Černý opat Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Černý opat Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Černý opat


Kniha v českém jazyce!


Stažení Černý opat zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Černý opat (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Černý opat zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Černý opat.pdf (EUR-0.00)

  Černý opat.epub (EUR-0.00)

  Černý opat.doc (EUR-0.00)

  Černý opat.txt (EUR-0.00)

  Černý opat.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Černý opat.PDF – (EUR 0.00);

  Černý opat.MOBI – (EUR 0.00);

  Černý opat.EPUB – (EUR 0.00);

  Černý opat.DOC – (EUR 0.00);

  Černý opat.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Black Abbot (1926)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Českomoravské podniky tiskařské a vydavatelské
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Naias

  16.12.2017

  Z knihy Sherlock Holmes & ti druzí som sa dozvedela, že „Wallacovy romány až nápadně někdy připomínají – na vyšší řemeselné úrovni ovšem – ony šestákové sešitky, je to tatáž naivní, až primitivní psychologie, siláctví ve výrazu, bizarní romantika a laciná fantazie“. A veruže hej. Prvá polovička Černého opata síce vyznieva ako detektívka, ale tá druhá je sťa vystrihnutá z gotického románu. Máme tu tajuplnú atmosféru, kopu vzrušenia a odsýpajúci dej plný zvratov, ale pátranie, chúďatko, dostalo na frak (akú funkciu tu mal vlastne detektív zo Scotland Yardu sa mi nepodarilo pochopiť). Dohromady to netvorí detektívny, ale senzačný román. So záhadou, napätím, spádom a predvídateľným koncom.

  Finn123

  27.07.2017

  Jako vždy.Typické dílo Edgara Wallace.Má vše,co k dobré napínavé knize patří.Autor je jistota!

  Majdule

  13.02.2017

  Tenhle příběh z pera mistra detektivních dobrodružství patří k mým nejoblíbenějším vůbec. Zápletka je důmyslná, děj poutavý a dobrodružný, navíc okořeněný milostnou linkou. Jednoho Černého opata jsem odhalila celkem lehce, ale jak to tak v dobrodružných příbězích bývá, překvapení tady číhá za každým rohem. Po opětovném přečtení jsem této zábavné detektivce zvýšila hodnocení na 90 %, protože umí opětovně potěšit.

  Andrea81

  03.01.2017

  Poutavý děj, co má spád, žádná zbytečná "omáčka" okolo. Pěkně popsané prostředí i charaktery. Prostě vše, co podle mě, má dobrá knížka mít, tahle má a proto dávám pět zasloužených hvězdiček.

  TheTara18

  04.12.2016

  Velmi napínavá četba. Poslední kapitoly působí strašidelně a napínavě. Bylo mi chudáka Harryho líto, jak dopadl. Za své nekontrolovatelné chování z větší části nemohl. Opět mne velmi překvapil dobře vymyšlený příběh s různými zápletkami. Rozhodně doporučuji a hodnotím pěti hvězdami.

  Jara 56

  11.10.2016

  Krásně napsané, moc se mě líbilo.

  Selinute

  17.07.2016

  Kdysi dávno jedna z mých oblíbených a taky jedna z nejlepších.

  Eicherik

  03.07.2016

  Kniha má přesně ty prvky, které mám rád a které vyhledávám. To jest prostředí a doba v které se děj odehrává. Černého opata je nejlépe číst v čase, kdy na parapet dopadají kapky deště, nebo když je za okny šero a knížku osvětluje svit lampičky. K naprostému vrcholu jeden pentagram schází, ale i tak bych knihu doporučil čtenářům, kteří mají rádi temnou romantiku a staré dobré časy.

  Jido

  14.03.2016

  Začátek knihy se mi moc nelíbil, zdálo se mi, že jsem bez úvodu vhozena do děje, ale po pár stránkách jsem zjistila, že nějaký rozvláčný úvod by spíše uškodil. Kniha se četla moc dobře, děj měl spád, do poslední chvíle jsem netušila, jaké bude rozuzlení. Doporučuji.

  jana2285

  10.12.2015

  Kniha byla poutavá,ale celkem již od první třetiny jsem věděla o co jde. Ale detailní popisování nemělo chybu

  Aiwa

  21.07.2015

  Kouzlo rodového anglického sídla, dva bratři, jedna osudová žena, pár „bizárů“, nějaké to rodinné tajemství, záhada jak z Akt X a k tomu tajemné polorozpadlé opatství, to vše v detektivkovém balení. Perfektní kombinace. Doporučuji také vskutku ehm… interesantní západoněmecké filmové zpracování s Klausem Kinskim.

  Shardlake

  13.07.2015

  Ke knize jsem se dostala zcela náhodně. Kniha se čte velice dobře a děj má spád. Kdo má rád prostředí staré Anglie ať si knihu určitě přečte.

  dezlik

  07.09.2014

  knihu jsem přečetla za jeden den ,moc se mi líbila dávám pět palců

  jefff

  30.10.2013

  Černý opat patří k těm knihám, které když si jednou přečtete, už na ně něj nikdy nezapomenete.

  kurcatovium

  04.01.2012

  Černý opat je výborná detektivka, která však ke konci bohužel trochu ztrácí dech. Napětí a nejrůznější zápletky jsou však budovány velmi dobře a člověk má pořád chuť číst dál.

  Godzila.007

  10.04.2011

  Báječná kniha. Děj se odehrává na starém anglickém sídle, je napínavý a tajemný. Svého času jsem viděla německý film "Tajemný mnich", natočený podle této předlohy. Také pěkný kousek.  TAGS:

  Online Černý opat ebook, Kniha Černý opat FB2, Download Černý opat PDF , Download Černý opat MOBI, Online Černý opat kniha, Zdarma Stažení Černý opat IPhone, Online kniha Černý opat PDF, Zdarma Černý opat DJVU, Zdarma Stažení Černý opat TXT, Stažení Černý opat RTF, Online Černý opat FB2 , e-kniha Černý opat stažení TXT, Zdarma Černý opat stažení kniha, e-kniha Černý opat download MOBI, Stažení Černý opat IPad, Číst Černý opat MOBI, Číst Černý opat DOC, Zdarma Černý opat AWZ, Download e-kniha Černý opat iPad , Zdarma Černý opat DJVU, Download Černý opat e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Černý opat DVD, Číst Černý opat TXT, Book Černý opat stažení DJVU, Černý opat stažení kniha zdarma, Černý opat stažení kniha pdf zdarma, Černý opat pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Černý opat pdf zdarma, Černý opat stažení kniha epub zdarma, Černý opat ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply