Causa Mortis Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Causa Mortis Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Causa Mortis


Kriminální příběh s prvky hororu objevuje pro českou literaturu dosud neznámé prostředí. Ústav soudního lékařství kdesi v Praze. Ponuře důstojná budova, kam už po celá dlouhá desetiletí vede poslední cesta těch, které zastihla smrt. Přirozená i nepřirozená. Oběti nehod, vražd i sebevražd. Zde se stanoví příčina smrti – Causa Mortis. A mrtvý se jen stěží může bránit, je-li pitevní zpráva falešná. Novou přednostkou ústavu se stává MUDr. Judita Marková, která postupně přichází na to, že za formálně dokonalou fasádou ctihodné instituce funguje skrytá mafie, která zahrnuje nejen soudní lékaře, laboranty a sanitáře, ale také zkorumpované soudce, policisty a státní zástupce. Když se dr. Marková dostane až k samotnému jádru tohoto zla, hrozí jí vážné nebezpečí, že na ni samotnou bude čekat pitevní stůl. Citlivé čtenáře varujeme. Vždyť co si například počít s informací, že po pitvě se mozek nevrací do hlavy, ale zašívá do břicha…Kniha v českém jazyce!


Stažení Causa Mortis zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Causa Mortis (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Causa Mortis zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Causa Mortis.pdf (EUR-0.00)

  Causa Mortis.epub (EUR-0.00)

  Causa Mortis.doc (EUR-0.00)

  Causa Mortis.txt (EUR-0.00)

  Causa Mortis.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Causa Mortis.PDF – (EUR 0.00);

  Causa Mortis.MOBI – (EUR 0.00);

  Causa Mortis.EPUB – (EUR 0.00);

  Causa Mortis.DOC – (EUR 0.00);

  Causa Mortis.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Bar16

  14. ledna

  Ne, ne, ne. Z tak zajímavého námětu autoři udělali nezajímavou, pomalu se táhnoucí knihu. Proč děj trochu nerozvinout, vždyť měli tolik možností! Pro mě však zklamání i z jiné strany – neplést si pojmy s dojmy! Nemám ráda slovní spojení bojoví psi, ale to se ještě dá překousnout. Čtenáři však mylně na každé páté stránce čtou soudní patolog, které je chybné! Soudní lékařství a patologie jsou dva naprosto odlišné obory a tohle slovní spojení mi nešlo přes oči. I proto knihu nedoporučuji. Mě se prostě nelíbila z více důvodů.

  Blaufik

  10.12.2017

  Jedná se spíše o vyprávění, kde prostředí pitevny slouží jen jako jakási kulisa. I když autoři píší opravdu čtivě a příběh doslova utíká pod prsty, tak jsem se nemohla ubránit celkovému zklamání. Kniha bohužel nenabízí to, co slibuje, což je velká škoda. Potenciál totiž opravdu měla, jen jej autoři vůbec nevyužili.

  Více v mé recenzi v záložkách.

  monushka

  20.11.2017

  Mé hodnocení k této knize si můžete přečíst v sekci Recenze: https://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/snazim-se-te-chranit-9093

  Libkuci

  12.11.2017

  Možná i spoiler? Tentokrát si neodpustím komentář, ale hodnocení ano. Celá kniha je jako velká matrjoška a její jednoslovná podstata a skutečnost je uschována v té nejmenší poslední minipanence na samém konci knihy. Tady jsem tentokrát zalitovala, že nemám zlozvyk některých čtenářů, co se nejdříve kouknou na konec knihy, než ji začnou číst. Každopádně si ušetří tvrdou realitu, která se odehrává v blízkosti smrti. Podrobné a nechutné popisování pitvy, u které smrt a ostatky člověka nemá žádnou důstojnost. Chápu jiný úhel mladého a otrlého člověka dnešní doby, ale ti, kdo již ztratili někoho milovaného a blízkého a pořád mají po jeho odchodu bolest na srdíčku, to asi chápou jinak. Já uznávám potřebu, užitečnost a realitu pitvy, ale nemusím ji znát až do takových nuancí, mozek do břicha a místo něho buničina. Vždyť nebožtíkovi je to už šumáfuk 🙁 A nepomohly ani vzletné citáty, že mrtví učí živé. Mě ne. No na každý pád jsem si vyhledala, v jakých případech je pitva povinná a zjistila, že málokdo má šanci se jí vyhnout. A z těchto důvodů vytýkám autorům, že celý děj knihy je vlastně od začátku až do konce obyčejné vodění za nos. Takže tohle si znovu už nikdy nepřečtu a ani nic podobného číst nechci.  TAGS:

  Online Causa Mortis ebook, Kniha Causa Mortis FB2, Download Causa Mortis PDF , Download Causa Mortis MOBI, Online Causa Mortis kniha, Zdarma Stažení Causa Mortis IPhone, Online kniha Causa Mortis PDF, Zdarma Causa Mortis DJVU, Zdarma Stažení Causa Mortis TXT, Stažení Causa Mortis RTF, Online Causa Mortis FB2 , e-kniha Causa Mortis stažení TXT, Zdarma Causa Mortis stažení kniha, e-kniha Causa Mortis download MOBI, Stažení Causa Mortis IPad, Číst Causa Mortis MOBI, Číst Causa Mortis DOC, Zdarma Causa Mortis AWZ, Download e-kniha Causa Mortis iPad , Zdarma Causa Mortis DJVU, Download Causa Mortis e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Causa Mortis DVD, Číst Causa Mortis TXT, Book Causa Mortis stažení DJVU, Causa Mortis stažení kniha zdarma, Causa Mortis stažení kniha pdf zdarma, Causa Mortis pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Causa Mortis pdf zdarma, Causa Mortis stažení kniha epub zdarma, Causa Mortis ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply