Cashflow Kvadrant Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cashflow Kvadrant Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Cashflow Kvadrant


Cashflow kvadrant bohatého táty odhalí, proč někteří lidé pracují méně, vydělávají více, platí méně na daních a cítí se finančně jistější než jiní. Jde pouze o poznání, ze kterého kvadrantu je třeba pracovat a kdy. Už jste se někdy zamýšleli… Tato kniha byla napsána pro… – lidi, kteří jsou připraveni překročit jistotu pracovního místa a začít si hledat svůj vlastní svět finanční svobody. – lidi, kteří jsou připraveni ve svých životech provést zásadní profesní a finanční změny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cashflow Kvadrant zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cashflow Kvadrant (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Cashflow Kvadrant zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Cashflow Kvadrant.pdf (EUR-0.00)

  Cashflow Kvadrant.epub (EUR-0.00)

  Cashflow Kvadrant.doc (EUR-0.00)

  Cashflow Kvadrant.txt (EUR-0.00)

  Cashflow Kvadrant.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Cashflow Kvadrant.PDF – (EUR 0.00);

  Cashflow Kvadrant.MOBI – (EUR 0.00);

  Cashflow Kvadrant.EPUB – (EUR 0.00);

  Cashflow Kvadrant.DOC – (EUR 0.00);

  Cashflow Kvadrant.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Cashflow Qvadrant (1999)

  Žánr:
  Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  zuzi.kovar

  02.05.2016

  Pro mne už asi čtvrtá kniha od Kiyosakiho, takže hodně se opakujících věcí. Principy zůstávají pořád stejné, přesto mne překvapí, že se v každé knize nějaká nová myšlenka objeví.

  jakub2696

  04.01.2016

  Po precteni dvou knih me tato treti zaujala zatim nejmin, nicmene od pulky se mi cetla skvele a dala mi hodne dobre rady a urcite budu cist dalsi.

  jarca7999

  29.12.2015

  Koment k ladyba : myslenka teto knihy a jinych od R. KIYOSAKI je, ze opravdu KAZDY muze vystoupit z krysiho zavodu. Ale i sam autor si je vedom, ze vsichni z nej nevystoupime, protoze tomu neverime nebo mame jiny duvod. A take si je jist prirozenou lenosti a "bezpecim", ktere ne vsichni opusti a prave tito lide jsou potreba pro ty, kteri z krysiho zavodu chteji vystoupit! Tudiz je treba si uvedomit, ze kniha slouzi k tomu, aby se lide vzdelali a postarali se o sebe, ale take je vydani knihy dalsim prijmem pro autora. A take, ze i z jeho vlastni zkusenosti se kazdy zachranit neda, protoze nechce.

  ladyba

  17.09.2015

  Čím víc Kiyosakiho knih čtu, tím více mi připadají na jedno brdo. Jeho finanční filosofie ovšem má svůj líc i rub. Kdybychom si všichni vzali k srdci jeho dobře míněné a ještě lépe zmarketingované rady, přestala by jeho filosofie úspěchu a skutečné finanční nezávislosti okamžitě fungovat. Pravý kvandrat je totiž jednoznačně závislý na levém kvadrantu, zatímco levý kvadrant nutně nemusí závislý být na tom pravém. Jako opravdový podnikatel z pravého kvadrantu potřebujete, aby alespoň pět set krysích závodníků zůstalo krysími závodníky a učinili z vás onoho kýženého Businessmana. Pokud se rozhodnete pro onen nejkýženější level Investor, odkud byste čerpali nájemníky do svých pronajímaných nemovistí, když bychom všichni byli těmi Investory? Odkud bychom čerpali ty kýžené krysí závodní bezcenné elektronické peníze, když ne právě z levé části kvadrantu? To je zásadní slabina tohoto komerčního přístupu k životu. Nemám nic proti radám týkajícím se finanční odpovědnosti, ale na pravý kvadrant – vysněný svět investorů a velkých podnikatelů dosáhne jen pár vyvolených všemu navzdory.

  goodoil

  22.02.2015

  Dal jsem pět hvězd, od kiyosakiho jsem zatím nic jiného nečetl, ale tohle splnilo moje očekávání. Pokud jste od něj nic nečetli nebo nemáte pojem o cashflow kvadrantu čtěte od začátku, jinak to nejzajímavější a poučné je až ve třetí části = od kapitoly 10 dál. To hlavní, co si člověk z toho má vzít je, že si má pravidelně sledovat svoji hospodářskou výsledovku a myslet v ní hlavně na sebe, aby prvně ukrojil část peněz určenou k nákupu aktiv (která mu zvýší peněžní toky v budoucnu) a pak ze zbytku zaplatil všechny výdaje. Investování (akcie, nemovitosti, obligace) nepovažuje za hazard, za hazard považuje brát si půjčky, kreditky, hypotéky, protože tím člověk nepracuje ani z mála na sebe, ale na jiné…

  pkweb.eu

  08.01.2015

  Poslechnuto při cestování jako audiokniha. Po bohatém tátovi přinese tato kniha jen drobné rozvedení stejné myšlenky. Z jedné strany motivační, z druhé až nebezpečnou. Jako jeden z názorů na svět každopádně dobré.

  martinkaLLL

  13.01.2013

  Pěkná kniha,ale už se četla hůř jak Bohatý táta,chudý táta.

  deathmen

  20.06.2012

  za prečítanie kniha určite stojí. Nelutujem ze som ju cítal ale podla mna je Kiyosaki lepší obchodník ako spisovatel. Aj ked kníh napísal uz vela. Takáto literatúra by sa nemala prečitat len raz. Mala by sa žit (niečo ako Biblia). A ja neviem či zrovna tuto chcem žiť… Mna osobne viac motivovali knihy od iných autorov…

  Kirin

  25.01.2012

  Kdo chce slyšet pravdu? Kdo si ji přizná? Kdo chce změnit svůj život? Já!  TAGS:

  Online Cashflow Kvadrant ebook, Kniha Cashflow Kvadrant FB2, Download Cashflow Kvadrant PDF , Download Cashflow Kvadrant MOBI, Online Cashflow Kvadrant kniha, Zdarma Stažení Cashflow Kvadrant IPhone, Online kniha Cashflow Kvadrant PDF, Zdarma Cashflow Kvadrant DJVU, Zdarma Stažení Cashflow Kvadrant TXT, Stažení Cashflow Kvadrant RTF, Online Cashflow Kvadrant FB2 , e-kniha Cashflow Kvadrant stažení TXT, Zdarma Cashflow Kvadrant stažení kniha, e-kniha Cashflow Kvadrant download MOBI, Stažení Cashflow Kvadrant IPad, Číst Cashflow Kvadrant MOBI, Číst Cashflow Kvadrant DOC, Zdarma Cashflow Kvadrant AWZ, Download e-kniha Cashflow Kvadrant iPad , Zdarma Cashflow Kvadrant DJVU, Download Cashflow Kvadrant e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Cashflow Kvadrant DVD, Číst Cashflow Kvadrant TXT, Book Cashflow Kvadrant stažení DJVU, Cashflow Kvadrant stažení kniha zdarma, Cashflow Kvadrant stažení kniha pdf zdarma, Cashflow Kvadrant pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Cashflow Kvadrant pdf zdarma, Cashflow Kvadrant stažení kniha epub zdarma, Cashflow Kvadrant ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply