Černá palice: Tajemství Počátků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Černá palice: Tajemství Počátků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Černá palice: Tajemství Počátků


Černá palice je hořká parodie na superhrdinské příběhy, ve které její autor Jeff Lemire představuje nové univerzum na pomezí superhrdinských a nezávislých komiksů.

Zapomenutí hrdinové Spiral City se v důsledku interdimenzionální katastrofy ocitnou na tajuplné farmě, odkud nemohou odejít a kde spolu žijí jako každá jiná dysfunkční rodina.

Není návratu zpátky domů!Kniha v českém jazyce!


Stažení Černá palice: Tajemství Počátků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Černá palice: Tajemství Počátků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Černá palice: Tajemství Počátků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Černá palice: Tajemství Počátků.pdf (EUR-0.00)

  Černá palice: Tajemství Počátků.epub (EUR-0.00)

  Černá palice: Tajemství Počátků.doc (EUR-0.00)

  Černá palice: Tajemství Počátků.txt (EUR-0.00)

  Černá palice: Tajemství Počátků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Černá palice: Tajemství Počátků.PDF – (EUR 0.00);

  Černá palice: Tajemství Počátků.MOBI – (EUR 0.00);

  Černá palice: Tajemství Počátků.EPUB – (EUR 0.00);

  Černá palice: Tajemství Počátků.DOC – (EUR 0.00);

  Černá palice: Tajemství Počátků.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Černá palice (1.)

  Originální název:

  Black Hammer 1: Secret Origins (2016)

  Žánr:
  Dobrodružné, Komiksy, Fantasy
  Vydáno: , Comics Centrum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Kortexo

  30.12.2017

  Skvělý komiks s velkým potenciálem se zajímavými charaktery, který se naplno projeví až v pokračováních…

  martinstefko

  08.12.2017

  I když mám o některých prvcích příběhu ne úplně nadšené mínění, pořád si myslím, že je to velmi zajímavá série a další díl to snad brzy potvrdí.

  FireOfFilth

  03.12.2017

  Nic moc jsem od této knihy nečekal, takže mé zklamání není takové jaké mohlo být. Knihu jsem přečetl poměrně rychle, přesto jsem se místo docela nudil. Žádná z postav mi nějak pevně nepřirostla k srdci.
  Zlatuše, dospělá žena v těle holčičky, která se ale chová jak malej rozmazlenej spratek. Nebo marťan, který se utápí v depresi. A bohužel ani Valda coby typický farmář. Jediná postava, která mě poměrně zaujala a bavila byla Madam Vážka.
  Kniha mě úplně nepřesvědčila, zda v této sérii dál pokračovat, ale pravděpodobně další díl ještě zkusím.
  Hodnotím jako průměr, 3*.

  DennisMoore

  29.11.2017

  A já se toho srovnání nebojím – první díl Černé palice může ve všem konkurovat Moorovým Strážcům. Vážně. Na klasický komiksový svět se dívá trochu jinýma očima, ale ten pohled je pořád stoprocentně láskyplný. Postavy, které rychle přirostou k srdci, jsou příjemně nejednoznačné, a to, co jsme se o nich a o jejich dobrodružstvích dozvěděli, prozatím úplně stačí. Další knihy půjdou určitě více do hloubky, zamíchají vztahy a jistě přinesou nejedno překvapení. Pekelně se těším.  TAGS:

  Online Černá palice: Tajemství Počátků ebook, Kniha Černá palice: Tajemství Počátků FB2, Download Černá palice: Tajemství Počátků PDF , Download Černá palice: Tajemství Počátků MOBI, Online Černá palice: Tajemství Počátků kniha, Zdarma Stažení Černá palice: Tajemství Počátků IPhone, Online kniha Černá palice: Tajemství Počátků PDF, Zdarma Černá palice: Tajemství Počátků DJVU, Zdarma Stažení Černá palice: Tajemství Počátků TXT, Stažení Černá palice: Tajemství Počátků RTF, Online Černá palice: Tajemství Počátků FB2 , e-kniha Černá palice: Tajemství Počátků stažení TXT, Zdarma Černá palice: Tajemství Počátků stažení kniha, e-kniha Černá palice: Tajemství Počátků download MOBI, Stažení Černá palice: Tajemství Počátků IPad, Číst Černá palice: Tajemství Počátků MOBI, Číst Černá palice: Tajemství Počátků DOC, Zdarma Černá palice: Tajemství Počátků AWZ, Download e-kniha Černá palice: Tajemství Počátků iPad , Zdarma Černá palice: Tajemství Počátků DJVU, Download Černá palice: Tajemství Počátků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Černá palice: Tajemství Počátků DVD, Číst Černá palice: Tajemství Počátků TXT, Book Černá palice: Tajemství Počátků stažení DJVU, Černá palice: Tajemství Počátků stažení kniha zdarma, Černá palice: Tajemství Počátků stažení kniha pdf zdarma, Černá palice: Tajemství Počátků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Černá palice: Tajemství Počátků pdf zdarma, Černá palice: Tajemství Počátků stažení kniha epub zdarma, Černá palice: Tajemství Počátků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply