Červený kapitán Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Červený kapitán Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Červený kapitán


Pri rekonštrukcii starého cintorína v centre Nášho Mesta vykopú robotníci truhlu s pozostatkami bývalého kostolníka z kostola svätej Barbory. Nešetrným zaobchádzaním sa truhla náhodou otvorí a chlapi zistia, že v lebke je zatlčený klinec. Na miesto záhadného nálezu privolajú začínajúceho detektíva z oddelenia vrážd Richarda Krauza a jeho staršieho kolegu Eduarda Burgera. Onedlho zistia, že o odhalenie skutočnej príčiny smrti nebohého kostolníka nemá záujem ani cirkev, ani vyššie miesta… Začnú rozmotávať klbko záhad zapadaných prachom a vôbec netušia, že sa nechtiac dostanú na stopu najväčšej záhady, akú kedy na oddelení vrážd riešili…Kniha v českém jazyce!


Stažení Červený kapitán zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Červený kapitán (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Červený kapitán zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Červený kapitán.pdf (EUR-0.00)

  Červený kapitán.epub (EUR-0.00)

  Červený kapitán.doc (EUR-0.00)

  Červený kapitán.txt (EUR-0.00)

  Červený kapitán.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Červený kapitán.PDF – (EUR 0.00);

  Červený kapitán.MOBI – (EUR 0.00);

  Červený kapitán.EPUB – (EUR 0.00);

  Červený kapitán.DOC – (EUR 0.00);

  Červený kapitán.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Naše Mesto (6.)

  Žánr:
  Thrillery, Literatura slovenská
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (83)

  Přidat komentář

  AlenaF

  včera

  Dvojici detektivů Krauz + Burger mám ráda. Ke knize jsem se vrátila po uvedení filmu Rudý kapitán. Film se mi líbil, i když kniha je kniha. Doporučuji.

  HCh

  22. ledna

  Včera jsem se koukal na film a docela se mi líbil. I když se mi film líbil, na databázi filmů je hodnocení spíš rozporuplné. Pak jsem zjistil, že autorem je Dominik Dán a že kniha byla načtena ve dvou verzích jednou od Martina Stránského a podruhé od slovenského herce Jozefa Vajdy. Pro poslech jsem zvolil druhou variantu a nelituji. Námět detektivky je hodně zajímavý, děj podle mě nemá hluchá místa. Protože toto je moje první setkání s tímto autorem a líbí se mi jeho styl, určitě si ještě nějakou Dánovku přečtu/poslechnu.

  Wiedzmin

  22. ledna

  Moje první Dánovka. Je to už rok, co sem ji naposled držel v ruce, ale pamatuji si ji, jak kdybych ji četl včera. Atmosférické, chytré, svižné a napínavé čtení.

  Chesterton

  02. ledna

  Detektivky Dominika Dána mám ráda pro jejich autentickou atmosféru včetně drsného policejního humoru a komunistické "retrospektivy" 🙂 Mám raději poklidné anglické detektivky, ale pro autorovy zkušenosti s policií si nenechám žádnou "dánovku" asi ujít:))

  Vlk.kh

  29.12.2017

  První Dánovka, co jsem četl. Když se děj rozjel naplno a začalo docházet k postupnému rozuzlení tajemství kolem případu, dostal jsem trochu strach, aby autor nepřetáhl strnunu a nesklouzl k nějakému paskvilu. Zkrátka, jestli si pan spisovatel neukousl moc velké sousto se zápletkou, jakou začal rozjíždět. Ale musím konstatovat, že se mu to povedlo na jedničku.

  Anasa

  23.12.2017

  Zase jsem měla audioknihu a dost dlouho jsem si říkala, že skončím, protože knihy o mučení a týrání nečtu, protože mne všemohoucnost a a praktiky StB rozčilují. Ale všechno jsem to skousla, nic jsem nevynechala. Na to byl příběh moc dobře napsaný, nedovolil mi skončit. Zkusím od Dána něco dalšího, snad jsem konečně našla autora, který píše takovou tu klasickou detektivku

  bertrand

  09.12.2017

  Tak jsem viděl film a že si otevřu knížku, abych viděl jestli je stejně blbá. Sklaplo mi po pár stránkách.
  Do filmu ji zhmotnil někdo, kdo nikdy neseděl s kámošama v zaplivané čtvrté cé, komu sprostý slovo nesedí v hubě, kdo viděl víc filmů jak živejch obyčejnejch lidí a kdo si bůhvíproč myslí, že Michal Suchánek může hrát mužnýho agenta StB – podle toho to taky vypadá.
  A knížku napsal někdo, kdo je toho prvního pravej opak a podle toho to taky vypadá!
  Body snižuju jenom za podivnou zápletku s templářema, která se hodí snad do Indiana Jonese, ale tady byla jako pěst na oko… ale jinak – lahoda pane jahoda….škoda, že nemám k mání slovenskej originál, ale jen českou kopii….

  faba

  14.11.2017

  Knihu jsem si přečetl po zhlédnutí filmu. Bohužel jsem to četl v češtině, což ubralo na autentičnosti a taky mě překlad ZKLAMAL. Horší překlad jsem v životě nečetl!!! Už nikdy více. Překladatel asi používal Google translator. Počeštěné slovenské výrazy, no hrůza. Není nad to si knihy tohoto autora číst v originále. Což jsem poté učinil… Tak že, česká verze za ***, originál *****.

  St.Evelin

  31.10.2017

  Tohoto autora jsem objevila čistě náhodou díky letošní Četnářské výzvě a jsem za to moc ráda. Už jsou na cestě ke mě další knihy!
  Z příbehu mi běhal mráz po zádech, ta minulost nám ještě stále dýchá na záda!
  Perfektní detektivka!

  TomK

  15.10.2017

  Díky této knize jsem zařadil pana Dána do mé knihovny. Na styl vyprávění a psaní jsem si po pár stránkách zvykl velice rychle a ani vtipné dialogy, kterých je opravdu mnoho, mne nedokázaly odradit (dokonce mne přišli vtipné a nejednou mne donutily se zasmát) . Jsem rád, že i naši sousedi mají autora skvělých detektivek 🙂

  Lenka8418

  04.10.2017

  Skvělá kniha, napínavá od začátku do konce, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Paráda, doporučuji !!!!!!!!

  konicekbily

  14.09.2017

  Je velice dobré pro literaturu, že "lehčí" romány začal psát vysloužilý (a tím pádem problematiky znalý) policista. Humorné vsuvky mi nevadí, věřím, že ve střední Evropě jsou součástí policejní práce. Až budu mít více času, přečtu si více autorových knih.

  kapr

  21.08.2017

  První autorovu knihu, která se mi dostala do ruky, jsem nedávno otevřel a po několika stránkách prozatím odložil. Pro mne je ale i toto zbytečně příliš drsný příběh, který vybočuje z okruhu knih které si obvykle půjčuji, a ovlivňuje to i výsledné hodnocení, které z podstatné části u mne vždy tvoří to do jaké míry bych si ji chtěl pořídit a zařadit do vlastní knihovny. Až přehnaná drsnost se vztahuje k popisu scén které proběhly v minulosti, u aktuálního děje je autor ke čtenáři i postavám přeci jen o něco málo milosrdnější. Čte se jako standardní detektivka, v poslední čtvrtině se pak autor vrací ke kořenům příběhu a zavádí nás proto chvílemi do až neočekávaně hluboké minulosti.

  gleti

  11.08.2017

  Dobrá detektivka, jen já jsem alergická na laciný motiv středověkého tajemství.

  Kopretina

  07.08.2017

  První kapitola mě příjemně navnadila a s chutí jsem se do knihy zakousla. Pak mě začala zklamávat, štvát a nudit: zklamávat v tom, že co se dělo v tehdejší době, to byla prostě ta doba, ale špatnosti v církvi, to je děs, mno to je poplatné této době, velmi zkreslený obraz; štvát v dialozích, kdy člověk loví, kdo se spolu vlastně baví, samé tečky, nedořeknuté věty a popis každého prdu, viz kapitola 27, nemusím; nudit krom vyprávění o historii a templářích. Za neotřelý děj a první setkání s autorem dávám za dva body.

  katy238

  31.07.2017

  Rudý kapitán je detektivkou, pro kterou nemám srovnání. Nezvyklá zápletka, neotřelé prostředí, dynamický děj. To vše zabaleno do porevolučních ulic Slovenska, ne nepodobných těm našim. Autor žene příběh dopředu stravitelnou rychlostí a předkládá čtenáři jeden neskutečný fakt za druhým. Činí tak s rozvahou, tím dělá příběh skutečným. Pro seznámí s panem Dánem výborná volba.

  jarin58

  27.07.2017

  Detektivka to je vynikající a za přednášku o templářích bych nějakou hvězdu přidal.

  Fondis

  04.07.2017

  Vyborna detektivka.

  Kerberos

  22.06.2017

  Přečetla jsem celou sérii a tenhle díl je podle mě nejlepší.Líbil se mi i film.

  Aleh

  03.06.2017

  Na začátku musím hned konstatovat, že mě nazaujala obálka knihy ani její název. Přesto jsem po knize sáhla, protože to byla po delší době jediná z "dánovek", která se v naší knihovně objevila. Autora jsem jako i některé další objevila až tady na DK a chtěla jsem si od něho něco přečíst. A udělala jsem dobře. Zajímavý příběh vraždy starého kostelníka, na kterou se přišlo v podstatě náhodou až po sedmi letech při rekonstrukci starého hřbitova. Na scénu nastupuje dvojice vyšetřovatelů – Richard Krauz a Eduard Burger, kteří začínají rozkrývat pozadí starého kriminálního činu… Určitě si přečtu i některou z dalších "dánovek". Doporučuji.

  lubosh

  29.05.2017

  Slibné téma (vyšetřování vraždy ze staré doby v nové době a dědictví StB v práci policie) je zabité najetím na templářskou linku děje ve druhé polovině. V té chvíli Rudý kapitán přestává fungovat i jako dobrá detektivka. Najednou je všude plno náhod (historik v Holešově) a skoro každý, včetně vysloužilých estébáků, Krauzovi bez vytáčet prozradí všechno, co ví… Výsledkem je guláš plný templářů, nacistů, farářů, Göringa, estébáků atd. Komická scénka v závěru s babkou a scorpionem to jenom podtrhuje. Tak dobrý vypravěč, jako je Dominik Dán, má na víc.

  PetK

  16.05.2017

  Žádná z knih DD mě nezklamala, ale tato pro mě vyčnívala ještě o kousek výš nad ostatní. Snad proto, že estébáci nemusí být vlastně vůbec minulost. Jasně, templáři jsou už trochu jiný level, ale to autorovi docela ráda odpustím. 🙂 Několikrát tady v komentářích padlo, že poznámky a fórky policistů jsou iritující, na mě ale působily právě naopak. Nedělám si iluze o humoru třeba lékařů… A nemohla jsem si v té souvislosti nevzpomenout na mého oblíbence Jussi Adler Olsena, kde se právě temno a humor krásně propojují. Opět si neodpustím doporučení k poslechu audio verze ve slovenčině.

  Toffee

  28.04.2017

  Mé první setkání s Dominikem Dánem nedopadlo špatně, i když po prvních 50 stránkách jsem měla chuť knížku odložit. Neskutečně mi vadilo, jak všichni pořád jen vtipkují. Detektivové, "hrobníci", patolog, svědkové… jakmile se tam někdo s někým baví, všichni se vzájemně pořád chytají za slovo, dělají žertovné narážky, vtipy… Fakt iritující, zvlášť když si to představím. Jako detektivka zajímavé hlavně výstižným zobrazením společnosti krátce po revoluci. Ale ti templáři?! Je zřejmé, že autor neodolal pokušení vyvézt se na vlně Šifry mistra Leonarda. Nebyl sám a jeho pokus není z nejhorších.

  pocitac311

  28.04.2017

  Dobré! Ako keby to ani nenapísal DD. Je tam kopa úletov (ježibaba so škorpiónom na stanici), akčných scén hraničiacich s Ch. Norrisom, záver je trocha odfláknutý, ale čítalo sa to dobre.

  francouz

  19.03.2017

  Moje první setkání s Dominikem Dánem, bylo velmi intenzivní. Ano děj má velký spád a to, že se odehrává po revoluci a ukazuje praktiky STB, je tou silnější stránkou knihy. Trošku mě zklamalo propojení s templářským pokladem, ano na něj odkazuje mnoho knih, ale tady bych řekl, že je to spíše ke škodě, autor se pokouší poměrně slušně fabulovat a zapojuje do toho mocný nástroj latinu, ale není to k uvěření . Jinak jsou oba detektivové velmi zajímavé postavy, hlavně ten co má něco s čelistí, buldočí syndrom je znát na všech jeho krocích.
  Je škoda, že se autor nedržel sítě STB a jejich konfidentů, trošku nakouknout víc pod pokličku jejich pohnutek, protože jinak to bylo velmi svižné a poměrně čtivé.

  Selinute

  14.02.2017

  Jedna z nejlepších "Dánovek", které jsem doposud četla. Jako vždy hodně přesvědčivá a napínavá až do samého konce. Nadšena knihou, rozhodla jsem se shlédnout i stejnojmenný film. Ten je však, bohužel, jen slabým odvarem… A tak radím: "Zůstaňte u knihy, je vynikající!"

  DennisMoore

  10.02.2017

  Rudý kapitán mě hned několikrát překvapil – a většinou v tom dobrém smyslu. Obzvlášť se mi líbilo, jak Dominik Dán spojil dva (tři) žánry, jejichž spojení bych nečekal, a jak plynule a přitom překvapivě přešel od retro detektivky ke stylu, řekněme, Dana Browna. Vadila mi ovšem jeho neustálá potřeba vkládat hrdinům do úst humorné mono- i dialogy, jež většinou působily spíše nuceným dojmem než přirozeně, a také těch šťastných náhod bylo na můj vkus příliš. Za poslední výtku ale Dán nemůže – nechápu totiž, proč bylo nutné knihu překládat. Například jedna část, kdy v původní verzi slovenské postavy s největší pravděpodobností mluví česky a české zase slovensky, kvůli tomu úplně ztratila smysl.

  Aleen

  10.02.2017

  Objevila jsem slovenského Jefferiho Deavra! Jsem nadšená. Je to geniální vypravěč, který zná všechno z první ruky, přímo z terénu, protože sám je, nebo byl policistou, respektive i příslušníkem VB. Příběh zajímavý, hrdina lidský a morální a schopnost vyprávět má pan Dán vynikající.

  misan69

  19.12.2016

  super !

  Pampalini

  15.11.2016

  Možno priveľa príbehov spletených do jedného, ale má to zmysel. Je potrebné sa trocha viac zahĺbiť a je to veľmi dobré. Kombinácia ŠtB, hriechov minulosti a templárov pritiahnutá za vlasy, ale prečo nie? Chápem prečo templársku linku z filmu vypustili. Film je predsa len ľahšie a masovejšie stráviteľné médium. Knihy sú pre tých, čo zvyknú premýšľať… Určite stojí za prečítanie. Nadpriemerná detektívka.
  TAGS:

  Online Červený kapitán ebook, Kniha Červený kapitán FB2, Download Červený kapitán PDF , Download Červený kapitán MOBI, Online Červený kapitán kniha, Zdarma Stažení Červený kapitán IPhone, Online kniha Červený kapitán PDF, Zdarma Červený kapitán DJVU, Zdarma Stažení Červený kapitán TXT, Stažení Červený kapitán RTF, Online Červený kapitán FB2 , e-kniha Červený kapitán stažení TXT, Zdarma Červený kapitán stažení kniha, e-kniha Červený kapitán download MOBI, Stažení Červený kapitán IPad, Číst Červený kapitán MOBI, Číst Červený kapitán DOC, Zdarma Červený kapitán AWZ, Download e-kniha Červený kapitán iPad , Zdarma Červený kapitán DJVU, Download Červený kapitán e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Červený kapitán DVD, Číst Červený kapitán TXT, Book Červený kapitán stažení DJVU, Červený kapitán stažení kniha zdarma, Červený kapitán stažení kniha pdf zdarma, Červený kapitán pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Červený kapitán pdf zdarma, Červený kapitán stažení kniha epub zdarma, Červený kapitán ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply