Christina Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Christina Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Christina


Arnie a Dennis byli dva obyčejní sedmnáctiletí kluci, dokud Arnie neuviděl LeBayovo staré auto Christinu. Arnie byl k němu přitahován zvláštním kouzlem a koupil ho i proti vůli rodičů. Od této chvíle se hodný, neprůbojný kluk začal měnit. Christina si ho podmanila. Kdokoliv mu ublížil, byl Christinou zničen. I jeho dívka Leigha málem přišla o život. Christinin počítač kilometrů se přetáčí zpět a čím víc toho najede, tím je auto lepší. Christina ničí vše kolem Arnieho, ničí jeho duši, jeho lásku, kamarádství a nakonec…Kniha v českém jazyce!


Stažení Christina zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Christina (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Christina zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Christina.pdf (EUR-0.00)

  Christina.epub (EUR-0.00)

  Christina.doc (EUR-0.00)

  Christina.txt (EUR-0.00)

  Christina.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Christina.PDF – (EUR 0.00);

  Christina.MOBI – (EUR 0.00);

  Christina.EPUB – (EUR 0.00);

  Christina.DOC – (EUR 0.00);

  Christina.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Christine (1983)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (60)

  Přidat komentář

  stephenkingfan

  21. ledna

  Kniha ve mně vyvolávala mnoho pocitů. Byla jsem ohromená, nadšená, vyděšená, zmatená, smutná, znechucená, bezmocná…ale hlavně šťastná a nadšená z toho, že někdo dokáže napsat tak skvělý chytlavý příběh, ve kterém s naprostou bezmocí a rozčilením sledujeme proměnu hlavní postavy z obyčejného školního outsidera v "něco" jiného, zlého…a já musím říci, že to miluju, a že strašně ráda prožívám příběhy napsané panem Kingem..

  aetos

  20. ledna

  Tak tuhle knihu mám od Kinga rád. Komorní příběh, dobře prokreslené charaktery hlavních postav a postupný přechod ke zlu, které nám autor ukazuje jako nepopsatelné, ale přítomné – o to je děsivější.
  Knihu jsem přečetl jedním dechem a vrhl se na dalšího Kinga. Proto ji řadím do té lepší poloviny Kingových knih. Nepamatuji se na hluchá místa. Další plus. Doporučuji.

  YvLeZa

  15. ledna

  Začátek trošku nudný, zdlouhavý, bez zajímavého děje. Od druhé poloviny knihy se děj konečně rozjel, měl šťávu a pořádnou akci. Rozhodně jedna ze slabších knih od Kinga, ale stále čtivá.

  Zuziiik

  05.12.2017

  Christina mě bavila hodně….je to čtivé, téma i pro antitechnickou dámu skvělé. Určitě ji doporučím…….bavilo mne to od začátku až do konce…….a ted mne omluvte, jdu se projet ve svém Trabantu, kterému říkám Kráva 😀

  Terez0

  04.12.2017

  Ze začátku mne kniha příliš nenadchla, dokonce jsem jí musela i na chvíli odložit, ale po čase jsem se k ní vrátila a přečetla jedním dechem, byla jsem mile překvapena! 🙂

  Carol96

  30.10.2017

  Kniha se mi líbila asi jako zatím každá kniha o Stephena Kinga. Takovéto téma jsem v knize ještě nečetla a ani jsem o něm neslyšela. Přišlo mi to jako dobrý nápad. Trochu ukázka toho, že se člověk může zamilovat do svého auta a co se vám stane, když budete mít oči jen pro své milované auto.

  Kniha je psána celkem čtivě. Někomu by se nemuselo líbit, že kniha obsahuje pro děj zbytečné části, které by tam nemusely být. Mě to vůbec nevadilo, spíše to byl pro mě plus, protože jsem si hezky mohla představit, co se děje i mimo hlavní dějovou linii.

  Je to opravdu zajímavé téma, které bych doporučila si přečíst.

  Knihu jsem hodnotila 90%

  LucinkaS

  09.09.2017

  Něco mi na téhle knize vadí a není to ta příšerná obálka (nevím, co to bylo za úlet, dávat tyhle šílený přebaly s bílým pruhem nahoře). Přijde mi, že Christina je z toho slabšího soudku. Tím nechci mistra nějak hanit, knížku jsem přečetla už 2x a mám jí dokonce 2x v knihovně (jednou s tím příšerným bílým pruhem a jednou v originále) a nejspíš se k ní ještě vrátím a budu hledat její kvality, ale momentálně u mne vítězí jiné.

  Romanka89

  23.07.2017

  Bohužel, čekala jsem větší nářez, tohle dílo považuji za jedno z těch slabších pro mě. Docela mi to dalo zabrat, některé části příliš zdlouhavé, nudné.

  Čtenářská výzva 2017: Kniha, která má jednoslovný název.

  Micifuza

  14.06.2017

  Parádní klasicky horor s vraždícím autem.Jsem nadšená.

  Vincenzoci

  31.05.2017

  Úžasná knížka, jako automobilový nadšenec jsem z toho byl na větvi. Některá místa mi připadla trochu nereálná, ale celkově to dojem nekazí. PS: film vynechejte, je to děs a ostuda! 🙂

  Yarwen

  08.04.2017

  Poměrně jednoduchý příběh dokázal King svým skvělým vypravěčským umem rozvinout do výborného výsledku. Byl jsem zvědavý na konec, zda udrží kvalitu a v závěru ji nezařízne, ale spíše to byla zlatá tečka na závěr. Za mě jeden z nejvydařenějších Kingových románů.

  Gabi.K

  04.04.2017

  Kdy by mi někdo vyprávěl děj ještě před pře čtením asi bych si pomyslela nic moc, ale příběh o auto které si žije vlastním životem a změní svého majitele k obrazu svému, vyráží na cesty sám a sem tam někoho zabije zní lehce rozpačitě, ale kniha byla skvělá. King to prostě umí, jeho nápady jsou originální a při čtení i dočtení dostane čtenář přesně to co potřeboval. Po přečtení jsem viděla i film a ano béčko jak "prase" .

  Hraboshka

  27.03.2017

  Já se pak bála i svého mobilu, protože se mi zdálo, že jeho rozbitý displej je v trochu lepším stavu, než byl předchozího dne…

  Laf

  02.03.2017

  Poslední stránka dočtena… Tato kniha Kinga byla trochu oříšek. Asi třetina knihy od začátku mi přišla taková moc natažená, i když byla poutavě napsaná, stejně jsem čekala, kdy se konečně stane něco zajímavé a ono pořád nic. Teprve za půlkou knihy se občas něco přihodilo a závěr byl nejlepší, ale prokousat se celou knihou k závěru, to je výkon… Myšlenka, že hlavní postavou děje je auto, se mi líbila a za to dávám palec nahoru…

  n.ezn.amy

  31.01.2017

  Jedna z mých mnoha oblíbených knih Stephena Kinga. Člověk se doopravdy v životě zamiluje pořádně jen jednou a proč by láska života nemohl být Plymouth Fury z r.1958?

  Nikolas0311

  09.12.2016

  Kinga mám rád, ale tato kniha se mi nelíbila.

  Viky007

  17.10.2016

  Celou dobu jsem se snažila vypořádat s nevyvážeností knihy. V jednom okamžiku byla kniha napínavá a dala bych nejradši všech pět hvězdiček, v dalším jsem se zase neskutečně nudila a viděla jsem to asi na ty tři hvězdičky. Takže čtyři hvězdičky jsou myslím dobrý kompromis.
  Na knize se mi asi nejvíc líbila ta psychologie. Osobně si myslím, že Christina je jakousi metaforou závislosti. Je jedno, na čem jste závislí. Vždycky to člověka změní.
  Takže… přestože kniha nebyla špatná, pravděpodobně už po ní nesáhnu. Ale myslím, že nějakému nadšenci do aut by se to mohlo líbit.

  ivana13

  30.08.2016

  dočetla jsem k úctě ke Kingovi, pro mě slabší, asi je to tím autem…

  candy-22

  06.08.2016

  Skvělá kniha, napínavý děj.

  evickakyticka

  28.05.2016

  Nemohu se rozhodnout jestli dát čtyři nebo tři hvězdičky. Je to něco mezi, ale uberu, protože King má i lepší knihy než je Christina. Do půlky jsem se nudila, pak už se děj trochu posunul a bylo to lepší. Místy i strašidelné, ale vidím tam stejné rysy v popisování. Bavil mě popis prostředí, jako vždy mistrně jsem se přesunula do USA té doby. Ale na čtyři to nestačilo.

  Klacekzlesa

  06.04.2016

  Tuhle knížku mi jednoho dne donesla mamka.. Skvělé čtení.. nemohla jsem se odtrhnout!

  26e

  30.03.2016

  Akosi sa mi ťažko dočítavala… tak ako Prokletí Salemu, tak aj toto som už len z povinnosti… téma tínedžerov a vraždiaceho auta, to už asi nie je rozprávka pre mňa…ale je to King, to rozprávačské tam je… ale 3 úplne v pohode…má pre mňa aj atraktívnejšie tituly… 🙂

  marek6463

  23.03.2016

  Napoprvé jsem měl k dispozici filmovou adaptaci,která se mi docela líbila,ale v knižní podobě příběhu film nesahá ani po paty. V knize je to prostě jiné.

  Šárka345

  02.02.2016

  Tak po přečtení této knihy si nedůvěřivě prohlížím každé auto, kolem kterého procházím…. co kdyby najednou…. 🙂 Přečteno pomalu jedním dechem a móóóc se mi kniha líbila.

  danny_21

  30.12.2015

  Jedna z prvních "Kingovek", kterou jsem přechroustal ještě jako náctiletý a rozhodně patří k tomu lepšímu, co Král napsal, možná i proto, že se řadí k tomu tématicky plodnému rannému období. Co dobrého může vzejít z toho, když se mezi dva kamarády ( ikony a outsidera ) dostane ženská ? Co na tom, že je z plechu, podstatné je, že ožívá společně s jedním z nich – 80 %

  heavy66

  06.12.2015

  Když kniha v roce 1997 vyšla česky, pochyboval jsem, zda do ní investovat peníze, román o strašidelném autu jsem považoval za úlet. Nakonec jsem koupil a nikdy nelitoval. Každému svému autu říkám Christina a dětem rozhodně zakazuji jíst uvnitř hamburgery od McDonalda!

  Tomsimas

  27.11.2015

  Na díle SK je pozoruhodné to, že pokud vynecháte nadpřirozeno, tak je to velice přesný popis skutečného života, v tomto případě problémy v pubertě ( auto, první láska, konflikt mezi rodiči a jejich dospívajícím synem, kamarádi od dětství se začnou vzájemně odcizovat)… atd.

  Hjuud

  25.11.2015

  Bylo to parádní. Dennis nyní patří mezi moje nejoblíbenější hlavní hrdiny. Líbilo se mi taky střídání ich a er formy v průběhu knihy. Jasně, celé to bylo spíš takové béčko, ale psychologie postav byla jako vždy vykreslena na jedničku a kniha se četla svižně, neměla hluchá místa. 4*

  Eigis

  17.11.2015

  Existuje řada autorů, kteří dokážou ,,zazdít" dobrý námět a pak existují autoři jako Stephen King, kteří umí z někdy doslova ,,hloupého" nápadu, vytvořit velice dobrou knihu, jak předvedl v tomto případě. Béčkový hororový námět démonického auta, které zabíjí, je v kombinaci s přátelstvím, láskou, zradou a psychologií hlavních postav více než slušným románem, který stojí za přečtení.

  Etelea

  08.09.2015

  Pro mě další perla z Kingova spisovatelského umění, neotřelý příběh s podivuhodnou hlavní "postavou", 90%
  TAGS:

  Online Christina ebook, Kniha Christina FB2, Download Christina PDF , Download Christina MOBI, Online Christina kniha, Zdarma Stažení Christina IPhone, Online kniha Christina PDF, Zdarma Christina DJVU, Zdarma Stažení Christina TXT, Stažení Christina RTF, Online Christina FB2 , e-kniha Christina stažení TXT, Zdarma Christina stažení kniha, e-kniha Christina download MOBI, Stažení Christina IPad, Číst Christina MOBI, Číst Christina DOC, Zdarma Christina AWZ, Download e-kniha Christina iPad , Zdarma Christina DJVU, Download Christina e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Christina DVD, Číst Christina TXT, Book Christina stažení DJVU, Christina stažení kniha zdarma, Christina stažení kniha pdf zdarma, Christina pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Christina pdf zdarma, Christina stažení kniha epub zdarma, Christina ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply