Černá perla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Černá perla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Černá perla


Pátý díl historické romantické ságy vás přenese do Anglie druhé poloviny sedmnáctého století. Morlandové jsou už značně rozvětvenou rodinou, jejíž členové hrají důležitou roli v politice i v armádě.
Válka skončila, ale život na Morlandu se vrací do starých kolejí jen velmi pomalu. Raplh, který se vlády nad panstvím ujal po smrtí dědečka, marně vymáhá zpět pozemky, zabavené rodině Cromwellem. Ani rodinný život mu nepřináší štěstí. Po smrti manželky postihuje nevyléčitelná nemoc i jeho syny, Ralph se pomalu smiřuje s osamělostí, ale Morland musí mít dědice. Kterou ženskou šíji ozdobí rodinný náhrdelník z černých perel?
Ruth Morlandová na Shawes vychovává svou dceru Annunciatu, aniž by někomu prozradila, kdo je jejím otcem. Annunciata vyrostla v krásnou, nezkrotnou dívku, ale mladý Kit si jejist, že to bude jednou on, kdo se s ní ožení.
Ruth však má s Annunciatou jiné plány. Posílá ji do Londýna kde dvoru Karla Stuarta, jenž se nedávno vrátil z vyhnanství v cizině. Chce dát Annunciatě, jediné dědičce Shawes, možnost najít si urozeného manžela a poznat jiný způsob života, než jí nabízí venkovský domov.Kniha v českém jazyce!


Stažení Černá perla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Černá perla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Černá perla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Černá perla.pdf (EUR-0.00)

  Černá perla.epub (EUR-0.00)

  Černá perla.doc (EUR-0.00)

  Černá perla.txt (EUR-0.00)

  Černá perla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Černá perla.PDF – (EUR 0.00);

  Černá perla.MOBI – (EUR 0.00);

  Černá perla.EPUB – (EUR 0.00);

  Černá perla.DOC – (EUR 0.00);

  Černá perla.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dynastie Morlandů (5.)

  Originální název:

  The Morland Dynasty 5: The Black Pearl (1982)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Janadvorackova

  30.12.2017

  V roce 1666 se v Londýně staly dvě zásadní věci, myslím jako i ve skutečnosti. Prohnal se tamtudy mor – fakt jako velká epidemie. Bylo vedro, voda v řece klesla, na povrch vyplavaly všecky ty sajrajty, které se do té doby schovávaly pod vodou, v ulicích byly hromady odpadu a krysy a mouchy měly žně.
  No a aby toho nebylo málo, krátce na to velká část Londýna shořela. Kupodivu to ale zastavilo ten mor :).
  Ale kdo by o štěstí v neštěstí stál, žejo :).

  Kniha tímhle rokem končí a sleduje osud Annunciaty Morlandové (matka se jí asi mstila, že ji takhle pojmenovala) a její triumfy u dvora. Ona to sice neví (čtenář jo, takže nic neprásknu), že v jejích žilách koluje královská krev. Mamka se po poslední bitvě trochu spustila – tedy utěšovala prince, jenž domů přivezl zprávy a tělo mrtvého člena rodiny.
  Děvče je nadprůměrně hezké a ví to. No a pochopitelně ji to táhne do Londýna.

  Ostatní události, jak už historické, tak osudy ostatních členů rodiny, jsou trochu upozaděné a autorka mě místy tímhle přístupem docela štvala.

  Hlavní hrdinka není nesympatická, ale asi od půlky knihy mi bylo jasné, jak to dopadne a to už tak prima není. Mýlila jsem se jen málo, ale no… další díly dám :).

  A pokud byste chtěli lekci rodinné historie, tak zmíněné děvče je dcerou Ruth z minulého dílu (tentokrát se tedy neskáče přes generaci, ale autorka jen nechá vyrůst tu nejmladší).
  A pochopitelně hromada hrdinů umře na mor, díky nehodám i jiným nemocem (asi zápal plic). Holt to tehdá neměli lehké.

  A také mi trochu vadí, jak se furt berou mezi sebou. Jistě, krev trochu ředí, to ano, ale tak si říkám, že u třicáté knihy se děj bude odehrávat na půdě psychiatrické léčebny, protože už budou nesvéprávní a jediné, co jim půjde, bude kolébat se dopředu, dozadu a slintat -:))).

  Marie108

  30.08.2017

  Skvělé stejně jako předchozí díly.

  čef

  04.07.2017

  Restaurace království po Cromwellových zmatcích a tvrdého puritanismu mi připomněla situaci u nás po roce 1989, také plná nadějí a radostného uvolnění od stálého tlaku na způsob života a potlačení vlastního názoru. Kniha si však především jako v minulých dílech všímá různých obyčejných dobových detailů a to mne především láká k přečtení dalších mnoha dílů.

  Avefa2pe

  05.08.2016

  přečetla jsem všechny díly této ságy a nemohla se od nich odtrhnout, líbí se mi zpracování , popisování děje, návaznost .

  Eliseba

  22.07.2016

  VELICE ZDAŘILÝ DÍL.

  badinka4

  12.06.2014

  Tento díl,z těch pěti, mě bavil asi nejvíce.

  Danafantom

  12.03.2012

  Na rozdíl od předchozích dílů, kde děj plynul tak, jak plyne život, tenhle byl docela napínavý 🙂

  WEIL

  08.09.2011

  I hodně historických románů má prý především pobavit.  TAGS:

  Online Černá perla ebook, Kniha Černá perla FB2, Download Černá perla PDF , Download Černá perla MOBI, Online Černá perla kniha, Zdarma Stažení Černá perla IPhone, Online kniha Černá perla PDF, Zdarma Černá perla DJVU, Zdarma Stažení Černá perla TXT, Stažení Černá perla RTF, Online Černá perla FB2 , e-kniha Černá perla stažení TXT, Zdarma Černá perla stažení kniha, e-kniha Černá perla download MOBI, Stažení Černá perla IPad, Číst Černá perla MOBI, Číst Černá perla DOC, Zdarma Černá perla AWZ, Download e-kniha Černá perla iPad , Zdarma Černá perla DJVU, Download Černá perla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Černá perla DVD, Číst Černá perla TXT, Book Černá perla stažení DJVU, Černá perla stažení kniha zdarma, Černá perla stažení kniha pdf zdarma, Černá perla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Černá perla pdf zdarma, Černá perla stažení kniha epub zdarma, Černá perla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply