Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga


Richard Rahl s Mečem pravdy v ruce bojoval se samotnou smrtí. Přichází bránit lid D’Hary. Ale tentokrát mocí posedlý císař Jagang staví proti Richardovi rychlého a neúprosného nepřítele – mystickou smrtelnou nákazu, která jakoby vražedným seknutím kosy zabíjí tisíce nevinných obětí po celé zemi. V boji proti Jagangovi Richard se svou milovanou Kahlan Amnellovou musí riskovat všechno, aby odhalili zdroj strašlivé nákazy – kouzlo zapečetěné po tři tisíciletí v Chrámu větrů. Ale když proroctví vrhne stín zrady na jejich poslání a hrozí, že je zničí, musí Richard přijmout Pravdu a najít způsob, jak zaplatit cenu, kterou větry požadují… jinak on i jeho svět navždy zmizí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.pdf (EUR-0.00)

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.epub (EUR-0.00)

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.doc (EUR-0.00)

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.txt (EUR-0.00)

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.PDF – (EUR 0.00);

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.MOBI – (EUR 0.00);

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.EPUB – (EUR 0.00);

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.DOC – (EUR 0.00);

  Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Meč pravdy (4.)

  Originální název:

  Temple of the Winds (1997)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Classic
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Jennkie

  26.07.2015

  Tato série mě deptá čím dál tím více. Námět má velký potenciál a za jiných okolností by z toho vznikl velmi dobrý román, ale nejvíc mi vadí styl, jakým je to psané. Již u předchozích dílů jsem se rozčilovala, že by celá série mohla být poloviční, protože každý pozdější díl je alespoň ze čtvrtiny rekapitulací těch předchozích. Autor tam pořád dokola omílá minulé události, protože si myslí, že by bez tohoto připomenutí čtenář nepochopil pohnutky hrdinů. Přijde mi, že tak dělá ze čtenářů blbečky a to je dehonestující.
  Také mě drásá stále se neměnící styl psaní, kdy je tam minimum přímé řeči, nebo pokud tam je, tak není na správném místě a tam, kde by se hodila, je pouhé shrnutí současné scény.
  Kvůli oběma výše zmíněným nešvarům mě čtení nebavilo tak moc a neustále jsem se zasekávala na neobratném stylu nebo jsem přeskakovala dlouhé popisné pasáže.
  Navzdory tomu má příběh stále potenciál, a i když se musím trošku přemáhat, abych se vrhla do toho nedokonalého slohu a neobratných formulací, stále jsem zvědavá, co se stane dál…

  Richie1

  18.01.2015

  Goodkind příběh hezky zamotává, aby v závěru vše opět rozmotal:-) Příběh je nicméně napínavý až do konce a neztrácí na kvalitě. Richard Rahl i jeho milovaná Kahlan musí přinést obrovské oběti, aby zachránili svůj lid. Děj je rozložen do více rovin, neboť hrozba zničení od armád císaře Jaganga vyžaduje úsilí všech přátel Richarda. Nic není uzavřeno, boj bude pokračovat i v dalších dílech příběhu. Jsem zvědav, zda autor udrží dosavadní úroveň kvality.

  mysticblueriver

  19.05.2014

  Tak tohle bylo úžasné, neočekávané a plné zvratů jako zakončení čtvrtého dílu!!! Perfektní!

  Thanyss

  17.06.2013

  Meč pravdy jsem na chvíli odložila a nějak mě ostatní četba ukolébala. takže když jsem četla Proroctví císaře Jaganga, tak mě to doslova zarazilo do sedačky 🙂

  V příběhu je hned několik nečekaných zvratů a v polovině ve mně příběh vyvolal takový vztek. že jsem myslela, že nebudu číst dál. A pak, že knížky nevyvolávají tak silné emoce 🙂 Každopádně ten vztek byl vyvolán vcítěním se do děje, ne tím, že by kniha stála za prd.

  Za ten adrenalin, nemožnost odtrhnout se od čtení a za tu dávku emocí, nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček.  TAGS:

  Online Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga ebook, Kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga FB2, Download Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga PDF , Download Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga MOBI, Online Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga kniha, Zdarma Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga IPhone, Online kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga PDF, Zdarma Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga DJVU, Zdarma Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga TXT, Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga RTF, Online Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga FB2 , e-kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení TXT, Zdarma Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení kniha, e-kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga download MOBI, Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga IPad, Číst Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga MOBI, Číst Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga DOC, Zdarma Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga AWZ, Download e-kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga iPad , Zdarma Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga DJVU, Download Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga DVD, Číst Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga TXT, Book Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení DJVU, Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení kniha zdarma, Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení kniha pdf zdarma, Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga pdf zdarma, Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga stažení kniha epub zdarma, Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply