Časoskokan Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Časoskokan Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Časoskokan


Svérázný bildungsroman jednoho z nejoriginálnějších představitelů současné italské prózy (nar. 1947) v sobě spojuje všechny hlavní rysy autorovy poetiky: lingvistickou nápaditost a hravost, smysl pro slovní i situační komiku, realistickou kostru vyprávění s "pohádkovými" motivy a prvky scifi. Příběh se odehrává v padesátých a šedesátých letech ve střední Itálii a jeho hlavním aktérem je chlapec, kterému ošuntělý tulák-Bůh daruje kouzelnou schopnost: pomocí vnitřních hodinek dokáže přeskakovat v čase a nahlížet do budoucnosti. Časoskokan není jen příběhem o dospívání, spolu s protagonistou obklopeným celou plejádou bizarních postav a postaviček se stáváme svědky celkové proměny poválečné Itálie. Charakteristickým tempem poetického a zároveň humorného vyprávění jsou přeskoky mezi minulostí, přítomností a budoucností, mezi vzpomínkami, nadějemi a výhledem do budoucnosti, od prvních televizí a opojení "pokrokem" po rockové koncerty a studentské hnutí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Časoskokan zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Časoskokan (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Časoskokan zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Časoskokan.pdf (EUR-0.00)

  Časoskokan.epub (EUR-0.00)

  Časoskokan.doc (EUR-0.00)

  Časoskokan.txt (EUR-0.00)

  Časoskokan.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Časoskokan.PDF – (EUR 0.00);

  Časoskokan.MOBI – (EUR 0.00);

  Časoskokan.EPUB – (EUR 0.00);

  Časoskokan.DOC – (EUR 0.00);

  Časoskokan.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Saltatempo (2001)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Havran
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  cessy

  19.10.2015

  Imaginatívna próza par excellance! Krásne mnohovrstevnatá, zvládnutá po všetkých stránkach, dotiahnutá do najmenších detailov, dokonale vypointovaná. Najčarovnejší však je Benniho svojrázny poetický jazykový prejav – nekonečná nápaditá hra so slovami a význammi. To si skrátka musíte prečítať! Je odvážny, hryzavo ironický, zaujíma jasný POSTOJ (jeho kritiku si nemožno zmýliť s ničím iným), no zároveň je nesmierne vtipný. Inkorporuje prvky, ktoré ďaleko presahujú magično, text miestami zabieha až do sci-fi roviny. Benni vytvoril jeden z najfascinujúcejších magicko-realistických svetov, s akými som mala tú česť. Niekde za polovicou knihy ma síce pochytil pocit, že dejová rovina má zostupnú tendenciu, avšak už len pre ten originálny jazyk nemôžem hodnotiť inak než najvyššie a aj to sa mi ešte javí ako nedostatočné! Tesne po dočítaní som si priala jediné – zabudnúť a čítať odznovu. A veru ešte v budúcnosti budem, a nie raz! Hoc len pre ten čistý pôžitok z jazyka samotného.

  blimba

  01.04.2013

  Lehce eko. Hodně hravý text. Příjemné čtení.  TAGS:

  Online Časoskokan ebook, Kniha Časoskokan FB2, Download Časoskokan PDF , Download Časoskokan MOBI, Online Časoskokan kniha, Zdarma Stažení Časoskokan IPhone, Online kniha Časoskokan PDF, Zdarma Časoskokan DJVU, Zdarma Stažení Časoskokan TXT, Stažení Časoskokan RTF, Online Časoskokan FB2 , e-kniha Časoskokan stažení TXT, Zdarma Časoskokan stažení kniha, e-kniha Časoskokan download MOBI, Stažení Časoskokan IPad, Číst Časoskokan MOBI, Číst Časoskokan DOC, Zdarma Časoskokan AWZ, Download e-kniha Časoskokan iPad , Zdarma Časoskokan DJVU, Download Časoskokan e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Časoskokan DVD, Číst Časoskokan TXT, Book Časoskokan stažení DJVU, Časoskokan stažení kniha zdarma, Časoskokan stažení kniha pdf zdarma, Časoskokan pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Časoskokan pdf zdarma, Časoskokan stažení kniha epub zdarma, Časoskokan ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply