Číhání Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Číhání Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Číhání


Dokonce i v tichém Vermontu mohou poklidnou přítomnost rozvrátit hrůzné činy z minulosti.

Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to vře. Staří přátelé si nemohou přijít na jméno. Probouzí se strach, předsudky a násilí.

Když je tedy v domě advokáta, který se v případu výrazně angažuje, brutálně zavražděna mladá dívka, detektiv Sonja Testová nabude přesvědčení, že vražda musí mít s ostře sledovanou kauzou nějakou spojitost.

Jenže jak se mladá Sonja Testová noří do svého prvního vyšetřování vraždy hlouběji, odhaluje děsivé činy skryté po celá desetiletí a zjišťuje, že za idylickou tváří městečka se ukrývá temnota a zlo páchané na nevinných. A Sonja, matka dvou dětí, udělá všechno pro to, aby nevinné ochránila.Kniha v českém jazyce!


Stažení Číhání zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Číhání (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Číhání zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Číhání.pdf (EUR-0.00)

  Číhání.epub (EUR-0.00)

  Číhání.doc (EUR-0.00)

  Číhání.txt (EUR-0.00)

  Číhání.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Číhání.PDF – (EUR 0.00);

  Číhání.MOBI – (EUR 0.00);

  Číhání.EPUB – (EUR 0.00);

  Číhání.DOC – (EUR 0.00);

  Číhání.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vermontský cyklus (2.)

  Originální název:

  Lie In Wait (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Standa24

  20. ledna

  Tato kniha je úplně jiná než Tiché dívky. Autor pracuje s otázkami viny, trestu a pomsty a hodně se zabývá myšlenkami a pocity jednotlivých postav.

  Didi15

  18. ledna

  Nemůžu napsat, že se mi to nelíbilo, ale nejsem ani nadšená. O trochu slabší než Tiché dívky.

  ArwenAragorn

  17. ledna

  Brutální smrt mladé dívky, a jak se v závěru dozvíte, naprosto nesmyslná. K tomu připočteme nejednoduché vztahy mezi obyvateli městečka a často bolestné události z minulosti, které neměly vyjít na povrch.
  Jedná se o bezchybnou detektivku, čtivou, napínavou a plnou zvratů. Překvapující rozuzlení vás čeká až na úplném konci knihy.
  Pro ty, kteří čekali něco na způsob pokračování Tichých dívek můžou být zklamáni. Knížka Číhání totiž časově předchází Tichým dívkám. A jak jsem se na obalu dočetla, české vydání pokračování Tichých dívek se připravuje na konec roku 2018.

  radus

  29.12.2017

  Povedená knížka, která vás bude bavit a udržovat v napětí od začátku do konce. Když už si konečně myslíte, že víte, kdo je vrah, přijde zvrat a nevíte vůbec nic. Zajímavé rozuzlení, vše do sebe pěkně zapadá, doporučuji přečíst.

  PetraBery

  24.12.2017

  I mě u knihy překvapilo, že nenavazuje na předchozí autorovu knihu. Ale po začtení mi to vůbec nevadilo, detektiv Sonja Testová se mi v hlavní roli líbila. S čím a s kým souvisí vražda mladé dívky? Sonja postupně rozplétá nejen vztahy v městečku, ale i některé věci z minulosti, které měly zůstat skryté. Za mě spokojenost, povedená detektivka.

  Magnovak

  18.12.2017

  Po Hadrovém panákovi a Oběti bez tváře konečně kniha, která ve mně něco zanechá. V podstatě celou dobu tak nějak tušíte, co se tehdy vlastně stalo a jaké to asi mělo důsledky, ale tím, že se vše rozmotá až úplně na konci vás kniha udrží v napětí a jisté melancholii. Krátké kapitoly mě baví, Číhání celkově je čtivé. Téma a pointa knihy jsou bolestné, o lidském utrpení a strádání, jak těch kdož se něčím provinili, tak těch nevinných.

  Výtku mám jen k Sonje, úplně jsem si ji neoblíbila, je to policistka, ty srdcervoucí scény, nebo naopak okamžiky neskutečné vděčnosti a štěstí ve spojitosti s její rodinou, to bych všechno oželela, ale chápu, že pro příběh to má být asi důležité.

  Jinak teda Číhání je vlastně celkem nabité zajímavými postřehy a myšlenkami. Kolem a kolem knihu hodnotím velmi vysoko a jsem ráda, že mě po Tichých dívkách nezklamala a rozhodně budu číst Rickstada i dál.

  Jinak teda neskutečně mě pobavila překladatelská perla a zajímalo by mě, zda je to překladatelův záměr, nebo jen hrátky náhody…

  !!! POZOR !!!
  NÁSLEDUJE MENŠÍ SPOILER

  Při pohledu na oběť s obličejem rozmláceným kladivem si Sonja vybaví, že na "policejní akademii jim vtloukali do hlavy" a o pár stránek dál je Bethany, co mrtvolu našla, na druhý den "jako praštěná palicí" … To mě fakt pobavilo.

  Martiiiik

  13.12.2017

  Kniha se mi velmi líbila. Moc dobře se četla, děj měl spád a nebyl to zas tak velký krvák, jako moderní detektivky často bývají. Je v ní hodně ze života, nevinní platí za hříchy viníků a ne každý dokáže odpustit.. Určitě doporučuji 🙂

  game

  20.11.2017

  Mladý Rickstad dostal rozum a tú prekombinovanú apokalypticko- kataklyzmatickú šialenosť s vracajúcimi sa vrahmi a od narodenia démonickými šialencami a celými légiami stratených žien nechal za dverami.
  napísal hutnú, dobrú, pritom modernú detektívku bez psychicky fyzicky týraného detektíva. dobre sa číta, príjemne sa pri nej relaxuje, pritom je to téma vskutku moderná a aktuálna.
  nech mu to vydrží a nech neskĺzne do tých príšerných kombinácií z prvého dielu.

  Hella

  18.11.2017

  Nebylo to špatné, to určitě ne. Ale ani taková pecka jako předchozí titul Tiché dívky.

  hs777

  15.11.2017

  Zpočátku jsem byla zklamaná tím, že Vermontský cyklus není série s bývalým detektivem Frankem Rathem. Eric Rickstad mě ale svým svižným psaním velmi rychle zatáhl do svého nového příběhu a ještě si mě pěkně omotal kolem prstu, takže jsem po Frankovi ani nevzdechla. Jedna vražda, ale tolik možných motivů, vysvětlení, kostlivců z minulosti … čtečka ukazovala 99% přečteno a já pořád nevěděla kdo a proč.
  Jednoduše skvělé – ostatně jako každá detektivka z Hostu.

  ddkk

  05.11.2017

  Výborná detektivka, až do konce netušíte, jak to vlastně všechno je…doporučuji a čekám na dalšího Rickstada 🙂

  Karelvovsik

  03.11.2017

  Detektivka s krátkými kapitolami, četla se mi dobře. Největší překvapení pro mě bylo, že vůbec nenavazuje na první díl Vermontského cyklu -Tiché dívky. Pro mě za 4,5 hvězdy.

  Sallka

  30.10.2017

  Pokud vás nabudil pro čtení druhého dílu konec prvního, tak vás musím zklamat, páč Frank Rath zde vůbec nefiguruje (asi po padesáti stránkách jsem si uvědomila, že už asi nedorazí) a hlavní postavou vyšetřování je Sonja Testová.
  Děj se opět odehrává ve městě Canaan ve státě Vermont a řeší se případ vraždy mladé dívky. Celkem to odsýpalo, ale nezačetla jsem se tolik jako do Tichých dívek. Jsem malinko zklamaná, přesto je kniha dobrou detektivkou a doporučuju ji.

  Roubas

  26.10.2017

  Eric Rickstad si mou pozornost díky Tichým dívkám předplatil na několik knih dopředu. Číhání stojí na podstatně jednodušší zápletce, kdy se nepátrá po sériovém vrahovi, ale je nalezeno pouze jedno tělo mladé dívky, které rozvíří už tak velice napjaté vztahy v městečku způsobené předsudky proti homosexuálním párům. Styl je strohý, ale míří přímo na bránu bez zbytečných odboček, nebo dlouhých popisů. Autor naťukává několik postav, z nichž na každé najdete něco, proč by mohla být pachatelem. Výhoda románu je v naprosté uvěřitelnosti všech postav i nastalých okolností. Ať už sledujete postavu nepříjemného chlápka se žvýkacím tabákem za rtem, předsudky a výrazem, že by vám ihned jednu uštědřil, nebo právníka, který má na oko skvělý dům a rodinu, všechno jsou to aspekty působící reálně. Kniha bez zaváhání a slabších míst, kde je výborně využita atmosféra malé komunity Vermontského městečka a jeho okolí. Závěr vás nechá několikrát si bláhově myslet, že víte, co za tím vězí.  TAGS:

  Online Číhání ebook, Kniha Číhání FB2, Download Číhání PDF , Download Číhání MOBI, Online Číhání kniha, Zdarma Stažení Číhání IPhone, Online kniha Číhání PDF, Zdarma Číhání DJVU, Zdarma Stažení Číhání TXT, Stažení Číhání RTF, Online Číhání FB2 , e-kniha Číhání stažení TXT, Zdarma Číhání stažení kniha, e-kniha Číhání download MOBI, Stažení Číhání IPad, Číst Číhání MOBI, Číst Číhání DOC, Zdarma Číhání AWZ, Download e-kniha Číhání iPad , Zdarma Číhání DJVU, Download Číhání e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Číhání DVD, Číst Číhání TXT, Book Číhání stažení DJVU, Číhání stažení kniha zdarma, Číhání stažení kniha pdf zdarma, Číhání pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Číhání pdf zdarma, Číhání stažení kniha epub zdarma, Číhání ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply