Čas na lásku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čas na lásku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čas na lásku


Caledonia MacNeely, skotská kráska královské krve, je odhodlána stůj co stůj uprchnout ze zajetí anglického krále Jindřicha II. a vrátit se do milovaného Skotska. Na útěku ji však zastaví králův černý rytíř a ona v tu chvíli ví jen jediné – ten záhadný muž s pochmurnou pověstí ji neodolatelně přitahuje.

Se Sinem se život právě nemazlil – pokud chtěl přežít, musel se řídit chladnokrevným rozumem nelítostného zabijáka. To poslední, co by teď mohl potřebovat, je manželství se skotskou dědičkou, s níž se má oženit na naléhavou žádost krále Jindřicha. Pro panovníka je odbojná Skotka pouhou figurkou na šachovnici a její sňatek se Sinem má napomoci k tomu, aby byli potlačeni skotští rebelové.

Ani Callie nijak netouží po sňatku s domnělým Angličanem, ale nemá na vybranou. Pro své milované Skotsko by podstoupila jakoukoli oběť, a tak se nakonec králově vůli přece jen podvoluje. V té době ještě netuší, jaké pocity v ní všemi obávaný muž roznítí. Dokáže láska překlenout propast mezi dvěma nepřátelskými stranami? A může Sin důvěřovat citům, jež nikdy předtím nepoznal a s nimiž si neví rady?Kniha v českém jazyce!


Stažení Čas na lásku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čas na lásku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čas na lásku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čas na lásku.pdf (EUR-0.00)

  Čas na lásku.epub (EUR-0.00)

  Čas na lásku.doc (EUR-0.00)

  Čas na lásku.txt (EUR-0.00)

  Čas na lásku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čas na lásku.PDF – (EUR 0.00);

  Čas na lásku.MOBI – (EUR 0.00);

  Čas na lásku.EPUB – (EUR 0.00);

  Čas na lásku.DOC – (EUR 0.00);

  Čas na lásku.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  MacAllisterovi (3.)

  Originální název:

  Born In Sin (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  Amitiel76

  10.09.2017

  Nádherná knížka, od které se nedalo odtrhnout. Středověk, Skotsko, rytíři….Stateční chlapi, pro které je čest víc než život.
  Velice silný příběh, který doporučuji k přečtení….

  katkaq

  02.08.2017

  Zbožňuji knížky odehrávající se ve Skotsku. A tahle je prostě skvělá. Oba hlavní hrdinové mají v sobě něco, co vás nutí si knížku přečíst znovu. Jakmile si na to najdu čas, tak to udělám. I pro člověka, který normálně červenou knihovnu nečte, to stojí za přečtení. Caledonia je hrdá a Sin je drsný a přesto si k sobě najdou cestu. Co víc říct. Prostě si ji přečtěte.

  PerlaZP

  25.06.2017

  Tuto knížku jsem četla, již několikrát a stále se mi velice líbí, protože jde vážně o velmi povedený příběh – Sina mám prostě ze všech bratrů nejraději…
  Knížce dávám čtyři hvězdičky…

  110022

  28.05.2017

  Krásná knížka s krásnou obálkou.

  DUNIKO

  24.04.2017

  Nic krásnějšího jsem nečetla.Často jsme měla na krajíčku, krutost některých lidí mě štve i v knížkách a ta macecha ještě že si toho byla vědoma a trápila se.No prostě pět hvězdiček je podle mě málo.Krásná.Nádherná.Úžasná.

  Edice

  04.10.2016

  Tak jako Pán touhy, tohle byla nádherná kniha. Spisovatelka si mě začíná opravdu získávat… vlastně si mě již získala. 🙂 Ač bych svůj názor na knihu mohla vyjádřit dvěma slovi jako u Pána touhy – Nádherná kniha, tak bych se tu ráda trochu rozepsala. Jsem ráda, že příběhy na sebe zatím docela úzce navazují nebou jsou různě navzájem provázané. A tak se setkávám s postavami z předešlých knih a velice mě to těší. Opravdu mě potěšila např. Simonova přítomnost i v tomto příběhu. Bez Simona by to nebylo ono. 😀 Myslím, že k tomuto silnému příběhu nemusím již víc dodávat, protože každý kdo si ho přečte ví o čem mluvím. :´)

  Nakonec už jen dodám… Nádherná kniha. Nádherná ve všech ohledech.

  ptavichripkaa

  15.09.2016

  Další kniha na kterou se nedá jen tak zapomenout. Epilog jsem četla se slzami v očích.

  moudivlacek

  18.07.2016

  Moje první náhodné setkání s touto autorkou. Jsem víc jak unesena.
  Už od prvních řádků se mi objevily slzy nad velmi krutým osudem Sina. S dalšími vzrůstal můj obdiv nad ním, přes veškeré překážky v životě, přes odpor a nenávist lidí, to byl velmi čestný a vzácný člověk. O to víc jsem byla ráda, když mu autorka přisoudí skvělou ženu. Nevzdává se a bojuje o jeho lásku, a to co pak udělá pro jeho záchranu …
  Co více dodat.
  Určitě na tento příběh jen tak nezapomenu.

  Hanulinas

  27.07.2015

  tak tato kniha se četla jedním dechem, konec byl opravdu krásný. Hlavní hrdina Sin okouzlí snad každého 🙂

  havrmoni

  07.05.2015

  Nezklamala,čtu ji znovu (autorku i knihu),nehltám,ale vychutnávám. Konkrétně tahle, je moji neoblíbenější a Sin je pořád můj nejlepší hrdina a za ním Stryder z Temného rytíře a že už jsem od té doby něco přečetla 🙂

  havrmoni

  25.09.2014

  Je to zatím třetí kniha,kterou jsem přečetla od této autorky.Dala jsem na vaše rady a hodnocení a začala Pánem touhy a Rytířem mnoha srdcí, je to čtení,jedním dechem.Tahle se mi zatím líbila nejvíc a vyvolala nejvíc emocí. Ještě mám před sebou 6 knih od této autorky a doufám,že nezklame.

  eleryn

  24.08.2013

  Knihu jsem přečetla za jeden den. Vážně se od ní nedá odtrhnout 😉

  luci2

  01.06.2013

  Autorka mě opět nezklamala. Romantický příběh o muži, který poznal jenom utrpení a ženě, která se jen tak nevzdá a dobude jeho srdce nejen svou láskou, ale především činy. Moc se mi líbila upřímnost hlavních hrdinů a závěr knížky mě úplně dostal, až jsem uronila i slzu. Moc pěkné pokračování série MacAllisterů.

  mac.martina

  09.04.2013

  dojemný příběh o zamilované ženě, která chce získat lásku svého muže, který lásku nikdy opravdu nepoznal… nemohla jsem se od té knihy odtrhnout

  malazluta

  15.03.2013

  Hezký a zábavný příběh, postava Sina a jeho "vnitřní boj" se mi ze všech MacAllistrů líbila nejvíc.

  marijko

  26.08.2012

  Krásná kniha, oba hrdinové byli přes všechny nesnáze skvělí.

  maryzka

  12.05.2012

  souboj mezi skotskem a anglii- ovšem hrdinku čeká překvapení- její manžel je poloviční skot.

  Terinka1982

  09.05.2012

  Jsem naprosto nadšená, přečetla jsem jedním dechem….pobrečela jsem si, zasmála jsem se…..super:-)))  TAGS:

  Online Čas na lásku ebook, Kniha Čas na lásku FB2, Download Čas na lásku PDF , Download Čas na lásku MOBI, Online Čas na lásku kniha, Zdarma Stažení Čas na lásku IPhone, Online kniha Čas na lásku PDF, Zdarma Čas na lásku DJVU, Zdarma Stažení Čas na lásku TXT, Stažení Čas na lásku RTF, Online Čas na lásku FB2 , e-kniha Čas na lásku stažení TXT, Zdarma Čas na lásku stažení kniha, e-kniha Čas na lásku download MOBI, Stažení Čas na lásku IPad, Číst Čas na lásku MOBI, Číst Čas na lásku DOC, Zdarma Čas na lásku AWZ, Download e-kniha Čas na lásku iPad , Zdarma Čas na lásku DJVU, Download Čas na lásku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čas na lásku DVD, Číst Čas na lásku TXT, Book Čas na lásku stažení DJVU, Čas na lásku stažení kniha zdarma, Čas na lásku stažení kniha pdf zdarma, Čas na lásku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čas na lásku pdf zdarma, Čas na lásku stažení kniha epub zdarma, Čas na lásku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply