Černý dům Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Černý dům Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Černý dům


Volné pokračování románu Talisman. Jack Sawyer kdysi jako malý chlapec přešel do paralelního světa zvaného Teritoria, aby zachránil matku a její dvojnici z Teritorií před krutou smrtí, a tím i ten druhý svět před katastrofou. Z Jacka se později stal detektiv v oddělení vražd policie v Los Angeles. Teď už je v důchodu a žije v zapadlé vesničce ve Wisconsinu. Na svá dobrodružství v Teritoriích zapomněl. Ale zvláštní shoda okolností v něm má probudit dávno zasuté vzpomínky… V západním Wisconsinu dojde k sérii děsivých vražd, které se podobají zločincům, jež před několika desítkami let spáchal šílený Albert Fish, a proto se neznámému vrahovi začne říkat Rybář. Jackův přítel, velitel místní policie, s takovým druhem zločinu nemá zkušenosti, proto Jacka požádá o pomoc. Jenže – jsou ty vraždy opravdu dílem vyšinutého člověka, nebo v tichém městečku řádí tajemná, zlá síla? Čím to, že Jackovi se zdají při plném vědomí zvláštní sny – pokud to jsou sny – o ptačích vajíčkách a červeném peří? Skoro to vypadá, jako by se mu někdo snažil něco sdělit. Jack už nemůže dál ignorovat ty tajuplné vzkazy a nechá se znovu vtáhnout do Teritorií a také do vlastní skryté minulosti, kde snad najde sílu k tomu, aby nakonec vstoupil do děsivého domu uprostřed pustiny a tam se utkal s nespoutaným zlem…Kniha v českém jazyce!


Stažení Černý dům zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Černý dům (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Černý dům zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Černý dům.pdf (EUR-0.00)

  Černý dům.epub (EUR-0.00)

  Černý dům.doc (EUR-0.00)

  Černý dům.txt (EUR-0.00)

  Černý dům.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Černý dům.PDF – (EUR 0.00);

  Černý dům.MOBI – (EUR 0.00);

  Černý dům.EPUB – (EUR 0.00);

  Černý dům.DOC – (EUR 0.00);

  Černý dům.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Talisman (2.)

  Originální název:

  Black House (2001)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  slawa.cap

  17.12.2017

  Poslouchal jsem jako audioknihu. Černý dům dům se mi líbí víc než Talisman. Je víc dospělý, víc temný, míň naivní. Dokázal jsem se s příběhem víc ztotožnit. I když to byla už několikátá kingovka kterou jsem přečetl, pořád mě udivuje jak rád King ubližuje dětem. Příběh mě dokázal poměrně často překvapit a opravdu nedočkavě jsem očekával další vývoj, i když téměř od první zmínky mi bylo jasné, kdo je záporák.

  standadanda

  10.10.2017

  S Kingem to čas od času zkouším ale nemůžu mu přijít na chuť.Tato kniha mě definitivně odradila.

  kilometr

  19.09.2017

  Kniha má parádní rozjezd,ale od scény,kdy se městečko vydá k Edovu občerstvení se to táhne jako sopel,místy je to až nuda a postava největšího novinářského esa,Wendella Greena,mě dosti vadila.Konec něco málo napraví,ale mezi nejlepší díla Mistrova se to rozhodně nedostane.60%.

  gleti

  27.05.2017

  Zpočátku jsem měla velký problém se začíst, dokonce jsem knihu na pár měsíců odložila. Po návratu jsem propadla kouzlu Jacka Sawyera. Pravá kingovka.

  šipek

  07.05.2017

  Dvakrát odložil a dvakrát se vrátil. Kniha mě vůbec nenadchla, jsem moc rád, že je to za mnou. Protrápil jsem se až na úplný konec.

  freestyla

  22.02.2017

  "Tři světy od nás, ve velkém městě, které se tam jmenuje Londinorium, jeden muž, Turner Topham, který je už dvacet let váženým poslancem a třicet let sadistickým pedofilem, náhle vzplane ohněm, zrovna když prochází lidnatou ulicí, které se říká Pick-a-Derry."

  dokonale kingovské

  marek6463

  07.11.2016

  Celkem zaujatelný román, jenž neurazí.

  RyxiraAmyGinger

  09.07.2016

  Tak tohle byla docela slabota. Jasně že King je čtivý, mám ho moc ráda, ale tohle se teda moc nepovedlo…. Nevím teda, jak kvalitu knihy ovlivnilo spoluautorství, ale za mě tentokrát fakt nic moc.

  Maus

  09.07.2016

  Kniha se mi líbila mnohem více jak kniha Talisman. Kniha byla napínavá, pěkná a dalo se to krásně číst. Ale King rozhodně píše lepší horory než fantasy.

  callahanh

  01.07.2016

  Opět nevím, jaká byla reálná dělba práce mezi oběma autory, ale jejich společný styl mne úplně neuchvátil. Zpočátku je ono "poletování" zajímavé a nápadité, později už ale dost stereotypní a jakási postava vševědoucího vypravěče se mi do knihy příliš nehodila, ale zvykl jsem si. Jelikož fantasy obecně moc nemusím a s Temnou věží teprve začínám, nemohl jsem plně docenit všechny pasáže, které na ni odkazují, takže jsem si knihu úplně neužil. Nápad s masovým vrahem dětí byl ale super a typicky kingovský a při některých momentech jsem si vzpomněl na jeho zlatá léta. Bylo ale zajímavé sledovat, co se stalo s Jackem Sawyerem po letech a jak opět jeho zvláštní dětství ovlivnilo dospělý život. Škoda také, že tu bylo asi zbytečně moc postav a malinko zdlouhavý začátek. Černý dům si už asi nikdy znovu nepřečtu, ale "kingovka" je to dobrá, akorát že ji člověk docení až po přečtení kompletní Temné věže. 70%

  premacech

  27.01.2016

  Lepsi nez Talisman. Ma to spravny riz. Jedna z nejlepsich knih, Temna vez je blizko. Bude treti dil? Uvidime…. 98%

  mailo-s

  05.09.2015

  Jako vždy Perfektní , ikdyž je tam až moc postav ,nakonec si ty nejhlavnější postavy přecejen osvojíte.Příběh je jakýmsi doplněním k Temné věži , stejně tak jako byl i román Nespavost.
  Prostě Povinnost pro příznivce Temné věže.

  Andýsek11

  17.08.2015

  Když jsem si tuto knihu kupovala, čekala jsem od toho víc.
  Děj se místy táhl a nudných částí bylo požehnaně, ale spíš mi nesedl styl vyprávění, který byl zvolen. Zřejmě si budu muset zvyknout na to, že já jsem turista a příběhem mě provází jakýsi imaginární průvodce.
  A z těchto důvodů dávám 4 hvězdičky.

  Obuvník

  30.06.2015

  Když dva dělají totéž, není to vždy totéž 🙂

  V tomhle domě se mi líbilo jen v některých místnostech. Jako by se do toho Stephenovi někdo montoval 🙂 Já samozřejmě nemám nic osobního proti panu Straubovi. Žádné jeho samostatné dílo jsem nečetl, ale kniha má nevyváženou kvalitu. Dal bych ruku do ohně, že o tom pan Straub něco ví.

  No ale pořád je to kvalita na papíře, která stojí za unavené oči.

  Elkiss

  11.06.2015

  I když autoři píší že Černý dům není přímo navazující na knihu Talisman, pokud si je přečtete zvlášť asi Černý dům nebudete tak úplně chápat. Když už se do čtení dáte, nevzdávejte se po prvních 100 stránkách jako jsem to udělala já u obou knih. King a jeho zdlouhavé začátky mě sice jednou zabijí, ale plně chápu, že pro uvedení čtenáře do děje a charakteristiky a seznámení osob, jsou tyto dlouhé začátky nutné. Zpátky ke knize. Pokud tedy přežijete prvních 100-150 stránek, pak už začíná mít děj rychlejší spád. Seznámíte se zde opět s Jackem Sawyerem a jeho příběhem až do nynější doby, kde byl celá léta, čím se živil a proč si zrovna vybral městečko ve kterém žije. Zjistí, že skoro na vše ze své minulosti zapomněl, ale vzpomínky se mu postupně vrací, po tom co vrah a kanibal malých dětí stupňuje svoje počínání. Jakmile se prokoušete přes půl knihy, nebudete stíhat ani stránky obracet. Děj už jede na plné obrátky a Čeká Vás spousta neznáma a dobrodružství smíšené se strachem a napětím.
  Konec byl čekaný i nečekaný zároveň, poprvé mi přišel fádní a po druhé mi vyrazil dech. Samozřejmě stojí za to knihu si přečíst, mohu ji jen doporučit.
  PS: Opět zde autor směřuje a odkazuje v ději na svoje celoživotní dílo Temná věž, takže teď už mi to nedalo a musela jsem sérii Temná věž začít číst

  kethy

  22.05.2015

  Jaké obrovské překvapení, že vlastně Černý dům je součástí Kingova Temné věže. Celá tato série si zaslouží plný počet, i když Pan King upustil od své klasické hororové atmosféry a brouzdá na pokraji fantasy a cestování do jiných dimenzí.

  Terva

  19.04.2015

  Černý dům, kniha kterou napsali tito dva spisovatelé spolu,
  je vlastně nepřímo pokračováním knihy Talisman.
  Obě pak dělají jakýsi předvoj knižní sérii Temná věž.
  Kniha má ale i pár odkazů na jiné příběhy.
  Jako mnoho knih Stephena Kinga i tahle vás pohltí a nedokážete odtrhnou oči,
  dokud to nedočtete.

  Zde malá ochutnávka:

  Moje jméno je Dav. Moje číslo je mnoho. Jsem krysa pod podlahou Vesmíru……….

  čef

  01.04.2015

  Román začíná sáhodlouhými a dost nepřehlednými naturalistickými popisy městečka a lidí, kde se staly dost husté hnusárny. Děj dále pokračuje jako detektivka s komickými vložkami a v závěru se to celé překlopí do čistého mnohovesmírného fantasy. Přiznám se, na mně trochu moc všeho a hlavně nadpřirozena, i když k autorovi jistě nějaká ta kouzla patří. Kinga mám opravdu rád (až na pár výjímek, kde je na mne toho čarování až příliš – např. Osvícení, Rose Madder), ale toto bylo místy až k neučtení a kdybych býval nepřeskakoval, byl bych to četl opravdu hodně dlouho nebo bych to vůbec nedočetl. Oceňuji jako docela objevné oživení žánru a tleskám nekonečně velké představivosti, ale těším se na zcela odlišná díla tohoto krále vypravěčů a to nejraději z reálného světa a bez spoluautorů.

  lazarus

  29.03.2015

  Zpočátku jsem měl docela dlouho problém naladit se na styl vyprávění. To Gorgovo poletování mě přišlo drobátko "Forrestovské". A pak mě Černý dům chytil. Opravdu neskutečně chytil. Najednou vyniknul Kingův hlavní trumf většiny jeho tvorby. Psychologie postav. Tímhle mě ve svých knížkách dostává mnohem víc, než vyprávěním příběhu. Kupole je zářným příkladem.
  Jenže v nejlepším se na scénu dostane ta jeho slavná Věž a je po zážitku. Poslední třetina knížky se vleče zmateným fantasy chaosem a v samotném závěru se mě hlavou proháněly vzpomínky a obrazy z Oblivionu. Nemyslím tu ptákovinu z kina, ale tu počítačovou – od Bethesdy. Mimochodem ani v Oblivionu jsem "pláně Oblivionu" neměl rád. Kingovi se můj odpor k těmto krajům podařilo dostat na novou úroveň.
  Aby toho nebylo málo, přidal mistr závěrem scénu po titulcích a tou mé nadšení z příběhu naprosto zhatil. Pročpak nám to děláte pane Kingu? Takový to byl skvost a vy to opět a tradičně závěrem doje..te.
  My už dneska naštěstí víme, že pan autor s věkem šplhá výš a výš na vypravěčský Olymp a jeho další výplody jsou mnohem ucelenější a dokonalejší. Tímto hodnotím dvě třetiny Černého domu za plný počet a žel bohu mínus jedna za ujeté finále.

  MM_Master

  03.03.2015

  Vedeš mě na místo, kam nikdy nechodím, posílaš mi polibky ze zlata, vložím korunu na tvé kadeře, všichni pozdravte Královnu světa! /The Jayhawks/

  Palele

  15.02.2015

  Nějak jsem to nebyla schopna dočíst, takže odkládám na později.

  Mariona

  12.02.2015

  Pokračování Talismanu má mnohem větší spád, postavu Henryho jsem si hned oblíbila, jen mě mrzelo, že se v knize objevuje odkaz na Temnou věž, kterou jsem bohužel ještě nečetla. Ale celkový námět se mi líbil, dával ale jenom 4 hvězdičky. Po druhé už si Talisman ani Černý dům asi nepřečtu. Abbalah-dun. Gorg

  Danca88

  09.02.2015

  Nečetla jsem první díl a teda kdybych nečetla ani Temnou věž, tak vůbec nevím, o co tam jde 🙂 První třetinu knížky se rychle přeskakovalo z děje na děj a bylo to dost zmatené a nudné, až poté se to zcelilo do smysluplného případu a začalo mě to bavit.
  Na samotnou Temnou věž to nemá, ale určitě si přečtu i první dil.

  martunka

  14.01.2015

  Musím se přiznat, že tohle je jedna z mých nejoblíbenějších knih od Kinga. Nejvíc se mi líbí rozhlasový moderátor. Ten je jako postava úplně geniální. Přiznám se, že tahle postava mě dost oslovila, a to i díky tomu, že mám kamaráda, který také vytvořil pár svých postav.

  Eigis

  23.12.2014

  Po Talismanu, který mě až zas tak moc nenadchnul, mě tahle kniha dostala. Tohle je King ve své špičkové formě. Kniha plná výborných postav a drsných scén. Spoiler k Temné věži a výborný konec. Co víc si přát? Možná pokračování.

  kolacky

  16.11.2014

  Myslím, že příběh má naskočeno na třetí díl, ale… to necháme na Mistrovi. Mně se četl úžasně. Milovala jsem ty motorkáře… a rozhlasového moderátora. Skvostně vytvořené postavy.

  zuzanadolinkova

  29.04.2014

  Upřímně, vůbec se mi do knížky nechtělo, ležela mi na nočním stolku skoro tři měsíce, než jsem se do ní pustila. Dnes jsem jí dočetla a hodnotila bych to lepším průměrem, kniha se sem tam zbytečně táhla, bylo tam poměrně hodně zopakovaných částí, což mě pak časem začalo vadit. Příběh jako takový je poměrně důvěryhodný, působivý a sem tam opravdu napínavý. Ale nemůžu si pomoci, když King pracuje spolu se Straubem, není to prostě ono – alespoň pro mě. Líbily se mi zmínky v knize o Temné věži, kterou jsem zatím nečetla, a jsem zvědavá, zda-li se Jack objeví i tam 🙂 Hodnotím 7 z 10 bodů.

  jollie

  04.06.2013

  Skvělá kniha, četla se mi výborně….tedy až na to, že jsem ji nemohla nedočtenou odložit a byl problém jak odejít do práce 😀

  namoki

  07.03.2013

  Docela hezky napsan

  doktorking

  11.01.2013

  Volné pokračování románu TALISMAN který se mi líbil o dost více,nevím podle mě je z tohohle románu citit že to není uplné Kingovo dílo,opravdu nic nemám proti Straubovi je to vynikající spisovatel ale tahle spolupráce mi nák nesedla,také děj který plyne opravdu pomalu nedělá s tohohle díla žádné top.Jinak nápad s masovým vrahem A.FISCHEM je geniální ale tohle dílo určitě nezachrání.Dávám lepší tři hvezdičky aneb jednou na přečtení stačí..
  TAGS:

  Online Černý dům ebook, Kniha Černý dům FB2, Download Černý dům PDF , Download Černý dům MOBI, Online Černý dům kniha, Zdarma Stažení Černý dům IPhone, Online kniha Černý dům PDF, Zdarma Černý dům DJVU, Zdarma Stažení Černý dům TXT, Stažení Černý dům RTF, Online Černý dům FB2 , e-kniha Černý dům stažení TXT, Zdarma Černý dům stažení kniha, e-kniha Černý dům download MOBI, Stažení Černý dům IPad, Číst Černý dům MOBI, Číst Černý dům DOC, Zdarma Černý dům AWZ, Download e-kniha Černý dům iPad , Zdarma Černý dům DJVU, Download Černý dům e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Černý dům DVD, Číst Černý dům TXT, Book Černý dům stažení DJVU, Černý dům stažení kniha zdarma, Černý dům stažení kniha pdf zdarma, Černý dům pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Černý dům pdf zdarma, Černý dům stažení kniha epub zdarma, Černý dům ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply