Chrám miliónov rokov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chrám miliónov rokov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Chrám miliónov rokov


Po smrti veľkého faraóna Setchiho sa podľa jeho vôle dostáva na trón mladší syn Ramzes – Syn Slnka. Vysoká cirkevná hierarchia i šľachta sa obávajú nového panovníka, v ktorom vrie mladá, nespútaná energia. Dokonca aj jeho najbližší sa postavia zákerne proti nemu. Na čele sprisahania je jeho starší brat Šenar, pôžitkár a intrigán, ktorý si chce za každú cenu uplatniť svoj nárok prvorodeného na trón. Pri Ramzesovi stojí jeho matka Tuja, vdova po Setchim, a Nefertari, jeho vznešená a krásna manželka. Dokoncia aj bohovia niekoľkými zázrakmi posvätia Ramzesovu vládu novej doby.
Podarí sa zlým silám, neprajníkom oslabiť ochranné štíty okolo mladého faraóna? Veď démonom a mágom sa darí zneistiť a získať si aj Ramzesových priateľov. Sú ochotní zapredať Egypt výbojným Chetitom, len aby získali moc. No Ramzesa nič nezastaví. Vybuduje nové hlavné mesto a chrám miliónov rokov, ktorý má ochrániť jeho i jeho vernýchKniha v českém jazyce!


Stažení Chrám miliónov rokov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Chrám miliónov rokov (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Chrám miliónov rokov zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Chrám miliónov rokov.pdf (EUR-0.00)

  Chrám miliónov rokov.epub (EUR-0.00)

  Chrám miliónov rokov.doc (EUR-0.00)

  Chrám miliónov rokov.txt (EUR-0.00)

  Chrám miliónov rokov.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Chrám miliónov rokov.PDF – (EUR 0.00);

  Chrám miliónov rokov.MOBI – (EUR 0.00);

  Chrám miliónov rokov.EPUB – (EUR 0.00);

  Chrám miliónov rokov.DOC – (EUR 0.00);

  Chrám miliónov rokov.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ramses (2.)

  Originální název:

  Ramses, Le Temple des millions d´annees (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Motýľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Babo

  13.07.2017

  Mladý Ramzes se po smrti svého otce stává panovníkem a brzy musí čelit mnoha spiknutím.
  Ať už se jedná o staršího bratra ,který se nedokáže smířit, že si ho za svého následníka nevybral otec , nebo intriky sestry a jejího manžela a spoustě anonymních odpůrců .
  Po boku mu stojí krásná Nefertari, jeho žena.
  Kniha se čte stejně dobře jako 1. díl a tak, kdo má rád čtení o Egyptě nebude zklamaný.

  princesse

  25.06.2012

  Druhý díl pentalogie nezklamal, krásně čtivý a poučný román. Moc se mi líbil. Doporučuji.  TAGS:

  Online Chrám miliónov rokov ebook, Kniha Chrám miliónov rokov FB2, Download Chrám miliónov rokov PDF , Download Chrám miliónov rokov MOBI, Online Chrám miliónov rokov kniha, Zdarma Stažení Chrám miliónov rokov IPhone, Online kniha Chrám miliónov rokov PDF, Zdarma Chrám miliónov rokov DJVU, Zdarma Stažení Chrám miliónov rokov TXT, Stažení Chrám miliónov rokov RTF, Online Chrám miliónov rokov FB2 , e-kniha Chrám miliónov rokov stažení TXT, Zdarma Chrám miliónov rokov stažení kniha, e-kniha Chrám miliónov rokov download MOBI, Stažení Chrám miliónov rokov IPad, Číst Chrám miliónov rokov MOBI, Číst Chrám miliónov rokov DOC, Zdarma Chrám miliónov rokov AWZ, Download e-kniha Chrám miliónov rokov iPad , Zdarma Chrám miliónov rokov DJVU, Download Chrám miliónov rokov e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Chrám miliónov rokov DVD, Číst Chrám miliónov rokov TXT, Book Chrám miliónov rokov stažení DJVU, Chrám miliónov rokov stažení kniha zdarma, Chrám miliónov rokov stažení kniha pdf zdarma, Chrám miliónov rokov pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Chrám miliónov rokov pdf zdarma, Chrám miliónov rokov stažení kniha epub zdarma, Chrám miliónov rokov ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply