Červenka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Červenka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Červenka


3. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se rok 1944. V zákopech u Leningradu na východní frontě bojuje jednotka norských vojáků v německých uniformách za věc, v niž věří: za svobodné Norsko. Vojáci pocházejí ze všech společenských vrstev, nesdílejí politické názory ani důvody své účasti v bojích. Nejodvážnější z nich, Daniel Gudeson, je zastřelen a jeho tělo je uloženo do masového hrobu. Po jisté době se však v jednom vídeňském lazaretu objeví zraněný voják, který o sobě tvrdí, že je Daniel Gudeson…

A máme tu rok 1999. Do ulic Osla se vydává stařec, kterému právě jeho lékař sdělil rozsudek smrti. Stařec přemýšlí o válce. Ví, že ho před smrtí čeká ještě jedna mise. Vzápětí je nalezen jeden bývalý norský voják z východní fronty s podříznutým hrdlem. V téže době Harry Hole omylem postřelí během návštěvy prezidenta Billa Clintonta v Norsku jednoho agenta americké tajné služby. Harry je ke svému údivu povýšen na vrchního komisaře a přeložen k norské tajné službě. Ukáže se však, že byl takto odklizen do kanceláře, kde na něj čekají naprosto nudné a bezvýznamné případy, například prošetření činnosti gangu provozujícího ilegální obchod se zbraněmi, jenž je navázán na neonacistické prostředí. Harrymu a jeho parťačce Ellen Gjeltenové se ovšem podaří zjistit, že stopy pašeráků zbraní vedou až do řad osloské policie. Bezvýznamný případ už není bezvýznamný a roztáčí se kolotoč událostí.

Vydání 2., tohoto překladu 1.vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Červenka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Červenka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Červenka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Červenka.pdf (EUR-0.00)

  Červenka.epub (EUR-0.00)

  Červenka.doc (EUR-0.00)

  Červenka.txt (EUR-0.00)

  Červenka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Červenka.PDF – (EUR 0.00);

  Červenka.MOBI – (EUR 0.00);

  Červenka.EPUB – (EUR 0.00);

  Červenka.DOC – (EUR 0.00);

  Červenka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Harry Hole (3.)

  Originální název:

  Rødstrupe (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Thrillery
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (362)

  Přidat komentář

  hellena1523

  předevčírem

  Další šanci jsem autorovi dala v podobě audioknihy. Bohužel, ani tentokrát mě nepřesvědčil, tudíž nadále moc nechápu to šílenství.
  Netvrdím, že by psal výrazně špatně, ale je to tak konzumní, že po dočtení, v tomto případě doposlechnutí, vlastně okamžitě zapomenu, o čem to bylo.
  Jednu hvězdičku dávám za Hynka Čermáka, který knihu načetl; druhou za pár momentů, kdy byla scéna popsaná opravdu tak sugestivně, že jsem měla pocit, jako bych stála na stejném místě. Bohužel jich nebylo víc.

  Alilka

  23. ledna

  Přečteno jedním dechem jak se říká…, já myslela, že červenka je prasečí nemoc a on je to krásný malý ptáček. 😀

  allyce

  20. ledna

  Čtu knihy od Nesba jak mi přijdou do ruky a zatím jsem se vždy bavila. Ovšem Červenka byla pro mne utrpení nejméně do poloviny knihy, ale ani pak to nebyla žádná výhra a nezachránil to ani můj oblíbenec Harry Hole.

  LP113

  19. ledna

  po 50 stranách jsem vzdala, tohle fakt ne

  mack12

  17. ledna

  Kniha mě celou dobu bavila, ale absolutně nevyužila potenciál… Podle začátku jsem si myslela, že z toho bude slušně složitý a psycho děj, ale najednou se začal příběh hrozně zjednodušovat. Působilo to na mě, že autor chtěl knihu napsat úplně jinak, ale pak mu buď došel čas a nebo na to prostě neměl (hodně postav, složitý děj) a tak to v půlce usekl, nedotáhl scény a nevyvíjel děj dále. Úplnou korunu tomu teda dal konec pro mě tak strašně jednoduchý a useknutý. Velká škoda, knihu jsem ze začátku hltala a těšila se, jak se to vyvine a vygraduje napětí.

  Blafoun

  11. ledna

  Nakonec mám z knihy docela dobrý pocit, ale moc dobře se mi to nečetlo. V první polovině jsem se prostě ztrácel, neměl jsem chuť pořád sledovat který den, rok a kde se to zrovna odehrává, jména se mi taky pořád pletli dohromady. Úseky byly krátké a pořád se všelijak střídaly, nebyl prostor si postavy trochu zažít a zorientovat se v nich. U Harryho vše při starém, v první polovině knihy jsem uvažoval, že možná přestanu číst další knihy s touto postavou. No naštěstí se jeho osobní život aspoň trochu vyvinul, tak dám další knihu a rozhodnu se potom. 🙂 Kdo je vrah jsem odhalil relativně brzo, ale s těmi jmény jsem se potýkal až do konce. Doufám, že překupník zbraní bude ještě dořešen. 🙂

  Micifuza

  09. ledna

  Nejlepší z celé serie!

  Warty

  07. ledna

  Můžu říct, že ve srovnání s předchozími dvěma díly trochu zklamání, ale i tak se mi kniha líbila. Příběh sestavený se současných událostí a vzpomínek na válečné události je velice zajímavý. Občas v tom všem sice měl člověk trochu zmatek, ale nakonec to do sebe vše skvěle zapadlo a výsledný celkový pocit z knihy je velice pozitivní.

  JelloBiafra

  03. ledna

  Po úvodných dvoch dieloch, ktoré sa odohrávali v zahraničí, sa tentoraz autor vracia do rodného Nórska. A zároveň odhaľuje, pre Nórov veľmi nepríjemnú kapitolu ich moderných dejín: v radoch dobrovoľníckých útvarov Waffen SS slúžila takmer tisícovka nórských dobrovoľníkov. Práve v ich radoch pravdepodobne v minulosti slúžil aj tajomný atentátnik, ktorému je teraz Harry Hole na stope. Lenže čo je jeho cieľom a aké sú jeho motívy? Autor si tu dal prácu s historickými reáliami a pomerne verne tu približuje angažmá nórských SS-manov pri obliehaní Leningradu v rokoch 1941 až 1944. Rovnako tak tu v mnohých kapitolách opisuje ďalšie vojnové útrapy, ktoré sa počas Druhej svetovej dialy. Veľmi napínavá a prepracovaná detektívka od môjho obľúbeného autora.

  noizcore

  02. ledna

  Další pokus v rámci výzvy 2017 dopadl bohužel stejně jako Sněhulák. Čtení mě vůbec nebavilo, vše bylo příliš rozvleklé a korunu tomu nasadily dvě časové roviny, které pro mě učinily děj nepřehledným.

  ronniejohns

  27.12.2017

  Jo Nesba mi doporučil už vlastně ani nevím kdo. Ráda bych tu osobu ale našla a objala, jelikož jeho tvorba je přesně můj styl. Když jsem o knihách řekla rodičům, dostala jsem k narozeninám právě Červenku. Proč mi koupili právě třetí díl? Jelikož Červenka byla právě před nedávnem přeložená, proto jim vyběhla jako první možnost. Vzhledem k tomu, že hlavně první tři knihy na sebe vlastně vůbec nenavazují, nedělalo mi to sebemenší problém. Sama můžu říct, že na Července se mi líbilo doslova všechno. Části odehrávané v zákopech, pohled atentátníka i vyšetřování. Všichni milují Sněhuláka, pro mě je doposud nejlepší knihou právě Červenka.

  sisanakq

  18.12.2017

  Ten dlouhý začátek bych trochu proškrtala a naopak bych přidala na konci, kde tomu dost chybělo. Taky jsem celkově zklamaná z té překombinovanosti. Nepotřebuju příběh, který bude mít deset různých odnoží a dvacet dalších variant a dějových linií, které nikam nevedou. Ale jinak opět pecka ♥

  MMacicekk

  13.12.2017

  Oproti předchozímu dílu, který mě hodně bavil, mě tento tak trochu zklamal. Příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý a natahovaný, často se děj nikam neposouval, přesto jsem však ráda, že jsem vytrvala, protože závěrečné rozuzlení bylo parádní. Jen ta cesta k němu až tak parádní nebyla. Plusem knihy jsou části odehrávající se za druhé světové války, přímo uprostřed bojů v Leningradu. Harry to má tentokrát těžké, protože musí proniknout až do hluboké minulosti, v níž byla zaseta semínka nenávisti, která vybublala na povrch až nyní. Opět se v knize řeší i osobní radosti a strasti hlavního hrdiny, který tentokrát potkává svou životní lásku Ráchel, ale na druhou stranu řeší i životní ztrátu v podobě kolegyně Ellen, která byla za podivných okolností zavražděna. Čtenáři jsou však okolnosti vraždy včetně vraha známy, Harry Hole na ně bude muset teprve přijít, v tomto díle to bohužel nestihne.

  iwosh

  30.11.2017

  Celá kniha supr, ale konec byl hodně slabší.

  roman.muller

  27.11.2017

  Jo Nesbo je opravdu skvělý spisovatel a dokazuje to od začátku případů Harryho Holea. Tento příběh byl opět velmi napínavý a čtivý. Sérii HH čtu od prvního dílu, ale tenhle je zatím nejlepší, a zdá se, že dle recenzí se mám opravdu na co těšit. Doporučuji a vrhám se na další díl!

  mikina12

  16.11.2017

  Další super kniha, zajímavá zápletka

  Eifka

  14.11.2017

  Vzhledem k tomu, že v knihách mám ráda retrospektivu, tak mě bavilo střídání "současnosti" s válečným obdobím, a Nesbo si u mě zas trochu napravil reputaci po Švábech:).
  Občas jsem se ale v příběhu ztrácela a některé dějové linky mi přišly slepé. Co mi na druhou stranu přišlo zajímavý, byla "stromová zápletka", která sice byla nenápadně v pozadí, ale tak nějak tomu přidala šťávu!:)
  Každopádně pomalu tomu Holeovi přicházím na chuť a jsem zvědavá, co se sním bude dít dál…

  piney

  13.11.2017

  Moje premiéra, pokud jde o čtenou dekektivku. Nezačala jsem první knihou od Nesba, ale vybrala jsem si dle příběhu. A musím říct, že děj této knihy mě bavil. Příjemně mě překvapila čtivost a odhalování faktů, které mi zajistily plno "aha momentů". Časem mám v plánu vzít do ruky další knihy od Nesba, jen nemám zatím odvahu dát se do příbehů, kde je ublíženo ženám.

  Lenka.Vílka

  09.11.2017

  Konečně ten Harry, kterého mi všichni slibovali. Jenom jsem potřebovala klid, abych se začetla a potom mě nic neodtrhlo. Příběh byl luxusní a bavil mě mnohem víc než první dva díly. Navíc mi přijde kniha taky lépe napsaná. Víc mě vtáhla do děje a já s knihou stravila pár velice hezkých odpolední. Na další díl se těším. Moc.

  "Jak víte, že jsem policajt?"
  "Čtu noviny. Zastřelil jste toho chlápka někde na druhý straně zeměkoule. To je fajn, ale co kdybyste jich vodpravil pár i tady?"

  Adelinmaleca

  09.11.2017

  Po prvních dvou dílech, kdy jednička mě bavila o trošku více, než dvojka, jsem se dočkala pořádného kriminálního případu v Harryho domácím prostředí. Knížka mě velice zaujala, měla místa rychlejší a pak zase rozvláčnější. Dozvěděla jsem se něco nového o přístupu Norska za druhé světové války. Je pravdou, že jsem se občas zamotala do postav frontových vojáků, ale jak se ukázalo, bylo to schválně, jak vysvětluje na konci rukopis vraha. Samozřejmě, opět Harryho přístup k alkoholu je velmi svérázný a občas mi tím leze na nervy, jako v předchozím díle, ale uvidím, jak se to s ním bude vyvíjet dál.

  Petruse21

  06.11.2017

  Rozhodně lepší jak 1 a 2 díl, konec trošku moc rychlý, ale jinak spokojenost. Doufám, že osobě, co zatím v tomto dílu unikla trestu, to bude spočítané..

  Osca

  04.11.2017

  Ano, lepší než předcházející, ale i tak poněkud táhlé, nechci napsat nudné, ale málo napínavé a dramatické. Teď si dám oddech a pak se dám do čtyřky.

  St.Evelin

  31.10.2017

  A zase o kousek lepšé než předchozí díl!

  aneta.giraffe

  28.10.2017

  Az prekvapive dobre,hodne dobre. Harryho jako detektiva zrovna nemusim (v Nemesis mi doslova lezl na nervy),ale tady to bylo jine. Takhle vypada detektivka!

  hroneczek

  25.10.2017

  Nesbo už se konečně rozjel a začíná nastavovat laťku dalším dílům.

  amenufus

  24.10.2017

  MOŽNÝ SPOILER!
  Konečně jsem se u třetího dílu dočkala a knížka vzala náležitý spád. Už jsem začínala mít trochu obavy!
  Takže za mě velká spokojenost. Už u předchozího dílu jsem však mírně kritizovala Holeův přístup k alkoholu, který je dost předvídatelný, no jo, alkoholik… Tzn. přijde průšvih, démon alkohol se vrátí, ale Henry nad ním stejně zas dočasně zvítězí. Uvidíme jestli tenhle scénář bude pokračovat i v dalších knihách. Stejně jako další má výtka a to smrt žen, na kterých Henrymu záleží. Ano, i zde, potřetí v řadě jsme se dočkali. Tak snad se těchto klišé do budoucna Nesbo vystřídá (no už podle anotace u IV. knihy vidím, že se toho asi ještě chvilku nezbaví). Všeobecně tedy spokojenost, budu doufat, že teď už z této úrovně neklesne a pokračuji v sérii dál.

  tatereza

  19.10.2017

  supr, po dlouhý době jsem se do něčeho poctivě začetla a nechtěla se odrhnout. kromě dobrý detektivky ještě u mě plus za štrejchnutí o neonacismus a současně za příběh odehrávající se za druhý světový. pro nás, který se válečný tvorbě vyhýbáme, je to další přidaná hodnota. zatím první nesbo, kterýho jsem dočetla, ale nakoplo mě to na další

  petronella1

  13.10.2017

  Tuto knihu jsem četla až po Sněhulákovi, takže byla pro mě tím pádem o něco slabší.

  TipsyChipsy

  12.10.2017

  No tak já asi nejsem cílová skupina na detektivky. Delší polovinu knížky mě to nebavilo a už jsem si myslela, že při svém halabala audioposlechu se "nečapnu". Nakonec tedy vše do sebe zapadlo díky podivuhodné berličce vševysvětlujícímu deníčku. Jediné, co bylo přínosné, byly informace o přítomnosti norských vojáků ve wehrmachtu a něco o vztahu Norska k fašismu.

  kika 13

  10.10.2017

  Za mě výborný.
  TAGS:

  Online Červenka ebook, Kniha Červenka FB2, Download Červenka PDF , Download Červenka MOBI, Online Červenka kniha, Zdarma Stažení Červenka IPhone, Online kniha Červenka PDF, Zdarma Červenka DJVU, Zdarma Stažení Červenka TXT, Stažení Červenka RTF, Online Červenka FB2 , e-kniha Červenka stažení TXT, Zdarma Červenka stažení kniha, e-kniha Červenka download MOBI, Stažení Červenka IPad, Číst Červenka MOBI, Číst Červenka DOC, Zdarma Červenka AWZ, Download e-kniha Červenka iPad , Zdarma Červenka DJVU, Download Červenka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Červenka DVD, Číst Červenka TXT, Book Červenka stažení DJVU, Červenka stažení kniha zdarma, Červenka stažení kniha pdf zdarma, Červenka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Červenka pdf zdarma, Červenka stažení kniha epub zdarma, Červenka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply