České milenky nacistů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

České milenky nacistů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

České milenky nacistů


Milenky nacistů, agentky tajných služeb a konfidentky gestapa, takto se dá shrnout obsah této knihy. Autor líčí neobvyklé životní osudy českých žen, které si v období protektorátu Čechy a Morava začaly s Hitlerovými muži, a vrhly tak na sebe cejch nacistických milenek. Některé se dokonce snížili k tomu, že gestapu – tajné nacistické policii, donášely či s nimi aktivně spolupracovaly. Jednotlivé osudy jsou rozmanité a některé nejen překvapí, ale i zarazí. Zatímco si ke svému mladému tělu Adina Mandlová připouštěla jednoho milence za druhým, dokázala v posledních 37 letech svého života vést spokojený vztah s proslulým homosexuálem a ještě k tomu roznítit český národ za její pletky s nacisty. Protagonistky této knihy přinášejí řadu překvapujících skutečností a nečekaných souvislostí. Nebyly jen krásné a vyzývající, ale některé také nebezpečné a nevyzpytatelné.Kniha v českém jazyce!


Stažení České milenky nacistů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:České milenky nacistů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení České milenky nacistů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  České milenky nacistů.pdf (EUR-0.00)

  České milenky nacistů.epub (EUR-0.00)

  České milenky nacistů.doc (EUR-0.00)

  České milenky nacistů.txt (EUR-0.00)

  České milenky nacistů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  České milenky nacistů.PDF – (EUR 0.00);

  České milenky nacistů.MOBI – (EUR 0.00);

  České milenky nacistů.EPUB – (EUR 0.00);

  České milenky nacistů.DOC – (EUR 0.00);

  České milenky nacistů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Petrklíč
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  rosalee3974

  20.08.2017

  Nelíbil se mi přístup autora k obsahu knihy. V jednu chvíli se snaží být nezaujatý, na další stránce ovšem cítíme osten kritiky, ať už oprávněné, či neoprávněné. Nejsem si jistá, zda mělo jít o seriozní literaturu, nebo jen o populární, ale mnohé nasvědčovalo druhé variantě (prozaické líčení určitých situací, které mi hodně vadilo, přímé řeči).
  Závěr se mi nelíbil vůbec. Je to kniha o českých milenkách nacistů, nepotřebovala jsem do několika odstavců shrnout teorie o přesunu Čechů kamsi na Sibiř, protože to se milenek vůbec netýkalo…
  O ilustracích se raději vyjadřovat nebudu.
  Za mě je to kniha spíš na odpočinek, ačkoliv jí nemůžu upřít, že mě místy i překvapila.

  jindriskamalovc

  27.05.2017

  Kdyby kniha byla opatřena fotografiemi, těžko by se dala kritizovat. Za některé nové skutečnosti dávám plný počet hvězd.

  jirickovazuzka

  26.05.2017

  Ilustrace je otřesná, ale krizitizovat složení vět ??? to mi příjde tedy hloupé. Vypravěčský styl a formulace vůbec je na hodně vysoké úrovni. Snad jen jedna výtka k tomu, že autor dost hodnotí, ale to asi k faktorgrafii patří.

  veronika5179

  20.05.2017

  Pro občasné listování informacemi asi dobré, jinak mi kniha formátem připomněla nezdařilé články z ženského časopisu. O objektivitě se asi nedá mluvit, což by se i dalo vzhledem k tématu chápat, ale vypravěčský styl, formulace se už moc překousnout nedají.

  daza.dt

  03.05.2017

  Jak již zmiňoval jardaplech i další – ilustrace si rozhodně mohli odpustit, ještě, že už dané dámy nežijí – mohly by ilustrátora klidně žalovat.
  Pro mě mohl autor vypustit notoricky známé příběhy – Baarová, Gollová a více se zaměřit na ty neznáme.

  GrasselováL

  01.04.2017

  Nelíbí se mi očividná zaujatost autora. Takové knihy se píší na základě faktů a odbornosti. A taky ubírám hvězdičku za katastrofickou ilustraci. Kniha se mohla obohatit dobovými fotografiemi. Jinak informace zajímavé…

  jardaplech

  20.01.2017

  Vyčetl bych ilustraci, ale obsah a zpracování kritizovat nejde, to už je pak závist nebo hloupost

  OldaB

  29.12.2016

  Dobrý nápad, ale mizerně zpracován. Autor často spekuluje bez podpory faktů, také literárně je to občas slabší. Redakční práce zřejmě minimální.

  jaroslavavrbeck

  28.12.2016

  To nebylo vůbec špatné

  renpavlicek

  07.12.2016

  tak naše ženy rády nacky? Většinu v knize bez výhrad jenom ty obrázky???? fotografie by daly knize slušnou hodnotu ale jinak lepší průměr

  jitusbaresova

  10.11.2016

  Nádherná knížka a dokonalé textové zpracování. Překvapí mnoho čtenářek.

  Baloun

  09.11.2016

  Velmi čtivé a dynamické. Netušil jsem, že bych jí přečetl za den. Hodně mě překvapil obsah a docela jsem hltal historii, kterou jsem myslel, že už máme probádanou. Kniha se fakt povedla, a také chválím stylistiku psaní

  Li@

  02.07.2016

  Nekdy velice malo informaci a naopak hodne nazoru autora. Ale v celku se mi kniha docela libila…

  Mikik

  21.05.2016

  Styl autora mi teda vůbec nesedí. Na literaturu faktu mi mnohé jeho komentáře přijdou hodně subjektivní. Zajímavé téma, které by mohlo být zpracované mnohem lépe.

  magduska

  11.01.2016

  Zajímavé osudy některých českých žen . Kniha se mi líbila, jen u některých kapitol bylo přeci jen dost málo informací narozdíl od Baarové nebo Mandlové.  TAGS:

  Online České milenky nacistů ebook, Kniha České milenky nacistů FB2, Download České milenky nacistů PDF , Download České milenky nacistů MOBI, Online České milenky nacistů kniha, Zdarma Stažení České milenky nacistů IPhone, Online kniha České milenky nacistů PDF, Zdarma České milenky nacistů DJVU, Zdarma Stažení České milenky nacistů TXT, Stažení České milenky nacistů RTF, Online České milenky nacistů FB2 , e-kniha České milenky nacistů stažení TXT, Zdarma České milenky nacistů stažení kniha, e-kniha České milenky nacistů download MOBI, Stažení České milenky nacistů IPad, Číst České milenky nacistů MOBI, Číst České milenky nacistů DOC, Zdarma České milenky nacistů AWZ, Download e-kniha České milenky nacistů iPad , Zdarma České milenky nacistů DJVU, Download České milenky nacistů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení České milenky nacistů DVD, Číst České milenky nacistů TXT, Book České milenky nacistů stažení DJVU, České milenky nacistů stažení kniha zdarma, České milenky nacistů stažení kniha pdf zdarma, České milenky nacistů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha České milenky nacistů pdf zdarma, České milenky nacistů stažení kniha epub zdarma, České milenky nacistů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply