnější, tak prostě krásný. V dílu je úplně úžasně vysvětleno jak vznikla Narnie.
  Může být knížka nudná a krásná dohromady? Může 🙂

  helusa2

  02.06.2017

  Překvapivě mě zaujala. Krásný jazyk a inspirující myšlenky.

  Klára2216

  25.05.2017

  Bylo milé se zase vrátit ke knížce kterou jsem četla coby děcko před patnácti lety. Kniha přečtená za odpoledne, nicméně i jako dítěti se mi tento díl líbil nejméně, ale nemění to nic na tom, že tento fantasy svět je prostě skvělý.

  Schwestrn

  24.05.2017

  Až teď, když jsem si ji přečetla v originále, mi došlo, jak krásný a laskavý celý Letopisy jsou!

  Anet012

  15.05.2017

  úžasná kniha všem doporučuji. doporučuji malým dětem před spaním ale i pro starší.když se do ní začtete tak je potom těžké se od ní odtrhnout. tak znovu opakuji. doporučuji

  kej7my

  10.05.2017

  myslím že tahle kniha je jednou z nejlepších z celé série. Líbila se mi například mnohem víc, než Lev, čarodějnice a skříň. a podotýkám, že nejsem dítě.

  dancadragneel

  07.03.2017

  Kniha je krásná poutavá a pro děti rozhodně jednou z nejkrásnějších. Rozhodně doporučuji. Nemohu se dočkat až si přečtu další díly.

  ptacicek

  01.03.2017

  Kniha je napsaná velmi poutavým a srozumitelným stylem. V knize je barvitě popsáno nejen prostředí nově vznikající Narnie ale i postavy- Pro mě (jako pro čtenáře s velkou představivostí) byla četba úžasným zážitkem.

  Audrina

  23.02.2017

  Když jsem se asi před deseti lety poprvé dostala k příběhům o Narnii, nijak extra mě nezaujaly. Ani teď se nestanou mými nejoblíbenějšími, ale nahlížím na ně už trochu jinak. Obecně mi přijde, že styl jazyka je vhodný spíš pro starší čtenáře než pro úplné děti, možná i proto jsem knihu více ocenila nyní.
  I když je tento díl napsán, aby osvětlil některé věci, přijde mi, že stále zůstává spoustu otázek.

  DUNIKO

  08.02.2017

  Lepší než první díl.

  BorknagarSK

  07.02.2017

  Jednoduché, zaujímavé, pútavé, dejovo strhujúce a zaujme každého, mladého, či starého… tak by sa mali písať všetky knihy… celej sérii 5/5… bravo, pán Lewis…
  TAGS:

  Online Čarodějův synovec ebook, Kniha Čarodějův synovec FB2, Download Čarodějův synovec PDF , Download Čarodějův synovec MOBI, Online Čarodějův synovec kniha, Zdarma Stažení Čarodějův synovec IPhone, Online kniha Čarodějův synovec PDF, Zdarma Čarodějův synovec DJVU, Zdarma Stažení Čarodějův synovec TXT, Stažení Čarodějův synovec RTF, Online Čarodějův synovec FB2 , e-kniha Čarodějův synovec stažení TXT, Zdarma Čarodějův synovec stažení kniha, e-kniha Čarodějův synovec download MOBI, Stažení Čarodějův synovec IPad, Číst Čarodějův synovec MOBI, Číst Čarodějův synovec DOC, Zdarma Čarodějův synovec AWZ, Download e-kniha Čarodějův synovec iPad , Zdarma Čarodějův synovec DJVU, Download Čarodějův synovec e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čarodějův synovec DVD, Číst Čarodějův synovec TXT, Book Čarodějův synovec stažení DJVU, Čarodějův synovec stažení kniha zdarma, Čarodějův synovec stažení kniha pdf zdarma, Čarodějův synovec pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čarodějův synovec pdf zdarma, Čarodějův synovec stažení kniha epub zdarma, Čarodějův synovec ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply