Chladná ocel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chladná ocel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Chladná ocel


Lékařský thriller irského autora zachycuje pátrání po pachateli vraždy studentky i po příčinách úmrtí pacientů dublinské nemocnice.
V městském parku je nalezena ubodaná osmnáctiletá dcera špičkového amerického chirurga, který přišel do Nemocnice Milosrdenství se dvěma kolegy z Bostonu, aby zde vedl nové kardiologické oddělení. Tým vyšetřovatelů pracuje za neustálého dohledu médií a především mladého ambiciózního ministra zdravotnictví, který má obavu o svou další kariéru. Brzy je zatčen jediný podezřelý, zlodějíček a narkoman, odsouzený již jednou za vraždu. Zároveň s profesionálním vyšetřováním začíná své soukromé pátrání hematolog, zjišťující výskyt vzácné krevní choroby u tří pacientů, kteří se předtím podrobili operaci na kardiologickém oddělení, kde jim byly podávány neznámé léky. Postupně odhaluje otřesná fakta o jedincích bez skrupulí, kteří se spojili s farmaceutickou firmou a neváhají kvůli bohatství a moci porušovat zákony a dopustit se i nejtěžšího zločinu. Napínavý a čtivý román, vycházející z autorovy dobré znalosti zobrazovaného prostředí, se dotýká otázek etiky lékařského výzkumu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Chladná ocel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Chladná ocel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Chladná ocel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Chladná ocel.pdf (EUR-0.00)

  Chladná ocel.epub (EUR-0.00)

  Chladná ocel.doc (EUR-0.00)

  Chladná ocel.txt (EUR-0.00)

  Chladná ocel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Chladná ocel.PDF – (EUR 0.00);

  Chladná ocel.MOBI – (EUR 0.00);

  Chladná ocel.EPUB – (EUR 0.00);

  Chladná ocel.DOC – (EUR 0.00);

  Chladná ocel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Cold steel (1998)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  adelinka

  01.05.2017

  Zaujímavé a rýchle čítanie, lebo nechýba napätie. Dej je z lekárskeho prostredia, túžba po moci a bohatstve a samozrejme zomierajú pacienti. Súbežne prebieha ako keby vyšetrovanie úmrtí a aj vražda mladej študentky…..

  knihomolové

  08.06.2015

  žádná bychle, a tudíž druhý den přečtená. Velmi napínavé čtení, přestože nemocniční tématiku moc nemusím.

  Luccy78

  01.05.2015

  Dost dobrý thriller.. Knihu jsem přečetla jedním dechem a až do konce byla napnutá.. Takže za mě, absolutní spokojenost 🙂

  jiri77

  22.01.2013

  Napínavé čtení od začátku až do konce,skvělá kniha.Můžu jen doporučit.  TAGS:

  Online Chladná ocel ebook, Kniha Chladná ocel FB2, Download Chladná ocel PDF , Download Chladná ocel MOBI, Online Chladná ocel kniha, Zdarma Stažení Chladná ocel IPhone, Online kniha Chladná ocel PDF, Zdarma Chladná ocel DJVU, Zdarma Stažení Chladná ocel TXT, Stažení Chladná ocel RTF, Online Chladná ocel FB2 , e-kniha Chladná ocel stažení TXT, Zdarma Chladná ocel stažení kniha, e-kniha Chladná ocel download MOBI, Stažení Chladná ocel IPad, Číst Chladná ocel MOBI, Číst Chladná ocel DOC, Zdarma Chladná ocel AWZ, Download e-kniha Chladná ocel iPad , Zdarma Chladná ocel DJVU, Download Chladná ocel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Chladná ocel DVD, Číst Chladná ocel TXT, Book Chladná ocel stažení DJVU, Chladná ocel stažení kniha zdarma, Chladná ocel stažení kniha pdf zdarma, Chladná ocel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Chladná ocel pdf zdarma, Chladná ocel stažení kniha epub zdarma, Chladná ocel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply