Člověk v blázinci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Člověk v blázinci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Člověk v blázinci


Anker Larsen, autor mohutné duchovní fresky Kámen mudrců, zpracovává i v románu Člověk v blázinci své hlavní a vlastně jediné téma – hledání věčnosti. Před očima čtenáře je v sugestivním a velmi osobním vyprávění postupně odkrývána životní pouť Petra Olsena, dobrovolného pacienta psychiatrické kliniky. Záznam vizí duchovních světů, symbolizujících různé stupně chápání světa, volně přechází ve strhující příběh jeho života – neúspěchů, slávy, lásek a jejich ztrát,v přerod jeho složité osobnosti v hluboce duchovní bytost.Kniha v českém jazyce!


Stažení Člověk v blázinci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Člověk v blázinci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Člověk v blázinci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Člověk v blázinci.pdf (EUR-0.00)

  Člověk v blázinci.epub (EUR-0.00)

  Člověk v blázinci.doc (EUR-0.00)

  Člověk v blázinci.txt (EUR-0.00)

  Člověk v blázinci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Člověk v blázinci.PDF – (EUR 0.00);

  Člověk v blázinci.MOBI – (EUR 0.00);

  Člověk v blázinci.EPUB – (EUR 0.00);

  Člověk v blázinci.DOC – (EUR 0.00);

  Člověk v blázinci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Olsens Torheit (1941)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Avatar
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  asakz

  10. ledna

  Anker Larsen překrásným způsobem spojuje dva zdánlivé protipóly – život časný a ducha věčného v jednotu božího stvoření, byť Bůh sám zůstává jaksi stranou a nepojmenován. Opakující se ústřední motiv Larsenových knih je zde ilustrován na životě jednoho muže, jehož životní příběh se prolíná s podobenstvími a alegorií. Nemohu za sebe tvrdit, že bych vždy zcela chápal, o čem autor mluví. Přesto však ve mně zůstaly hluboké dojmy klidu a radosti, které ve mně tato kniha vyvolala. A věřím, že se k ní v budoucnu ještě vrátím.

  ecila13

  29.09.2017

  Paměti mystika. Hluboké, čtivé.

  micha-ella

  02.09.2017

  Velmi zajímavé!

  Danafantom

  02.03.2016

  Poslední dobou mám potíž číst beletrii, protože mě málo co dokáže zaujmout. Ankeru Larsenovi se to ale na 100% podařilo. V kostce se dá říct, že knížka je o "vnitřním" světě, o pro mě důležitých věcech, světonázoru, vnímání. No, užila jsem si jí. Kéž by takových knížek bylo víc, i když asi nejsou zrovna pro většinovou populaci.

  Jelitovna

  18.03.2015

  "Nejrhemžilaaději" bych Larsenovi dala aspoň deset hvězdiček.

  Klamm

  23.04.2014

  Jak říká anotace, Člověk v blázinci je vyprávěním životní poutě jednoho člověka už od jeho útlého dětství. Jeho postava prostupuje celou knihou jako vodící linka příběhu. (V Kameni mudrců bylo postav poněkud více, ale zase tím lépe vynikal kontrast mezi rozdílnými duchovními cestami).
  I když jsem některé pasáže asi nepochopil a některé životní etapy Petra Olsena mi přišly zdlouhavě popsané, bylo z knihy cítit poselství, že to, co je zvenčí, nás stejně dříve nebo později nechá na holičkách. Jediné, co zde vždy bylo a bude, je schované za oponou našich smyslů. To co zde vnímáme jako skutečné, stejně dříve nebo později spěje k jistému zániku. Vždyť skutečně všechno je relativní. Jak se v románu píše: ,,Vzali se a byli spolu štastní a Bůh byl dobrý. Ale pak…"
  80%

  džanaka

  02.02.2013

  Krásný duchovní román. Někdy snad přidám více, zatím jen jeden citát:

  "… já se chci především pokusit stát se člověkem, jakým bych musel být podle svého chápání."

  Kéž by takto uvažovali všichni lidé 🙂  TAGS:

  Online Člověk v blázinci ebook, Kniha Člověk v blázinci FB2, Download Člověk v blázinci PDF , Download Člověk v blázinci MOBI, Online Člověk v blázinci kniha, Zdarma Stažení Člověk v blázinci IPhone, Online kniha Člověk v blázinci PDF, Zdarma Člověk v blázinci DJVU, Zdarma Stažení Člověk v blázinci TXT, Stažení Člověk v blázinci RTF, Online Člověk v blázinci FB2 , e-kniha Člověk v blázinci stažení TXT, Zdarma Člověk v blázinci stažení kniha, e-kniha Člověk v blázinci download MOBI, Stažení Člověk v blázinci IPad, Číst Člověk v blázinci MOBI, Číst Člověk v blázinci DOC, Zdarma Člověk v blázinci AWZ, Download e-kniha Člověk v blázinci iPad , Zdarma Člověk v blázinci DJVU, Download Člověk v blázinci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Člověk v blázinci DVD, Číst Člověk v blázinci TXT, Book Člověk v blázinci stažení DJVU, Člověk v blázinci stažení kniha zdarma, Člověk v blázinci stažení kniha pdf zdarma, Člověk v blázinci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Člověk v blázinci pdf zdarma, Člověk v blázinci stažení kniha epub zdarma, Člověk v blázinci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply